رفتن به مطلب

[پایان یافت] (مشکل با ماتریکس )قیمت گذاری روی R9 290x lightning

mt_Acm
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در ۱ ساعت قبل، hepta_pc گفته است :

جالب اینه که من میخواستم یه کارتو از یکی از دوستان بخرم که پشتش واسه تعویض خمیر باز شده بود بعد دختره دیوونه برگشته میگه از گارانتی خارج شده و اگه میخوای گارانتی ما پشتش باشه باید بفرستی تا ما خمیرشو عوض کنیم.
زرشک من دزد دست شما نمیدم بی وجدان ها

send from my huawei honor 7

خخخخخ

اون بنده خدا که گناهی نداره .

بهش گفتن این جواب رو بده .

برای دو قرون حقوق اومده اونجا .

لینک به دیدگاه

• ارسال 93
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 3 ساعت قبل، Bahman گفته است :

اگر باز شده باشه احتمالا  تست اورکلاک با نیتروژن هم  شده. چون  معمولا کسی این کارت رو برای استفاده معمولی نمیگیره و کلا سری لایتنینگ با تمرکز روی نیتروژن مایع ساخته شده

بهمن جان این حرف بعید بودا:)

کی تست نیتروژن گرفته؟

ماتریکس؟  (ماتریکس حتی قادربه تشخیص  سوکت پردازنده  هم نیست)

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، OC Formula گفته است :

کی تست نیتروژن گرفته؟

دقیقا

کارشناس فروشش  کلا  کارت گرافیکو فقط  به  گیگش  میشناخت !

لینک به دیدگاه

آقا خیلی ناراحت شدم. بنظر من اگه وقتشو داری خودت حضوری برو مشکلت رو حل کن . تلفنی نمیشه با اینا مشکل حل کرد. انشاالله مشکلت حل میشه.

لینک به دیدگاه

اتحادیه شکایت کنین و کامل براشون توضیح بدید و بگید که تو فروم ها هم اکثرا ناراضی هستن و فقط تبلیغات میکنن و موقع عمل هیچ کاری رو انجام نمیدن و به فکر گول زدن و دک کردن مراجعه کننده ها هستن

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، OC Formula گفته است :

کی تست نیتروژن گرفته؟

ایشون که نگفتن ماتریکس این کار رو کرده .

این کارت دست یوزر بوده .  یوزه برده زیر نیتروژن خراب شده پس ماتریکس داده . ماتریکس مثلا تعمیر کرده داده به دوستمون !!!

لینک به دیدگاه

دوستان بایوس هم زدم نشد

الانم زنگ زدم میگه  دستگاهه نو ما تست نمیکنیم  در صورتی که کاملن کارکردس

حالا میگه بفرست تست کنیم خراب بود عوض کنیم !!!!! 

دوستان  شکایتو اینا  هم   همینکه  پول میخواد  هم حوصله او وقت  تازه اگه اخ خودتو مقصر نکنن   تازه باید تهرانم باشی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اقا نمیخوام نمک رو زخمت بپاشم ولی به این لینک یه توجهی بکن سریعتر برو پیگیر شو یه چیزی ازشون بگیر

کلا ماتریکس رو خود msi  هم از اعتبار قانونی خارج کرده

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، mt_Acm گفته است :

دوستان بایوس هم زدم نشد

الانم زنگ زدم میگه  دستگاهه نو ما تست نمیکنیم  در صورتی که کاملن کارکردس

حالا میگه بفرست تست کنیم خراب بود عوض کنیم !!!!! 

دوستان  شکایتو اینا  هم   همینکه  پول میخواد  هم حوصله او وقت  تازه اگه اخ خودتو مقصر نکنن   تازه باید تهرانم باشی

مشکل کارتتون چیه ؟ دریاور نصب نمیشه؟ نمیشناسه؟

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، Trafalgar D Water Law گفته است :

مشکل کارتتون چیه ؟ دریاور نصب نمیشه؟ نمیشناسه؟

درایور نصب نمیشد روش  ... بایوسم زدم درست نشد

درایورم نصب نشه که کلا  فقط میشه باهاش دسکتاپو بیاری

البته دیگه فرستادمش  رفت گارانتی

ویرایش شده توسط mt_Acm
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، mt_Acm گفته است :

