رفتن به مطلب

خریدار CPU آنلاک شو

AssassiN HAWK
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان عزیز

اگه کسی CPU آنلاکشو داره ،خریدارم

ترجیحاً ATHLON II 435/440

لینک به دیدگاه

این مدلها اصلا آنلاک بشو نیستن فکر میکنم ....

ولی من 550 بلک ادیشن دارم 100% آنلاک میشه و بدون مشکل کار میکنه 3.20 هست سرعتش وقتی آنلاک میشه اندازه 955 میشه یعنی دقیقا 955 میشه :

http://www.up.iranblog.com/images/hvigkqqiuxptskwpepb2.jpg

ورژن اش هم C3 هست دقیقا ورژن 965 .

این مینش خوب نبوده وگر نه 5200 باید میگرفتم و HT Link هم 2000 هست با مین درست درمون .

خلاصه خواستی خبر بده .

لینک به دیدگاه

ولی من 550 بلک ادیشن دارم 100% آنلاک میشه و بدون مشکل کار میکنه 3.20 هست سرعتش وقتی آنلاک میشه اندازه 955 میشه یعنی دقیقا 955 میشه :

http://www.up.iranbl...xptskwpepb2.jpg

این مینش خوب نبوده وگر نه 5200 باید میگرفتم و HT Link هم 2000 هست با مین درست درمون .

خلاصه خواستی خبر بده .

دوست عزیز من فکر می کنم که cpu شما 555 هست،چون مدلش B55

CPU خود من 555هست،اما چون مینم CPUهایPhenom II X2 با Code Name:callisto رو فقط ساپورت میکنه (ولی مال من مثل شما Deneb هست )پس از unlock پایدار نیست(البته با این main )

post-7767-095023100 1301082297_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

آره درسته 555 هست من یادم رفته بود ...

چقدر قشنگ نتیجه گیری میکنید ! عزیز من Deneb کد هسته 4 هسته ای فنومه ! و هیچ ربطی به پایدرای و این داستان ها ندار .

و اینکه عزیز من این CPU اگر HT 1000 اومده بالا به خاطر اینه که مینش آشغال اگر مادربرد حرفه ای 790 یا 890 داشته باشی 2000 میاد بالا چرا ؟ چ.ن در حالت دیفالت که 2 هسته ای هست هم 1000 میزنه و این دقیقا مربوط به مین هست .

و اینکه با مادربرد Asus من دقیقا هر CPU ای که توس لیست Core Unlocker اش بوده انداختم درست و بدون مشکل باز کرده .

موفق باشی

لینک به دیدگاه

http://www.up.iranblog.com/images/hvigkqqiuxptskwpepb2.jpg

خلاصه خواستی خبر بده .

435و 440 آنلاک میشن .... واسه فروش cpu خودتون بهتره اطلاعات غلط ندین

با احترام

لینک به دیدگاه

من يه بلك x555 با مشخصات زير دارم (گارانتي تا 2013)، اگه خواستين قيمت پيشنهاديتون رو pm كنين

CPU Type : DualCore AMD Phenom II X2 Black Edition 555, 3200 MHz

CPU Alias : Callisto

CPU Stepping: RB-C3

...فروخته شد...

ویرایش شده توسط Hamid Reza
لینک به دیدگاه

بهتره اطلاعاتت رو آپدیت کنی مهندس CPU من نیازی به فروشش ندارم خواستم کاره شمارو راه بندازم وگر نه تو نت مشتری درست حسابی کم گیر میاد خودم مغازه دارم بعد عید میندازم روی سیستم .....

و محض اطلاع از اینکه Deneb کد 4 هسته ای هست یا کد چیزه دیگه !

stock.jpg

لینک به دیدگاه

بهتره اطلاعاتت رو آپدیت کنی مهندس CPU من نیازی به فروشش ندارم خواستم کاره شمارو راه بندازم وگر نه تو نت مشتری درست حسابی کم گیر میاد خودم مغازه دارم بعد عید میندازم روی سیستم .....

و محض اطلاع از اینکه Deneb کد 4 هسته ای هست یا کد چیزه دیگه !

stock.jpg

دوست عزيز شما يه طوري صحبت مي كنيد انگار من به شما جسارتي كردم

بهتره بيبينيد چه كسي موضوع رو ارسال كرده تا سوء تفاهمي پيش نياد:-w

لینک به دیدگاه

درود

کاربران محترم خواهشا رعایت احترام طرفین رو در ارسال پست هاتون در نظر بگیرید و دلیلی نداره که برای اثبات نوشتارتون از جملات مشکل دار استفاده کنید.از همکاریتون ممنونم و متاسفانه اگر این مورد تکرار بشه از دسترسی کاربر خاطی به انجمن جلوگیری میشه

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

با سلام،

برای اینکه سوء تفاهم دو تا دوست محترم رفع بشه باید عرض کنم فنوم X555 با کد هسته Callisto وقتی بصورت موفق و پایدار آنلاک بشه، تحت نام کد هسته Deneb نشون داده میشه. در ادامه، دو تا لینک گذاشتم تا منظورم رو بهتر متوجه شین: اولی مربوط به Phenom II X555 بدون آنلاکه و دومی مربوط به همون پردازنده بعد از آنلاک هست:

موفق و موید باشین

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...