رفتن به مطلب

مشکل در تامین قطعات macho hr-02

Recommended Posts

سلام و دورد

دوستان به تازگی یک عدد کولر macho hr-02 خریداری کردم که قطعاتی  که عکسش رو پایین می زارم رو کم داره لطفا دوستانی که اطلاع دارند کمک کنند تا بتونم این قطعه رو پیدا کنم.

در صورتی که خدمات پس از فروش شرکت گرین شامل تامین قطعات این کولر میشه لطفا دوستان مطلع اطلاع رسانی بفرمایند که چطور میشه تهیه کرد.

قطعات شامل یک عدد مهره دوطرف پیچ و و چهار عدد لاستیک هست.

Macho RevA-A2.jpgMacho 11A.jpg

Macho RevA-A1.jpg

ممنون.

لینک به دیدگاه

درود دوست گرامی

پیش از هر چیز با پشتیبانی گرین تماس بگیر و نتیجه رو همینجا بگو:

۰۲۱۸۸۹۱۱۳۷۸

داخلی ۱۵۳ و ۱۳۴

من چند بار یا چنین مشکلی روبرو شدم و عقلای قوم در اینجا و جاهای دیگر نا امیدم کردند. اما یک تراشکار هم‌ولایتی دارم که همیشه کارم رو در کمال بی‌ادعایی راه انداخته. اون واشرها جنس‌شون تفلون‌ه و اگر تراشکار وارد باشه با دونه‌ای دو هزار تومان برات درست می کنه. اون مهره‌ هم به همین شکل ساختنی هست. کارش این‌ه که بین مادر بورد و بلاک کولر قرار می‌گیره و از یک سمت به پشت مادربورد و از یک سمت دیگه به بلاک پیچ می‌شه. اگر کسی رو نیافتی برات بسازه و گرین هم بهانه آورد از هر کدام یکی بفرست تا برات بدم بسازه.

پ.ن. راه حل بدیل

اگر با گرین تماس گرفتی  بپرس با کی‌ صحبت می‌کنی. اگر کارت راه  نیافتاد بیا همین‌جا توی یکی از تاپیکهای گرین چند تا ناله سر بده، بعید نیست یک کولر رایگان هم برات بفرستند.

اگر چنین شد می شه گفت  به شکل غم‌انگیزی همان‌طور که این دوروزه بحثش بود جهان‌سومی هستیم.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

درود دوست گرامی
۰۲۱۸۸۹۱۱۳۷۸
داخلی ۱۵۳ و ۱۳۴
من چند بار یا چنین مشکلی روبرو شدم و عقلای قوم در اینجا و جاهای دیگر نا امیدم کردند. اما یک تراشکار هم‌ولایتی دارم که همیشه کارم رو در کمال بی‌ادعایی راه انداخته. اون واشرها جنس‌شون تفلون‌ه و اگر تراشکار وارد باشه با دونه‌ای دو هزار تومان برات درست می کنه. اون مهره‌ هم به همین شکل ساختنی هست. کارش این‌ه که بین مادر بورد و بلاک کولر قرار می‌گیره و از یک سمت به پشت مادربورد و از یک سمت دیگه به بلاک پیچ می‌شه. اگر کسی رو نیافتی برات بسازه و گرین هم بهانه آورد از هر کدام یکی بفرست تا برات بدم بسازه.
پ.ن. راه حل بدیل
اگر با گرین تماس گرفتی  بپرس با کی‌ صحبت می‌کنی. اگر کارت راه  نیافتاد بیا همین‌جا توی یکی از تاپیکهای گرین چند تا ناله سر بده، بعید نیست یک کولر رایگان هم برات بفرستند.
اگر چنین شد می شه گفت  به شکل غم‌انگیزی همان‌طور که این دوروزه بحثش بود جهان‌سومی هستیم.

ممنون از راهنماییتون و تشکر از اینکه تجربه ای که داشتین رو در اختیار بنده قرار دادید. حتما با پشتیبانی گرین تماس می گیرم و مشکل رو مطرح می کنم.
اما دوست عزیز برای چند تا واشر و یه مهره سهله برای کل شرکت گرین هم حاضر نیستم به قول شما ناله سر کنم هرکس شان و شخصیتی داره لطفا تو انتخاب کلمات دقت کنید.
ضمنا تایپیک بنده ربطی به مسائل جهان سوم و ... نداره.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، e.jalili گفته است :

ممنون از راهنماییتون و تشکر از اینکه تجربه ای که داشتین رو در اختیار بنده قرار دادید. حتما با پشتیبانی گرین تماس می گیرم و مشکل رو مطرح می کنم.
اما دوست عزیز برای چند تا واشر و یه مهره سهله برای کل شرکت گرین هم حاضر نیستم به قول شما ناله سر کنم هرکس شان و شخصیتی داره لطفا تو انتخاب کلمات دقت کنید.
ضمنا تایپیک بنده ربطی به مسائل جهان سوم و ... نداره.

دوست گرامی قصد اهانت نداشتم، خواستم مزاحی کرده باشم با تاپیکهای اینچنینی که در شکایت از جفای شرکتهای پشتیبانی کننده زده می شه و خود این شرکتها. برای رفع هرگونه سوء تفاهم شکلکی هم در متن گنجاندم.