درایور نصب نمیشد روش  ... بایوسم زدم درست نشد

درایورم نصب نشه که کلا  فقط میشه باهاش دسکتاپو بیاری

دوست عزیز کارت های amd یکمی این مشکل رو دارن ما یه کارت برای دوستمون گرفتیم پدرمون در اومد بشناسه یه 4870 و خودم هم r9 390x داشتم همین مشکل رو داشتم شما یه کاری کنید از نرم افزار ddu 
http://www.guru3d.com/files-details/display-driver-uninstaller-download.html

http://www.guru3d.com/index.php?ct=files&action=download& اینم لینک مستقیم

از این نرم افزار برای پاک کردن کامل درایو در safe mode  استفاده کنید و گرافیک انبرد سی پی یو رو هم غیر فعال کنید سعی کنید یک بار با درایور بتا و یک بار با درایور whql امتحان کنید اگه بازم حل نشد ببینید خود ویندوز توی ویندوز اپدیت بهتون میده درایور رو اگرم درایور nvidia دارید از قبل روی سیستم پاکش کنید در کل سعی کنید یه درایور 100% فیکس که درست نصب میشه گیر بیارید
ما 4870 رو با درایور لگسی legecy درست کردیم  
اصلا به بایوس دست نزنید ربطی نداره مشکل شما فقط درایور هستش بنظر من من یه بار توی 1 روز 7-8 تا درایور دانلود کردم برای یه کارت اخرم با دریاور legecy درست شد

لینک به دیدگاه

عجب حالگیری شد ..

حال ماهم گرفته شد چه برسه به صاحب کارت !

بشدت پیشنهاد میشه پیگیری کنید ، شده شکایت کنید .

امیدوارم به حقتون برسید (چیزی که تو این مملکت بسختی گرفته میشه ! )

پ ن : 

اون روشی که دوستمون گفتند رو امتحان کنید ( پست قبلی )
 منم قبلا همین مشکل رو داشتم ، با اون نرم افزار Fix شد 

ویرایش شده توسط spear
لینک به دیدگاه

درایورشو از خود سایت msi از صفحه ی خود کارت دانلود کن مشکلت حل میشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 16 ساعت قبل، OC Formula گفته است :

کی تست نیتروژن گرفته؟

اصولا واضح هستش که خود ماتریکس  این کار رو نمیکنه!! ولی این حرف در صورتی دسته که کارت آکبند بوده باشه. ولی اگر مثل بقیه کارت های جایگزینی که میدن کار کرده باشه و باز هم شده باشه احتمالش زیاده که زیر نیتروژن هم رفته باشه

لینک به دیدگاه

سلام گرافيك عاليي هستش اگه با سري پاسكال خواستي عوض كن وگرنه من ميگم همينو استفاده كن جزء بهتريناي سري 290x هستش درمورد قيمت اطلاع دقيقي ندارم

Sent from my iPhone using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Trafalgar D Water Law گفته است :

دوست عزیز کارت های amd یکمی این مشکل رو دارن ما یه کارت برای دوستمون گرفتیم پدرمون در اومد بشناسه یه 4870 و خودم هم r9 390x داشتم همین مشکل رو داشتم شما یه کاری کنید از نرم افزار ddu 

از این نرم افزار برای پاک کردن کامل درایو در safe mode  استفاده کنید و گرافیک انبرد سی پی یو رو هم غیر فعال کنید سعی کنید یک بار با درایور بتا و یک بار با درایور whql امتحان کنید اگه بازم حل نشد ببینید خود ویندوز توی ویندوز اپدیت بهتون میده درایور رو اگرم درایور nvidia دارید از قبل روی سیستم پاکش کنید در کل سعی کنید یه درایور 100% فیکس که درست نصب میشه گیر بیارید
اصلا به بایوس دست نزنید ربطی نداره مشکل شما فقط درایور هستش بنظر من من یه بار توی 1 روز 7-8 تا درایور دانلود کردم برای یه کارت اخرم با دریاور legecy درست شد

