رفتن به مطلب

مشاوره خرید مینی نت بوک تا سقف 350 هزار تومان

Mehdi_Chabi
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان.سال نو مبارک.امیدوارم سال خوبی داشته باشید...

اگه ممکنه یه مینی نوت بوک که صفحه نمایشش 10 اینچ باشه به من معرفی کنید.میخوام سبک و سریع باشه.بشه باهاش اینترنت رفت...فیلم نگاه کرد...آفیس اجرا کرد...و یه سری نرم افزار عادی دیگه...

به نظرتون اینا بازی هم اجرا میکنن؟؟؟لطفا قیمتش رو هم بگید که بدونم حدودا چنده.

مرسی

لینک به دیدگاه

اگه ممکنه یه مینی نوت بوک که صفحه نمایشش 10 اینچ باشه به من معرفی کنید.میخوام سبک و سریع باشه.بشه باهاش اینترنت رفت...فیلم نگاه کرد...آفیس اجرا کرد...و یه سری نرم افزار عادی دیگه...

مرسی

درود

مینی لبتاب یا همون netbook همونطور که از اسمش هم بر میاد بیشتر برای وبگردی و کار های خیلی عادی مناسب هستش و اصلا توانایی اجرای گیم رو نداره و سخت افزار بسیار ظریف و ضعیفی داره

وبهترین مزیتش زمان نگهداری شارژ بالا و وزن سبکش هست و در کل هیچگونه ابتیکال درایور هم نداره و کلیه اطلاعات ورودی به این دستگاه حتی نصب ویندوز از طریق فلش مموری هستش و پورت usb .

نظر شخصی بنده این هست که مقداری به بودجتون اضافه کنید و حتی یک لبتاب با کانفیگ ضعیف هم مثلا با سایز 14 از قویترین مدل های netbook بسیار قویتر هستش مگر که محدودیت خاصی از نظر سایز و وزن لبتاب یادفعات ریشارژ کردنش داشته باشید.

لینک به دیدگاه

درود

مینی لبتاب یا همون netbook همونطور که از اسمش هم بر میاد بیشتر برای وبگردی و کار های خیلی عادی مناسب هستش و اصلا توانایی اجرای گیم رو نداره و سخت افزار بسیار ظریف و ضعیفی داره

وبهترین مزیتش زمان نگهداری شارژ بالا و وزن سبکش هست و در کل هیچگونه ابتیکال درایور هم نداره و کلیه اطلاعات ورودی به این دستگاه حتی نصب ویندوز از طریق فلش مموری هستش و پورت usb .

نظر شخصی بنده این هست که مقداری به بودجتون اضافه کنید و حتی یک لبتاب با کانفیگ ضعیف هم مثلا با سایز 14 از قویترین مدل های netbook بسیار قویتر هستش مگر که محدودیت خاصی از نظر سایز و وزن لبتاب یادفعات ریشارژ کردنش داشته باشید.

لطفا یه لپ تاپ با سایز 14 و حداقل قیمت به من پیشنهاد بدید.هر چند که میدونم که پولش نمیرسه...

نظرتون درباره تبلت ها چیه؟؟اینا بهتر از نوت بوک ها هستن؟؟قیمتشون تو چه مایه هایی هستش؟؟

لینک به دیدگاه

لطفا یه لپ تاپ با سایز 14 و حداقل قیمت به من پیشنهاد بدید.هر چند که میدونم که پولش نمیرسه...

نظرتون درباره تبلت ها چیه؟؟اینا بهتر از نوت بوک ها هستن؟؟قیمتشون تو چه مایه هایی هستش؟؟

اگر نظرتون روی ارزونترین باشه ACER 4230 هست که چیز جالبی نیست ولی قیمتش 420

Acer%20Extensa%204230%203-500x500.jpg

نوع پردازنده Celeron.M

سرعت پردازنده 2.2 گيگاهرتز

حافظه

حافظه RAM 1 گيگابايت

نوع حافظه RAM DDR2

هارد ديسك 160 گيگابايت

درايو نوري DVD RW

صفحه نمايش

اندازه صفحه نمايش اينچ 14.1 WXGA

ساير مشخصات

كارت گرافيكي 256 Imtel

سيستم عامل DOS

وزن 2.4 کيلوگرم

ساخت چين

ساير امكانات Webcam + Bluetooth + Wifi + HDMI

گارانتی سازگار ارقام

از این بهتر میشه Acer Aspire 4630Z که بازی های ضعیف رو هم جواب میده.قیمت 550

نوع پردازنده Core 2 Duo

سرعت پردازنده 2.0 گيگاهرتز

حافظه Cache 1 مگابايت

سرعت Bus 800 مگاهرتز

حافظه

حافظه RAM 2 گيگابايت

نوع حافظه RAM DDR 2

هارد ديسك 250 گيگابايت

درايو نوري DVD RW

صفحه نمايش

اندازه صفحه نمايش 14.1 اينچ WXGA

ساير مشخصات

كارت گرافيكي 4570 ATI

سيستم عامل Linux

وزن 2.4 کيلوگرم

ساخت چين

ساير امكانات Webcam + Bluetooth + Wifi

و در نهایت اگر چیزی بخاید بخرید که گرافیک قوی در سطح بالا و پردازنده نسبتا خوب داشته باشه و گیم های روز رو هم براتون به نسبت مناسب اجرا کنه Acer Aspire 5742ZG-P623G50Mncc

