رفتن به مطلب

مشکل نبودن تیپاکس در شهر ما و خرید مانیتور از لیون کامپیوتر

anderseen
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

من میخوام مانیتور Samsung S24D395HP Plus 24inch PLS LED Monitor  رو از لیون کامپیوتر بخرم (طبق گفته خود لیون کامپیوتر کیس و مانیتور و از این دست وسایل رو به علت اینکه آسیبی بهش نرسه و تضمین شده باشه با تیپاکس میفرسته

الان من میخوام مانیتور بخرم ولی شهر ما تیپاکس نداره؟؟ چیکار باید بکنم اگه خرید کنم با چی میفرستند؟؟ و اگه مثلا با پست پیشتاز بفرستند و مشکلی برای مانیتور پیش بیاد کی پاسخگو هست؟؟

لینک به دیدگاه

داداش . خب شما کدوم استان هستید ؟ فاصله تا مرکزتون چقدر هستش ؟

لینک به دیدگاه

درود

بگو دور کارتنش رو پلاستیک حبابدار بپیچند و با پست پیشتاز یا سفارشی بفرستند. سفارشی کاملا به صرفه است.

من بیشتر از 20 ساله از پست استفاده می کنم و خرسند ام.

اگر بسته بندی مناسب باشه و مرسوله بیمه باشه در صورت بروز مشکل پست خسارت می ده. وقتی می رسه دستت ببین بسته بندی آسیب ندیده باشه.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، sisaco گفته است :

داداش . خب شما کدوم استان هستید ؟ فاصله تا مرکزتون چقدر هستش ؟

از آذربایجان شرقی و از حومه شهرستان آذرشهر تقریبا 50 دقیقه تا یک ساعت فاصله از تبریز هست

لینک به دیدگاه

دوست عزیز سلام

این کار رو بکنین شما.

بنویسین تحویل حضوری در دفتر تیپاکس تبریز. شماره تلفن هم بدین.

به محض رسیدن با شما تماس میگیرن و میرین خودتون حضوری تحویل میگیرین.

من خودم این کار رو میکنم.

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، anderseen گفته است :

سلام دوستان

من میخوام مانیتور Samsung S24D395HP Plus 24inch PLS LED Monitor  رو از لیون کامپیوتر بخرم (طبق گفته خود لیون کامپیوتر کیس و مانیتور و از این دست وسایل رو به علت اینکه آسیبی بهش نرسه و تضمین شده باشه با تیپاکس میفرسته

الان من میخوام مانیتور بخرم ولی شهر ما تیپاکس نداره؟؟ چیکار باید بکنم اگه خرید کنم با چی میفرستند؟؟ و اگه مثلا با پست پیشتاز بفرستند و مشکلی برای مانیتور پیش بیاد کی پاسخگو هست؟؟

درود دوست گرامی

شما خریدتون رو انجام بدید در سایت و شهرتون رو اعلام کنید حتما همکاران ما بهتون کمک خواهند کرد و بهترین روش رو بهتون اعلام میکنن نسبت به شهرتون

پست بارها تجربه بد باهاشون داشتیم و همین اخرین بار پاور یکی از مشتریهامون رو له کردن که عضو همین فروم هستن ایشون

لینک به دیدگاه

والا به نظرم بهترین کار این هست که با تیپاکس بفرستند . فاصله اینطور که میگید 50 دقیقه حتما توی این یکی دوروزه یکی از اشناهاتون به تبریز سر میزنه تحویل بگیره. کاری نداره که .

پست زیر باره هیچی نمیره موردی پیش بیادا

لینک به دیدگاه

سلام همشهری 

شما بهترین کار اینه که بگید بفرستن تبریز  برید از تیپاکس تبریز خودتون تحویل بگیرین

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، سعید حسینی گفته است :

درود دوست گرامی

شما خریدتون رو انجام بدید در سایت و شهرتون رو اعلام کنید حتما همکاران ما بهتون کمک خواهند کرد و بهترین روش رو بهتون اعلام میکنن نسبت به شهرتون

پست بارها تجربه بد باهاشون داشتیم و همین اخرین بار پاور یکی از مشتریهامون رو له کردن که عضو همین فروم هستن ایشون

سلام آقای حسینی

میشه مثل دوستانی که گفتن برای تبریز بفرستین و برم از دفتر تیپاکس خودم حضوری بگیرم؟؟

من سرباز هستم و در تبریز خدمت میکنم و هر روز بعد از ظهر ها ساعت 3 از پادگان میام خونه و بعد دوباره صبح زود برمی گردم پادگان

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، anderseen گفته است :

سلام آقای حسینی

میشه مثل دوستانی که گفتن برای تبریز بفرستین و برم از دفتر تیپاکس خودم حضوری بگیرم؟؟

من سرباز هستم و در تبریز خدمت میکنم و هر روز بعد از ظهر ها ساعت 3 از پادگان میام خونه و بعد دوباره صبح زود برمی گردم پادگان

بله حتما میشه دوست من باید با بخش فروش هماهنگ کنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...