رفتن به مطلب

خریدار کارت 1080 زوتک مدل ArcticStorm

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام. اولین پستم در این فروم،  در مورد کارت گرافیکی که هنوز شرکت های مطرح ایرانی وارد نکردن

چطور می تونم این کارت رو تهیه کنم؟ 

قیمت کارت 719 دلاره (کمتر از 2 میلیون و 600)

آیا وارد کننده ای هست که هم مطمئن باشه و هم هر دلار رو 5000 تومان حساب نکنه؟

لطفا مدل های دیگه پیشنهاد ندید. فقط همین کارت. لینک سایت مرجع

zt-p10800f-30p_image1.jpg

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

الان این سواله  یا تاپیک خرید

دست دوم میخواید یا نو. که اگه نو میخواید خود لیون داره و به نظرم از همه جا ارزون ترم میده

اما دست دوم شاید تونستید تو اون قیمتی که مد نظر دارین پیدا کنید

اگه بخواید از سایت های خارجی بخرید وارد کننده براتون بیاره مطمئن باشید خیلی گرونتر هم در میاد

شرکتهای وارد کننده و گارانتی دار عمده معامله میکنند وهیچ وقت نمیان یکی زیر قیمت به شما بدن

تنها راه اینه که مستقیم از خارج به همون قیمتی که مدنظر دارید بخرید

لینک به دیدگاه

نو یا دست دو فرقی نداره

لیون از همین مدل داره؟ من که ندیدم

در مورد  ارزون دادنش چندان با شما موافق نیستم. به عنوان نمونه مدل امپ اکستریم  زوتک رو سایت همسایه 150 ارزون تر می داد

قیمت مد نظر من معقوله، ولی بعضی جاها مثلا 4 میلیون و 200 قیمت دادن، یعنی یک و نیم میلیون سود  که خب بیشتر به سر گردنه می خوره

لینک به دیدگاه

نمیدونم را گرافیک این داستان رو داره، باقی اقلام دلاری چهار تومن در میاد حدودا ولی گرافیک پنج رو راحت میزنه[emoji106]

لینک به دیدگاه

دوست عزیز سایت تکنو لایف  هر کالای مجازی رو که در سایت علی اکسپرس   انتخاب کنید براتون میاره 

http://biz.technolife.ir/

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، sajad25 گفته است :

دوست عزیز سایت تکنو لایف  هر کالای مجازی رو که در سایت علی اکسپرس   انتخاب کنید براتون میاره 

http://biz.technolife.ir/

ممنون ولی این سایت کالای مورد نظر من رو نداره

لینک به دیدگاه

سایت های خرید دلار رو ۵۰۰۰ تومن حساب نمی کنن گمرکش زیاد می شه من یک قطعه از اسلونی گرفت ۳۹۰ دلار ۷۶۰ تومن گمرکش شد.

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، martyr10 گفته است :

سایت های خرید دلار رو ۵۰۰۰ تومن حساب نمی کنن گمرکش زیاد می شه من یک قطعه از اسلونی گرفت ۳۹۰ دلار ۷۶۰ تومن گمرکش شد.

این سایت به شما قبض رسمی گمرک رو داد یا خودش ادعا کرد که 760 هزینه گمرک شده؟

می گن دلار رو حواله ای حساب می کنن، که در مورد 719 دلار تفاوت ناچیزی ایجاد می کنه

اما گمرکی هم معمولا در مورد کالاهای تکی صدق نمی کنه، به خصوص لوازمی که تولید و مشابه داخلی نداره

که اگه قرار باشه حدود 70% قیمت هر کارت گرافیک گمرکی گرفته بشه خب قیمت این کارت ها از 5 میلیون هم رد می شه و دیگه اصلا کسی وارد نمی کنه

لینک به دیدگاه

ببخشید دوستان کسی اطلاعی داره که مثلا کسی رو اونور داشته باشیم بازم باید گمرکی بدیم؟

یعنی مثلا حتی یک کارت یا چیزهای دیگه به عنوان سوغاتی هم بیاری باید گمرکی بدی؟ کسی تجربه ای داره در این موارد؟

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، hrp32 گفته است :

ببخشید دوستان کسی اطلاعی داره که مثلا کسی رو اونور داشته باشیم بازم باید گمرکی بدیم؟

یعنی مثلا حتی یک کارت یا چیزهای دیگه به عنوان سوغاتی هم بیاری باید گمرکی بدی؟ کسی تجربه ای داره در این موارد؟

سلام اگر هر کس از اون طرف آب با خود همراه داشته باشد احتیاج به به پول گمرک ندارد 

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، dotsis گفته است :

سلام اگر هر کس از اون طرف آب با خود همراه داشته باشد احتیاج به به پول گمرک ندارد 

شما مطمئنی؟ اینطوری باشه یه سفر مثلا ترکیه ای جایی بری هم کالاهایی که  می خوای میاری هم سفر تفریحی رفتی!

