رفتن به مطلب

Recommended Posts

درود به تمام دوستان گرامی و عزیز که همیشه در بحثها شرکت میکنن و اطلاعاتشون در در اختیار دیگران قرار میدن

مباحثه 2 رو با مضمون مانیتور و ملاکهای انتخاب شما ادامه میدیم .

ملاکهای شما برای خرید مانیتور چیست ؟ و این ملاکهای چه تاثیری در کارایی شما دارد ؟

خیلی از مصرف کنندگان در انتخاب مانیتور همیشه در چالش هستند و واقعا خیلی مواقع افراد به اعداد و ارقام و مشخصات فنی مانیتور توجه میکنن حالا شما مانیتور خودتون رو با چه ملاکهای انتخاب کردید ؟ و این ملاکهای چه تاثیری واقعا در کارتون داشته ؟

جوائز : ?

5 مودم ASUS N10s  به قید قرعه برای 5 پست قرعه کشی شده

تاریخ قرعه کشی 8 آبان ماه

امیدواریم که لذت ببرید از این بحث و گفتگو ?

=============================

دوستان عزیزم از تمام مطالب مفیدتون ممنونیم و پستهاتون کمک بزرگی به خوانندگان میکنه و از حمایتی که کردید سپاس گذاریم

برندگان مباحثه 2 :

amin110 پست هفت
-HaMiD- پست 25
mahddi پست  73
Ali SH پست 130
ThyCrow پست 150

دوستان گلمون آدرسشون رو برای بنده پیغام خصوصی کنن تا هدیشون ارسال بشه براشون

لینک به دیدگاه

• ارسال 200
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

با سلام

اول از همه قیمت و سایز(23 یا بالاتر)

چون بیشتر کاربرد گیم دارم ، زمان تاخیر

یکسری جنگولک بازی هم اومده که همچنان در حال زور بیخورد زدن تا مدت نامعلومن (مثل فری ساینس، جی ساینس، و  120 هرتز و 144 3D و ... که البته خوب هستن ولی خب وقتی ملاک قیمت باشه نگاه کردن بهشون کفر محسوب میشه)

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

مهمترین سایزه 22 حداقل باشه

فول اچ دی باشه

سازنده هرچی باشه XVISION نباشه 

قیمت مناسب 

LED  باشه (که همون بک لایتش هست فقط )

اقای حسینی گفتن بحس فنی

بحس فنی وقتی برام مهم میشه که محدودیت بودجه نداشته باشم یا بودجه کم نباشه  

ویرایش شده توسط chaning
لینک به دیدگاه

اول باید کاربرد مشخص باشه که برای کارهای گرافیکی  هست یا گیم 

برای گیمینگ نوع پنل,رزولیشن,اندازه و تاخیر مهمه البته فاکتور تاخیر گاهی برای همه کاربران مهم نیست  که هر کدوم  مزایا و معایبی دارند

_کارهای گیمینگ پنلTN:معایت زاویه دید کم مثلا برای فیلم دیدن شما بخوای از مانیتور فاصله بگیری کنتراست و رنگ ها بسته به زاویه دید شما تغییر میکنه   مزایا:کنتراست بالاتر و تاخیر پایین :گوستینگ کم میشه (حالت روح مانند بیشتر برای بازی های اکشن و اول شخص) 

_کارهای گرافیکی پنل IPS :مزایا : نمایش رنگ های بیشتر و واقعی تر .زاویه دید 178 درجه همچنین مناسب برای فیلم معایب:تاخیر بالا از 5ms تا 14 و الا غیر...

در کارهای گرافیکی  انتخاب نوع پنل خیلی مهمه چون در رندر گیری  و یا خروجی نهایی رنگ ها مهمند مثلا فوتوشاپ

بعد بسته به نوع کاربری گرافیک رزولیشن و اندازه خیلی مهم هست که مانیتور های واید نیاز هاشونو معمولا رفع کنه به خاطر فضای کاری بزرگتر

_مورد بعدی تعداد پورت های ساپورتی هست که برای نوع چند مانیتور باید بهش دقت کرد ;که بسته به نیاز کاربر داره

برای گیم هم رزولیشن خیلی مهمه مثلا رزولیشن هر چه بالاتر باشه پردازش گرافیکی خیلی سنگین تر میشه و برای 2k و 4k 

گیمر باید توجه داشته باشه که حتی 1080gtx هم در 4k و چه بسا 2k در بعضی عنوانا فریم درستی نمیده! (پس قبلش باید به کارت گرافیکش نگاه بندازه! یا گرافیکی که میخواد بخره که اون رزولیشن جواب میده!)

