رفتن به مطلب

راهنمایی خرید سیستم گیمینگ بودجه 3 میلیون

mehdi.agsi
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
در 32 دقیقه قبل، mehdi.agsi گفته است :

هرچند تفاوت 470 با این کارتم ظاهرا 100 تومنه که یعنی ارزش هزینه نکردن داره یا پشیمون میشم از نخریدن AMD ?

الان 480 4 گیگ موجود شده که 90 تومن گرونتره ، الان 480 بالاتر از 980 هستش اون وقت شما میای کارتی که نصف 980 قدرت داره میخری ؟!؟

100% ارزش هزینه 200 تا اضاف داره 480 ، 980 دو برابر 960 قدرت داره و 480 بهتر از 980  ، دیگه خودتون حساب کنید دوری سری 900 به سر اومده چند ماه دیگه فسیل میشه اما شما نگاه به 290 ای ام دی بکن هنوز داره نفس میکشه !

لینک به دیدگاه

• ارسال 68
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 4 ساعت قبل، mehdi.agsi گفته است :

هرچند تفاوت 470 با این کارتم ظاهرا 100 تومنه که یعنی ارزش هزینه نکردن داره یا پشیمون میشم از نخریدن AMD ?

پیشنهاد من اینه که در انتخاب گرافیک تجدید نظر کنین چون واقعا  این مقدار پول حیفه که برای 960 خرج بشه ! به هر حال بنظر من بهترین راه مشاوره گرفتن از خود لیون کامپیوتر هستش ! راجع به پست هم من اخرین خریدی که داشتم توی تهران خیلی خیلی عالی بود - قطعا برای ارسال به اصفهان هم مشکلی نخواهید داشت - پیشاپیش مبارک باشه 

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، StarKilleR گفته است :

الان 480 4 گیگ موجود شده که 90 تومن گرونتره ، الان 480 بالاتر از 980 هستش اون وقت شما میای کارتی که نصف 980 قدرت داره میخری ؟!؟

100% ارزش هزینه 200 تا اضاف داره 480 ، 980 دو برابر 960 قدرت داره و 480 بهتر از 980  ، دیگه خودتون حساب کنید دوری سری 900 به سر اومده چند ماه دیگه فسیل میشه اما شما نگاه به 290 ای ام دی بکن هنوز داره نفس میکشه !

در 4 ساعت قبل، فرـشاد گفته است :

پیشنهاد من اینه که در انتخاب گرافیک تجدید نظر کنین چون واقعا  این مقدار پول حیفه که برای 960 خرج بشه ! به هر حال بنظر من بهترین راه مشاوره گرفتن از خود لیون کامپیوتر هستش ! راجع به پست هم من اخرین خریدی که داشتم توی تهران خیلی خیلی عالی بود - قطعا برای ارسال به اصفهان هم مشکلی نخواهید داشت - پیشاپیش مبارک باشه ?

تشکر تشکر

پس یعنی یکم فشارو بیشتر کنم 480 رو بگیرم یا نهایتا" 470 رو ؟

رم 8 کم نیست ؟ من یکمم نکرانی دارم که شاید 8 گیگ تا عید اینا مثلا کم باشه و نیاز به 8 تا دیگه باشه واسه همون زیاد خرج رو بالا نبردم

لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، mehdi.agsi گفته است :

تشکر تشکر

رم 8 کم نیست ؟ من یکمم نکرانی دارم که شاید 8 گیگ تا عید اینا مثلا کم باشه و نیاز به 8 تا دیگه باشه واسه همون زیاد خرج رو بالا نبردم

رم 8 ممکنه کم باشه اما در اینده براحتی و بدون ضرر قابل ارتقا هستش 

اما اگر گرافیک شما کفاف کارایی مورد نظرتون رو نده در اینده یا مجبورید باهاش کنار بیاید یا باید 20 درصد زیر قیمت نو بفروشیدش و یک گراف دیگه بگیرید که این یعنی ضرر !