هست که با گارانتی سازگار ارقام 625-630 و بدون گارانتی 600 هم گیرتون میاد ولی سایزش 15.6 هست والبته LED

acer-aspire-5-series_1.jpg

CPU Intel Pentium Dual-Core P6200@2.13GHz, 3MB L3 Cache

Memory DDRIII 3GB 1333MHz (Dual Channel)

Hard Disk Capacity 500GB SATA 5400RPM

Optical Drive Dual Layer Multi Burner Drive (DVD-RW)

Graphic Nvidia geForce GT 540M 1GB

Intel HD Graphics (On CPU)

Display 15.6" (1366 x 768) LED-Backlight LCD

Communication Atheros AR5B97 Wireless Network Adapter

Broadcom NetLink 1000 Ethernet

Camera

Bluetooth Atheros

Security Kensington Lock

Ports 3 x USB 2.0 ports

VGA Output

RJ45

HDMI

Multi Card Reader

Headphone

Mic

Others Keyboard: Arabic, Num-Pad

Weight 2.6 Kg

Battery 6Cell 48Wh (Up to 3 hours)

لینک به دیدگاه

اگر نظرتون روی ارزونترین باشه ACER 4230 هست که چیز جالبی نیست ولی قیمتش 420

Acer%20Extensa%204230%203-500x500.jpg

نوع پردازنده Celeron.M

سرعت پردازنده 2.2 گيگاهرتز

حافظه

حافظه RAM 1 گيگابايت

نوع حافظه RAM DDR2

هارد ديسك 160 گيگابايت

درايو نوري DVD RW

صفحه نمايش

اندازه صفحه نمايش اينچ 14.1 WXGA

ساير مشخصات

كارت گرافيكي 256 Imtel

سيستم عامل DOS

وزن 2.4 کيلوگرم

ساخت چين

ساير امكانات Webcam + Bluetooth + Wifi + HDMI

گارانتی سازگار ارقام

یکم از این بهتر میشه Acer Aspire 4630Z که بازی های ضعیف رو هم جواب میده.قیمت 550

نوع پردازنده Core 2 Duo

سرعت پردازنده 2.0 گيگاهرتز

حافظه Cache 1 مگابايت

سرعت Bus 800 مگاهرتز

حافظه

حافظه RAM 2 گيگابايت

نوع حافظه RAM DDR 2

هارد ديسك 250 گيگابايت

درايو نوري DVD RW

صفحه نمايش

اندازه صفحه نمايش 14.1 اينچ WXGA

ساير مشخصات

كارت گرافيكي 4570 ATI

سيستم عامل Linux

وزن 2.4 کيلوگرم

ساخت چين

ساير امكانات Webcam + Bluetooth + Wifi

و در نهایت اگر چیزی بخاید بخرید که گرافیک قوی در سطح بالا و پردازنده نسبتا خوب داشته باشه و گیم های روز رو هم براتون به نسبت مناسب اجرا کنه Acer Aspire 5742ZG-P623G50Mncc

هست که با گارانتی سازگار ارقام 625-630 و بدون گارانتی 600 هم گیرتون میاد ولی سایزش 15.6 هست والبته LED

acer-aspire-5-series_1.jpg

CPU Intel Pentium Dual-Core P6200@2.13GHz, 3MB L3 Cache

Memory DDRIII 3GB 1333MHz (Dual Channel)

Hard Disk Capacity 500GB SATA 5400RPM

Optical Drive Dual Layer Multi Burner Drive (DVD-RW)

Graphic Nvidia geForce GT 540M 1GB

Intel HD Graphics (On CPU)

Display 15.6" (1366 x 768) LED-Backlight LCD

Communication Atheros AR5B97 Wireless Network Adapter

Broadcom NetLink 1000 Ethernet

Camera

Bluetooth Atheros

Security Kensington Lock

Ports 3 x USB 2.0 ports

VGA Output

RJ45

HDMI

Multi Card Reader

Headphone

Mic

Others Keyboard: Arabic, Num-Pad

Weight 2.6 Kg

Battery 6Cell 48Wh (Up to 3 hours)

ممنون.راستش براشون مهمه که سبک و کوچیک باشه.اگه ممکنه چند مدل از این مینی ها هم معرفی کنید با کانفیگ های مختلف و از برندهای مختلف ... مثلا asus Eee pc یا ...