و در مورد چند مانیتوره در گیم هم بیشتر بدرد کسانی میخوره که بازی های ریسینگ و شبیه ساز  میخوره  و لذتش بیشتره و خیلی واقعی گرایانه تره .

ویرایش شده توسط amir*
غلط املایی و کمی تغییر کلمات! +تصحیح 1 سوتی:d
لینک به دیدگاه

خلاصه بخوام بگم:

اول از همه سایز

*هر چقدر بزرگتر بهتر!(حالا از نمایشگر 32 اینچی استفاده میکنم)

دوم کیفیت پنل و عمق رنگ سیاه!

سوم رزلوشن حداقل FullHD

**چون شخصا زیاد نمیتونم تفاوت کیفیت بین نمایشگر های 1080 و 2k و 4k رو متوجه بشم!(تو حدود سایز 30 اینچ دارم صحبت میکنم نه بالاتر)

چهارم هم حتما و حتما گارانتی معتبر

اینم بگم که تا حالا به زمان پاسخگویی دقت نکردم! ولی حداقل سعی میکنم زیر 5ms باشه!

لینک به دیدگاه

اول اینکه نوع پنلش مهمه و همچنین کیفیت تصویر که تو رویو ها تا حدودی میشه مشخص کرد

سرعت پاسخگویی هم ک زیر 5 خوبه.زیر فول اچ دی هم تعطیل.

قیمتش هم خب هر چی مناسبتر بهتر.

ابعاد و  تعداد خروجیهاش هم میتونه تو انتخاب تاثیر داشته باشه.

و در اخر  ظاهرش هم باید معقول باشه دیگه!

لینک به دیدگاه

بنظرم اگه به کاربرد توجه داشته باشیم اونوقت انتخابمون مشخصه.

برای پشت میز و کاربری خانگی بنظرم از یه رزولیشن و سایز بالاتر بی فایده یا لااقل کم فایدست.

برای یسری کارها مثل طراحی.نقشه کشی و گرافیک سایز و رزولیشن اهمیت داره.

گیم هم هرچی سایز بزرگتر بگیری خب باید ازش فاصله هم بگیری...مگه اینکه بازی دو یا چند نفره بخوایم انجام بدیم که بسته به تعداد سایز و عریض بودن مهم میشه.

در مجموع پشت میز برای کار روزمره و گیم 20 اینچ و رزولیشن مدیوم این سایز کفایت میکنه...ولی خب مسئله ی اصلی بودجست که اونوقت بهترین رزولیشن و سایز و پنل و پایه متحرک رو میتونیم داشته باشیم و مهم نباشه که بیخودی چندین برابر احتیاجمون هزینه کردیم!

لینک به دیدگاه

با سلام

ملاک خرید:

1-نیاز فرد برای کاری که انجام می دهد.

2-کیفیت،کارایی،برند.

3-بروز بودن سیستم.

4-قیمت مناسب.

ویرایش شده توسط mahdi.asghari
لینک به دیدگاه

با سلام

ملاك خريد من:

1- نسبت به کاری که می خواهم انجام دهم مانیتور انتخاب می کنم

2-از لحاظ کیفیت تصویر در درجه بالایی باشد

3-قیمت و امکانات مانیتور را در نظر می گیرم

4 - از لحاظ ظاهری هم شیک باشد و جذاب 

لینک به دیدگاه

با سلام.

قیمت مناسب نسبت به کارایی

چون زیاد پشت سیستم میشینم مانیتوری باشه که کمترین آسیب رو به چشم وارد کنه

بعد اینکه خدمات پس از فروش خوبی داشته باشه.

لینک به دیدگاه

سلام

بنظرم حداقل باید 22 اینچ باشه ورودی HDMI داشته باشه

قیمت خوبی هم داشته باشه مثل مانیتور های AOC .

لینک به دیدگاه

با سلام و با تشکر از سوال جالبی که کردین .
برای شخصی مثل من که برنامه نویسی و کارای گرافیکی میکنه :

۱- دقت رنگ هستش
۲- اندازه (۱۹به بالا)
۳- رزولوشن تصویر(از فول اچ دی به بالا خرج اضافیه به نظرم )
۴-قیمت (اصل ماجرا)
۵- زمان پاسخ دهی
۶-ظاهر خود مانیتور
۷- داشتن پورت های متنوع .

