رفتن به مطلب

کارت گرافیک XFX Rx 480

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان کارت گرافیک های rx 480 ساخت xfx چطوری هستن؟ کارت های خوبین؟ بخوام بگیرم میصرفه؟ کلا بهترین کاستوم rx 480 کدومه>؟

کدوم از این مدل xfx ها بهتره؟

http://uae.souq.com/ae-en/rx-480/video-cards-98/a-t/s/

لینک به دیدگاه

سلام از نظر من یه ذره دیگه روش بزار gtx 1060 بگیر

فرستاده شده از GT-N5100ِ من با Tapatalk

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، ASHKANTORNADO گفته است :

سلام از نظر من یه ذره دیگه روش بزار gtx 1060 بگیر

فرستاده شده از GT-N5100ِ من با Tapatalk

چرا دورش میکنید از قضیه برادر :-) .

رفیق. من این چند وقته چندین کارت اینور اونور کردم . به نظر من صبر کنید گیگابایتش بیاد. فکر کنم تا دو هفته دیگه موجود بشه !

الان من سری 470 گیگابایت رو دارم فوق العاده هستش. هیچ نقصی ندیدم. ام اس آی 1060 مینی هم داشتم !  تفاوتی توی بازی های فعلی حتی تا مافیا هم ندیدم !

لینک به دیدگاه

از خارج از کشور میخواهید تهیه کنید ؟؟؟

هر کدوم چقدر براتون میفته ؟؟؟

مشخصات دقیق سیستم رو لطف می کنید ؟

الان لیون 470 داره که میتونه در حد 480 رفرنس فریم بده دما و مصرف هم کمتره قیمتشم بین 0.9 تا 1 تومنه .

لینک به دیدگاه

من بشخصه پیشنهادم سری Powercolor Devil هست با توجه به قیمتش

در خصوص 1060 هم که عزیزان پیشنهاد دادند کارت خوبی هست اما با توجه قیمتش و پرفرمنس ارزش خرید نداره 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 48 دقیقه قبل، farshid0018 گفته است :

من بشخصه پیشنهادم سری Powercolor Devil هست با توجه به قیمتش

در خصوص 1060 هم که عزیزان پیشنهاد دادند کارت خوبی هست اما با توجه قیمتش و پرفرمنس ارزش خرید نداره 

موافقم ، سری دویل خوب کار کرده ، اگه نظرتون رو همون xfx هستش تو سایت های خارجی بگردین ببینین وضعیت دماش چجوریه ، چون 480 کارت نسبتاً داغیه اما ایسوس و ام اس آی و پاورکالر خوب خنکش کرده اما

480 گیگا اصلاً طرفش نرید چون با خنک کنندش گند زده و فرقی با رفرنس نداره

index.php?ct=articles&action=file&id=25510&admin=0a8fcaad6b03da6a6895d1ada2e171002a287bc1

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

از خارج از کشور میخواهید تهیه کنید ؟؟؟

هر کدوم چقدر براتون میفته ؟؟؟

مشخصات دقیق سیستم رو لطف می کنید ؟

الان لیون 470 داره که میتونه در حد 480 رفرنس فریم بده دما و مصرف هم کمتره قیمتشم بین 0.9 تا 1 تومنه .

یکی از آشنایان احتمالا میخواد بره دبی حدودا 1 ماه دیگه و فقط هم میتونه ازین سایت خرید کنه.این سایت هم فقط ظاهرا XFXش رو داره

قیمت که همون اندازه درهم میفته یعنی هزار درهم حدودا 980 تومن اینجوریا در میاد. اگه بخوام بدم بقیه دوستانی که تو کار وارد کردن جنس از خارج هستن مسلما قیمت خیلی بالایی در میاد

ولی اگه تا 1 ماه دیگه رفرنس های خوب rx 480 وارد بشه از همینجا میگیرم

سیستم رو هنوز نبستم منتظرم اول ببینم چه گرافیکی میتونم تهیه کنم بعد میبندم.

از راهنمایی تمامی دوستان ممنونم.

اینطور که معلومه XFX های این سری کارت گرافیک های خوبی هستن

به هر حال امیدوارم نمومه های دیگه از جمله نیترو یا همون پاورکالر که دوستان گفتن وارد شه که دستمون برا انتخاب باز باشه

اما 470 1 میلیون و خورده ای قیمت خورده. 480 اینجوری احتمالا مقرون به صرفه نخواهد بود

لینک به دیدگاه

rx 480 این سری های gtr برند xfx انگار خوب هستن..

فقط g1 اصلا نگیر...

این نقد gtr : https://www.youtube.com/watch?v=zWASNajSdpg

اینم g1:

https://www.youtube.com/watch?v=9MWMyQ-slLI

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Polarstern گفته است :

یکی از آشنایان احتمالا میخواد بره دبی حدودا 1 ماه دیگه و فقط هم میتونه ازین سایت خرید کنه.این سایت هم فقط ظاهرا XFXش رو داره

قیمت که همون اندازه درهم میفته یعنی هزار درهم حدودا 980 تومن اینجوریا در میاد. اگه بخوام بدم بقیه دوستانی که تو کار وارد کردن جنس از خارج هستن مسلما قیمت خیلی بالایی در میاد

ولی اگه تا 1 ماه دیگه رفرنس های خوب rx 480 وارد بشه از همینجا میگیرم

سیستم رو هنوز نبستم منتظرم اول ببینم چه گرافیکی میتونم تهیه کنم بعد میبندم.

از راهنمایی تمامی دوستان ممنونم.

اینطور که معلومه XFX های این سری کارت گرافیک های خوبی هستن

به هر حال امیدوارم نمومه های دیگه از جمله نیترو یا همون پاورکالر که دوستان گفتن وارد شه که دستمون برا انتخاب باز باشه

اما 470 1 میلیون و خورده ای قیمت خورده. 480 اینجوری احتمالا مقرون به صرفه نخواهد بود

قبل از بستن سیستم دوباره برای مشاوره گرفتن تاپیک بزنید .

درسته که گرافیک در گیم حرف اول رو میزنه اما اگر انتخاب درستی نکنید به گلوگاه بر میخورید و مشکل ساز میشه .

XFX کارتهای خوبی میزنه . تا یه ماه دیگه شاید توی بازار خودمون هم گیر بیاد . گرچه من که چشمم آب نمی خوره !!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

دوست من g1 نخر کلا گیگا تو این سری کارتها خوب کار نکرده برخلاف سری ۹۰۰. ایسوس کیفیت و طراحیش خوبه ولی به نسبت عملکرد قیمتش بالاست. پیشنهاد من  msi gaming x و zotac amp extreme هستن که واقعا ارزش خرید بالایی دارن. 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...