قیمت این مدل چنده؟؟Eee pc 1015pn

لینک به دیدگاه

ممنون.راستش براشون مهمه که سبک و کوچیک باشه.اگه ممکنه چند مدل از این مینی ها هم معرفی کنید با کانفیگ های مختلف و از برندهای مختلف ... مثلا asus Eee pc یا ...

قیمت این مدل چنده؟؟Eee pc 1015pn

براتون چند مدل از ایسوس و ام اس آی و ایسر و لنووو قرار میدم.اون مدل ایسوس مد نظر شما با گارانتی یکساله حدود 500 هستش.

50122954573478889282.png

82614227515490640151.png

63215555491351025519.png

24639740452026252579.png

90498012713479490194.png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مرسی

سلام دوست من

این یک نظر شخصیه ودلیل بر بد یا خوب بودن محصول نیست

من دو سه مدل نت بوک داشتم ولی هیچ وقت نتونستم با لذت ازشون استفاده کنم چون خیلی ضعیف هستند و نمایشکر کوچیکشون منو اذیت میکرد

منم همیشه به دوستان میگم بهتره یه لبتاپ ارزون قیمت بخرید .

موارد بسیاری رو هم دیدم که بعد از خرید پشیمون شدم

من الان خودم یه دونه ایسوس سری n دارم ولی اصلا ازش استفاده نمیکنم مواقعی که مسافرت میرم با خودم میبرم چون هم سبکه و هم شارژ خوب داره

ویرایش شده توسط otello
لینک به دیدگاه

سلام دوست من

این یک نظر شخصیه ودلیل بر بد یا خوب بودن محصول نیست

من دو سه مدل نت بوک داشتم ولی هیچ وقت نتونستم با لذت ازشون استفاده کنم چون خیلی ضعیف هستند و نمایشکر کوچیکشون منو اذیت میکرد

منم همیشه به دوستان میگم بهتره یه لبتاپ ارزون قیمت بخرید .

موارد بسیاری رو هم دیدم که بعد از خرید پشیمون شدم

من الان خودم یه دونه ایسوس سری n دارم ولی اصلا ازش استفاده نمیکنم مواقعی که مسافرت میرم با خودم میبرم چون هم سبکه و هم شارژ خوب داره

سلام.راستش این دوست من 350 تومن بیشتر نمیتونه هزینه کنه.(حالا 20 تومن بالا پایین).ارزونترین لپ تاپ که بیشتر از 400 تومنه و چیز جالبی هم نیست...نت بوک هم که میگید خیلی ضعیفه...به نظر شما چه کار میشه کرد؟؟

این ضعیف که میگید ... یعنی نمیتونه فیلم و موسیقی و آفیس و اینترنت اجرا کنه؟؟چون من فکر میکنم که اکثر کارایی کامپیوتر رو اینا تشکیل میدن...و همینطور میخواد قابل حمل هم باشه...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام.راستش این دوست من 350 تومن بیشتر نمیتونه هزینه کنه.(حالا 20 تومن بالا پایین).ارزونترین لپ تاپ که بیشتر از 400 تومنه و چیز جالبی هم نیست...نت بوک هم که میگید خیلی ضعیفه...به نظر شما چه کار میشه کرد؟؟

این ضعیف که میگید ... یعنی نمیتونه فیلم و موسیقی و آفیس و اینترنت اجرا کنه؟؟چون من فکر میکنم که اکثر کارایی کامپیوتر رو اینا تشکیل میدن...و همینطور میخواد قابل حمل هم باشه...

فیلم و موسیقی و اینترنت و .... رو میشه انجام داد بدون مشکلی و برای این موارد بسیار خوبه و مشکلی نداره و از طرفی هم نت بوک ها ها داره فراگیر میشه ((البته شده))فقط تصور قبل از خرید و بعد از خریر متفاوت هست بعد از خرید احساس خوبی از خرید ندارید

معمولا صفحه نمایشگرهای کوچیک تو محیط تکست کمی اذیت میکنند چون کوچیک هستند باید بیشتر تمرکز کنی و همین کمی اذیت میکنه یا کیبرد کوچیک که سرعت تایپ رو پائین میاره

یه توصیه..

تو فروم ها بعضی از دوستان به قیمت مناسب میفروشند حتی بعضی هاشون آکبند هستند بهتره یه دونه از اونا تهیه کنی تا اگه خوشتون نیومد بتنونید با ضرر کمتری بفروشید

یه نگاه اینجا بنداز تو معایب همشون کلمه کارایی پایین، رو میبینی

http://www.sakhtafzarmag.com/group-review/112-netbook.html?start=1

ویرایش شده توسط otello
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...