رفتن به مطلب

اتصال دسته Xbox One S White به PC

Recommended Posts

با عرض سلام خدمت شما عزیزان بنده در مورد استفاده از دسته Xbox One S White برای PC میخواستم بدونم مشکلی نداره اگه از کیت شارژر Xbox one  استفاده کنم؟ خود دسته داخلش باتری داره؟ حتماً باید کیت شارژر مخصوصش رو بخرم؟ با چیز دیگه نمیشه شارژ کرد؟ O.o

چون کیت شارژرش هم حدود 180 قیمت میخوره که به نظرم یه خورده غیر منطقیه.

برای اتصال بلوتوث ، چه دانگلی بخرم کافیه؟

لینک به دیدگاه

درود

فکر نمیکنم به این چیزا نیازی باشه دوست عزیز، شما یه باطری قابل شارژ میخری میندازی داخل دسته، بعد با همین کابلهای گوشی موبایل هم میتونی بزنی به پیسی خودش شارژ میشه! 

راستی این دسته رو از کجا و به چه قیمتی خریدید؟

لینک به دیدگاه

سلام داداش ، دسته رو هنوز نخریدم .

میخوام از اینجا بخرم. پس با این حساب میمونه فقط یه دانگل بلوتوث.

دانگل بلوتوث ورژن 4 بخرم خوبه؟

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، mkhn71 گفته است :

فک نکنم

دانگل مخصوص خودش لازمه داداش 

کنترلر ۳۶۰ ک اینطوری بود

نه دوست عزیز. اتفاقاً این از خاصیت های این دسته هست که گفته شده نیازی به تهیه دانگل مخصوص نیست. در جریان بودم که Xbox one هم حتی دانگل مخصوص میخواد ولی این یکی نه. توضیحات تو لینکی که دادم هست.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، mehdysms گفته است :

اره باید کارتو راه بندازه! البته کسی ندیدم تا حالا تست کرده باشه ببینه چطوریاس ولی نباید مشکل خاصی باشه! البته دسته با دانگل رو همین لیون تا چندوقت پیش میداد 270 که خیلی خوب بود ولی الان تموم کرده، این سایتی که لینک دادی بنظرم کلا گرون داره میده!

لینک به دیدگاه

• 11 ماه بعد...

من دسته xbox one s سفید خریدم و به بلوتوپ لپ تاپ متصل شد و ازش استفاده  میکنم ، نیازی به دانگل جدا نداشتم

لینک به دیدگاه

درود 

تا اونجایی که من می دونم خود دسته باتری داره.

که در استفاده با سیم می تونید با استفاده از کابل usb گوشی هوشمند تون (به غیر از لایتنینگ ) دسته رو به pc وصل کنید و در صورتی که ویندوز تون ده باشه بدون هیچ درایو خاصی ، گیم پد توسط ویندوز شناخته میشه ( plug and play) .

اگر بخواهید به صورت بی‌سیم استفاده کنید ، دسته های جدید یعنی سری s نیازی به دانگل ندارند و فقط کافی هست سیستم شما مجهز به بلوتوث v.4 باشه (البته اشخاصی بودند که به گفته خودشون با بلوتوث v.2 لپتاپشون از دسته استفاده کردند و مشکلی نبوده!!! )

و بعد از اتمام شارژ دسته ، دومرتبه دسته رو با کابل به درگاه usb وصل کرده که تا شارژ شدن باتری صبر کرده (در زمان اتصال آرم X شروع به چشمک زدن می‌کنه و در زمان شارژ کامل ، نور چشمک زن ثابت میشه ).

لینک به دیدگاه

در در 1395/07/25, 20:04:16، mehdysms گفته است :

درود

دوست عزیز دسته های Xbox One S ورژن جدیدشون ( بهشون میکن New S )  وای فای و بلوتوث  هست .. هزینه NEW S ها بیشتره . شما اگر قصد داری با بلوتوث استفاده کنی .. یه دسته Xbox one معمولی هم کارت رو راه میندازه و به مراتب قیمت بهتری داره

در مورذ سوال پست اولتون هم .. دسته های ایکس باکس از Micro UsB پشتیبانی میکنن ( همین کابل های گوشی های آندروید ) .. میتونید به سیستم متصل کنید باطری رو شارژ کنید.

ویرایش شده توسط HolymighT
لینک به دیدگاه

در در 1395/07/25, 18:55:50، mehdysms گفته است :

با عرض سلام خدمت شما عزیزان بنده در مورد استفاده از دسته Xbox One S White برای PC میخواستم بدونم مشکلی نداره اگه از کیت شارژر Xbox one  استفاده کنم؟ خود دسته داخلش باتری داره؟ حتماً باید کیت شارژر مخصوصش رو بخرم؟ با چیز دیگه نمیشه شارژ کرد؟ O.o

چون کیت شارژرش هم حدود 180 قیمت میخوره که به نظرم یه خورده غیر منطقیه.

