رفتن به مطلب

استاپ ورکینگ GTA V کرک شده بعد از اجرای اورجینال

Amiro3D
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام ب شما عزیزای دل :D

والا ما یه مشکل شدیدی ک با GTA V داریم اینه ک بازی کرک شده ب راحتی اجرا میشه بدون مشکل ولی بلافاصله ک یک بار بازی اورجینال رو پلی میدم (اولین بار در یک ویندوز) دیگه کرک شده ران نمیشه و همون اول باز نشده استاپ ورکینگ میده 

شدیدا رفته رو اعصابم چون بنده ماد میسازم و جی تی ای کرک شده برای این کار لازمه و همچنبن اورجینالم برای انلاین لازمه 

نمیدونم چیه دقیقا ولی وقتی برای اولین بار جی تی ای استیم رو ران میکنم انگار یه چیزی روی رجیستری ثبت میشه ک دیگه نمیزاره کرک شده رو ران کنم

مشکل هم از فایلا یا اپدیت و نوع کرک بازی نیست همرو تست کردم مورد هرچی هست از اورجیناله ک خراب میکنه کرک شده رو

در حالی ک خود اورجینال بدون مشکل ران میشه 

از دوستان اگه کسی میدونه مشکل از کجاش یا چطوری حلش کنم حتما در جریان بزاره منو

همچنین اگه کسی میدونه از کجا لاگ های بازی رو چک کنم ممنون میشم بگه

لینک به دیدگاه

از رجيستريتون زماني كه بازي كرك بدون مشكل اجرا ميشه يه بك اپ بگيريد بعد از اينكه بازي اورجينال رو نصب كرديد هر موقع كرك شده به مشكل خورد رجيستري بك اپ رو جايگزين كنيد، البته اگر مشكل از رجيستري باشه كه به احتمال زياد هست...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...