البته همه اینها روی کاغذه و بهترین انتخاب وقتیه که به صورت حضوری میخواید مانیتور بخرید .

لینک به دیدگاه

بنظر من ملاک های انتخاب مانیتور اینها هست :

1= بسته به نوع کاربری باید اول سایز مانیتور را در نظر بگیریم ( مثلا برای کار های اداری مانیتور 19 یا 20 اینچ کاملا کافی بنظر میرسه یا برای گیم مانیتور های با سایز 23 یا 24 اینچ بسیار مناسب هستش و برای کارهای سه بعدی یا کسی که کارهای تدوین فیلم را انجام میدهند مانیتور 24 تا 27 اینچ کاملا مناسب هستش و مانیتور بالای 27 اینچ دیگه برای pc مناسب نیستن چون فاصله مانیتور با چشم کم میباشد اگر مانیتور زیاد بزرگ باشد چشم را خسته میکند.)

2= رزولوشن مانیتور ( بنظرم بسته به نوع کارت گرافیک که داریم باید رزولوشن مانیتور را انتخاب کنیم)

3= ips یکی از ملاک های مهم در انتخاب مانیتور هست ips باعث بهتر شدن زاویه دید مانیتور میشود و از هر طرف که به صفحه مانیتور نگاه میکنم تغییر رنگی یا تاریک شدن را نخواهیم داشت.

4= زمان پاسخ‌گویی مدت زمانی است که یک پیکسل نیاز دارد تا از رنگ سفید به سیاه و سپس مجددا به سفید تغییر حالت دهد. اگر پیکسل‌ها نتوانند به اندازه کافی سریع عمل کنند تصاویر متحرک سریع مانند بازی‌، فیلم‌های اکشن و ورزشی بصورت تیره و تار نمایش داده می‌شوند. مثلا اگر در حال تماشای فوتبال در یک مانیتور با زمان پاسخ‌گویی بالا باشید، حرکت توپ به صورت دنباله‌دار نمایش داده می‌شود. متاسفانه اکثر تولیدکنندگان نمایشگر، عدد واقعی زمان پاسخگویی پیکسل را اعلام نمی‌کنند و هر کدام استاندارد خاص خود را برای Response Time تعریف کرده‌اند، به عنوان مثال برخی زمان پاسخگویی تصویر را مدت زمانی که تصویر از سفید به رنگ خاکستری تیره می‌رسد در نظر می‌گیرند و با اعلام زمان پاسخگویی ۲ یا ۱ میلی‌ثانیه غیرواقعی، مشتریان خود را فریب می‌دهند. اما زمان پاسخ‌گویی ۵ میلی‌ثانیه برای بازی و تماشای فیلم قابل قبول است و هر چه زمان پاسخ‌گویی تصویر کمتر باشد، بهتر است.

5= صفحه نمایش براق دارای رنگ های زنده و کنتراست است و رنگ های سیاه را عمیق تر نشان می دهند. با این حال نور درخشان بر روی صفحه نمایش می تواند بازتاب های قابل توجه ای داشته باشد که تابیدن نور خورشید بدترین حالت ممکن برای اینگونه صفحه نمایش ها بوده که خیلی هم اعصاب خوردکن است.

در صفحه نمایش های مات یک پوشش ضد تابش اعمال شده است که به خاطر خاصیت کدر بودنش از بازتاب نور جلوگیری می کند اما یکی از بدی های این صفحه نمایش این است که اگر شما در اتاق تان لامپ فلورسنت داشته باشید به خاطر پوشش ضد تابش رنگ صفحه نمایش کمی کسل کننده به نظر می رسد.

6= اتصالات مانیتور بسته به خروجی های کارت گرافیک داره کا رایج ترین آنها ( hdmi_ vga_dvi) هستن.

7=  کنتراست رنگ معیاری است برای تشخیص تفاوت موجود میان روشنترین سفید و تیره ترین سیاهی که در یک لحظه از جلوی چشمان ما می گذرد. هر چقدر کنتراست بالاتر باشد، صفحه نمایش توانایی نمایش تصاویر واضح تری را دارد.

