رفتن به مطلب

خط افقی مانیتور ایسوس vx239

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام  دوستان  یه مانیتور به خصوصیات بالا دارم که یکی دو روز پیش بدون هیچ ضربه یا حادثه ای یه خط افقی سبز رنگ رو مانیتور میاد یه چیز دیگه که بعد از چند دقیقه کار کردن خط میره و دوباره بعضی وقتای دیگه میاد و میره  کلافم کرده کسی اگه راه حلی بلد باشه ممنون میشم راهنمایی کنه از شانس بدم کارت گارانتیشو گم کردم

لینک به دیدگاه

عيب نداره ببر گارانتي بگو برات درستش كنن پولش و بگيرن بهتر از اينه كه عذاب بكشي

لینک به دیدگاه

تا اونجایی که میدونم این یه مشکل جدی هستش و در اکثر موارد تعمیر نمیشه .

لینک به دیدگاه

درود

اول بررس که از نمایشگر هست یا نه. 

راهش هم دشوار نیست، با کابل و کارت گرافیکی دیگر از نمایشگر تصویر بگیر.

برای تعمیر ببین بازرگانی مهر شهر‌تون دفتر خدماتی داره یا نه. شیراز چند بار نمایشگر داده‌ام بهشون، حرفه‌ای و منصفانه تعمیر کرده‌اند. اگر گارانتی ویستا داشته شک دارم بدون کارت، ازت بپذیرند. مگر این که چند ماه اخیر معجزه‌ای رخ داده باشه. با کارت گارانتی و شفاعت انبیاء و اولیاء که دشواری زیاد داشت.

لینک به دیدگاه

سلام. وقتی خط افقی اومد ، کابل ورودی تصویر رو از مانیتور بکشید ، اگه خطش موند یعنی مشکل از مانیتوره و احتمال زیاد نیاز به تعوض پنل هست. مال من LG 29UM65 هست و خط عمودی تو صفحه افتاد ، هزینه تعویض پنلش 600 هزار تومن بود که با توجه به قیمت آکبند مانیتور ، گفتم تعمیر نکنن. (گارانتیش یه ساله تموم شده)

کلاً هزینه تعمیر پنل بالا هست و نزدیک به قیمت خود مانیتور یا تلویزیون درمیاد.

لینک به دیدگاه

ممنون از نظر دوستان با یه کامپیوتر دیگه هم تست کردم همون خط رو  داشت فقط خدا کنه کارت گارانتیش پیدا شه میفرستم تهران

لینک به دیدگاه

با یه کابل دیگه امتحان میکردید ، احتمال خراب بودن کابل هم هست.

درهر صورت اطلاع بدید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

تقصیر کابل هم نبود فقط مسخرگیش اینه بعضی وقتا میره بعد چند ساعت پیداش میشه یه خط سبز رنگ عمودی چون کارتشم گم شده نه ویستا جواب داد نه سازگار اصلا نمیدونم گارانتیش  مال کجاست تو این سایت 2 سال پیش از آقا عدنان خریدم  ولی متاسفانه ایشونم یادشون نمیاد گارانتیش کجا بود هم با کابل دیگه  تست کردم هم با کامپیوتر دیگه خط میمونه ولی جای تعجبش اینجاست بعضی وقتا درست میشه و  مشکلی نداره و بعد از مدتی دوباره همون آش و همون کاسه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...