من بارها برای لوازم جانبی کیس و کولر با پشتیبانی گرین تماس گرفته ام و یکی دو بار حسابی پیچانده اند و از این دفتر به آن دفتر و کارگاه و کارخانه حواله داده اند و نهایتا خودم مجبور شده ام دست به کار شم. بگم که وضع بقیه ی شرکتهایی که کیس و کولر می آرن از گرین هم بدتره. اما چند بار شاهد بودم که در مطالب مربوط به گرین ادعا شد که پشتیبانی خوبی در این زمینه دارند. همین تازگی یکی از دوستان که مشکلی مشابه من داشت و بر خلاف من بینوا عقلش رسید تاپیک بزنه، یک پنل جلو  و برای کم کردن روی بدخواهان گرین با ارسال رایگان دریافت کرد.

این گوی و این میدان

در ضمن فروشنده گفته بود که کولر جانبی هاش ناقص ه؟

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

دوست گرامی قصد اهانت نداشتم، خواستم مزاحی کرده باشم با تاپیکهای اینچنینی که در شکایت از جفای شرکتهای پشتیبانی کننده زده می شه و خود این شرکتها. برای رفع هرگونه سوء تفاهم شکلکی هم در متن گنجاندم.
در ضمن فروشنده گفته بود که کولر جانبی هاش ناقص ه؟

بله از قبل می دونستم که یکی از مهره هاش کمه اما واشر ها رو بعدا متوجه شدم که نداره.

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، e.jalili گفته است :

سلام و دورد

دوستان به تازگی یک عدد کولر macho hr-02 خریداری کردم که قطعاتی  که عکسش رو پایین می زارم رو کم داره لطفا دوستانی که اطلاع دارند کمک کنند تا بتونم این قطعه رو پیدا کنم.

در صورتی که خدمات پس از فروش شرکت گرین شامل تامین قطعات این کولر میشه لطفا دوستان مطلع اطلاع رسانی بفرمایند که چطور میشه تهیه کرد.

قطعات شامل یک عدد مهره دوطرف پیچ و و چهار عدد لاستیک هست.

Macho RevA-A2.jpgMacho 11A.jpg

Macho RevA-A1.jpg

ممنون.

سلام دوست عزیز 

شما این کولر رو نو خریدید یا کار کرده ؟!

درصورتی که کولر نو باشه میتونید کالا رو به نماینده ای که ازش کالا رو خریداری کردید مرجوع کنید، اما اگر کولر کار کرده هست و لوازمش گم شده ،جای نگرانی نیست از طریق پیغام خصوصی با بنده در ارتباط باشید ،تمام سعیمو می کنم که براتون تهیه کنم 

لینک به دیدگاه

سلام وقت بخیر
بنده کارکرده این کولر رو خریداری کردم.
تشکر از بابت همکاریتون.
پیغام خصوصی به حضورتون ارسال شد.

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، e.jalili گفته است :

سلام وقت بخیر
بنده کارکرده این کولر رو خریداری کردم.
تشکر از بابت همکاریتون.
پیغام خصوصی به حضورتون ارسال شد.

2016-10-22 10.12.14.jpg

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، OverExtreme گفته است :

2016-10-22 10.12.14.jpg

بله دقیقا همین ها رو کم دارم.

لطفا بفرمایید چطور می تونم تهیه کنم.

لینک به دیدگاه

در در 1395/07/29, 21:58:57، سعید بهمنیان گفته است :

درود دوست گرامی

۰۲۱۸۸۹۱۱۳۷۸

داخلی ۱۵۳ و ۱۳۴

پ.ن. راه حل بدیل

اگر با گرین تماس گرفتی  بپرس با کی‌ صحبت می‌کنی. اگر کارت راه  نیافتاد بیا همین‌جا توی یکی از تاپیکهای گرین چند تا ناله سر بده، بعید نیست یک کولر رایگان هم برات بفرستند.?

دست شما درد نکنه آقای بهمنیان.

دوست عزیز کارتون توسط مهندس آذین در حال پیگیری هست و حتماً براتون انجام خواهد شد.

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Poorya_Lion گفته است :

دست شما درد نکنه آقای بهمنیان.

دوست عزیز کارتون توسط مهندس آذین در حال پیگیری هست و حتماً براتون انجام خواهد شد.

جناب شعبانی کمی حس طنز هم بد نیست. به ویژه این که ریشه در واقعیت داشته باشه. 

چند بار مشکل مشابه داشته‌ام که به هر دلیل از طرف مجموعه‌تون حل نشده. 

صمیمانه آرزو دارم گرین روز بروز در طراحی و نوآوری و خدمات بهتر بشه.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان وقت بخیر

بنده روز شنبه با پشتیبانی گرین و شماره هایی که آقای بهمنیان قرار دادند تماس گرفتم. با کسی صحبت کردم و مشکلم رو مطرح کردم ایشون به بنده گفتن که فعلا قطعاتش موجود نیست ولی از من شماره تماس گرفتن و گفتن که اگر این قطعات توسط کارخانه تامین بشه با شما تماس گرفته می شه و بهتون اطلاع داده میشه. کلا من از برخورد کارکنان شرکت گرین راضی بودم و برخورد مناسبی داشتن  هرچند اون موقع نتونستن کار بنده رو راه بیاندازن ولی  من رو نا امید هم نکردن.

در این بین بود که آقای مهندس آذین تصاویر قطعات مورد نیاز بنده رو قرار دادن و برای بنده ارسال کردن  بدون آنکه چشم داشتی داشته باشندکه امروز به دستم رسید.از ایشون تشکر میکنم و امیدوارم موفق باشند.

از لیون کامپیوتر هم به خاطر فرصتی که در اینجا برای من و امثال بنده فراهم شده تا مشکلاتمون رو بتونیم حل کنیم تشکر می کنم.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...