ویرایش شده توسط miladnuranii
لینک به دیدگاه

با سلام به همه ی لیونی های عزیز

ملاک خریدم

سایز مانیتور از 22 پایین تر نباشه

زوایای دیدش خوب باشه

led باشه

قیمتش مناسب باشه و جنسشم خوب باشه

انشاءالله بتونم یکی بخرم تا از دست  این مانیتور 17 اینچ str ام راحت بشم

لینک به دیدگاه

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام!

عرضم خدممتون که برای خرید مانیتور به نظر بنده باید دقت زیادی خرج کرد اگر کاربرد های شما تخصصی باشه که حالا شامل کار های گرافیکی و گیمینگ و ... میشه

متاسفانه یکی از چیزایی که خیلی کم ما بهش توجه میکنیم همین مانیتوره! به وفور دیده میشه شخصی هزینه های کلفتی واسه کیس میپردازن ولی از یه مانیتور خوب و یه سیستم صوت خوب غافل میمونن

در رابطه با گیمینگ واقعا حیفه شما مثلا مثلا دو سه میلیون بدی واسه گرافیک بعد با کیفیت 1080 بازی کنی (البته بودجه هم مهمه اینو واسه کسی میگم که بودجه رو داره منتهی از این چیزا غافله)

و اما در رابطه با مانیتور:

اول از همه توصیه میکنم مانیتور های التراواید (ultrawide) تهیه کنین! این کانیتور ها از نسبت تصویر 21:9 بهره مند هستن و مانیتور های معمولی(اکثر مانیتور ها) از نسبت تصویر 16:9 بهره مندن . واقعا این مانیتور ها ارزشش رو دارن به چند دلیل:1-در کار با نرم افزار های طراحی و تدوین و ... داشتن محیط وسیع یکی از مستحبات موکد هستش اینو کسایی که با پریمایر و افترافکت کار میکنن میدونن! داشتن یه تایم لاین طولانی موجب راحتی بیشتر میشه2-در گیمیگ مزیتی که یه مانیتور التراواید به شما میده فضای دید وسیع تر نسبت به مانیتور های معمولی هستش یعنی شما محیط بیشتری رو میتونین ببینین علی الخصوص توی بازی های open world مثل arma 3 یا gta خیلی لذت بخشه3-فیلم ها رو شما میتونین بدون اون نوار های سیاه بالا و پایین ببینید(البته به شرطی که اون فیلم با فرمت 21:9 فیلم برداری شده باشه و اگر نشده باشه اون نوار های مشکی به چپ و راست صفحه و با سایز بزرگتر منتقل میشن که حالت زشتی به صفحه میده)       بهترین سایز در مانیتور های التراواید 34اینچ هستش که البته سایز بزرگی هم محسوب میشه و بهترین مانیتور های الترا واید: lg 34uc97 / asus rog pg348q/ acer x34

معایب مانیتور های الترا واید: 1-قیمت بالا مثلا ارزون ترین مانیتور 34 اینچ حاضر در ایران که محصول ال جی هست 3 میلیون قیمت داره! 2-نرخ رفرش ریت این مانتیور ها معمولا پایینه (البته در رزولوشن های بالا) در رزولوشن های بالا(مثل 3 مانیتوری که نام بردم که رزولوشن 3440*1440 دارن) حداکثر 100 فریم بر ثانیه هست البته شرکت benq یه مانیتور 35 اینچی با رفرش ریت 144 داره که اون متاسفانه از رزولوشن 2560*1080 بهره میبره که توی اون سایز کیفیت کمی از نظر من داره3-خصوصیت back light bleed در مانیتور های ips هست که چون آقای *amir در این باره توی پست های قبلی توضیح دادن دیگه نمیگم. داخل مانیتور هایی که نام بردم این خصوصیت بیشتر هست و باعث میشه وقتی شما مثلا یه تصویری که مشکی هست رو باز کنین گوشه های تصویر نارنجی رنگ به نظر برسه

اگر شما بودجه تهیه اون مانیتور ها رو ندارین یا اینکه سخت افزار قدرتمند برای اجرای بازی در اون رزولوشن رو ندارین(چون 3440*1080 میشه نصف 4k! و بیش از 2 برابر 1080)برید سراغ مانیتور عای غیر التراواید که در اینجا هم باید به رزولوشن ،سایز و اگر بازی میکنین رفرش ریت توجه کنین برای گیمینگ توصیه میشه مانیتور هایی با رفرش ریت 144 تهیه کنین و برای کار های طراحی مانیتور هایی با پوشش بیشتر از SRGB

