رفتن به مطلب

سوال در مورد اعتراض به فروشگاه لیون

HamidZaeri
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

من یک مودم ایسوز از لیون خریدم که طبق اطلاعات سایت اصلی، تصاویر و اطلاعات اینترنتی و البته توضیحات موجود در خود وبسایت لیون کامپیوتر آنتنش قابلیت تعویض و جدا شدن داره.

http://lioncomputer.ir/product/7620/مودم+ای+دی+اس+ال+ایسوس+DSL-N14U/

ولی محصولی که الان به دستم رسیده مدل n14u_b1 هست که آنتنش جدا نمیشه.

با پشتیبانی لیون تماس گرفتم و گفت این مدل آنتنش جدا نمیشه! و...-  به نظر خودم اشتباهی از من نبوده و مقصر این قضیه لیون هست، آیا راهی برای حل این مسئله وجود داره یا این که کاریش نمیشه کرد و همینه که هست!!!

لینک به دیدگاه

درود

با توجه به این که در مشخصات به دو آنتن جداشونده اشاره شده، با فروشگاه تماس بگیر. مشکل حل شدنی ه.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اصلا نیازی به زدن تاپیک نبود ... منم یه رم سفارش دادم به جای قرمز ابی فرستاده بودن که من دلیل خرید اون رم فقط رنگ قرمزش بود ولی خب با یه تماس کوچیک همه چیز حل شد .

لینک به دیدگاه

البته که بنده هم تماس گرفتم، توی پست اول هم ذکر کردم. متاسفانه پاسخ منطقی داده نشد و گفتند که این مدل همین جوریه. و توضیحات دیگری که قانع کننده نبود.

https://www.asus.com/Networking/DSL-N14U-B1/specifications/

https://www.asus.com/Networking/DSLN14U/specifications/

لینک به دیدگاه

بگید فاکتور رو بررسی کنن ببینید چی سفارش دادید و فاکتور چی براتون صادر شده ؟ بعد لینک موجود توی سایت رو هم بررسی کنید .

لینک به دیدگاه

حرف دوستمون تایید میشه توی سایت زده قابلیت جداسازی .نباید ورژن B1 ارسال میشده به هر حال پیش میاد و باید تعویض بشه . شما تماس بگیرید و بخش فروش یا پشتیبانی درست بهشون اطلاع بدید چیش شده مطمئنا درست میشه .

نقل قول
توضیحات تکمیلی
  • Network Standard
    IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IPv4, IPv6
  • Product Segment
    N300 complete networking; 300Mbps
  • Wi-Fi Data Rate
    802.11b : 1, 2, 5.5, 11Mbps
    802.11g : 6,9,12,18,24,36,48,54Mbps
    802.11n : up to 300Mbps
  • xDSL Data Rate
    ANSI T1.413i2
    ITU G.922.1(G.dmt).ITU G.922.2 (G.lite)
    ITU G.922.3 ADSL2(G.dmt.bis)
    ITU G.922.4(G.lite.bis)
    ITU G.922.5(G.dmt.bisplus)
    ADSL/ADSL2/ADSL2+ multimode AnnexA,AnnexB compliant
    ADSL 2/2+ 24Mbps downstream
    Support Annex A/B/I/J/L/M
  • Antenna
    Detachable 2 dBi antenna x 2
  • LED Indicator
    Power, ADSL, Internet, WLAN, LAN x 4, USB x 1
  • Button
    WPS Button, Reset Button, Power Button, Wireless on/off Button
  • Ports
    1 x RJ11 for ADSL
    4 x RJ45 10/100 BaseT for LAN
  • USB Ports
    USB 2.0 x 1
  • USB Applications
    Printer Server
    FTP Server
    Download Master
  • Router Special Features
    AiCloud, Printer server, Download Master, AiDisK, Multiple SSIDs, Parental Control
  • Operating Frequency
    2.4GHz
  • Operation Channel
    13 Europe (ETSI)
  • Memory
    64MB DDR / 16MB Flash
  • Security
    64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA2-PSK, WPA-PSK, WPA-Enterprise , WPA2-Enterprise , Radius with 802.1x, WPS support
  • Firewall & Access Control
    NAT and SPI (Stateful Packet Inspection) Firewall
    - enable/disable WAN ping
    - allow access from WAN
    - log of accepted and dropped
    Filtering:
    - Single Port and Port Range
    - URL based
    - MAC Address
    - DoS protection
  • Management
    Web-based GUI configuration
    Firmware upgraded, configuration data uploaded and downloaded via Web-based GUI
    Auto VPI/VCI detection
    Configuration backup and restore
    Diagnostics
    Log & Trace function
  • Utilities
    ADSL Setting Wizards
    Device Discovery
    Firmware Restoration
    Printer Setup Utility
  • شبکه شخصی انتقال داده Support
    IPSec Pass-Throuth
    PPTP Pass-Through
    L2TP Pass-Through
    PPTP server
  • Power Adapter
    AC Input : 100 ~240 V(50~60HZ)
    DC Output : 12 V/1 A
  • Certificates
    CE
  • Dimensions
    123 x 190 x 35 mm (WxDxH)
  • Weight
    314 g (Device Only)
  • Environmental
    Operating Temperature: -10 °C to 50 °C (14 °F to 122 ºF)
    Storage Temperature: -40 ° to 60 ° C (-40 °F to 140 °F)
    Operating Humidity: 5 % to 95 % (Non-condensing)
    Storage Humidity: 5 % to 95 % (Non-condensing)
  • OS Support
    Windows Windows Windows Linux
  • Package Content
    DSL-N14U Wireless-N300 ADSL Modem Router
    Power Adapter
    Quick Start Guide
    Support CD (user manual, Utilities)
    RJ45 cable, RJ11 cable
    Splitter (varies with regions)
  • Manufacturer Warranty
    Localized to different countries

