رفتن به مطلب

کمک برای ساختن پاورپوینت سخت افزار

Daniel110
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با عرض سلام و تسلیت دهه دوم محرم ،
من و یکی از دوستانم باید برای کلاس های پایه نهم مدرسمون (تیزهوشان شهید هاشمی نژاد1 مشهد) یک پاورپوینت از کل سخت افزار های رایانه بسازیم . راستش قرار شد من همه کارارو انجام بدم و ایشون اسمشون رو اضافه کنن . :|
بگذریم ، به دلیل وقت کم فقط تونستن چند تا بخش ها رو بسازم . اگر میشه دوستان توی همون بخش ها کمکم کنن که اگر مشکلی داشتم بهم بگن . فکر کنم یا باید شنبه هفته بعد (8 روز مهلت) یا هفته بعدش ارائه بدم. بحث سی پی یو و رم و گراف رو گذاشتم برای آخر همین طور هم پاور، لطفا فقط مطالب رو در نظر بگرین چون توی کلاس خودم توضیح میدم و اگر چیزی جا انداختم لطف کنین که یادآور بشین . راستش توی مدرسه ما همه نرم افزار و ویندوز و برنامه نویسی شون بیسته ، ولی ازشون می پرسی رم کامپیوترت چنده یا نمی دونن یا مثلا میگن 8، دیگه ولتاژ و چنل و فرکانس و سی ال و تعداد پین و مدل و برند و ........... رو نمی تونن حتی تلفظ کنن . راستش برای اون تاپیک قبلی هم عذر میخوام چون به داداشم گفتم بره توی انجمن askdin تاپیک بزنه ، وقتی اومدم دیدم که همه چیرو نابود کرده و اومده تو لیون کامپیوتر تاپیک زده! فقط ببخشید که یکم حجمش زیاده ، در ضمن در بحث هیت سینک هم با اجازه ادمین های لیون تی وی یک فیلم برداشتم ولی در آخر منابع رو ذکرMain.pptx خواهم کرد . 

Main.pptx

ویرایش شده توسط Daniel110
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...