رفتن به مطلب

فروش کارت گرافیک Zotac GTX 980 Amp Edition

اشتراک گذاری

Recommended Posts

Zotac GTX 980 Amp Edition 

بسیار تمیز و کم مصرف

کاملا سالم

با گارانتی تا 26  اکتبر 2016

قیمت پایه 1150 

فروش فوری 1180

DSC_0027-1.jpg

DSC_0024-1.jpg

DSC_0023-1.jpg

ویرایش شده توسط shayanHq
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، shayanHq گفته است :

Zotac GTX 980 Amp Edition 

بسیار تمیز و کم مصرف

کاملا سالم

با گارانتی تا 26  اکتبر 2016

قیمت پایه 1150 

فروش فوری 1180

DSC_0027-1.jpg

DSC_0024-1.jpg

DSC_0023-1.jpg

امکانش هست؟  عکس از حرارت روی مکس توی فول لود بزارید و 3dmark تست firestrike ممنون

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Trafalgar D Water Law گفته است :

سلام دوست عزیز کجای تهرانین ؟ کمتر راه نداره؟

سلام
میدان جمهوری عزیز 
برای تست هم تا 30 دقیقه دیگه چشم (داخل کیس نیست) 
قیمت مورد نظرتون رو لطف می کنید؟ 

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، Sasan.m گفته است :

کارت گرافیگ توسط بنده از شایان جان خریداری شد .

agha in  baghie poolam ro bekhatere coil whine  mige kharabie poolamo nemide 

ویرایش شده توسط shayanHq
اینم ویرایش کردم دیگه
لینک به دیدگاه

الان هم نه جواب تلفن میده نه چیزی فقط میگه کارت صدا میده حتی ثابت هم نمیکنه 

لینک به دیدگاه

در در 1395/07/26, 08:32:16، shayanHq گفته است :

داستان چیه. مگه واریز نکرده؟

قشنگ توضیح بده چی شده!!!!

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، shayanHq گفته است :

در 28 دقیقه قبل، shayanHq گفته است :

agha in dozde coil whine o mige kharabie poolamo nemide 

در 19 ساعت قبل، Sasan.m گفته است :

کارت گرافیگ توسط بنده از شایان جان خریداری شد .

بنده خدا اعلام هم کرده که خریده دیگه ولی خب مهلت تست دیگه 24 ساعت میشه صبر کرد شما تا فردا صبر کن ببین یا کارت رو میخواد پولشو میده یا پس میده . اگر غیر از این باشه شما اینجا و اونجا دزد گفتن کارت پیش نمیره باید از مراجع قضایی پیگیری کنی (که انشااله نمیشه) .

به هر حال بزار یه کم بگذره ببین چه خبره بی هوا به اب نزن دوست عزیز (فکر کنم شما زیاد توی بخش بازارچه وارد نیستید :S)

ویرایش شده توسط Aryanath
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، mka19 گفته است :

داستان چیه. مگه واریز نکرده؟

قشنگ توضیح بده چی شده!!!!

دیروز کارت رسید دستش گفت 500 میریزم میخوام تست کنم (با اینکه گفته بود من تحویل بگیرم بزارم تو کیس سری واریز میکنم)  گفتم باشه باهاش راه اومدم گفت 600 بقیه رو صبح میریزم صبح شد 12 ظهر آقا از خواب بیدار شده
بعد 500 ریخته برام میگه کارت صدا میده همون coil whine درصورتی که خرابی نیست الانم 100 تومنم باقی رو نمیریزه جواب هم نمیده نه تلگرام نه سایت هیچی 

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Aryanath گفته است :

بنده خدا اعلام هم کرده که خریده دیگه ولی خب مهلت تست دیگه 24 ساعت میشه صبر کرد شما تا فردا صبر کن ببین یا کارت رو میخواد پولشو میده یا پس میده . اگر غیر از این باشه شما اینجا و اونجا دزد گفتن کارت پیش نمیره باید از مراجع قضایی پیگیری کنی (که انشااله نمیشه) .

آخه 24 ساعتم گذشته 1 ساعت پیش تلگرام گفته 1تومن پس بده من کارت و بفرستم اونم با این اعتبار آقا بدبختی اینه کارت سالمه سالمه coil whine خرابی نیست فقط قطعات بی  کیفیت تر استفاده شده 

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، shayanHq گفته است :

دیروز کارت رسید دستش گفت 500 میریزم میخوام تست کنم (با اینکه گفته بود من تحویل بگیرم بزارم تو کیس سری واریز میکنم)  گفتم باشه باهاش راه اومدم گفت 600 بقیه رو صبح میریزم صبح شد 12 ظهر آقا از خواب بیدار شده
بعد 500 ریخته برام میگه کارت صدا میده همون coil whine درصورتی که خرابی نیست الانم 100 تومنم باقی رو نمیریزه جواب هم نمیده نه تلگرام نه سایت هیچی 

با این تفاصیل یا باید از اول سر قیمت صلاح برید یا اگر کویل واین داره و نمیخواد پس بفرسته پول رو کامل بگیره نه اینکه 100 تومنشو نده O_o . عزیزان گرامی شما هم یه نظری بدید .

لینک به دیدگاه

در در 1395/07/26, 08:48:49، shayanHq گفته است :

الان 1100گرفتی؟

اگه مقدار بالا رو گرفتی فعلا صبر کن و زود حرکت اخرو اجرا نکن .