ویرایش شده توسط Aryanath
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 9 دقیقه قبل، HamidZaeri گفته است :

البته که بنده هم تماس گرفتم، توی پست اول هم ذکر کردم. متاسفانه پاسخ منطقی داده نشد و گفتند که این مدل همین جوریه. و توضیحات دیگری که قانع کننده نبود.

https://www.asus.com/Networking/DSL-N14U-B1/specifications/

https://www.asus.com/Networking/DSLN14U/specifications/

شما یه پیغام به آقای حسینی مدیریت فروم بدید حتما مشکلتون را حل میکنند .

ویرایش شده توسط Behzad Tak
لینک به دیدگاه

درود دوست گرامی

ممنونم از خریدتون

اصلا اتفاق خاص و پیچیده ای نیست هر موردی  هست و اشتباها کالا براتون ارسال شده شنبه براتون پیگیری میکنیم و کالا رو تعویض میکنیم چون این جزو قوانین فروشه و انجام وظیفست .

مشخصات خریدتون رو برای بنده پیغام خصوصی کنید تا شنبه حل کنیم مسئله رو و نگران هزینه های رفت و برگشت کالاها اصلا نباشید

لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، سعید حسینی گفته است :

درود دوست گرامی

ممنونم از خریدتون

اصلا اتفاق خاص و پیچیده ای نیست هر موردی  هست و اشتباها کالا براتون ارسال شده شنبه براتون پیگیری میکنیم و کالا رو تعویض میکنیم چون این جزو قوانین فروشه و انجام وظیفست .

مشخصات خریدتون رو برای بنده پیغام خصوصی کنید تا شنبه حل کنیم مسئله رو و نگران هزینه های رفت و برگشت کالاها اصلا نباشید ?

با آقای حسینی صحبت کنید ، حتما  مشکل شما حل خواهد شد.

یک تجربه خوب از لیون دارم ، شاید گفتنش خالی از لطف نباشد.

حدود نه ماه پیش

بنده گوشی Redmi note 2 رو از لیون به همراه یک موس سفارش دادم.

زمان دریافت سفارش کمی طولانی شد.

با لیون تماس که گرفتم گفتند ، موجودی ما تمام شده و برای اینکه سفارش شما لغو نشود ، از شیراز ارسال خواهد شد. 

که من کمی دلخور شدم. که اطمینان دادند در صورت بروز هر مشکل خود به آن رسیدگی خواهند کرد.

هزینه پست را که مطرح کردم ، گفتند هزینه موس با خود شماست اما هزینه ارسال از شیراز به اصفهان را ما بر عهده خواهیم گرفت، من هم تشکر کردم و گذشت.

فردای آن روز سفارش را دریافت کردم و زمانی که  بسته گوشی را باز کردم ، تعجب کردم.

بماند که تعجب من به خاطر بسته بندی ارسالی گوشی بود که اگر  فقط گوشی را با همان بسته بندی خودش ارسال می کردند سنگین تر بود.

گوشی روکش اولیه، صفحه نمایش را نداشت ، درصورتی که در تمام انباکسینگ ها داشته.

باتری رو که در دستگاه قرار دادم ، در قسمت مشخصات دیدم گوشی به آخرین ورژن آپدیت شده ( باتوجه به نسخه های موجود در سایت سازنده و تاریخ انتشار آپدیت ها)

لوازم جانبی گوشی رو  بررسی کردم که مبادا در آنها موردی را ببینم که متاسفانه با عقیق انگشتر که پشت آن حروف ابجد حک شده بود برخورد کردم.!!!!!

فهمیدم گوشی برای مدت کوتاهی در دست بوده و حال آن را به عنوان گوشی آک ارسال کرده اند .

