رفتن به مطلب

گیم پد PS4 برای بازی فیفا در PC

Recommended Posts

سلام. از دوستان کسی هست که با دسته ps4 تو pc فیفا بازی کرده باشه؟ فرقی نمیکنه فیفا 15 یا 16 یا 17. چون من خودم دسته ps3 مخصوص ویندوز دارم ولی راضی نیستم چون استیکر سمت چپ که به عنوان تغییر جهت استفاده میشه درست کار نمیکنه مثل کنسول! یعنی وقتی میخوای تغییر جهت بدی یهویی تغییر میده و ارام ارام نیست. انگار مثلا با کیبورد داری بازی میکنی. میخوام بدونم ایا دسته ps4 هم اینطوره تو پی سی یا درسته؟

اگه درست نباشه مجبورم دسته xbox one بخرم.

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

در فیفا ۱۷ هم بسیار روان کار میکنه.

من از نرمافزار x360 استفاده کردم و خوبه

لینک به دیدگاه

• 9 ماه بعد...

با سلام توی فیفا 18 با برنامه input mapperدارم بازی میکنم هیچ مشکلی هم نداره

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز من هر دو دسته ps4 و xbox 1 رو دارم هیچکدومشون مشکلی برای بازی ندارن و روان هستن اما در کل من دسته xbox1 رو بیشتر میپسندم محکم تر هم هست 

دوستان نیان بگن فن هستی من خودم ps4 دارم اما دسته برای کامپیوتر xbox1 بهتره 

لینک به دیدگاه

دسته xbox one s بگیرید عالیه از هر نظر ! بلوتوث داخلی داره و نیاز به تهیه دانگل جداگانه نیست . من دارم و بسیار راضی ام . در بازی های شوتر در مقایسه با دسته xbox 360   من با آنالوگ های این دسته میتونم با دقت خوبی (نه در حد موس ) نشونه گیری کنم . از لحاظ ارگونومی هم باید بگم کمی از از دسته نسل قبل خودش کوچتره و بهتر در دست میشینه . از لحاظ ویبره هم که نسبت به دسته معمولی xbox one ÷یشرفت کرده و در نقطه به نقطه این دسته ویبره به کار رفته که هیجان بهتری به گیمر میده

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...