دقیقا همه اینارو انجام دادم  تازه روی دوتا سیستم

اصلا ال ای دی کنارش و روی کارت ، وقتی درایورو میریختی خاموش میشدن و سه تاشون روشن ( هفت هشتا ال ای دی ابی داشت روش ) میموند

در کل همه راهارو رفتم و فک کنم کارت مشکل داشته ک گارانتی انقد راحت دادنش به من

ویرایش شده توسط mt_Acm
لینک به دیدگاه

همین کارو این شرکت با من انجام داد یادمه 4850 داشتم گیر میکرد از همون اول بردم گارانتی بعد دو روز بهم یه 4850 دیگه دادن که نه جعبه داشت نه پلمپ بردم اونم خراب بود دوباره بوردم گفتن موجود نداریم فکر کن شرکت وارد کننده نداشته باشه یا یه مدل بالاتر به اسم 4870 بهم یه تعمیری دیگه دادن به اسم 250 خلاصه اینم بعد یه مدت مموریش سوخت منو خیلی اذیت کردن 3 هفته فقط رفت امد داشتم تو شرکتشون جوری که نگهبانش منو میدید میگف چی شد کارت راه افتاد 

فکر فقط این شرکت به فکر کلاه گذاشتن سر مردم من که ازشون ناراضی ام یادمه تو بعد تمام مشکلات تو سایت هاتاورکلاک کطرح کردم چند نفر از کارمندای اون شرکت بودن گفتن بده ما پیگیری کنیم منم که دیگه 250 رو گرفته بودم اعصاب دیگه نداشتم

خلاصه هر چی بردین این شرکت براتون تعویض کرد پلمپ شده با جعبه بده

در یه کلام من که از شرکت خیلی گله دارم هر جنسی که میخرم فقط مراقب اینم که اسم ماتریکس روش نباشه

ویرایش شده توسط DOOM95
لینک به دیدگاه

منم یه کارت داشتم یک ماه بعد از اتمام گارانتی خود به خود همین بلایی که دچار کارت شما شده سرش اومد دادم یه جا تعمیرات تخصصی انجام میدادن نمیدونم چیکار کردن حرارت دادن یا چیزی انکلش دادن درست شد مثل عروسک داره کار میکنه . فقط 150 تومن ناقابل ازم گرفتن . کارت حدودا 1 تومن ارزش داشت .

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، mt_Acm گفته است :

دقیقا همه اینارو انجام دادم  تازه روی دوتا سیستم

اصلا ال ای دی کنارش و روی کارت ، وقتی درایورو میریختی خاموش میشدن و سه تاشون روشن ( هفت هشتا ال ای دی ابی داشت روش ) میموند

در کل همه راهارو رفتم و فک کنم کارت مشکل داشته ک گارانتی انقد راحت دادنش به من

اون led ها زیر لود روشن میشه توی بیکاری معمولا 2 یا 3 تاش روشنه و توی فول لود همشون روشن میشه

بهر حال ظاهرا شما همه تست ها رو انجام دادی خصوصا که میگی روی یک سیستم دیگه هم تست کردی

لینک به دیدگاه

کلا گارانتی تو ایران همینه، دزدی محضه و باید از اجباری بودن در بیاد. حدود 10 تا 15 درصد رو هر محصولی به اسم ضمانت از ما پول می گیرن و در 99.99% موارد هم جوابگو نیستن

واقعا ما اگه ضمانت زورکی نخوایم کیو باید ببینیم؟

از دیجی کالا اسپیکر Z906 لاجیتک گرفتم، از همون اول ستلایت های عقب کار نمی کرد. یعنی  خود ساب و آمپش مشکل داشت

اسپیکر رو شب تحویل گرفتم و صبحش پس فرستادم، بعد می گفتن تعمیر می کنیم واست می فرستیم ! گفتم پول نو گرفتین و می خواین جنس تعمیری بدین؟

تازه می گفت باید 10 روز صبر کنی تا قطعه تعمیری بیاد ! بعد بلافاصله محصول رو تو سایت ناموجود کردن که یعنی نداریم ! در حالی که محصولی که از همون اول خرابه باید بلافاصله جاش یه محصول آک بدن

گفتم نمی خوام پولم رو پس بدید، خدا شاهده بعد از دقیقا 21 روز پول رو پس دادن ! و یک ساعت بعد از واریز پول دوباره اون محصول تو سایتشون موجود شد !

