رفتن به مطلب

AORUS
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

PG چیه؟ کجاست؟کیه؟ آدرسش؟ تلفن؟
PG یک هلوگرام ساده بیش نیست، نه مشخصه کجاست، نه شماره تماسی، نه آدرسی، نه کارت گارانتی، نه تاریح شروع و اتمام گارانتی نه هیچی!

در حالی که SSDهای سامسونگ و ماژول های حافظه G.SKILL توسط اغلب فروشگاه ها با گارانتی هایی چون ایمانتک آواژنگ و چندین گارانتی معتبر دیگر عرضه می شه، برخی فروشگاه ها همین محصولات رو با قیمت برابر اما با گارانتی بی نام و نشان PG عرضه می کنند!
PG؟
با توجه به اینکه میزان خرابی SSDهای سامسونگ و ماژول های حافظه G.SKILL بسیار پایین است، شما هم میتونید گارانتی شوید! نه به مرکز خدمات پس از فروش نیازه، نه تعمیر، نه هیچی!نداشتن کارت گارانتی و تاریخ شروع و پایان گارانتی هم خودش مهر تاییدی بر این ادعا است (پیش خودشون گفتن SSD سامسونگ و رم  جی اسکیل که خراب نمیشه)

بیش از 30 روز از تحویل یک SSD 850 PROسامسونگ با کارکرد ناچیز توسط فروشگاه لیون کامپیوتر به گارانتی PG می گذره اما هیچ، "فقط میگن هنوز بررسی نکردیم"
فروشگاه لیون زحمت ارجاع به گارانتی و پیگیری رو کشیدن و از اونجایی که نه شماره تماسی داره نه آدرسی نه هیچی، شخصاً هیچ مکاتبه ای باهاشون نداشتم.

برای من این سوال به وجود اومده که خریدار موقع خرید SSD سامسونگ با گارانتی 2 ساله PG، دقیقاً با خودش باید چه فکری بکنه؟! یعنی هدف از این 2 سال گارانتی چیه؟ کاربردش چیه؟ کارکردش چیه؟
PG گارانتی نیست بلکه یه چیز صوری و من درآوردی برای فریب خریدار و القای حس گارانتی داشتن محصول موقع خریده، حالا هر چقدر هم که اون محصول خرابی کمی داشته باشه. صوری یعنی صوری...

ویرایش: با مداخله لیون SSD با آکبند تعویض شد.

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

درود خبات جان

من هم برای چند تا سفارش رایانه که دارم دنبال پژوهش درباره‌ی این مهم هستم و متوجه شده‌ام که هیچ نشانی ازش نیست. از هر کی‌پرسیده‌ام چیزی درباره‌ش نمی‌دونه.

حدس آدم می‌ره به همین سمت که فقط یک نام هست. 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منم یه SSD دارم با همین گارانتی متاسفانه ولی خوب قیمتی هم براش ندادم و زیاد برام مهم نیستش

در کل گارانتی تو ایران معنایی نداره شما که با تجربه هستین دوست گرامی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 دقیقه قبل، mInI_ClockEr گفته است :

منم یه SSD دارم با همین گارانتی متاسفانه ولی خوب قیمتی هم براش ندادم و زیاد برام مهم نیستش

در کل گارانتی تو ایران معنایی نداره شما که با تجربه هستین دوست گرامی

گارانتی که حتی به خودش زحمت نده بگه "شامل گارانتی نمیشه هری بفرما" توهین به شعور مشتریه.

حداقل بقیه گارانتی ها بهونه میارن که شامل نمیشه خودت خراب کردی و.... اما گارانتی PG حتی به خودش زحمت نمیده یه نگاه بندازه! نداشتن حتی یه شماره تلفن هم که دیگه...

لینک به دیدگاه

لیون قبلا  برای هر محصول می‌نوشت که گارانتی‌ش مال کدام مجموعه است، ولی شوربختانه تازگی این طور نیست و کالاهایی که جلوشون فقط نوشته شده "دارای گارانتی" کم نیستند.

این هم مال نزدیک دوسال پیش‌ه:

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با توجه به پست اول تاپیک

الان موندم اینها تو این مدت دارن SSD رو تعمیر میکنن یا ...:D:D:D:D

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

الان خبات جان  گارانتی اصلی و جوابگو  سامسونگ کدومه برام سواله؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 19 دقیقه قبل، Core_i6 گفته است :

اسمش رو باید میزاشتن N.G

با عرض معذرت الان هم اسمش درسته پشگل گارانتی 

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Ali_amani گفته است :

من کینگستون گارانتی ایمانتک  که شدید افت سرعت پیدا کرده بود برا شون فرستادم بی‌دردسر یک هفته بعد عوض کردند.  ssd خراب خیلی کم دیده‌ام. ولی وقتی قصد خرید ظرفیت بالا داشته باشی برات مهم می‌شه. مدتی هم سامسونگ با گارانتی ایمانتک زیاد بود که اولویت خریدم اون بود، اما تازگی‌ها p.g روی همه‌ی جنسهای معتبر دست گذاشته.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 دقیقه قبل، Smiley60 گفته است :

با عرض معذرت الان هم اسمش درسته پشگل گارانتی 

اسکار بهترین کامنت به شما تعلق میگیره

در 3 دقیقه قبل، Ali_amani گفته است :

سلام علی جان

شخصاً تعویض SSD سامسونگ با گارانتی MIT دیدم اونم چند ماه از خرید گذشته بود....

