رفتن به مطلب

اینبار مافیا 3 کرک شده است 

arash_aria
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در هم اکنون، Ali Alborz گفته است :

من كه با LTE ايرانسل گوشيم رو هات اسپات ميكنم ٢تا ٨ صبح دو تا بسته ٢ تومني جمعا ٤ هزار تومان راحت بيشتر از ٧٠ گيگ دانلود ميكنم... ميانگين سرعت ٥ مگابايت بر ثانيه....

دوست عزیز میشه لینک بسته مورد نظر را لطف کنی

من تو سایت ایرانسل و در قسمت بسته های اینترنت ایرانسل چنین چیزی پیدا نکردم که با 4000 تومان بشه بیشتر از 70 گیگ گرفت همشون  حجم دانلودی محدود داره

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، EhsanCPU گفته است :

دوست عزیز میشه لینک بسته مورد نظر را لطف کنی

من تو سایت ایرانسل و در قسمت بسته های اینترنت ایرانسل چنین چیزی پیدا نکردم که با 4000 تومان بشه بیشتر از 70 گیگ گرفت همشون  حجم دانلودی محدود داره

در قسمت بسته های ساعتی را یک نگاه بیاندازید پیدا میکنید

ویرایش شده توسط ایمان شادکام
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، ایمان شادکام گفته است :

شما در قسمت بسته های ساعتی را یک نگاه بیاندازید پیدا میکنید

ممنون پیداش کردم

من اولش رفته بودم قسمت بسته های LTE

https://eform.irancell.ir/portal/home/?214066/فروش-بسته-های-TD-LTE

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

نسخه فیت گرل 20 گیگی رو با نت دانشگاه گرفتم. سرعتش 40 مگه ولی چون شلوغه و خواب گاهیا هم هستن تا 10 مگ هم کم میشه. ولی در کل تو چند ساعت گرفتمش.

فعلا پچش مونده که از 30 فریم برش داره ولی همون 30 فریم هم خیلی لگ نداشت. فقط احساس میکنم گرافیکش یه خورده پایینه و انگار بافت هاش بی کیفیتن. نمیدونم تنظیمات گرافیکی که اول بازی بردم بالا اعمال نشده یا با ریختن پچ کیفیت بهتر میشه

لینک به دیدگاه

راستی الان رو 1440 در 900 و همه تنظیمات تا اخر بجز انتی فیلتر رو بردم بالا کیفیت بیشتر شد و35 تا 40 فریم داد. تو خود بازی هم تنظیم فریم داره و روی 60 گذاشتم دیگه روی 30 محدود نیست اپدیت هم نریختم. فقط بازم احساس میکنم بافت هاش خیلی با کیفیت نیستن.

لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، Milad_Bm گفته است :

راستی الان رو 1440 در 900 و همه تنظیمات تا اخر بجز انتی فیلتر رو بردم بالا کیفیت بیشتر شد و35 تا 40 فریم داد. تو خود بازی هم تنظیم فریم داره و روی 60 گذاشتم دیگه روی 30 محدود نیست اپدیت هم نریختم. فقط بازم احساس میکنم بافت هاش خیلی با کیفیت نیستن.

خود fitgirl نوشته بود که با بررسی  فایل های بازی متوجه شده که رزولویشن تکسچرها 512×512 هستش که خیلی پایینه:

http://fitgirl-repacks.site/mafia-3-poll/

باید صبر کنیم خود سازنده پچ حجیمی عرضه کنه واسه بهبودش.

ویرایش شده توسط Core_i6
لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، Core_i6 گفته است :

خود fitgirl نوشته بود که با بررسی  فایل های بازی متوجه شده که رزولویشن تکسچرها 512×512 هستش که خیلی پایینه:

http://fitgirl-repacks.site/mafia-3-poll/

باید صبر کنیم خود سازنده پچ حجیمی عرضه کنه واسه بهبودش.

خوب واسه فیت گرل هیچ پچی نیست؟ این پچ های جدید که اومدن امکان داره بهترش کنن؟ اصلا جواب میده رو این؟

لینک به دیدگاه

در 56 دقیقه قبل، Milad_Bm گفته است :

خوب واسه فیت گرل هیچ پچی نیست؟ این پچ های جدید که اومدن امکان داره بهترش کنن؟ اصلا جواب میده رو این؟

اطلاعی ندارم از پچ های جدید.

لینک به دیدگاه

در در 1395/07/16, 07:51:34، M.Data گفته است :

کرک شده ولی متاسفانه روی فریم ریت 30 قفله برای PC. برای دانلود با لینک مستقیم به لینک زیر مراجعه کنید.

http://goo.gl/Ihwppc

دوست عزیز 2 روز پس از عرضه بازی 1 پچ برای 60fps و چند روز بعدشم دومین آپدیت شامل یه سری باگ فیکس بیرون اومد!

مواظب باش آخرین ورژن رو بگیری! من جزو معدود افرادی بودم که تحت استیم این بازی برام بالا نیومد و مجبور شدم درخواست ریفاند بدم، امیدوارم واسه شما کار کنه!!! :)

لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، omidsolo گفته است :

دوست عزیز 2 روز پس از عرضه بازی 1 پچ برای 60fps و چند روز بعدشم دومین آپدیت شامل یه سری باگ فیکس بیرون اومد!

مواظب باش آخرین ورژن رو بگیری! من جزو معدود افرادی بودم که تحت استیم این بازی برام بالا نیومد و مجبور شدم درخواست ریفاند بدم، امیدوارم واسه شما کار کنه!!! :)

اخرین اپدیت کدومه؟ بعد این اپدیت مشکل کیفیت پاین تکسچر ها تو نسخه فیت گیرل رو تا حدودی بهتر میکنه؟ 

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Milad_Bm گفته است :

اخرین اپدیت کدومه؟ بعد این اپدیت مشکل کیفیت پاین تکسچر ها تو نسخه فیت گیرل رو تا حدودی بهتر میکنه؟ 

دوست عزیز عرض کردم کلا رو سیستم من اجرا نشد و ریفاند کردم، حتی با آپدیت شماره 2...

برای اطلاع شما:

آپدیت شماره 1 در 6 اکتبر منتشر شد و اعلام رسمی پشتیبانی 30 - 60 و فریم نامحدود بعلاوه سایر بهبود های ذکر نشده.

آپدیت شماره 2 در 8 اکتبر منتشر شد و اعلام رسمی رفع مشکل رندرینگ تار برای بعضی کاربران بود و مجددا سایر بهبود های ذکر نشده.

هر دو آپدیت بلافاصله کرکشون اومد، ترجیحا از سایت های ایرانی استفاده نکنید، بهترین مرجع (بازی - کرک) www.skidrowreloaded.com میباشد.

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

دوستان از کجا ببینم فریم رو 30 قفله برا من هیچ تنظیمی قفل نیست

میشه بگید کجا ببینم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...