رفتن به مطلب

سوال درباره دسته شبه xbox

Recommended Posts

سلام

دوستان کسی از این دسته هایی که عکسش و میتونید ببینید خریده ؟ 
میخوام بدونم اون  RT و LT هاشون مثل XBOX هست ؟ هرچقدر که فشار بدیم همون مقدار کار میکنه مثلا یکم فشار بدیم یکم ترمز میگیره تو بازی های ماشینی

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Photo-0026.jpg

ویرایش شده توسط chaning
لینک به دیدگاه

سلام

برای اجرای بازی  ها با این نوع دسته باید از نرم افزار جانبی استفاده کنی ضمن اینکه دکمه هاش افتضاحه من سه با چهاربار از این دسته ها  خریدم اصلا استاندارد نیست!حالا بعضیا هم هستن با همینا  حال میکنند!

حداقلش باید xbox360 controller for windowsتهیه کنید یا مدلxbox oneرو بخرید که هر دو گرون هستند ولی ارزشش رو داره

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Dark-_-Witcher گفته است :

سلام

برای اجرای بازی  ها با این نوع دسته باید از نرم افزار جانبی استفاده کنی ضمن اینکه دکمه هاش افتضاحه من سه با چهاربار از این دسته ها  خریدم اصلا استاندارد نیست!حالا بعضیا هم هستن با همینا  حال میکنند!

حداقلش باید xbox360 controller for windowsتهیه کنید یا مدلxbox oneرو بخرید که هر دو گرون هستند ولی ارزشش رو داره

wireless که گرون در میاد سیمی هم که پیدا نمیشه (داشتم فروختم )

شما از همین مدل دسته استفاده کردی ایا اون RT LT با توجه به فضرده شدن کار میکنن یا نه ؟ 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، chaning گفته است :

wireless که گرون در میاد سیمی هم که پیدا نمیشه (داشتم فروختم ?)

شما از همین مدل دسته استفاده کردی ایا اون RT LT با توجه به فضرده شدن کار میکنن یا نه ؟ 

یاد نمیاد حدود 4سال پیش ازش استفاده میکردم دکمه هاش اصلا خوب  نیست با اینکه چندتا هم خریدم به نظر من کلا بی خیالش شو

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، Dark-_-Witcher گفته است :

یاد نمیاد حدود 4سال پیش ازش استفاده میکردم دکمه هاش اصلا خوب  نیست با اینکه چندتا هم خریدم به نظر من کلا بی خیالش شو

لینک به دیدگاه

نخیر دوست عزیز اینا دسته معمولی هستن فقط شکلش اکس باکسه.

چقدرم گرونه!

ارم اکس باکس هم که زده، کلا تو چین هم قانون سرشون نمیشه.

دسته 360 فک کنم 90 تومنه. بغضیاشون هم هستن 60 تومنه که اورجینال نیستن ولی کیفیت نسبتا خوبی دارن.

170 بده دسته وان بگیر.

ویرایش شده توسط Miladrfm
لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، chaning گفته است :

?

میدونی قضیه اینکه بعدا باید بیشتر از پول یه دسته وان  بابت این نوع دسته های بدنخور بدی باور کن  من از اینا زیاد خریدم

داداش منم خودش گیمره کلی از این دسته ها نابود کرده دیگه حرصش گرفت هفته پیش یه دسته وان خرید خودشو راحت کرد

ویرایش شده توسط Dark-_-Witcher
لینک به دیدگاه

در در 1395/07/16, 01:10:00، Miladrfm گفته است :

نخیر دوست عزیز اینا دسته معمولی هستن فقط شکلش اکس باکسه.

چقدرم گرونه!

ارم اکس باکس هم که زده، کلا تو چین هم قانون سرشون نمیشه.

دسته 360 فک کنم 90 تومنه. بغضیاشون هم هستن 60 تومنه که اورجینال نیستن ولی کیفیت نسبتا خوبی دارن.

170 بده دسته وان بگیر.

میدونم برای اکس باکس فقط اون عمل کرد 2تا دکمه برام مهمه :D
170 زیاده  

دسته 360 سیمی رو اینجا میدن 95   وایرلس هم اداپتورشو میدن 60 

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، chaning گفته است :

میدونم برای اکس باکس فقط اون عمل کرد 2تا دکمه برام مهمه :D
170 زیاده  

دسته 360 سیمی رو اینجا میدن 95   وایرلس هم اداپتورشو میدن 60 

درود

دسته وان رو دیجی کالا الان داره میده 149 تومن! من خودم یکی خریدم! واقعا ارزششو داره یکی بگیری بیش از 5-6 سال راحت برات کار میکنه! دردسر برنامه اینچیزا هم نداره حتی وسط بازی هم وصلش کنی سریع شناسایی میشه ... :)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...