رفتن به مطلب

راهنمايي در مورد خريد كارت گرافيك تا 200 تومن

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

اين مشخصات كلي سيستم منه

مادربورد giga ma770t_ud3

سي پي يو amd b55 x4 3.2 GHz

رم apacer 4gb ddr3 1333

پاور 540 memonex silent ex

حالا مي خواستم از دوستان يه خواهشي كنم اونم اين كه منو در امر خريد گرافيك تا اين قيمت نه بيشتر نه كمتر راهنمايي كنند

خودم انتخابم اين كارته 5770 VAPOR-X 1GB

نظر شما دوستان چيه اگه تو اين محدوده قيمت كارت بهتر از اين باشه و با سيستم من مچ باشه حتما بگيد

بازم خيلي ممنون از همه دوستان و اساتيدي كه در اين سايت زحمت ميكشن

لینک به دیدگاه

سلام

کارت انتخابیه شما در حدود این بودجه کارت خوبیه.... ولی شما بتونی یه مقدار خیلی کم به بودجه اضافی کنید یه GTX 460 از EVGA حدود 240 قیمت داره و از کارت پیشنهادی شما قوی تره و فیزیکس هم داره و ظرفیت اورکلاک خیلی خوبی هم داره( نوع SE رو نخرید)...

لینک به دیدگاه

این کارت تو سایت لیون خورده 232000 تومان . اگر قیمتی که دارید پایینتر نباشه به نظر من به evga 460 هم نگاهی بندازید . قیمتش 249000 خورده . خیلی از 5770 سرتره .

لینک به دیدگاه

سلام

من با پاورهای memonex اصلا سرو کار نداشتم و عمل کردشونو ندیدم . اگر این حرفو میزنم برای اینکه واقعا نمیدونم این پاور برای این سیستم جواب گو هست یا نه . که البته دوستانی که اطلاع دارن حتما راهنماییتون میکنن . اما در مورد کارت 5770 . به نظرم کارت خوبیه ولی اگر من جای شما باشم کمی حوصله به خرج میدم تا یه کارت دست دوم 5850 گیرم بیاد . چون این کارت اصلا قابل قیاص نیست با کارت 5770 . به جرات میتونم بگم معرکه هستش این 5850 .

در ضمن اگر به این نتیجه رسیدی که 5770 بگیری فقط میتونم این نصیحت رو بکنم که sapphire نگیر البته اینم بگم این برند جزء بهترین برندهای کارتهای ati هستش ولی تو سری 5000 خودش متاسفانه خیلی خراب کرد خیلی راحت میتونید یه سرچ بزنین و مشکلات سری 5000 این برند دستتون میاد بنده به شخصه HIS رو میپسندم

موفق باشید

لینک به دیدگاه

ممنونم از تمامي دوستاني كه نظر دادن پس اينطور كه معلومه من بايد يه كم بودجه رو افزايش بدم و يه gtx 460 1gb بخرم يا طبق گفته دوستمون صبر كنم تا يه 5850 دست دوم گيرم بياد

در مورد پاور هم فكر كنم پاور خوبي باشه چون از گرين پاور گرونتره تا به حال هم خيلي از دوست هام اين اور رو بستن و اصلا هم مشكلي ايجاد نكرده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

دوست من بهترین انتخابت تو این رده قیمت 6850هست که از 460قویتره البته توبازی.آخر فروردین بار جدید میرسه که قیمتش هم تو همون محدوده ای هست که شما میخواهید.

اگر عجله داری الان با قیمت حدود 230 هزار میتونی پیدا کنی.

موفق باشی.

لینک به دیدگاه

درود

دوست من بهترین انتخابت تو این رده قیمت 6850هست که از 460قویتره البته توبازی.آخر فروردین بار جدید میرسه که قیمتش هم تو همون محدوده ای هست که شما میخواهید.

اگر عجله داری الان با قیمت حدود 230 هزار میتونی پیدا کنی.

موفق باشی.

ممنون از راهنمايي تون

ميتونيد بگيد كدام برند اين 6850 اين قيمته و يه لينك هم بديد من پاور كالر ديدم 260 تومن بود

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز به نظر من عجله نکن یه 5850 بگیر . قبل عید آقای حسینی 2 تا از همین کارتهای 5850 رو تو مایه های 210 فروخت . این کارت از همه کارتهایی که دوستان معرفی کردن سرتر هستش قیمت آک این کارت هم باید بالای 300 باشه و یه جورایی وقتی این کارتو داری تا یه مدت درازی خیالت از بابت اجرای بازیهایی که حتی در آینده میاد هم راحت میشه . من خودم یکی از افرادی هستم که منتظرم دست دومش گیرم بیاد . یا اگر خیلی عجله داری حد اقل تا بعد از 13 صبر کن چون الان قیمت های بازار اصلا مشخص نیست و هر کسی هر جنسی داره به هر قیمتی دوست داشته باشه میفروشه . کارت 6850 با قیمت 260 تومان اونم برند پاور کالر خیلی بالاست . اینم به خاطر این هستش که به علت عید واردات کالا کم شده و جنسی که کم یاب میشه فروشنده های محترم هم تا اونجا که میتونن سوء استفاده میکنن

کلا شب عید قیمت قطعه = قیمت فضایی

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...