یعنی به حدی چندش بازی در آوردن که حالم از کل اون مجموعه بهم خورد و دیگه عمرا ازشون خرید نمی کنم

از نظر قیمت هم اگه مقایسه کنیدتو تمام محصولاتش از همه جا گرون تر می ده، همون اسپیکر رو می داد 1520 ولی از جای دیگه با ضمانت آواژنگ گرفتم 1400

یا الان گرافیک 1080 ام اس آی رو گذاشته 3 میلیون، بعد به اسم پیشنهاد ویژه سخاوتمندانه 90  تومن  تخفیف روش گذاشته !

لینک به دیدگاه

پدر در سال 91 سمند از خود ایران خودرو  خرید وقتی ماشین را به ما تحویل دادن کثیف بود بعد پدرم همون روز رفت ماشین را پلاک زد وقتی ماشین را شستم در عقب ماشین به اندازه یک کف دست دو رنگ بود بعد بردیم نمایندگی ماشین را نشون دادیم گفتن چون ماشین پلاک شده ماشین را نمیتونیم عوض کنیم بعد چند روز دوتا کارشناس از تهران اومدن بازید ماشین بعد گفتن به خاطر این دو رنگ بودن ماشین یک میلیون به شما پرداخت میکنم ولی بعد چند روز زدن زیرش بعد پدرم رفت داخل سایت تعزیرات حکومتی شکایتی را تنظیم کرد بعد چند وقتی تعزیرات حکومتی 2 میلیون خسارت برای ایران خودرو برید و ما نامه را بردیم دادگاه و تونستیم بجای یک میلیون ، دو میلیون از ایران خودرو بگیریم. بنظر من برو اول نمایندگی و جواب که بهت میدن ،  صدا طرف را با گوشی ضبط کن یا اگه بتونی یواشکی فیلم بگری عالی میشه که یه مدرک درست و حسابی داشته باشی بعد برو تعزیرات حکومتی دهنشون را سرویس میکنه. هرکی موافق هستش لایک کنه

ویرایش شده توسط miladnuranii
لینک به دیدگاه

با اجازه استارتر من 2سال پیش یک مادریرد خریده بودم سوکت1155 از برند asus پردازنده هم آک خریدم انداختم روش همون روز دیگ باز یا تعویض نکردم. این مادربرد  گارانتی سازگار داشت بعد مدتی مادربرد خراب شد شات داون نمیشد(خاموش نمیشد)از لحاظ نرم افزاری همه چیزو امتحان کردم بعدش مادربرد فرستادم گارانتی بعد 3 هفته زنگ زدن گفتن سوکت سی پی یو مادربرد خراب شده و پیناش کج شده!!!من تقریبا از این شنیدن این پاسخ دقیقن جای شاخ رو روی سرم حس کردم.بعد گفتم تعمیرش کنین و بعد از یک هفته دیگ زنگ زدن گفتن حاضره رفتم شرکت سازگار گفتن سوکتش پیدا نشد!و بجای مادربرد خودم یک مدل پایین تر از همون سوکت دادن بعد90درصد هزینه اکبندو ب اسم هزینه نگه داری و جنس بهترو... ازمن گرفتن وجدانن ازون تاریخ ب بعد همه ی جنسارو بدون گارانتی میخرم و خداروشکر هیچکدوم خراب نشدن.در کل این گارانتیا کشکن B|

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، SaeedEminem2 گفته است :

کلا گارانتی تو ایران همینه، دزدی محضه و باید از اجباری بودن در بیاد. حدود 10 تا 15 درصد رو هر محصولی به اسم ضمانت از ما پول می گیرن و در 99.99% موارد هم جوابگو نیستن

واقعا ما اگه ضمانت زورکی نخوایم کیو باید ببینیم؟

از دیجی کالا اسپیکر Z906 لاجیتک گرفتم، از همون اول ستلایت های عقب کار نمی کرد. یعنی  خود ساب و آمپش مشکل داشت

