رفتن به مطلب

Recommended Posts

با سلام

یک مقدار راجع فناوری Lucid Virtu MVP خوندم

راستش سر درنیاوردم ازش

مشخصات سیستم من :

MB: Asus B150-Pro

CPU: Intel Core i3-6100,

RAM : 2x4GB GelL DDR4-2133 

GPU : Sapphire ATI 7970 OC 3GB

چجوری میتونم از گرافیک مجتمع پردازنده و کارت گرافیک به صورت ترکیبی در کنار هم استفاده کرد ؟

راستی گرافیک با پردازنده گلوگاه نیست آیا ؟

متشکر

لینک به دیدگاه

فقط بلدن ویدیو Review درست کنن

شما تاپیک رو توجه کن ... اونو بیخیال :|

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

سلام.

من اطلاعاتم کامل نیست. فقط چون دیدم کسی جواب نداده گفتم یه نظری داده باشم.

چیزی که من قبل ها شنیدم اینه که یک سری پردازنده AMD که سری پردازنده های گرافیکی Intergrated شون با سری کارت گرافیکی شما همخوانی داشته باشه، قدرت پردازنده گرافیکیشون رو در اختیار کارت گرافیک میذارن که کلا با فناوری CrossfireX فرق داره. یعنی نه پردازش موازی و اولویت بندی و ... داره و نه به اشتراک گذاری حافظه مجهزه...

این رو هم مطمئن هستم که یک پردازنده اینتل به هیچ وجه نمی تونه پردازنده گرافیکیش رو در اختیار کارت گرافیک ای ام دی بذاره

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Magneto گفته است :

سلام.

من اطلاعاتم کامل نیست. فقط چون دیدم کسی جواب نداده گفتم یه نظری داده باشم.

چیزی که من قبل ها شنیدم اینه که یک سری پردازنده AMD که سری پردازنده های گرافیکی Intergrated شون با سری کارت گرافیکی شما همخوانی داشته باشه، قدرت پردازنده گرافیکیشون رو در اختیار کارت گرافیک میذارن که کلا با فناوری CrossfireX فرق داره. یعنی نه پردازش موازی و اولویت بندی و ... داره و نه به اشتراک گذاری حافظه مجهزه...

این رو هم مطمئن هستم که یک پردازنده اینتل به هیچ وجه نمی تونه پردازنده گرافیکیش رو در اختیار کارت گرافیک ای ام دی بذاره

سلام دوست گرامی؛
راستش اطلاعات خودم کامل نیست ولی می دونم که اگر شما چند تا مانیتور داشته باشین (مثلا 4تا)، می تونید 3 تا رو با گرافیکتون کار کنید و یکی دیگر رو هم با گرافیک داخلی پردازنده.

لینک به دیدگاه

در در 1395/07/18, 16:29:14، OMiD.1080p گفته است :

با سلام

یک مقدار راجع فناوری Lucid Virtu MVP خوندم

راستش سر درنیاوردم ازش

مشخصات سیستم من :

MB: Asus B150-Pro

CPU: Intel Core i3-6100,

RAM : 2x4GB GelL DDR4-2133 

GPU : Sapphire ATI 7970 OC 3GB

چجوری میتونم از گرافیک مجتمع پردازنده و کارت گرافیک به صورت ترکیبی در کنار هم استفاده کرد ؟

راستی گرافیک با پردازنده گلوگاه نیست آیا ؟

متشکر

تا جایی که بنده میدونم گرافیک مجتمع کاملا گلوگاهه برا کارت گرافیک. حالا چه میخاد اینتل باشه چه ای ام دی. کلا خیلی ضعیفن گرافیکای مجتمع . 

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام

تا جایی که یادمه Lucid Virtu MVP  رو مادربرد سری z68 بود و گرافیک داخلی قدرتشو در اختیار کارت میزاشت.من خودم مجتمع اینتل رو با 7870 ای ام دی Lucid Virtu MVP  کردم.ولی باید نرم افزارش نصب باشه و on بشه.مادربردای جدید نمیدونم بشه یا نه.فقط یادمه رو کارتن مادربرد من پشتیبانی از این فناوری رو زده بود.

لینک به دیدگاه

این کار برای لبتاب ها هم امکان پذیر یانه چون اگه باشه به خیلی از دوستانی که  لب تاب های ضعیفی و برای اجرا برنامه ها وبازی های مختلف دارن  کمک می کنه

لینک به دیدگاه

در در 1395/10/11, 05:12:28، Eisenberg گفته است :

این کار برای لبتاب ها هم امکان پذیر یانه چون اگه باشه به خیلی از دوستانی که  لب تاب های ضعیفی و برای اجرا برنامه ها وبازی های مختلف دارن  کمک می کنه

نه دوست عزیز من خیلی گشتم ولی مثل این که فقط روی pc میشه این کارو کرد.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...