فعلا منتظر بمون.شاید طرف داره تست میزنه و فک میکنه تو بهش انداختی و میخواد مطمعن شه.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، shayanHq گفته است :

آخه 24 ساعتم گذشته 1 ساعت پیش تلگرام گفته 1تومن پس بده من کارت و بفرستم اونم با این اعتبار آقا بدبختی اینه کارت سالمه سالمه coil whine خرابی نیست فقط قطعات بی  کیفیت تر استفاده شده 

خب شما هم توی توضیحات و بازخورد ها بنویسید پول کامل واریز نکرده . الان همه فکر کردن دزدی شده :D اینم یه سوتفاهم هست با هم صحبت کنید حل میشه .

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Aryanath گفته است :

با این تفاصیل یا باید از اول سر قیمت صلاح برید یا اگر کویل واین داره و نمیخواد پس بفرسته پول رو کامل بگیره نه اینکه 100 تومنشو نده O_o . عزیزان گرامی شما هم یه نظری بدید .

به قران هرچی گفت هی باهاش خوش رفتاری کنار اومدم امروزم سرم شدید درگیر دانشگاه و فلان اصلا درست نیست گیج شدم نمیدونم چی بگم 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، mka19 گفته است :

الان 1100گرفتی؟

اگه مقدار بالا رو گرفتی فعلا صبر کن و زود حرکت اخرو اجرا نکن .

فعلا منتظر بمون.شاید طرف داره تست میزنه و فک میکنه تو بهش انداختی و میخواد مطمعن شه.

نه 1تومن داده درصورتی که 1100 باید بده 

در 1 دقیقه قبل، Aryanath گفته است :

خب شما هم توی توضیحات و بازخورد ها بنویسید پول کامل واریز نکرده . الان همه فکر کردن دزدی شده :D اینم یه سوتفاهم هست با هم صحبت کنید حل میشه .

الان درست میکنم انقدر نامردی کرده اصلا گیج گیج ام 

لینک به دیدگاه

به قران هرچی گفت هی باهاش خوش رفتاری کنار اومدم امروزم سرم شدید درگیر دانشگاه و فلان اصلا درست نیست گیج شدم نمیدونم چی بگم 

یکی از بزرگان و اساتید فروم باید بیاد نظر بده تا به نتیجه رسید . ولی خداییش درست نیست بابت مشکل پول کمتر بریزی باید پس بفرستی حالا هزینه ارسال با کسی که فسخ میکنه .

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Aryanath گفته است :

یکی از بزرگان و اساتید فروم باید بیاد نظر بده تا به نتیجه رسید . ولی خداییش درست نیست بابت مشکل پول کمتر بریزی باید پس بفرستی حالا هزینه ارسال با کسی که فسخ میکنه .

alan omade tahdid am mikone felanet mikonam 

لینک به دیدگاه

alan omade tahdid am mikone felanet mikonam ?

ta akhar hafte mige felanet mikonam miam tehran ajab giri kardim 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 9 دقیقه قبل، shayanHq گفته است :

نه 1تومن داده درصورتی که 1100 باید بده 

دوست عزیز جوری گفتید پولم را نمیده همه فکر کردن که سرتون را کلاه گذاشته و ....:D

کسی که 1100 داده اصلا قصدش دزدی نبوده و قصد کلاه برداری هم نداشته و الا اون مقدار اولیه هم واریز نمیکرده .

یه مقدا رتامل کنید همه چی حل میشه .

شما از اول بهشون  مشکل coil whine را گفته بودید ؟

چون این به نوعی یه مشکل محسوب میشه و همه کارتها اینجوری نیستند و اگر نگفتید باید این حق را بدید که خریدار بخواد مرجوع کنه که کلیه هزینه هاش هم به عهده خودتون هست و یا اینکه بخواد با توافق با شما مقداری کم کنه .( تاکید میکنم با توافق )

ویرایش شده توسط Behzad Tak
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، shayanHq گفته است :

alan omade tahdid am mikone felanet mikonam ?

جای این حرف ها که سر و تهش معلوم نیست شما بهتره پست هارو ویرایش کنید و بازخورد رو اصلاح کنید تا سوتفاهمی پیش نیاد و اعتبار کسی نره زیر سوال بعد بشینید سر موضوع به توافق برسید مثل 2 تا ادم بالغ و عاقل . این حول شدن های شما هم اخرش خوب تموم نمیشه .

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Behzad Tak گفته است :

دوست عزیز جوری گفتید پولم را نمیده همه فکر کردن که سرتون را کلاه گذاشته و ....:D

کسی که 1100 داده اصلا قصدش دزدی نبوده و قصد کلاه برداری هم نداشته و الا اون مقدار اولیه هم واریز نمیکرده .

یه مقدا رتامل کنید همه چی حل میشه .

شما از اول بهشون  مشکل  coil whine  را گفته بودید ؟

چون این به نوعی یه مشکل محسوب میشه و همه کارتها اینجوری نیستند و اگر نگفتید باید این حق را بدید که خریدار بخواد مرجوع کنه که کلیه هزینه هاش هم به عهده خودتون هست و یا اینکه بخواد با توافق با شما مقداری کم کنه .( تاکید میکنم با توافق )

بدبختی اینه من coil whine نداشتم این میگه داد میرنه نمیشه بازی کرد اصلا 

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...