رفتن به مطلب

[پایان یافت] فروش فرمان Logitech G27 مشابه نو دارای گارانتی لادیز تا 1398

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام دوستان

یک عدد فرمان Logitech G27 خیلی تمیز و مشابه نو برای فروش موجوده.
دارای گارانتی لادیز تا تاریخ 1398/1/21 هستش.
فرمان و شیفتر و پدال ها سالم و سرحال هستند.
سری جدید هست (باکس مشکی)

قیمت : 549 هزار تومان ناقابل
اگر سوالی بود در خدمتم.

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg

ویرایش شده توسط Bahman
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 58 دقیقه قبل، ghabeno گفته است :

عکس فرمان رو بزارید ممنون میشم

منظورتون از عکس فرمان دقیقا چیه؟ عکس که گذاشتم :)

ویرایش شده توسط Bahman
لینک به دیدگاه

بهمن جان عکسهایی که شما میذاری داخل خود فروم باز نمیشن . حتی پیش نمایش هم ندارن . برای همین مشکل سازه .عکسها رو داخل خود انجمن آپلود کنی بهتره . سایز رو کمی کوچکتر بگیر .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، Hamed گفته است :

بهمن جان عکسهایی که شما میذاری داخل خود فروم باز نمیشن . حتی پیش نمایش هم ندارن . برای همین مشکل سازه .عکسها رو داخل خود انجمن آپلود کنی بهتره . سایز رو کمی کوچکتر بگیر .

ممنون حامد جان . واقعیتش نمیدونستم که عکس ها رو نمیتونید ببینید. چشم الان عکس ها رو مجدد آپلود میکنم 

لینک به دیدگاه

دلیل فروش چی هست ؟

چون دیدم یکی دو روز پیش یکی مثل همین خریدید با گارانتی آواژنگ 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 19 ساعت قبل، bighero7 گفته است :

دلیل فروش چی هست ؟

چون دیدم یکی دو روز پیش یکی مثل همین خریدید با گارانتی آواژنگ 

اونی که چند روز پیش خریداری شد برای یکی از آشنا ها بود که دنبال فرمان بودن و تحویل ایشون شد. این هم توسط یکی از دوستان برای فروش به من سپرده شده. اصولا خیلی از دوستان مثل بنده بعضی قطعاتی که خرید و فروش میکنند متعلق به دیگران هستش. خود بنده هم همین مدل رو دارم و استفاده میکنم و فعلا قصد فروش ندارم.

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Bahman گفته است :

اونی که چند روز پیش خریداری شد برای یکی از آشنا ها بود که دنبال فرمان بودن و تحویل ایشون شد. این هم توسط یکی از دوستان برای فروش به من سپرده شده. اصولا خیلی از دوستان مثل بنده بعضی قطعاتی که خرید و فروش میکنند متعلق به دیگران هستش. خود بنده هم همین مدل رو دارم و استفاده میکنم و فعلا قصد فروش ندارم.

خیلی ممنون از پاسختون :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فروش در خارج فروم هم جریان داره

لینک به دیدگاه

یه سوالی که الان برام پیش اومد اینه که شماهایی که با فرمون بازی میکنید میخواید فرمون رو بچرخونید جاش جا به جا نمیشه؟ و اینکه دنده ارو کجا میزارید؟روی میز کامپیوتر؟اونم بخواید عوض کنید جا به جا نمیشه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، ghabeno گفته است :

یه سوالی که الان برام پیش اومد اینه که شماهایی که با فرمون بازی میکنید میخواید فرمون رو بچرخونید جاش جا به جا نمیشه؟ و اینکه دنده ارو کجا میزارید؟روی میز کامپیوتر؟اونم بخواید عوض کنید جا به جا نمیشه؟

فرمان و دنده هر دو گیره های بسیار محکمی دارند که به وسیله اونها محکم به میز متصل میشن و هیچ حرکتی ندارند. مگر این که خود میز جا به جا بشه!!

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...