رفتن به مطلب

گرافیک

Msms
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 7 دقیقه قبل، حمیدرضا الماسی گفته است :

والا این مدلی که شما به بنده دادید ddr2 هست...مدل دقیق رو لطف کنید بدید

عذرخواهی میکنم..بنده با یه مدل هم نام اشتباه گرفتم که خوب اسم دقیق رو به بنده نداده بود..فقط گفتید سری p41

بله ddr3 ساپورت هست تا سرعت 1333

داداش ببخشید. دستت هم درد نکنه. پس 267 مگاهرتز کم میشه از سرعت رم. به نظرت زیاد تاثیر داره این مقدار سرعتی که کم میشه؟ یا زیاد مهم نیس؟

ویرایش شده توسط Msms
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Msms گفته است :

داداش ببخشید. دستت هم درد نکنه. پس 367 مگاهرتز کم میشه از سرعت رم. به نظرت زیاد تاثیر داره این مقدار سرعتی که کم میشه یا زیاد مهم نیس؟

این مقدار سرعت که هیچ تاثییری نداره اما بهتره که هزینه ای نشه روی این مادربورد چون کاملا منسوخ هستش

اگر قصد خرید رم جدید دارید یه مادربورد جدید هم تهیه کنید

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، حمیدرضا الماسی گفته است :

عذرخواهی میکنم..بنده با یه مدل هم نام اشتباه گرفتم که خوب اسم دقیق رو به بنده نداده بود..فقط گفتید سری p41

داداش ببخشید. دستت هم درد نکنه. پس کلا دیگه این مدل مادر برد oute شده؟خیلی ممنون وقت گذاشتی و جوابمو دادی متشکر

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، حمیدرضا الماسی گفته است :

حقیقت با اطمینان نمیشه گفت چون مادربوردتون 1333 رو روی حالت OC پشتیبانی میکنه و پیشفرظ نیست...بهترین کار اینه اگر میتونید یه رم گیربیارید و روش تست کنید تا مطمعن بشید...اما به طور کلی اصلا ارزش ارتقا و هزینه نداره و 4 گیگ هم بیشتر ساپورت نمیکنه...کاملا از رده خارج هستش..سرعت 1600 هم هیچ تاثییری در کارایی این سیستم ایجاد نمیکنه

اگر رم شما مدل خوبی هست بهتره یه مادربورد جدید ارزان قیمت هم براش تهیه کنید

ممنون و تشکر که وقت گذاشتی و جواب دادی. 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Msms گفته است :

داداش ببخشید. دستت هم درد نکنه. پس کلا دیگه این مدل مادر برد oute شده؟خیلی ممنون وقت گذاشتی و جوابمو دادی متشکر

بله....کاملا از رده خارج هستش و هیچ تکنولوژی و قابلیت جدیدی رو پشتیبانی نمیکنه و اصلا ارزش هزینه نداره...میتونید با هزینه کردن 250 تومن یه مادربورد جدید بخرید که عملکرد عالی به شما بده

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Msms گفته است :

ممنون و تشکر که وقت گذاشتی و جواب دادی. 

خواهش میکنم...یه مادربورد ساده مثل این مدل برای شما کافیه

http://lioncomputer.ir/product/8990/مادربرد+ازراک+H110M-HDV/

پردازنده و باقی قطعات رو هم که باید خودتون تهیه کنید و قطعات قبلیتون قابل استفاده روی این مادربورد جدید نیستند

لینک به دیدگاه

اگر بخوام مادر برد عوض کنم باید سی پی یو هم عوض بشه هزینش برام سنگین میشه ک مشکل خودمه.:((

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، حمیدرضا الماسی گفته است :

خواهش میکنم...یه مادربورد ساده مثل این مدل برای شما کافیه

http://lioncomputer.ir/product/8990/مادربرد+ازراک+H110M-HDV/

پردازنده و باقی قطعات رو هم که باید خودتون تهیه کنید و قطعات قبلیتون قابل استفاده روی این مادربورد جدید نیستند

اره 100 در 100 

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، Msms گفته است :

داداش 

داداش مطمعنی؟رو خود مادر بردم نوشته P41T DDR3 کنار اسلات رم هم نوشته 1333مگاهرتز

درود

اگر مادربوردت اینه 

http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=3512#sp

فرکانس 1333 رو در حالت اورکلاک پشتیبانی می کنه و ممکنه مشکل سازگاری پیش بیاد.  مطمئنترین گزینه براش دو تا رم دو گیگی 1066 است. اگر کارکرده با قیمت مناسب گیرت بیاد ارزش داره که مثلا از 2 گیگ به 4 گیگ ارتقا بدی.