عذر می خوام از استارتر عزیز اگر بحثم نامربوطه.

لینک به دیدگاه

خواهش می کنم اتفاقا بحث شما کاملا مربوطه

چون یکی از راه های رایجی که این سایت ها استفاده می کنن همین حالت مسافریه

که تازه 200 هزار هم اضافه می خوان چون مسافری 2 هفته ای ارسال می شه

در حالی که به این روش چون گمرکی حذف می شه باید خیلی ارزون تر در بیاد

لینک به دیدگاه

عزیزان من یه 970 قبل اومدن سری 1000 برام فرستادن، خودم رفتم گمرک و کامل تو جریان قرار گرفتم، از این قراره که دلاری 620 تومن گمرک میگیرن ولی 50 دلار هرکس در سال معافه از پرداخت مالیات ، نکته جالب ایه که قیمت رو برا کارت 970 Asus زده بودن 240$ تو گمرک و بعد 50 دلار هم معافم کردن خلاصه برا کارت 970 asus oc ii gtx,من 118هزار تومن برا ترخیص از گمرک پول دادم
اینو خودم انجام دادم، نه شنیدم نه میگم فلانی گفت نه شایعس خود واقعیته
هرجوری حساب کنی گرافیک رو بد جور تو ایران گرون میدن دست خلق ال.. خودتون وارد کنید متوجه میشین

لینک به دیدگاه

عزیزان من یه 970 قبل اومدن سری 1000 برام فرستادن، خودم رفتم گمرک و کامل تو جریان قرار گرفتم، از این قراره که دلاری 620 تومن گمرک میگیرن ولی 50 دلار هرکس در سال معافه از پرداخت مالیات ، نکته جالب ایه که قیمت رو برا کارت 970 Asus زده بودن 240$ تو گمرک و بعد 50 دلار هم معافم کردن خلاصه برا کارت 970 asus oc ii gtx,من 118هزار تومن برا ترخیص از گمرک پول دادم
هرجوری حساب کنی گرافیک رو بد جور تو ایران گرون میدن دست خلق ال.. خودتون وارد کنید متوجه میشین

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، shahabaa گفته است :

عزیزان من یه 970 قبل اومدن سری 1000 برام فرستادن، خودم رفتم گمرک و کامل تو جریان قرار گرفتم، از این قراره که دلاری 6320 تومن گمرک میگیرن ولی 50 دلار هرکس در سال معافه از پرداخت مالیات ، نکته جالب ایه که قیمت رو برا کارت 970 Asus زده بودن 240$ تو گمرک و بعد 50 دلار هم معافم کردن خلاصه برا کارت 970 asus oc ii gtx,من 118هزار تومن برا ترخیص از گمرک پول دادم

آقا این دلاری 6320 رو من نفهمیدم یعنی چی

کارت شما دقیقا یک سوم این قیمت رو داشته، یعنی از من حدود 350 گمرک می گیرن؟ حتی اگه مسافری باشه؟

بعد کارت شما اون زمان داخل چقدر هزینه اش بود؟ 

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، shahabaa گفته است :

عزیزان من یه 970 قبل اومدن سری 1000 برام فرستادن، خودم رفتم گمرک و کامل تو جریان قرار گرفتم، از این قراره که دلاری 6320 تومن گمرک میگیرن ولی 50 دلار هرکس در سال معافه از پرداخت مالیات ، نکته جالب ایه که قیمت رو برا کارت 970 Asus زده بودن 240$ تو گمرک و بعد 50 دلار هم معافم کردن خلاصه برا کارت 970 asus oc ii gtx,من 118هزار تومن برا ترخیص از گمرک پول دادم

آشناتون بود یا اگرنه چطور پول رو به ایشون پرداخت کردین؟

مبدا مرسوله پستی از کجا بود و چقدر هزینه پستش شد؟

لینک به دیدگاه

آقا این دلاری 620 رو من نفهمیدم یعنی چی
کارت شما دقیقا یک سوم این قیمت رو داشته، یعنی از من حدود 350 گمرک می گیرن؟ حتی اگه مسافری باشه؟
بعد کارت شما اون زمان داخل چقدر هزینه اش بود؟ 