البته اقا حامد مدیر ارشد تو یک تاپیک دیگه گفند که 1060 نسخه 6 گیگی با قیمت 1240 هم مثل اینکه موجوده اون هم گزینه ی مناسبی هستش 

لینک به دیدگاه

توجه داشته باشید ، فقط بحث گرافیک نیست 

در صورت امکان 100 تومان بیشتر هزینه کنید و پردازنده 6500 تهیه کنید که فرکانس بهتری داره 

گرافیک هم به دلیل قیمت خوبی که 480 داره پیشنهاد میشه ، قید کارت 960 رو بزنید ،

بقیه قطعاتی که دوستمون استار کیلر گفتن کافیه و اگه میخواین خیالتون از بابت اجرای بازی های سالم چند سال آینده راحت باشه ، دو موردی که گفتم رو در نظر داشته باشین

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 40 دقیقه قبل، mehdi.agsi گفته است :

تشکر تشکر

8 گیگ رم فعلا کافیه ، در آینده اگه پول داشتی 16 بکن ، 470 حتما بگیر ، 480 هم 90 تومن با 470 اختلاف قیمت داره ، 480 بگیر که احتمالاً واسه شما 4 گیگ بشه 8 گیگ اینم تاپیکش ، خودمون منتظریم و مطمئناً 470 بهتر از 970 (970 حداقل 40% از 960 قویتره ) ،480 هم بهتر از 470

480 هم تو بازیهای جدید عموماً بهتر از 1060 عمل میکنه ، حالا بیشتر سلیقه ای میشه ، اگه فن انویدیا هستی کمتر از 1060 بگیری ضرر کردی اما اگه میخوای نسبت به قیمتی که پرداخت میکنی کارایی متناسب ببینی 480 بهترین گزینست

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، bighero7 گفته است :

توجه داشته باشید ، فقط بحث گرافیک نیست 

در صورت امکان 100 تومان بیشتر هزینه کنید و پردازنده 6500 تهیه کنید که فرکانس بهتری داره 

گرافیک هم به دلیل قیمت خوبی که 480 داره پیشنهاد میشه ، قید کارت 960 رو بزنید ،

بقیه قطعاتی که دوستمون استار کیلر گفتن کافیه و اگه میخواین خیالتون از بابت اجرای بازی های سالم چند سال آینده راحت باشه ، دو موردی که گفتم رو در نظر داشته باشین

بعید میدونم خیلی نیاز باشه سی پی یو ؟ قیمت بالایی نداره میذارم آخر نسل آی7 میخرم و ارتقاء میدم چطوره ؟

در 10 دقیقه قبل، StarKilleR گفته است :

8 گیگ رم فعلا کافیه ، در آینده اگه پول داشتی 16 بکن ، 470 حتما بگیر ، 480 هم 90 تومن با 470 اختلاف قیمت داره ، 480 بگیر که احتمالاً واسه شما 4 گیگ بشه 8 گیگ اینم تاپیکش ، خودمون منتظریم و مطمئناً 470 بهتر از 970 (970 حداقل 40% از 960 قویتره ) ،480 هم بهتر از 470

480 هم تو بازیهای جدید عموماً بهتر از 1060 عمل میکنه ، حالا بیشتر سلیقه ای میشه ، اگه فن انویدیا هستی کمتر از 1060 بگیری ضرر کردی اما اگه میخوای نسبت به قیمتی که پرداخت میکنی کارایی متناسب ببینی 480 بهترین گزینست

فن که نیستم انقدر هام سر در نمیارم از سیستم که بخوام فن بشم تو این زمینه ولی خب چرا که نه 470 یا 480 رو تهیه میکنم، مشکلم این بود مغازه های خوب شهرمون اصن تو کار این دوتا گرافیک نبودن و قیمتی نمیدادن بهم 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 40 دقیقه قبل، mehdi.agsi گفته است :

بعید میدونم خیلی نیاز باشه سی پی یو ؟ قیمت بالایی نداره میذارم آخر نسل آی7 میخرم و ارتقاء میدم چطوره ؟

فن که نیستم انقدر هام سر در نمیارم از سیستم که بخوام فن بشم تو این زمینه ولی خب چرا که نه 470 یا 480 رو تهیه میکنم، مشکلم این بود مغازه های خوب شهرمون اصن تو کار این دوتا گرافیک نبودن و قیمتی نمیدادن بهم 

از لیون بگیر ،

راجب سی پی یو هم حق با دوستمون هست چون بودجه کم بود 6500 پیشنهاد ندادم ولی لامصب این 6400 فرکانس پایینی داره ! قید اس اس دی فعلا بزنید بعدا میشه تهیه کرد اما از بقیه قطعات مثل سی پی یو و گراف نزنید که بعدا پشیمون میشید ، رم هم ارزونترین بگیرید که تو کارایی هیچ فرقی با هم ندارن

