رفتن به مطلب

تجربه گارانتی آواژنگ؟

Gray Moon
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام.

کسی تا حالا برای آواژنگ گرافیک با مشکل coil whine  فرستاده؟ قبول میکنن یا خیر؟

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

سلام دوستان.

منم این سوال رو دارم.

مشکل coil whine شامل گارانتی میشه؟؟

چون کارت کارش رو میکنه حالا یه مقداری نویز ایجاد میکنه که قابل چشم پوشیه ولی اگر عوض میکنن و نوش رو میدن ادم بده یه نو یگیره.

میکنه اواژنگ این کاررو؟؟

ممنون.

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

سلام دوستان.

منم این سوال رو دارم.

مشکل coil whine شامل گارانتی میشه؟؟

چون کارت کارش رو میکنه حالا یه مقداری نویز ایجاد میکنه که قابل چشم پوشیه ولی اگر عوض میکنن و نوش رو میدن ادم بده یه نو یگیره.

میکنه اواژنگ این کاررو؟؟

ممنون.

درود

بستگی به خیلی چیزها داره. از حال شخص تحویل گیرنده و ارزیاب فنی و مرام دفتر خدماتی بگیر تا نوع برخورد خودت و کارکرد کارت و کیفیت نویز. میزان نویز اگر زیاد باشه و دائمی باشه درست یا تعویض می‌کنند. معمولا با عایق کاری روی چوک‌ها برطرف می‌شه. 

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود

بستگی به خیلی چیزها داره. از حال شخص تحویل گیرنده و ارزیاب فنی و مرام دفتر خدماتی بگیر تا نوع برخورد خودت و کارکرد کارت و کیفیت نویز. میزان نویز اگر زیاد باشه و دائمی باشه درست یا تعویض می‌کنند. معمولا با عایق کاری روی چوک‌ها برطرف می‌شه. 

ممنون از شما سعیدجان

والا نویز بالای هشتاد و نود درصد استفاده از جی پی یو ظاهر میشه. بالای این باشه نویز هست و شبیه بالارفتن دور فن شنیده میشه. صدای عجیبی نیست.

به نظر شما تست کنم یا نه؟؟

اگر خودم عایق کاری کنم از گارانتی خارج میشه. نمیخام گارانتیش باطل شه.

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

ممنون از شما سعیدجان

والا نویز بالای هشتاد و نود درصد استفاده از جی پی یو ظاهر میشه. بالای این باشه نویز هست و شبیه بالارفتن دور فن شنیده میشه. صدای عجیبی نیست.

به نظر شما تست کنم یا نه؟؟

اگر خودم عایق کاری کنم از گارانتی خارج میشه. نمیخام گارانتیش باطل شه.

خواهش می کنم.

اول منظورم از رفع صدای کویل واین این بود که خود گارانتی این کار رو می کنه و احتمال تعویض کم ه. چون ایرادی هست که معمولا قابل رفع ه.  خودت دست نزن.

برای این که مطمئن شی از کویل واین هست، با افتر برنر وقتی بار gpu به حدی می رسه که صدا می ده، دور فن رو پایین بیار. وقتی ایراد مشخص شد اگر شهری هستی که آواژنگ دفتر داره حضوری ببر. آواژنگ خدمات خوبی داره و فکر نمی کنم ناخرسند برت گردانه.

لینک به دیدگاه

دوستان لطفا مدل کارتی که دارید رو هم بگید تا بقیه هم بهتر خرید کنن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...