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، Msms گفته است :

سلام دوستان. اقایون. کار بلد لطفا راهنمایی کنید. مادر بردم فرکانس اسلات رمش تا 1333 مگاهرتز هست اگه یه رم 8 گیگ با سرعت 1600 مگاهرتز روش بندازم مشکل کلی یا مشکل در پردازش کردن رم پیش میاد یا نه. خواهشن راهنمایی کنید

سلام

من با این سری مادربردها زیاد کار کرده ام. مادربرد شما حداکثر تا ۸ گیگ رم به صورت دو تا ۴ گیگ ساپرت میکنه. چیپست مادربرد شما یه کنترل کننده حافظه داره که چیپهای حافظه با ظرفیت ۲۵۶ مگ رو ساپرت میکنه. پس فقط میتونید از رمهای ۴ گیگی استفاده کنید که ۱۶ تا چیپ حافظه داشته باشند. ضمنا حداکثر باس باید ۱۳۳۳ باشد. ضمنا وقتی از ۸ گیگ رم روی این مادربرد استفاده میکنید، رم (در اکثر موارد) با باس ۱۰۶۶ شناخته میشه که البته مساله مهمی نیست.

موقع خریدن رم در صورت امکان مادربرد را همراه خود ببرید یا اینکه به فروشنده بگویید رم ۴ گیگ ۱۶ چیپ برای سوکت ۷۷۵ میخواهید.

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، حمیدرضا الماسی گفته است :

حقیقت با اطمینان نمیشه گفت چون مادربوردتون 1333 رو روی حالت OC پشتیبانی میکنه و پیشفرظ نیست...بهترین کار اینه اگر میتونید یه رم گیربیارید و روش تست کنید تا مطمعن بشید...اما به طور کلی اصلا ارزش ارتقا و هزینه نداره و 4 گیگ هم بیشتر ساپورت نمیکنه...کاملا از رده خارج هستش..سرعت 1600 هم هیچ تاثییری در کارایی این سیستم ایجاد نمیکنه

اگر رم شما مدل خوبی هست بهتره یه مادربورد جدید ارزان قیمت هم براش تهیه کنید

س

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، alireza81 گفته است :

سلام

من با این سری مادربردها زیاد کار کرده ام. مادربرد شما حداکثر تا ۸ گیگ رم به صورت دو تا ۴ گیگ ساپرت میکنه. چیپست مادربرد شما یه کنترل کننده حافظه داره که چیپهای حافظه با ظرفیت ۲۵۶ مگ رو ساپرت میکنه. پس فقط میتونید از رمهای ۴ گیگی استفاده کنید که ۱۶ تا چیپ حافظه داشته باشند. ضمنا حداکثر باس باید ۱۳۳۳ باشد. ضمنا وقتی از ۸ گیگ رم روی این مادربرد استفاده میکنید، رم (در اکثر موارد) با باس ۱۰۶۶ شناخته میشه که البته مساله مهمی نیست.

موقع خریدن رم در صورت امکان مادربرد را همراه خود ببرید یا اینکه به فروشنده بگویید رم ۴ گیگ ۱۶ چیپ برای سوکت ۷۷۵ میخواهید.

اهان که اینطور مرسی. 

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود

اگر مادربوردت اینه 

http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=3512#sp

فرکانس 1333 رو در حالت اورکلاک پشتیبانی می کنه و ممکنه مشکل سازگاری پیش بیاد.  مطمئنترین گزینه براش دو تا رم دو گیگی 1066 است. اگر کارکرده با قیمت مناسب گیرت بیاد ارزش داره که مثلا از 2 گیگ به 4 گیگ ارتقا بدی.

خواستم به 8 گیگ ارتقا بدم مثل اینکه این مادر برد بدرد من نمیخوره. 

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Msms گفته است :

خواستم به 8 گیگ ارتقا بدم مثل اینکه این مادر برد بدرد من نمیخوره. 

این PDF مربوط به مادربرد شما است. همونطور که میبینید، دو گزینه ۴ گیگ (در مجموع ۸ گیگ) توسط خود کمپانی تست شده، یکی سامسونگ و یکی کینگستون. من خودم Patriot رو هم تست کرده ام. در کل در صورتی خریدن رم ارزش داره که CPU قوی داشته باشید.

motherboard_memory_ga-p41t-d3.pdf

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...