بهترین مانیتور های حال حاضر این ها هستن هرچند که هرکدوم نقاط ضعف و قوتی دارن:

asus rog pg348q

lg 34uc97

asus pg279q

یه توضیحی هم درباره رفرش ریت بدم: رفرش ریت یعنی تعداد دفعاتی که در ثانیه تصویر(فریم ها)به نوبت به نمایش در میان هرچی این بیشتر باشه داخل بازی  ها باعث نرم تر بودن گیمپلی میشه که ولی داخل فیلم ها رفرش ریت بالا مناسب نیست و باعث عجیب غریب شدن تصویر میشه

زمان پاسخگویی هم مدت زمانی که طول میشکه تا یک پیکسل از خاکستری به سفید و دوباه به خاکستری برگرده و هرچی کمتر باشه بهتره البته زمان پاسخگویی و رفرش ریت بیشتر برای گیمینگ بدرد میخوره

لینک به دیدگاه

دوستان بحثهای فنی هم بکنید ممنون میشم

آیا برند هم براتون مهمه ؟

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، سعید حسینی گفته است :

دوستان بحثهای فنی هم بکنید ممنون میشم

آیا برند هم براتون مهمه ؟

همونطور که توی تلوزیون ها بعضی برند ها محصولات بهتر و متنوع تری دارن توی مانیتور ها ال جی و ایسوس معمولا کیفیت خوبی ارایه میدن

منظورتون از بحث فنی چیه

ویرایش شده توسط hamed724
لینک به دیدگاه

با سلام. تجربه شخصی خودم ک پارسال میخاستم یک مانیتور گیمینگ بخرم.

برای خرید یک مانیتور گیمینگ من کلی تحقیق کردم. به این نتیجه رسیدم ک مانیتور های با پنل tn برای گیمینگ بهینه تر می باشند. هرچند مانیتور های ips گیمینگ هم هستند ولی قیمت بالای 3 میلیون دارند.

سایز صفحه 23 یا 24 اینچی یا تو همین رنج از نظرم مناسبه.

زرولوشن صفحه خب هرچی بیشتر بهتر ولی  فعلا فول اچ دی منطقی تره.

نرخ پاسخگویی هم برای گیمینگ خیلی مهمه و نرخ 1 میلی ثانیه خیلی مناسبه.

و همچنین رفرش ریت 120 تا 144 مناسبه واسه گیم.

دیگه اپشن های دیگه مثل جی سینس یا فری سینس و 3D هم داشته باشه خیلی بهتره.

از نظر من باید همه پورتها رو داشته باشه.

hdmi.dvi.vga.displayport

اگه اسپیکر با صدای خوب و ورودی و خروجی صدا هم داشته باشه ک دیگه عالیه.

از نظر ظاهری هم باید حتما ی جلوه گیمینگ داشته باشه.

من خودم فقط مانیتور های گیمینگ ایسوس رو قبول دارم. از همه نظر عالی هستن. چ سخت افزاری و چ نرم افزاری و حتی ظاهری. مخصوصا با نور پردازی روی پایه و بدنه خوشکل و جذابش.

باز هم سلیقه هر شخص حرف اخر رو میزنه.

لینک به دیدگاه

اولین مشخصه مهم برای من سایز هست که به شخصه مانیتور بین 23-27 اینچ رو میپسندم
دومین مشخصه رزولوشن هست که نصبت به نیاز انتخاب میکنم
از قالب تصویری 16:9 خوشم میاد
و در نهایت سعی میکنم از برند asus مانیتور بگیرم چون ازش راضی هستم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نصبت به هرکاری باید مانیتور رو انتخاب کرد

که دوستان به تفصیل توضیح دادن

من بشخصه اول مشخصات مانیتور واسم مهمه ( البته مشخصات واقعی باشه نه تبلیغی )

بعد ظاهر

و در آخر مارک

و البته همیشه باید تصویر مانیتور رو دید بعد خرید

من یک bx2280  از  سامسونگ دارم که حدود 6 سالی میشه رفیقمه

کلی سیستم امده زیر دستم و رفته ولی این مونده

بخاطر کیفیت تصویر و امکاناتی که داره

کم مانیتوری دیدم مشخصات و کیفیت مشابهش رو داشته باشه

لینک به دیدگاه

به نظر من مانیتور های 1440p یا 1080p با رفررش ریت 144 الان جزو بهترین گزینه ها هستن.مانیتور 4k خیلی گرونه و فعلن فقط یه کارت گرافیک از پس این کیفیت بر میاد.sli هم تو اکثر بازیها خوب scale نمی کنه.