برای اتصال بلوتوث ، چه دانگلی بخرم کافیه؟

من مشکیشو دارم

داخلش باتری داره 

اما دانگل بلوتوث نداره باید دانگل بلوتوث ورژن 4 بخری با ورژن پایین کار نمیکنه

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

این دسته به راحتی با بلوتوث 4 به بالا متصل میشه.

با سیم فکر کنم برنامه شبیه سازش دانلود کنی با کابل عادی وصل میشه به کامپیوتر.

به گوشی هم متصل میشه این دسته.

هدفونم بهش وصل میشه.

لینک به دیدگاه

ایم مدل دسته با هر دانگل بلوتوث 4 و بالا تر  به کامپیوتر وصل میشه. خیلی آسون.

هیچ برنامه شبیه سازی هم نیاز نداره چه با کابل وصل بشه چه بلوتوث (Windows 10) 

باتری هم هر باتری میشه انداخت من خودم باتری  AAA آلکالاین می گیرم.

من از این باتری ها می گیرم واقعا نسبت به قیمتشون عالین.

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، mrp7 گفته است :

ایم مدل دسته با هر دانگل بلوتوث 4 و بالا تر  به کامپیوتر وصل میشه. خیلی آسون.

هیچ برنامه شبیه سازی هم نیاز نداره چه با کابل وصل بشه چه بلوتوث (Windows 10) 

باتری هم هر باتری میشه انداخت من خودم باتری  AAA آلکالاین می گیرم.

من از این باتری ها می گیرم واقعا نسبت به قیمتشون عالین.

هربار که باطری آلکالاین نو میندازین چند ساعت گیم رو جواب میده ؟

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، OmidArash گفته است :

هربار که باطری آلکالاین نو میندازین چند ساعت گیم رو جواب میده ؟

من زیاد با دسته بازی نمی کنم نمی تونم جواب دقیقی بدم اما من 3 ماه پیش دو تا از این باتری ها انداختم هنوز تموم نشده. شاید هفته ای 2 -3 ساعت با دسته بازی کنم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست من - من هر دو دسته ایکس باکس وان رون رو دارم عادی و نسخه s-- عادی یا قدیمی تر رو شما رو باید با دانگل وصل کنید اونم من دارم عکس میزارم- اون دانگل قیمتش بالاست - من 130 هزار تومان قدیم خریدم برای کنترلر نسل یک ایکس باکس وان -با همون دانگل میشه ایکس باکس وان اس رو هم وصل کرد منتهی ایکس باکس وان s کنترلر قادره با بلوتوث هم وصل بشه - خیلی راحت  یک    دانگل ارزون بلوتوث بگیرید و راهنمای ساده اتصال زیر ور دنبال کنید :

http://support.xbox.com/en-US/xbox-on-windows/accessories/connect-xbox-one-controller-to-pc

در تصویر زیر من کنترلر مشکلی  کنترلر لانچ ایکس باکس وان است  و باید با دانگل  که کنارشه وصل بشه -با کابل میکرو usb هم که  هر دو راحت نصب میشن-

یک نکته ای درباره  دانگل خود مایکروسافت- من چون قدیم این رو تهیه کردم سالهاپیش زمانی که ایکس باکس اس اصلا عرضه نشده بود دیگه همین کنترلر اس رو هم با همین دانگل وصل میکنم چون دانگل  وایرلس مایکروسافت خیلی قوی تر از   دانگل بلوتوثه  و قادره  چندین کنترلر و هدفون وایرلس خود مایکروسافت رو متصل کنه-  فکر میکنم تا هشت کنترلر به این وصل میهش- من  دوتا نهایت وصل کردم البته، ضمنا کنترلر ایکس باکس اس من همون التیمت گیرز 3 است قرمز رنگ و نکته باطری هم اینه باطری در پک ها دو عدد duracell است پیشنهاد من باطری های آلکالین است بعد از این دوراسل ها، سونی داره آبی و سبز هستند الکالین کارایی بالا گرون هم نیست  من میزارم دوهفته بیشتر کار میده کلی هم بازی میکنم- وقتی هم نزدیک به  پی سی هستنم پای مانیتور اگر بخوام با کنترلر  بازی کنم چون معمولا با موس و کیبوردبرای مانیتور و  تی وی با کنترلر،  از کابل میکور یو اس بی همراه گوش های اندرویدی استفاده میکنم هیچ مشکلی ندارم راحت بازی میکنم وفقط موثع که با کابل اتصال میدید باطریهات رو دربیار-

IMG_20171014_165441.jpg

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
در در 1395/07/25, 19:42:50، Alien87 گفته است :

درود

فکر نمیکنم به این چیزا نیازی باشه دوست عزیز، شما یه باطری قابل شارژ میخری میندازی داخل دسته، بعد با همین کابلهای گوشی موبایل هم میتونی بزنی به پیسی خودش شارژ میشه! 

