رفتن به مطلب

خریدار کارت 1080 زوتک مدل ArcticStorm

اشتراک گذاری

Recommended Posts

امروز با سایت اصلی زوتک مکاتبه داشتم، گفتن که آواژنگ نماینده اصلی ما در تهرانه !

گفتم تا جایی که می دونم آواژنگ فروشنده نیست و کارهای ضمانتی رو انجام می ده

باز جواب داده کهآواژنگ توزیع کننده ماست و با آقای امیر ریاحی تماس بگیر !

آواژنگ خودش فروش هم داره؟

لینک به دیدگاه

با عرض پوزش از استارتر 
میخواستم تجربه خودم رو بگم تا هم بحث تموم بشه و هم به نتیجه برسیم 
بنده توسط یکی  از فامیل هام یک قطعه برای خودم خریداری کردم مادربرد ایسوس maximus vii formula که به صورت مسافری آورده شده شامل گمرک نمیشه مگر اینکه بیشتر از سه مورد از یک محصول مشابه وارد کنید 
و همچنین چندین بار خرید از سایت چینی علی اکسپرس داشتم که خرید ها قطعات موبایل بودن و برای بنده شامل گمرک نشد و پست آورد دم منزل البته بعد 1 ماه و نیم 
قطعات با توجه به گمرک هر قطعه ای که به صورت پستی بیاد و ارزش بیشتر از 100 دلار داشته باشه شامل گمرک میشه مگر اینکه به صورت مسافری وارد بشه 
و اینکه به دوست عزیزم استارتر نیاز مند  این کارت گرافیک هستید بنده میتونم براتون به صورت مسافری بیارم ولی زمان میبره چیزی حدود 1 ماه و نیم 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، peyman_gh_asl گفته است :

با عرض پوزش از استارتر 
میخواستم تجربه خودم رو بگم تا هم بحث تموم بشه و هم به نتیجه برسیم 
بنده توسط یکی  از فامیل هام یک قطعه برای خودم خریداری کردم مادربرد ایسوس maximus vii formula که به صورت مسافری آورده شده شامل گمرک نمیشه مگر اینکه بیشتر از سه مورد از یک محصول مشابه وارد کنید 
و همچنین چندین بار خرید از سایت چینی علی اکسپرس داشتم که خرید ها قطعات موبایل بودن و برای بنده شامل گمرک نشد و پست آورد دم منزل البته بعد 1 ماه و نیم 
قطعات با توجه به گمرک هر قطعه ای که به صورت پستی بیاد و ارزش بیشتر از 100 دلار داشته باشه شامل گمرک میشه مگر اینکه به صورت مسافری وارد بشه 
و اینکه به دوست عزیزم استارتر نیاز مند  این کارت گرافیک هستید بنده میتونم براتون به صورت مسافری بیارم ولی زمان میبره چیزی حدود 1 ماه و نیم 

مشکل زمان نیست مشکل اعتماد کردنه

جسارت به شما نباشه اما چندین بار سرمون کلاه رفته

اما با توجه به اینکه می گید یک دونه گمرک نداره، کالای 720 دلاری رو چند حساب می کنید با ما؟

لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، SaeedEminem2 گفته است :

مشکل زمان نیست مشکل اعتماد کردنه

جسارت به شما نباشه اما چندین بار سرمون کلاه رفته

اما با توجه به اینکه می گید یک دونه گمرک نداره، کالای 720 دلاری رو چند حساب می کنید با ما؟

مشکلی بابت اعتماد نیست بنده تو پرشین تولز معتبر هستم 
ولی باز برای اعتماد دو طرفه 
1/3  مبلغ را پرداخت میکنید 
یک شماره کارت همراه با  اسکن کارت ملی صاحب حساب که خود بنده هستم برای شما ارسال میشه 
و اینکه کالایی که شما نگاه میکنید 720 دلار کمترین قیمتی که شما حساب کردین و برای شیپنگ آمریکا هستش 
خودتون بگردین یک سایتی پیدا کنید که به آلمان ارسال داشته و لینکش رو برای بنده ارسال کنید تا هزینش رو اعلام کنم 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، peyman_gh_asl گفته است :

و اینکه کالایی که شما نگاه میکنید 720 دلار کمترین قیمتی که شما حساب کردین و برای شیپنگ آمریکا هستش  

این قسمت رو اصلا نفهمیدم یعنی چی

قیمت اصلی و شرکتیش 719 دلاره، بدون هزینه شیپ

اما خب اونجا هم مثل ایران اوایل قیمتش تا حدود 800 دلار هم رسیده بود

این سایت ها الان از 713 دلار می دن:

https://www.google.com/shopping/product/5649013618180955503?q=ZOTAC GeForce

در مورد ارسال به آلمان هم فکر نکنم هیچ کدوم مشکلی داشته باشن

ویرایش شده توسط SaeedEminem2
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، SaeedEminem2 گفته است :

این قسمت رو اصلا نفهمیدم یعنی چی

قیمت اصلی و شرکتیش 719 دلاره، بدون هزینه شیپ

اما خب اونجا هم مثل ایران اوایل قیمتش تا حدود 800 دلار هم رسیده بود

این سایت ها الان از 713 دلار می دن:

https://www.google.com/shopping/product/5649013618180955503?q=ZOTAC GeForce

در مورد ارسال به آلمان هم فکر نکنم هیچ کدوم مشکلی داشته باشن

تنها سایت هایی  که هزینه شیپینگ به صرفه ای داره این دو سایت هستش 

این سایت هزینش  830 دلار براتون تموم میشه در صورتی که ارسال داشته باشه چون سایت هایی که هزینه شیپینک رو بر اساس کد پستی اعلام میکنن احتمال ارسالشون کمه !!! 

و این سایت هزینش 850 دلار تموم میشه و احتمال ارسال کردنشون قطعی هست  !!!

قیمتی که برای شما گفتم قیمت تمام شده و تحویل دم منزل خونتون بدون هیچ هیزینه اضافه ای هستش 

و توضیحی بابت قیمت بدم که هزینه شیپینگ تا خود محل تو آلمان بین 60 دلار تا 150 دلار میشه 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...