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، StarKilleR گفته است :

از لیون بگیر ،

راجب سی پی یو هم حق با دوستمون هست چون بودجه کم بود 6500 پیشنهاد ندادم ولی لامصب این 6400 فرکانس پایینی داره ! قید اس اس دی فعلا بزنید بعدا میشه تهیه کرد اما از بقیه قطعات مثل سی پی یو و گراف نزنید که بعدا پشیمون میشید ، رم هم ارزونترین بگیرید که تو کارایی هیچ فرقی با هم ندارن

یعنی شما میگی سی پی یو رو هم 6500 بگیرم ؟ :( ای بابا داه گرون میشه که

آخه کامپیوتری آشنا بود گفتم نصف چک میدم نصف نقد وگرنه لیون که آماده و خوش قیمتم هست ولی خب این سیستم از چیزی که فکر میکردم بیشتر شده هزینش

لینک به دیدگاه

اصلا چطوره که دلو بزنم به دریا و 6600 بگیرم سی پی یو ؟ 

تفاوت قیمت 6400 با 6500 الان فقط 50 تومنه !

حالا بین 6500 و 6600 کدوم ؟

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، mehdi.agsi گفته است :

اگه من بودم 6500 میگرفتم + rx 480 4GB .  در ضمن ssd  و رم ( همین مدل ) رو در اینده اضافه بکنید تا هزینه کمی مناسب بشه .

لینک به دیدگاه

فرقی که بین 6600 و 6500 هست تو بازی به اندازه فرق 6500 یا 6400 نیست  

ولی در کل قیمت گذاری این کارت ها به صورتی هست که ارزش هزینه کردن رو داشته باشن ،

ولی شما از پول گراف نباید کم کنید تا 6600 بگیرید ، بهتره 6500 بگیرید تا بتونید گرافیک خوب مثل 480 تهیه کنید .

به هر حال برای هر بودجه ای میشه سیستم پیشنهاد داد ، علت اینکه سیستم گرونتری از بودجه شما پیشنهاد دادیم این بود که هم شما قبول میکنی د پیشنهاد بالاتر رو و هم اینکه تو این بازه قیمتی با کوچکترین افزایش بودجه ای میشه سیستم خیلی بهتری پیشنهاد داد ( همین سیستمی که به شما پیشنهاد شده )

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 ساعت قبل، mehdi.agsi گفته است :

فرق کلی اینها فقط تو فرکانسه ، همون 6500 کافیه

در 2 ساعت قبل، bighero7 گفته است :

ولی در کل قیمت گذاری این کارت ها به صورتی هست که ارزش هزینه کردن رو داشته باشن ،

ولی شما از پول گراف نباید کم کنید تا 6600 بگیرید ، بهتره 6500 بگیرید تا بتونید گرافیک خوب مثل 480 تهیه کنید .

به هر حال برای هر بودجه ای میشه سیستم پیشنهاد داد ، علت اینکه سیستم گرونتری از بودجه شما پیشنهاد دادیم این بود که هم شما قبول میکنی د پیشنهاد بالاتر رو و هم اینکه تو این بازه قیمتی با کوچکترین افزایش بودجه ای میشه سیستم خیلی بهتری پیشنهاد داد ( همین سیستمی که به شما پیشنهاد شده )

موافقم

لینک به دیدگاه

من راحتت  میکنم اینقدر درگیر تک تک قطعات نشی

https://www.digikala.com/Product/DKP-148519/ASUS-ROG-GR8-R129M-Gaming-Desktop-Computer/کامپيوتر-دسکتاپ-مخصوص-بازي-ايسوس-مدل-ROG-GR8-R129M

اگه  می  خوای بیشتر هزینه کنی

https://www.digikala.com/Product/DKP-139830/ASUS-G11CB-BH002D-Gaming-Desktop-Computer/کامپيوتر-دسکتاپ-مخصوص-بازي-ايسوس-مدل-G11CB-BH002D

طراحی زیبایی هم که حرف نداره هیچ کیسی به پای اینا نمیرسه مخصوصا اولی

لینک به دیدگاه

استارتر گرامی

یه 6500 با 480 بسیار عالی و خوبه

رم 8 هم فعلا مناسبه .

