رفتن به مطلب

مشکل عجب با مانیتور ips lg mp67 (حل شد)

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام بند یه مانیوتر ips lg mp67  گرفتم از وقتی خریده بودم با کابل vgi وصل کرد بودم مشکلی باش نداشتم . بعد ها که کابل htmi گرفتم متوجه شدم که بعضی از رنگ ها رو به صورت راه راه نشون میده بعد فکر کردم مشکل کابل رفتم یه کابل سونی اصل خریدم ولی بازم مشکل حل نشد

کارت گرافیک رو هم عوض کردم بازم مشکل حل نشد . خواهش اگه میشه منو راهنمای کنید آخ نمخوام گیر گارانتی بیفتم
?

مشکل حل شد ( مشکل از درایو کارت گرافیک بود نه مانیتور)

ویرایش شده توسط amin2fam
لینک به دیدگاه

اگه ميتوني با مانيتور يا تلويزيون ديگه ايي كه پورت hdmi داره امتحان كن، شايد نويز الكتريكي داري رو سطح كيس ،ببين وقتي روي بدنه كيس دست ميكشي خط ها جابجا ميشن يا نه..

لینک به دیدگاه

درود 

از نمایشگر در چنین حالتی عکس بگذار.نمایشگر رو فاکتوری ریست کن ببین لحظه ای هم مشکل حل نمی شه.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Ali Alborz گفته است :

اگه ميتوني با مانيتور يا تلويزيون ديگه ايي كه پورت hdmi داره امتحان كن، شايد نويز الكتريكي داري رو سطح كيس ،ببين وقتي روي بدنه كيس دست ميكشي خط ها جابجا ميشن يا نه..

تشکر از پاسختون . نه متسفانه مشکل حل نشد . یک نکته  این که اگه با این مدل مانیتور کار کرد باشید تو منو یه گزینه اینپوت هست که وقتی یک بار رو ان میزنم مشکل حل میشه ولی وقتی مانیتور خاموش روشن میکنم باز به حالت قبل بر میگرده

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، سعید بهمنیان گفته است :

درود 

از نمایشگر در چنین حالتی عکس بگذار.

تشکر از پاسختون  . متسفانه دوربین گوشیم نمیتون واضح عکس بگیره

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، amin2fam گفته است :

تشکر از پاسختون . نه متسفانه مشکل حل نشد . یک نکته  این که اگه با این مدل مانیتور کار کرد باشید تو منو یه گزینه اینپوت هست که وقتی یک بار رو ان میزنم مشکل حل میشه ولی وقتی مانیتور خاموش روشن میکنم باز به حالت قبل بر میگرده

از تو تنظيمات بايد بتونيد مانيتور رو به صورت پيشفرض رو hdmi بگذاريد..

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Ali Alborz گفته است :

از تو تنظيمات بايد بتونيد مانيتور رو به صورت پيشفرض رو hdmi بگذاريد..

متسفانه تنها فقط تو منو اصلی یک گزینه اینپوت هست

lg_24gm77_osd0.jpg

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، amin2fam گفته است :

تشکر از پاسختون  . متسفانه دوربین گوشیم نمیتون واضح عکس بگیره

اگر کابل فلتی که الان توی فروشگاههای انلاین می فروشند رو می گی، کابل به دردخوری نیست، برای نمایشگر 2.5k من مشکل داشت، از تغییر رنگهای گهگاهی بگیر تا پارازیت گرفتن در صحنه های سریع.

به هر حال مشکل ت می تونه از کابل یا درگاه نمایشگر یا کارت گرافیکی باشه.  بهترین راه بررسی تک به تک هست.

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، amin2fam گفته است :

ببین وقتی که درست می شه، فیلم رو بدون ایراد می تونی ببینی. در چنین حالتی ایراد به احتمال زیاد از نمایشگر ه.

لینک به دیدگاه

ببین وقتی که درست می شه، فیلم رو بدون ایراد می تونی ببینی.

عزیز مشکلی تو فیلم ندارم .تو بعضی از رنگ ها مشکل دارم مثل زنگ منو راست کلیک ویندوز 10 یا تسک منیجر ویندوز 10 که اون قسمت نمایش میزان مصرف که رنگ زرد هست این مشکل پیش میاد

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، amin2fam گفته است :

عزیز مشکلی تو فیلم ندارم .تو بعضی از رنگ ها مشکل دارم مثل زنگ منو راست کلیک ویندوز 10 یا تسک منیجر ویندوز 10 که اون قسمت نمایش میزان مصرف که رنگ زرد هست این مشکل پیش میاد

کاش می تونستی عکس بگذاری، چون این مساله ممکنه به خرابی کابل یا درگاه مربوط نباشه.

توی منوهای نمایشگر فاکتوری ریست رو بیازما، همین طور غیرفعال کردن مصرف بهینه، نام دقیق گزینه ش رو فراموش کرده ام، power optimizing یا adaptive brightness یا چنین چیزی.

لینک به دیدگاه

آهان، فکر کنم فهمیدم.

گزبنه ی reader mode رو فعال کرده ای. 

