رفتن به مطلب

گرانفروشی محصولات گرین توسط بعضی از فروشندگان

Recommended Posts

با سلام

دوستان من امروز تو بازار کامپیوتر یاران تو غرب تهران در خیابان ایت الله کاشانی بودم که دیدم یکی از فروشگاه‌ها که کلیه محصولات cougar گرین رو داشت قیمت های عجیب و غریبی زده بود که بسیار بالا بود. از اونجایی که احساس می کردم که شاید از طریق این فروم بتونم به اطلاع مسولان شرکت گرین برسونم که اگر خواستن پیگیری کنند این پست رو ایجاد کردم. البته من خیلی اهل گزارش دادن نیستم ولی واقعا نتونستم با این مدل گرونفروشی کنار بیام ولی ادرس دقیق مغازه رو نمی دم و خواستند میتوانند خودشان پیگری کنند. به عنوان مثال موس cougar 700m رو به قیمت حدود 320-330 زده بود در حالی که لیون قیمتش 229  هست. و مدل 200m که 65 هستش رو اگر اشتباه نکنم دوروبر 90 تومن میداد. مدل جدیده 600m رو هم حدود 270-280  قیمت زده بود.

با تشکر

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، maximal10 گفته است :

با سلام

دوستان من امروز تو بازار کامپیوتر یاران تو غرب تهران در خیابان ایت الله کاشانی بودم که دیدم یکی از فروشگاه‌ها که کلیه محصولات cougar گرین رو داشت قیمت های عجیب و غریبی زده بود که بسیار بالا بود. از اونجایی که احساس می کردم که شاید از طریق این فروم بتونم به اطلاع مسولان شرکت گرین برسونم که اگر خواستن پیگیری کنند این پست رو ایجاد کردم. البته من خیلی اهل گزارش دادن نیستم ولی واقعا نتونستم با این مدل گرونفروشی کنار بیام ولی ادرس دقیق مغازه رو نمی دم و خواستند میتوانند خودشان پیگری کنند. به عنوان مثال موس cougar 700m رو به قیمت حدود 320-330 زده بود در حالی که لیون قیمتش 229  هست. و مدل 200m که 65 هستش رو اگر اشتباه نکنم دوروبر 90 تومن میداد. مدل جدیده 600m رو هم حدود 270-280  قیمت زده بود.

با تشکر

درود،

روزتون بخیر. موضوع فوق درحال پیگیری است.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...