رفتن به مطلب

خریدار مادربورد سوکت AM3+ با USB3 سری 800 یا 900 amd

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام . مادربرد با سوکت AM3+ و chipset سری900 یا 800 AMD باشه . برند Asus باشه بهتره .

اگر نبودم و جواب از طرف بنده طولانی شد من رو در تلگرام ادد کنید .

09358429797

ویرایش شده توسط mojtaba golestani
لینک به دیدگاه

دوستان کسی نیست ؟ من توی چند روز اخیر میخوام خرید کنم سایت رو هم زیرو  رو کردم . فقط یکدونه پیدا کردم که قیمتش یکمی بالاس . منتظرم .

لینک به دیدگاه

سلام دوست من.
بدون سی پی یو میخاید؟
بنده msi 970A G46 دارم با سی پی یو 6100 با فرکانس 3.6 کاملا استیبل و به لطف کولر تونیک دمای ایده ال بیکار زیر 20 و فول لود تو بازی زیر 60 درجه. هر سه قطعه با هم فروخته میشن.

هر سه قطعه جعبه و متعلقات 100% تکمیل. هر سه قطعه بالای 3 ساله خریداری شده و 2 سال خدمتم بیکار بودن و هر سه قطعه بسیار بسیار تمیز هستند.
در خدمتتون هستم.

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

سلام دوست من.
بدون سی پی یو میخاید؟
بنده msi 970A G46 دارم با سی پی یو 6100 با فرکانس 3.6 کاملا استیبل و به لطف کولر تونیک دمای ایده ال بیکار زیر 20 و فول لود تو بازی زیر 60 درجه. هر سه قطعه با هم فروخته میشن.

هر سه قطعه جعبه و متعلقات 100% تکمیل. هر سه قطعه بالای 3 ساله خریداری شده و 2 سال خدمتم بیکار بودن و هر سه قطعه بسیار بسیار تمیز هستند.
در خدمتتون هستم.

سلام . اگر مادربورد به تنهایی برای فروش هست قیمت رو پ / خ کنید . ممنون .

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

سلام 870 msi بدون سی پی یو و یو اس بی ۲ موجوده

Sent from my HTC Desire 620G dual sim using Tapatalk

لینک به دیدگاه

با سلام ببین این مادربرد به کارت میاد.قیمتشم خودت کلاهت و قاضی کن.....msi g43-a970..(گارانتی و کارتن هم دارد)09307800802.اینم شمارمه.اس ام اس بدی خوشحال میشم.در ضمن بنده غرب تهران هستم.اگه مین am3+ بهتری هم داشته باشی.مین و تعویض میکنم.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در در 1395/07/20, 20:32:00، Ali Subi گفته است :

سلام دوست من.
بدون سی پی یو میخاید؟

در خدمتتون هستم.

سلام.قیمت قطعات را لطف میکنی؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، MahdiBayat گفته است :

سلام.قیمت قطعات را لطف میکنی؟

سلام دوست من.

در تاپیک مفصلی با بقیه قطعات قبلی کامل فروخته شد.

موفق باشید دوست من.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...