پایین نمایشگر از توی دکمه ها reader mode

لینک به دیدگاه

کاش می تونستی عکس بگذاری، چون این مساله ممکنه به خرابی کابل یا درگاه مربوط نباشه.

توی منوهای نمایشگر فاکتوری ریست رو بیازما، همین طور غیرفعال کردن مصرف بهینه، نام دقیق گزینه ش رو فراموش کرده ام، power optimizing یا adaptive brightness یا چنین چیزی.

بند تونستم تو یکی از رنگ ها که خیلی به چشم میزن ازش عکس بگیرم سمت راست دقت کنید

20161012_175607.jpg

لینک به دیدگاه

بند تونستم تو یکی از رنگ ها که خیلی به چشم میزن ازش عکس بگیرم سمت راست دقت کنید

20161012_175607.jpg

چیزی از عکس متوجه نشدم. اگر رنگ صفحه کم کنتراست متمایل به کاهی شده، به reader mode که گفتم مربوط ه.

لینک به دیدگاه

چیزی از عکس متوجه نشدم. اگر رنگ صفحه کم کنتراست متمایل به کاهی شده، به reader mode که گفتم مربوط ه.

متسفانه تو دربین خیلی واضح نیست . تو حالت reader mode هست ولی خیلی کم میشه . ولی با انتخاب اینپوت تو منو مشکل حل میشه ولی با روشن خاموش مانیتور باز به حالت قبل برمیگیره

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، amin2fam گفته است :

متسفانه تو دربین خیلی واضح نیست . تو حالت reader mode هست ولی خیلی کم میشه . ولی با انتخاب اینپوت تو منو مشکل حل میشه ولی با روشن خاموش مانیتور باز به حالت قبل برمیگیره

عزیز دل حالتهای reader mode کنتراست رو کم می کنند و گاهی برای خواندن متن استفاده می شه. به عنوان حالت دائمی که کسی استفاده نمی کنه. Reader mode رو غیر فعال کن. دیگه نباید با خاموش و روشن شدن و یا تغییر ورودی تفاوتی در  رنگ به وجود بیاد.

لینک به دیدگاه

عزیز دل حالتهای reader mode کنتراست رو کم می کنند و گاهی برای خواندن متن استفاده می شه. به عنوان حالت دائمی که کسی استفاده نمی کنه. Reader mode رو غیر فعال کن. دیگه نباید با خاموش و روشن شدن و یا تغییر ورودی تفاوتی در  رنگ به وجود بیاد.

عزیز picture mode روی custom نه reader . متسفانه فقط با تغییر ورودی مشکل حل میشه

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، amin2fam گفته است :

عزیز picture mode روی custom نه reader . متسفانه فقط با تغییر ورودی مشکل حل میشه

به نظر می آد ایراد از نمایشگر باشه. آیا در مدهای دیگه هم با تغییر ورودی تغییر رنگ داری؟ آیا با فاکتوری ریست هم مشکل سرجاش هست؟

لینک به دیدگاه

مدل دقیق نمایشگر رو ننوشته ای، آیا فراعریض ه؟ 

لینک به دیدگاه

مدل دقیق نمایشگر رو ننوشته ای، آیا فراعریض ه؟ 

مدل   LG 23MP67HQ هست . ولی مشکل از مانیتور فکر کنم نرم افزاری باش مشکل چون نمیتون پورت ها رو ذخیره کن

لینک به دیدگاه

مدل   LG 23MP67HQ هست . ولی مشکل از مانیتور فکر کنم نرم افزاری باش مشکل چون نمیتون پورت ها رو ذخیره کن

حالا که وقت گذاشتی فاکتوری ریست و غیرفعال کردن power optimizing رو هم بیازما.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درایور مانیتور از رو سی دیش نصب کن شاید فرجی حاصل بشه و یه کم با تنظمیاتش ور برو ، منم اوایل خیلی چشممو اذیت میکرد تنظمیات کارخونش اصلا به درد نمیخوره

1.jpg

لینک به دیدگاه

هم موارد رو گفتید تست کردم متسفانه فرجی نشد

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، StarKilleR گفته است :

درایور مانیتور از رو سی دیش نصب کن شاید فرجی حاصل بشه و یه کم با تنظمیاتش ور برو ، منم اوایل خیلی چشممو اذیت میکرد تنظمیات کارخونش اصلا به درد نمیخوره

1.jpg

تشکر از پاسختون . متسفانه جواب نداد

لینک به دیدگاه

در در 1395/07/21, 19:14:25، سعید بهمنیان گفته است :

آقای بهمنیان بند مانیتور رو یه سیستم دیگه چک کردم  مشکلی ایجاد نشد مطمئن شدم که مشکل مانیتور نیست . ولی آمد داریو کارت گرافیک حذف کرده مشکل تو سیستم بند هم حل شد ولی وقتی داریو کارت گرافیکی رو نصب میکنم باز مشکل ایجاد مشه . بند آخرین نسخه داریو نصب کردم بازم مشکل حل نشد . اگه زحمتی نباش بند رو راهنمای کنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...