راستی این دسته رو از کجا و به چه قیمتی خریدید؟

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

در در 1396/07/22, 17:12:45، rezagtx گفته است :

دوست من - من هر دو دسته ایکس باکس وان رون رو دارم عادی و نسخه s-- عادی یا قدیمی تر رو شما رو باید با دانگل وصل کنید اونم من دارم عکس میزارم- اون دانگل قیمتش بالاست - من 130 هزار تومان قدیم خریدم برای کنترلر نسل یک ایکس باکس وان -با همون دانگل میشه ایکس باکس وان اس رو هم وصل کرد منتهی ایکس باکس وان s کنترلر قادره با بلوتوث هم وصل بشه - خیلی راحت  یک    دانگل ارزون بلوتوث بگیرید و راهنمای ساده اتصال زیر ور دنبال کنید :

http://support.xbox.com/en-US/xbox-on-windows/accessories/connect-xbox-one-controller-to-pc

در تصویر زیر من کنترلر مشکلی  کنترلر لانچ ایکس باکس وان است  و باید با دانگل  که کنارشه وصل بشه -با کابل میکرو usb هم که  هر دو راحت نصب میشن-

یک نکته ای درباره  دانگل خود مایکروسافت- من چون قدیم این رو تهیه کردم سالهاپیش زمانی که ایکس باکس اس اصلا عرضه نشده بود دیگه همین کنترلر اس رو هم با همین دانگل وصل میکنم چون دانگل  وایرلس مایکروسافت خیلی قوی تر از   دانگل بلوتوثه  و قادره  چندین کنترلر و هدفون وایرلس خود مایکروسافت رو متصل کنه-  فکر میکنم تا هشت کنترلر به این وصل میهش- من  دوتا نهایت وصل کردم البته، ضمنا کنترلر ایکس باکس اس من همون التیمت گیرز 3 است قرمز رنگ و نکته باطری هم اینه باطری در پک ها دو عدد duracell است پیشنهاد من باطری های آلکالین است بعد از این دوراسل ها، سونی داره آبی و سبز هستند الکالین کارایی بالا گرون هم نیست  من میزارم دوهفته بیشتر کار میده کلی هم بازی میکنم- وقتی هم نزدیک به  پی سی هستنم پای مانیتور اگر بخوام با کنترلر  بازی کنم چون معمولا با موس و کیبوردبرای مانیتور و  تی وی با کنترلر،  از کابل میکور یو اس بی همراه گوش های اندرویدی استفاده میکنم هیچ مشکلی ندارم راحت بازی میکنم وفقط موثع که با کابل اتصال میدید باطریهات رو دربیار-

IMG_20171014_165441.jpg

دوستان ایا این ادعای دوستمون درسته؟ اگه فقط دوتا باتری قابل شارژ بخرم بدون نیاز به شارژر با کابل شارژ میشه؟

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 7 دقیقه قبل، Vikings گفته است :

دوستان ایا این ادعای دوستمون درسته؟ اگه فقط دوتا باتری قابل شارژ بخرم بدون نیاز به شارژر با کابل شارژ میشه؟

نه فکر نمیکنم  باید کیت باطری شارژ مخصوص کنترلر  بگیرید بعد  هی متیونیداون باطری ها رو شارژ کنید - هر باطری شارژی متفرقه رو نمیشه گذاشت در کنترلر بعد با هر کابلی شارژ کرد. مگر کنترلر ایکس باکس شارژ باطری است؟ باطری پک مخصوص خود ایکس باکس است با کابلش  اون شارژی است میشه شارژش کرد در خود جا باطری نصب میشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

باطری سونی AA بگیر الکالین heavy duty  من یک هفته حتی بیشتر هم  مرتب استفاده میکنم اونم برای چی بازی هایی که ویبریشن زیادی دارن.

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

باطری سونی AA بگیر الکالین heavy duty  من یک هفته حتی بیشتر هم  مرتب استفاده میکنم اونم برای چی بازی هایی که ویبریشن زیادی دارن.

اوکی ممنون  بابت راهنمائی 

لینک به دیدگاه

دوست عزیز نیازی نیست دوتا باتری که بشه ریشارژ کرد کافیه. و این که دانگل لازم نیست خود دسته بلوتوث داره و به ویندوز ۱۰ وصل میشه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...