برای 1080 مونیتورهای 24  اینچ گزینه بهترین،تو 27 اینچ یکم تراکم پیکسلیش میاد پایین.free sync یا gsync خیلی تو بازی ها خوبه از تیکه تیکه شدن جلوگیری میکنه و تصویر خیلی روان میشه.

انتشار نور سفید پشت صفحه رو هم باید چک کرد که زیاد نباشه وگرنه تصویر قابل قبولی نداره،البته الان اکثر شرکتا از تکنولوژی شرکت benq استفاده میکنن و این مشکل کم شده.

اگر گیم هایی مثله دوتا یا کانتر رو به صورت آنلاین و حرفه ای بازی میکنید رفرش ریت بالا با سرعت پاسخدهی 1ms  خیلی کمک میکنه.

برای زیبایی به نظرم قاب دورش هر چی نازکتر باشه قشنگتر دیده میشه.پورت ها که دیگه الان استاندارد شده و همه دو تا پورت به بالا رو دارن.

مانیتور های خیلی بزرگ برای بازی نگیرید یا گردن درد میگیرید یا باید از مونیتور یه فاصله ای بگیرید که نیاز به تکون دادن مداوم سر نباشه.

ویرایش شده توسط mm7192
لینک به دیدگاه

*زاویه دید و زمان پاسخ دهی مهمه . * نوع پنل مانیتور : شخصا ترجیح میدم جدیدترین پنلها رو خریداری کنم.
*تنوع و تعداد پورتهای خروجی از موارد تاثیر گذار در انتخاب مانیتورهاست. حداقل hdmi , display port , dvi , داشته باشه.
*رزولشن حداقل فول اچ دی باشه و بالاتر .
*برند هم تا حدی سلیقه ای هست. برندهای مطرح: ایسوس، بنکیو، ،سامسونگ، ال جی ،

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سایز 22 به بالا ، فول اچ دی ، پنل Ips ، گارانتی معتبر ، زمان تاخیر حداقل 5ms ، از همه مهمتر قیمت و در آخر ظاهرش

سایز 22 الی 27 خوبه محیط کار بیشتری فراهم میکنه رزلوشین فول اچ دی یعنی کیفیت بهتر نسبت به رزلیشین های پایین تر ، پنل ips ، زاویه دید بهتر ، گارانتی معتبر که در زمان خرابی لنگ نذارن و هر چی گارانتی معتبر باشه کیفیت محصول بیشتر میشه زمان تاخیر زیاد نباشه که تو بازی خودشو نشون میده مخصوصا تو بازی های شوتر ، قیمت مهمترین ملاکشه از نظر من که با بودجم بهترین انتخاب بکنم و ظاره در مرحله آخر قرار میگیره

برند هه مهمه و تحقیق میکنم که برند مورد نظرم (هر چی بهتر باشه) بهترین کیفیت و کمترین خرابی نسبت به پولی که پرداخت داشته باشه

ویرایش شده توسط StarKilleR
لینک به دیدگاه

یکی اینکه صفحه تخت باشه

سایزش زیر 17 نباشه

دورش{قابش} که اطراف صفحه هست زیاد نباشه دلیل دارم که میگم

و اینکه رنگش حتما مشکی و hdmi هم بخوره

لینک به دیدگاه

درود خدمت همه !

راستش برای من در درجه ی اول رزولوشن مهمه ... با توجه به اینکه کم کم داره دوره ی مانیتور های 1080p  به پایان میرسه من یکی شخصا دیگه خودم حاضر نیستم سمتشون برم  و الان حتی گرافیک های رده متوسط هم در اکثر بازی ها میتونن بیشتر از 45 فریم بدن در  رزولوشن 1440p .

مورد بعدی طبیعتا سایزش برای من مهمه که زیر 23 دیگه نباشه و در آخر هم قیمت (که در کشور ما متاسفانه  بیشتر از اینکه قیمت تولید کننده تاثیر گذار باشه  انصاف واردکننده ها موثر است)

من خودم شخصا خیلی روی زمان تاخیر حساس نیستم چون به عنوان کسی که نزدیک 10سال مانیتور با زمان تاخیر 2میلی داشتم الان نزدیک 9ماه هست که مانیتور 5میلی گرفتم حقیقتا در هیچ بازی تفاوتی احساس نکردم !!!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...