اشتباه چاپی بود [emoji23] دستم خورده اشتباهی، پایین تصحیحش کردم دلاری 620 گمریکیشه
لینک به دیدگاه

خب اینجوری کارت 700 دلاری فقط قیمت خودش و گمرکش می شه حدود 3 میلیون، بدون پول پست

اما الان مثلا 1080 ام اس آی رو 2880 می دن که اونم 719 دلار قیمتشه

البته درکل بعید می دونم کسی از وارد کننده ها از طریق گمرک وارد کنه !!!

لینک به دیدگاه

آشناتون بود یا اگرنه چطور پول رو به ایشون پرداخت کردین؟
مبدا مرسوله پستی از کجا بود و چقدر هزینه پستش شد؟

مبدا چین، ارسال با کشتی ۲۱ روز طول کشید، ارسال از طریق ترنسفرینگ هلند که رایگان( فیری شیپینگ) بود، منظورتون از اشنا رو متوجه نشدم ولی یکی از دوستام اون موقع چین بود که خرید کرد و باقی داستان هم که توضیح دادم
لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، shahabaa گفته است :

مبدا چین، ارسال با کشتی ۲۱ روز طول کشید، ارسال از طریق ترنسفرینگ هلند که رایگان( فیری شیپینگ) بود، منظورتون از اشنا رو متوجه نشدم ولی یکی از دوستام اون موقع چین بود که خرید کرد و باقی داستان هم که توضیح دادم

ممنون از توضیحات.

راستش من می خواستم با یکی از جوانان ساکن بلاد کفر :) صحبت کنم که خرید کنه و برام بفرسته ولی نمیدونم پول رو چطوری بهش برسونم و چطور مطمئن شم که می فرسته و باقی ماجرا... چون یادمه چند وقت  پیش یکی این کار رو کرده بود.

لینک به دیدگاه

در در 1395/07/22, 14:10:29، hrp32 گفته است :

ممنون از توضیحات.

راستش من می خواستم با یکی از جوانان ساکن بلاد کفر :) صحبت کنم که خرید کنه و برام بفرسته ولی نمیدونم پول رو چطوری بهش برسونم و چطور مطمئن شم که می فرسته و باقی ماجرا... چون یادمه چند وقت  پیش یکی این کار رو کرده بود.

اره ترو خدا به منم بگین بنده یه دختر خانومی رو تو نت میشناسم ترکیه زندگی میکنه چطور به دستش پول برسونم ایشون اصلاتا ترکیه ای هستن ایرانی نیستن ممنون

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Trafalgar D Water Law گفته است :

اره ترو خدا به منم بگین بنده یه دختر خانومی رو تو نت میشناسم ترکیه زندگی میکنه چطور به دستش پول برسونم ایشون اصلاتا ترکیه ای هستن ایرانی نیستن ممنون

فقط می شناسی یا واقعا می شناسی و اعتماد داری؟ اگه قابل اعتماده ازش شماره حساب و سوییفت بگیر.

فکر می کنم ببری بانک ملی واست منتقل می کنن

درضمن این کارها سر سوزنی جای ریسک نداره، نزدیک ترین و قابل اعتماد ترین افراد هم خیانت می کنن و پول آدمو بالا می کشن

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، SaeedEminem2 گفته است :

فقط می شناسی یا واقعا می شناسی و اعتماد داری؟ اگه قابل اعتماده ازش شماره حساب و سوییفت بگیر.

فکر می کنم ببری بانک ملی واست منتقل می کنن

درضمن این کارها سر سوزنی جای ریسک نداره، نزدیک ترین و قابل اعتماد ترین افراد هم خیانت می کنن و پول آدمو بالا می کشن

نه دختر خوبیه میشناسمش چند سالیه  از اون ادما نیست
ممنون برای راهنمایی و نظرتون

ویرایش شده توسط Trafalgar D Water Law
لینک به دیدگاه

یه چیزی بگم بریم صحرای کربلا. دیروز با مسئول فروش سایت آمازون چت می کردم، گفت می تونیم به عراق بفرستیم !

گفتم نه اونجا داعش داره نمی تونم برم !

خلاصه که عراق و افغانستان هم آره و ما نه !

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...