رفتن به مطلب

ورود گرافیک Sapphire NITRO+ RX 480 4GB GDDR5 به ایران با قیمت عالی....

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

من که همچنان صبر میکنم تا ببینم 480 با 8 گیگ کی میاد و با چه قیمتی

بعد این که اگر کسی 480 با 4  گیگ مموری خرید و مموری اون ساخت سامسونگ بود شاید امیدی باشه

از هاینیکس ابی گرم نمیشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 7 دقیقه قبل، hrp32 گفته است :

چیزی که در بنچمارکها دیدم نهایت در موارد خاص 4 فریم تفاوت دارن.

درسته

راستی دوستان msi after burn تو ولکان کار نمیکنه ؟

الان تو دووم فعال کردم کار نکرد و احساس میکنم بازی رونتر شده البته با کارت 750ti !

ویرایش شده توسط StarKilleR
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، mInI_ClockEr گفته است :

من که همچنان صبر میکنم تا ببینم 480 با 8 گیگ کی میاد و با چه قیمتی

بعد این که اگر کسی 480 با 4  گیگ مموری خرید و مموری اون ساخت سامسونگ بود شاید امیدی باشه

از هاینیکس ابی گرم نمیشه

زیاد نباید دنبال 8 گیگ این کارتا بود به نظرم. حافظه 8 گیگ رو بخوای برای اینکه رزولوشن 4k بزنی خب شاید نهایت 20  فریم بده.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دیگه از ریسمون سیاه و سفید هم میترسم

با توجه به وضعیت بد بازی ها که از منابع خوب استفاده نمیکنن

یا 1060 با6 گیگ

یا

480 با 8 گیگ

فقط منتظر ورود این نسخه 8 گیگ هستم

لینک به دیدگاه

اقا خنک بودن و مصرف پایین تر و بهینه تر بودن Rx470 در مقابل نهایت 4 فریم Rx480 ارزش نداره ؟ ماشالله

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، sisaco گفته است :

اقا خنک بودن و مصرف پایین تر و بهینه تر بودن Rx470 در مقابل نهایت 4 فریم Rx480 ارزش نداره ؟ ماشالله

دقیقا. تازه قیمتشم 100 تومن کمتره.

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، sisaco گفته است :

وقتی Sapphire nitro امده زده 

یعنی کارت بهنیه شده دیگه یعنی اون مشکلات قدیمی رو نداره

و اختلاف قیمت کلا 100 تومن هست 

به نظر من کسی اگه الان Rx 470 4gb بگیره یکم باید در مورد کارش تامل کرد . چون به نظر من هیچ دلیل نداره به خاطر 100 تومن یکی بیاد یک مدل ضعیف تر رو بگیره

لینک به دیدگاه

ولی هنوز تو ذهنم سواله چطوری با وجود RX 470 و RX 480 به این قیمت اونم آکبند، چطور ملت 970 ها رو 1تومن اونم دست دو می خرن تو همین انجمن و انجمن های دیگه؟!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 20 دقیقه قبل، hrp32 گفته است :

ولی هنوز تو ذهنم سواله چطوری با وجود RX 470 و RX 480 به این قیمت اونم آکبند، چطور ملت 970 ها رو 1تومن اونم دست دو می خرن تو همین انجمن و انجمن های دیگه؟!

بخاطر اینکه بعضی ها فن انویدیا هستن

بکشیشون amd استفاده نمیکنن

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، mrg66 گفته است :

دوستان بالاخره نسخه کاستومایز کارت  RX 480 با قیمت عالی وارد بازار ایران شد و هم اکنون تو لیون داره با قیمت خیلی مناسب 1.089 فروخته میشه....

با تشکر از اطلاع رسانی و قیمت و همینطور تست البته همچنان میگم فقط سری Powercolor DeVil این هم هیچ ارتباطی به طراحی خوشگلش و یا این که خودم این سری خریدم ارتباطی نداره :D:P

در 22 دقیقه قبل، hrp32 گفته است :

نکته که باید همیشه مدنظر باشه اگر شخصی حماقتی رو انجام میده دلیلی نداره بنده هم همون رو تکرار کنم....

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، WINNER گفته است :

بخاطر اینکه بعضی ها فن انویدیا هستن

بکشیشون amd استفاده نمیکنن

290 هم همین چند وقت 900 فروختن. کارت به اون گرمی و دو نسل پیشی و خسته!

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، farshid0018 گفته است :

با تشکر از اطلاع رسانی و قیمت و همینطور تست البته همچنان میگم فقط سری Powercolor DeVil این هم هیچ ارتباطی به طراحی خوشگلش و یا این که خودم این سری خریدم ارتباطی نداره :D:P

نکته که باید همیشه مدنظر باشه اگر شخصی حماقتی رو انجام میده دلیلی نداره بنده هم همون رو تکرار کنم....

سر همین قضیه حدود دو ماهه بدون کارتم.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، sisaco گفته است :

مطمئنی نهایت 4 فریمه؟

پس اینا چیند؟

http://www.guru3d.com/articles_pages/gigabyte_radeon_rx_480_g1_gaming_review,11.html

http://www.guru3d.com/articles_pages/asus_radeon_rx_470_strix_gaming_4gb_review,11.html

بازی هیتمن کارت 480 گیگا 77 فریم و کارت 470 ایسوس 65 فریم. میشه 11 فریم.

-----------------------------------------------------------------

http://www.guru3d.com/articles_pages/gigabyte_radeon_rx_480_g1_gaming_review,10.html

http://www.guru3d.com/articles_pages/asus_radeon_rx_470_strix_gaming_4gb_review,10.html

بازی تام ریدر 2016 کارت 480 گیگا 72 فریم و کارت 470 ایسوس 61 فریم که میشه 11 فریم.

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، hrp32 گفته است :

اون خسته رو که گفتی دلم آتیش گرفت !!!

اما خدایش ارزش خرید 290 با بودجه 900 تومن از 970 با بودجه 1 تومن بیشتره

290 یه روال معمولی رو طی می کنه و در اکثر بازی ها فریم قابل قبولی میگیره اما 970 در بغضی باضی ها میاد در حد 280x و 380 که خیلی نا امید کنندس .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 9 ساعت قبل، hrp32 گفته است :

290x شاید 900 قیمت باشه اما 290 باید 800  معمولا قیمت بخوره با وجود کارت 470 بیشتر از این نمی ارزیده اگه کسی خریده مطمعنا اشتباه کرده یا 470 موجود نبوده اون زمان ... o.O 

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

اون خسته رو که گفتی دلم آتیش گرفت !!!

اما خدایش ارزش خرید 290 با بودجه 900 تومن از 970 با بودجه 1 تومن بیشتره

290 یه روال معمولی رو طی می کنه و در اکثر بازی ها فریم قابل قبولی میگیره اما 970 در بغضی باضی ها میاد در حد 280x و 380 که خیلی نا امید کنندس .

خسته که میگم چون کارتی که حدود 300 وات مصرف داره دیگه بعد چند سال چیزی ازش نمونده...

اتفاقا باهات موافقم ارزش 970 خیلی پایینه اون مشکلات 3.5 گیگ هم داره ولی با این وجود همین الان تاپیک ها رو ببینید 1 تومن داره فروش میره اونم دست دو!!!!

لینک به دیدگاه

290 اکس ریفرنس بود اونم. 470 هم اومده بود.

نمیدونم ملت چشون شده؟! کارتای سه نسل پیش کارکرده رو به قیمت آکبند نسل جدید می خرن!

ویرایش شده توسط hrp32
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...