با لیون تماس گرفتم، گفتند به ما ربطی نداره و مسءول فروش بخش تلفن همراه آقای پرهیزکار هستند و با او تماس بگیرید.

و آقای پرهیزگار عجب جوان گل و شخیصی بودند.

بعد از گفتن جریان و خب طبیعتا بعد از کمی گفتوگو! ایشون فرمودند گوشی را برای بنده ارسال کنید و بصبرید چون بار خودم چهار روز بعد خواهد رسید.و آن موقع مدل مورد نظرتان را از بار خودم برای شما ارسال خواهم کرد.

گوشی ارسالی از طرف ایشون تمامی مشخصات آک بودن را داشت و حتی جناب پرهیزکار به صورت مازاد همراه آن گلس و گارد ژله ایی ارسال شد که متاسفانه گلس  شکسته شده بود.

و در نهایت ایشون هزینهء ۸۵ هزار تومانی تیپاکس را نیز بر عهده گرفتند.

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، dmcmrk گفته است :

با آقای حسینی صحبت کنید ، حتما  مشکل شما حل خواهد شد.

یک تجربه خوب از لیون دارم ، شاید گفتنش خالی از لطف نباشد.

حدود نه ماه پیش

بنده گوشی Redmi note 2 رو از لیون به همراه یک موس سفارش دادم.

زمان دریافت سفارش کمی طولانی شد.

با لیون تماس که گرفتم گفتند ، موجودی ما تمام شده و برای اینکه سفارش شما لغو نشود ، از شیراز ارسال خواهد شد. 

که من کمی دلخور شدم. که اطمینان دادند در صورت بروز هر مشکل خود به آن رسیدگی خواهند کرد.

هزینه پست را که مطرح کردم ، گفتند هزینه موس با خود شماست اما هزینه ارسال از شیراز به اصفهان را ما بر عهده خواهیم گرفت، من هم تشکر کردم و گذشت.

فردای آن روز سفارش را دریافت کردم و زمانی که  بسته گوشی را باز کردم ، تعجب کردم.

بماند که تعجب من به خاطر بسته بندی ارسالی گوشی بود که اگر  فقط گوشی را با همان بسته بندی خودش ارسال می کردند سنگین تر بود.

گوشی روکش اولیه، صفحه نمایش را نداشت ، درصورتی که در تمام انباکسینگ ها داشته.

باتری رو که در دستگاه قرار دادم ، در قسمت مشخصات دیدم گوشی به آخرین ورژن آپدیت شده ( باتوجه به نسخه های موجود در سایت سازنده و تاریخ انتشار آپدیت ها)

لوازم جانبی گوشی رو  بررسی کردم که مبادا در آنها موردی را ببینم که متاسفانه با عقیق انگشتر که پشت آن حروف ابجد حک شده بود برخورد کردم.!!!!!

فهمیدم گوشی برای مدت کوتاهی در دست بوده و حال آن را به عنوان گوشی آک ارسال کرده اند .

با لیون تماس گرفتم، گفتند به ما ربطی نداره و مسءول فروش بخش تلفن همراه آقای پرهیزکار هستند و با او تماس بگیرید.

و آقای پرهیزگار عجب جوان گل و شخیصی بودند.

بعد از گفتن جریان و خب طبیعتا بعد از کمی گفتوگو! ایشون فرمودند گوشی را برای بنده ارسال کنید و بصبرید چون بار خودم چهار روز بعد خواهد رسید.و آن موقع مدل مورد نظرتان را از بار خودم برای شما ارسال خواهم کرد.

گوشی ارسالی از طرف ایشون تمامی مشخصات آک بودن را داشت و حتی جناب پرهیزکار به صورت مازاد همراه آن گلس و گارد ژله ایی ارسال شد که متاسفانه گلس  شکسته شده بود.

و در نهایت ایشون هزینهء ۸۵ هزار تومانی تیپاکس را نیز بر عهده گرفتند.

درود

این گوشی رو یادمه ;)

اینکه گفته بودن ربطی نداره به دلیل اینه که لیون کامپیوتر با لیوناپ جدا از هم کار میکنن ولی سیاستها یکیه و لیوناپ بر اساس سیاستهای لیون کامپیوتر کار میکنه و جناب پرهیزکار هم مدیر این بخش هستن

لینک به دیدگاه

بنده که خدا رو شکر تا به حال مشکل خاصی نداشتم و سفارشاتم در اسرع وقت و با بهترین شکل بسته بندی ارسال شده.فقط یه بار بعد واریز یه اشتباه کوچیک رخ داد که تلفنی و به راحتی حلش کردیم.
ممنون از مجموعه لیون و جناب حسینی عزیز

send from my huawei honor 7

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...