کمتر بازیی به بیشتر از 8 اون هم توی فول اچ دی نیاز داره .

متاسفانه خورشید رم 8 برای یه سیستم مناسب گیمینگ در حال غروبه اما به هیچ وجه از بودجه گرافیک برای خرید رم نزنید .

سراغ سری 900 مخصوصا به صورت آک نرید که ضرر .

مادربرد رو هم ارزون بگیرید و نگران پرفورمنس نباشید .

ssd برای سیستم های بالای 2 تومن لازمه اما فعلا نخرید تا در آینده بگیرید .

در نهایت از سیستمتون لذت ببرید .

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Dark-_-Witcher گفته است :

https://www.digikala.com/Product/DKP-148519/ASUS-ROG-GR8-R129M-Gaming-Desktop-Computer/کامپيوتر-دسکتاپ-مخصوص-بازي-ايسوس-مدل-ROG-GR8-R129M

https://www.digikala.com/Product/DKP-139830/ASUS-G11CB-BH002D-Gaming-Desktop-Computer/کامپيوتر-دسکتاپ-مخصوص-بازي-ايسوس-مدل-G11CB-BH002D

عرض ادب 

بنظر بنده این سیستم ها یعنی پول در ازای زیبایی نه پول در ازای کارایی 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، Dark-_-Witcher گفته است :

اینا اصلا ارزش خرید ندارن ، پردازنده در حد I3 و گرافیک 750TI !!! 

با 3 تومن سیستم به راحتی 2 الی 3 برابر قویتر از این میشه بست

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، StarKilleR گفته است :

اینا اصلا ارزش خرید ندارن ، پردازنده در حد I3 و گرافیک 750TI !!! 

با 3 تومن سیستم به راحتی 2 الی 3 برابر قویتر از این میشه بست

اولی آره اما دومی که خوبه قابل ارتقاء  هم هست

اما من خودم سلیقم فرق  میکنه برای زیبایی حاضرم  بیشتر هزینه کنم تا این که یه کیس بگیرم بندازم  گوشه اتاق یا زیر میز!اونایی هم که کیس کاستوم میکنند در آخر همین میشه!

یه کامپیوتر داشتم با کیس گرین که ظاهر خوبش داشت ولی ردش  کردم G20 Ajآخرین مدلش رو گرفتم و اصلا حاضر نیستم این جواهر رو بدم اون قبلی رو  بگیرم..قطعات مشابه هستند

فقط کافیه راجع به همین اسمبل شده ها سرچ کنید تا اکامانتش دستتون بیاد فقط نکته ی منفی که داره  اکثرا قابل ارتقا نیستند!

لینک به دیدگاه

در در 1395/07/19, 12:14:08، mehdi.agsi گفته است :

سلام بچه ها

با توجه به افزایش قیمت ها و علاقه ام به سری انویدیا جی تی ایکس تصمیم گرفتم دوباره 960 استفاده کنم فقط سوالم ازتون اینه که این سیستم رو تائید میکنید ؟ قطعات مچ خواهد بود ؟

سوال دیگه ام اینکه کیس رو کامل و اسمبل شده بخوام از لیون بگیرم چقدر هزینه پست میشه برام از اصفهان ؟ بصرفه اینه برم تحویل بگیرم یا پست بشه راحت ؟

نظرتون در مورد مارک گرافیک چیه تو این سایت خیلی تعاریف ازش خوندم

1.PNG

والا افزایش قیمت ها فقط 30 تومن CPU گرون تر شده...گرافیک 960  با اون قیمت اصلا منطقی نیست و اگر اصرار دارید گرافیکتون nVidia باشه یه Zotac  GTX 950 AMP! بردارید که تقریبا تفاوتی با 960 نداره فقط از لحاظ قیمتی 640 تومنه.ولی بهترین option برای شما RX 480 ...این یه مورد و مورد بعدی اینکه من باشم کیس جاگوار رو بر نمی دا رم.Hero Z2 Plus بر میدارم.برای مانیتور هم مانیتور 24 اینچی Samsung S24D395 رو پیشنهاد می دم.ولی در آخر اگر کمی به بودجه اضافه کنید و 6500 و RX 480 بگیرید خیلی به نفع شماست.قطعاتی مثل SSD  و 8 گیگ رم اضافه (که در مجموع بشه 16 گیگ) در حال حاضر نیازی نیست بگیرید. ضمن اینکه کلا اگه فقط گیم بازی می کنید و کار هایی مثل ادیت ویدئو یا رندر انجام نمی دیدی خیلی بعیده بیشتر از 8 گیگ رم احتیاج پیدا کنید.