لینک به دیدگاه

اتفاقا چند روز پیش  برای خرید رم تریدنت رفته بودم بازار فروشنده همین گارانتی رو داشت و هم اواژنگ با اختلاف 70000 تومنی.درباره گارانتی جویا شدم گفت که  نمیدونیم کجاس فقط ینفر میاره و شماره اونم  داریم میاد تحویل میگیره.و هیچ ادرسی نداشتن ازش .گفتم اصلیه گفت اگه خیلی حساسی pg نخر چون خودمونم نمیدونیم اصله یانه.منم اواژنگ گرفتم.درکل چندبار ssd هم گرفتم و موجودیشون این گارانتی بوده نخریدم 

اما از طریق تلگرام خود لیون گفتن که خودمون گارانتیشو انجام میدیم و دقیقا فرمودند (درجا تعویضه).پس عملا کارت شما رو هم خود لیون براتون تعویض میکنه 

امیدوارم مشکلتون حل بشه

لینک به دیدگاه

اقا اين شايد يه كمكي بهتون بكنه، والا من چند وقت پيش يه سوالي داشتم باهاشون تماس گرفتم خوب جوابم رو دادند، P.G مخفف پرشين گلف هم هست مثل اينكه..

IMG_0360.JPG

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 14 ساعت قبل، Ali Alborz گفته است :

اقا اين شايد يه كمكي بهتون بكنه، والا من چند وقت پيش يه سوالي داشتم باهاشون تماس گرفتم خوب جوابم رو دادند، P.G مخفف پرشين گلف هم هست مثل اينكه..

ویرایش: با شماره تلفن روی کارتی که گذاشتید تماس گرفتم گفتند به هیچ عنوان ما SSD نداریم و اون یه شرکت دیگه است

لینک به دیدگاه

نه شماره تغيير نكرده همينه تقريبا دو سه هفته پيش تماس گرفتم..

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 14 ساعت قبل، Ali Alborz گفته است :

نه شماره تغيير نكرده همينه تقريبا دو سه هفته پيش تماس گرفتم..

ویرایش: با شماره تلفن روی کارتی که گذاشتید تماس گرفتم گفتند به هیچ عنوان ما SSD نداریم و اون یه شرکت دیگه است

لینک به دیدگاه

اتفاقا تماس هم كه بگيرين شركت رو معرفي ميكنه اپراتور و كلي هم شماره داخلي داره كه مربوط به بخش تعميرات و پشتيباني و نمايندگان فروش و يه بخش فروشگاه هم داشت ديگه نميدونم چي بود خيليم سريع بر خلاف بعضي گارانتي ها جواب دادن ولي اينكه همراه محصولاتش شماره ونشاني و كارت گارانتي نميده جالبه... نه به اينش نه به اونش..

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، sajad25 گفته است :

اتفاقا چند روز پیش  برای خرید رم تریدنت رفته بودم بازار فروشنده همین گارانتی رو داشت و هم اواژنگ با اختلاف 70000 تومنی.درباره گارانتی جویا شدم گفت که  نمیدونیم کجاس فقط ینفر میاره و شماره اونم  داریم میاد تحویل میگیره.و هیچ ادرسی نداشتن ازش .گفتم اصلیه گفت اگه خیلی حساسی pg نخر چون خودمونم نمیدونیم اصله یانه.منم اواژنگ گرفتم.درکل چندبار ssd هم گرفتم و موجودیشون این گارانتی بوده نخریدم 

اما از طریق تلگرام خود لیون گفتن که خودمون گارانتیشو انجام میدیم و دقیقا فرمودند (درجا تعویضه).پس عملا کارت شما رو هم خود لیون براتون تعویض میکنه 

امیدوارم مشکلتون حل بشه

سلام آقا سجادعزیز

بله بنده هم به یاد دارم رم جی اسکیل با "گارانتی درجا تعویض" گرفتم اما موقعی که رسید هولوگرام PG داشت:

y74_a19t_wp_20160303_14_02_21_pro_li.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 37 دقیقه قبل، j.mohammadi گفته است :

سلام 

خبات جان با فروشگاه لیون تماس نگرفتید؟

سلام آقای محمدی

همونطور که گفتم این گارانتی شماره تماس/آدرس نداره و تا حالا هم بنده مستقیماً هیچ تماسی باهاشون نداشتم، ارسال برای گارانتی و پیگیری هم توسط فروشگاه لیون کامپیوتر انجام شده.

لینک به دیدگاه

اگه از لیون خریدین و گارانتیش مشکل داره بنظرم لیون باید جوابگو باشه و تعویض کنه براتون خودش چون جنس با گارانتی فیک فروخته تاکید میکنم اگر از لیون خریدید

Sent from my E6533 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در 54 دقیقه قبل، خبات کریمی گفته است :

سلام آقای محمدی

همونطور که گفتم این گارانتی شماره تماس/آدرس نداره و تا حالا هم بنده مستقیماً هیچ تماسی باهاشون نداشتم، ارسال برای گارانتی و پیگیری هم توسط فروشگاه لیون کامپیوتر انجام شده.

امیدوارم هرچه زودتر مشکلتون برطرف بشه

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون که  اطلاع رسانی کردید.

هیچ نهاد دولتی مسئول رسیدگی به تخلفات نیست؟؟

تعزیرات چکاره هست تو این مملکت؟؟ چرا جنس کامپیوتر اینقدر قیمتش متفاوت با قیمت دلاری و جهانی و با این گارانتی های بی اصل و نصب به مصرف کننده فرو میره؟؟

در هر صورت اطلاع بدید از سرانجام کار

موفق و پیروز باشید

لینک به دیدگاه

خبات جان نتیجه این SSD و پیگیری لیون رو حتما اعلام که خیلی منتظرم ببینم نتیجش چی میشه.

لینک به دیدگاه

دقیقا دو سال پیش کاربری توی سایت جویای آدرس یا تلفن از شرکت گارانتی کننده بوده و به جایی نرسیده

ویرایش شده توسط Dark-_-Witcher
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...