اسپیکر رو شب تحویل گرفتم و صبحش پس فرستادم، بعد می گفتن تعمیر می کنیم واست می فرستیم ! گفتم پول نو گرفتین و می خواین جنس تعمیری بدین؟

تازه می گفت باید 10 روز صبر کنی تا قطعه تعمیری بیاد ! بعد بلافاصله محصول رو تو سایت ناموجود کردن که یعنی نداریم ! در حالی که محصولی که از همون اول خرابه باید بلافاصله جاش یه محصول آک بدن

گفتم نمی خوام پولم رو پس بدید، خدا شاهده بعد از دقیقا 21 روز پول رو پس دادن ! و یک ساعت بعد از واریز پول دوباره اون محصول تو سایتشون موجود شد !

یعنی به حدی چندش بازی در آوردن که حالم از کل اون مجموعه بهم خورد و دیگه عمرا ازشون خرید نمی کنم

از نظر قیمت هم اگه مقایسه کنیدتو تمام محصولاتش از همه جا گرون تر می ده، همون اسپیکر رو می داد 1520 ولی از جای دیگه با ضمانت آواژنگ گرفتم 1400

یا الان گرافیک 1080 ام اس آی رو گذاشته 3 میلیون، بعد به اسم پیشنهاد ویژه سخاوتمندانه 90  تومن  تخفیف روش گذاشته !

دیجی کالا تو قطعات کامیپوتر سیاستش متفاوته با بقیه کالاهاش. بشدت پدر سوختس تو قطعات پی سی. رم خریدم ازش واقعا در حد نو بود. ولی مشخص بود قبلا جا خورده تو سوکت. اولا که نوشته بودن گارانتی مادام العمر آواژنگ. زنگ زدم آواژنگ پرسیدم که گارانتی چجوریه گفتن 3 ساله اس و مادام نیس. بعد گفتم اینا تو شرکت شما تست میشه گفت نه اگه روش رد داره کار ما نیس به فروشنده گیر بده. خلاصه زنگ زدم دیجی و صوبت.. قشنگ معلوم بود میخواد بکنه تو پاچه من که تو این رم رو استفاده کردی و خوشت نیومده و این داستانا رو  سر هم میکنی. میگف ما تو قطعات سیاست بازگشت نداریم. خلاصه دیدم بازی در میاره و گفت باهاتون تماس میگیرن کارشناسامون و خبری نشد ازش. منم قطعه که سالم بود.. بستمش و استفاده کردم با مقداری فوش ناموسی.. تجربه بدی بود برام. بقیه چیزایی که از دیجی کالا خریدم که خیلی زیادم هستن مشکلی نخوردم باهاش و به خوبی پس گرفتن ازم اگه مساله ای بوده.

شما دقیقا فک کنم شکار کردی جنس بونجولو همشهری.. بد شانسی  آوردی هرچند 100% مقصر شما نیستی

لینک به دیدگاه

در در 1395/07/26, 17:07:26، Trafalgar D Water Law گفته است :

داداش من چون کارت شما مشکل داشته دلیل نمیشه کل amd رو ببری زیر سوال. -_- این مشکل ممکنه برای هرکارتی پیش بیاد. مثالش اینه که همه حاضرن رو مادربردای گیگابایت قسم بخورن ولی تو این هفته 4 تا برد گیگا ایراد دار برام واسه تعمیر اوردن. همون گیگابایتی که یکی از شعارهاش عمر طولانیه...

لینک به دیدگاه

داداش من چون کارت شما مشکل داشته دلیل نمیشه کل amd رو ببری زیر سوال. sleep.png این مشکل ممکنه برای هرکارتی پیش بیاد. مثالش اینه که همه حاضرن رو مادربردای گیگابایت قسم بخورن ولی تو این هفته 4 تا برد گیگا ایراد دار برام واسه تعمیر اوردن. همون گیگابایتی که یکی از شعارهاش عمر طولانیه...

بنده تجربه شخصی خودم رو در رابطه با مشکلم با درایور های amd گفتم چیزی رو زیر سوال نبردم

باشه بابا شما تعمیر کار

Sent from my E6533 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...