لینک به دیدگاه

در در 1395/07/19, 12:34:08، mehdi.agsi گفته است :

چی ؟ ارزش نداره ؟ این کارت از 960 بهتر هست و هم از 970 ! صد تومن ارزش داره برادره من !

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، MamadMedusa گفته است :

اگه من بودم 6500 میگرفتم + rx 480 4GB .  در ضمن ssd  و رم ( همین مدل ) رو در اینده اضافه بکنید تا هزینه کمی مناسب بشه .

اول از همه تشکر از وقت عزیزتون که گذاشتید واسه تاپیک بنده حقیر

تصمیم بر اساس 6500 گرفتم پس . چه اشتباهی بوده 6400 :دی

در 10 ساعت قبل، bighero7 گفته است :

درود عزیز

باشه سعی میکنم همین ترکیب 480 و 6500 بگیرم نهایت فعلا اس اس دی رو کم میکنم هرچند بعدا بخوام اس اس دی بگیرم تازه باید ویندوز دوباره نصب کنم و این برنامه ها :( با یه بک آپ ساده میشه کل ویندوز رو انتقال داد به اس اس دی بعدا ؟

در 7 ساعت قبل، StarKilleR گفته است :

فرق کلی اینها فقط تو فرکانسه ، همون 6500 کافیه

موافقم

در 7 ساعت قبل، Dark-_-Witcher گفته است :

متاسفانه من اینارو کیس حساب نمی آرم با این قیمت ها ممنون عزیز

در 3 ساعت قبل، HK888 گفته است :

والا افزایش قیمت ها فقط 30 تومن CPU گرون تر شده...گرافیک 960  با اون قیمت اصلا منطقی نیست و اگر اصرار دارید گرافیکتون nVidia باشه یه Zotac  GTX 950 AMP! بردارید که تقریبا تفاوتی با 960 نداره فقط از لحاظ قیمتی 640 تومنه.ولی بهترین option برای شما RX 480 ...این یه مورد و مورد بعدی اینکه من باشم کیس جاگوار رو بر نمی دا رم.Hero Z2 Plus بر میدارم.برای مانیتور هم مانیتور 24 اینچی Samsung S24D395 رو پیشنهاد می دم.ولی در آخر اگر کمی به بودجه اضافه کنید و 6500 و RX 480 بگیرید خیلی به نفع شماست.قطعاتی مثل SSD  و 8 گیگ رم اضافه (که در مجموع بشه 16 گیگ) در حال حاضر نیازی نیست بگیرید. ضمن اینکه کلا اگه فقط گیم بازی می کنید و کار هایی مثل ادیت ویدئو یا رندر انجام نمی دیدی خیلی بعیده بیشتر از 8 گیگ رم احتیاج پیدا کنید.

درود

حق با شماست؛ فقط دلیل انتخاب کیس رو میگید ؟ مانیتور رو پیگیرش میشم

در 2 ساعت قبل، sisaco گفته است :

چی ؟ ارزش نداره ؟ این کارت از 960 بهتر هست و هم از 970 ! صد تومن ارزش داره برادره من !

حق با شماست تائید میشه

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، mehdi.agsi گفته است :

آخرین لیستم :

Capture.PNG

بنده اینو پیشنهاد میکنم. اگه بودجه کمی بیشتر شد این برد رو هم یه نگاهی بهش بندازید بدک نیست. برای ssd  هم به جز evo 850 به چیز دیگه ای فکر نکنید . ( 120 گیگ یا 250 گیگ )

http://lioncomputer.ir/product/7404/مادربرد+ایسوس+B150+Pro+gaming+AURA/

Capture.JPG

لینک به دیدگاه

دلیل انتخاب کیس سادست...5 تا فن داره که گردش هوای کیس رو کامل می کنه..2 تا USB 2.0 و 2 تا USB 3.0 پنل جلوی کیس کامله... به علاوه ی ساپورت از کارت های گرافیک بلند و قیمت مناسب در حال حاضر...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...