رفتن به مطلب

سوال درمورد سرعت اینترنت

Sajadko
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان . 

وقتی میگن سرعت از ۱۲۸ کیلو بیت تا ۱۶ مگا بیت یعنی چی ؟  ( شاتل )

یعنی بر حسب مصرفم سرعتم رو تغییر میدن ؟

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، Sajadko گفته است :

کسی پاسخ گو نیس ؟

یعنی اینکه تا جایی که خطتت جواب میده سرعت میگیری حداکثر تا 16 و حداقل 128

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

میشه بیشتر توضیح بدین منظورتونو متوجه نشدم

اینترنتی که شرکتهای مختلف در ایران میفروشن با ضریب هست مثلا ضریب 1 به 8 یا 1 به 16 که مثلا سرعت 1 مگ با ضریب یک به هشت براتون فکر کنم 200 کیلوبایت سرعت داشته باشه دقیق  یادم نیست

بیشترین ضریبو معمولا مخابرات میزنه

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، ابوالفضل.گنجی گفته است :

سلام دوست عزیز

میشه بیشتر توضیح بدین منظورتونو متوجه نشدم

اینترنتی که شرکتهای مختلف در ایران میفروشن با ضریب هست مثلا ضریب 1 به 8 یا 1 به 16 که مثلا سرعت 1 مگ با ضریب یک به هشت براتون فکر کنم 200 کیلوبایت سرعت داشته باشه دقیق  یادم نیست

بیشترین ضریبو معمولا مخابرات میزنه

توی تعرفه مورد نظر نوشته سرعت از ۱۲۸ تا ۱۶ مگ . 

لینک زیر رو ببینید : 

http://www.shatel.ir/festivals/autumn/

توی لینک زیر بنده اولین سرویس رو انتخاب کردم که ۱۴۴ گیگ هست و سرعتش رو نوشته از ۱۲۸ کلیوبیت تا ۱۶ مگابیت

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، behnam74 گفته است :

یعنی اینکه تا جایی که خطتت جواب میده سرعت میگیری حداکثر تا 16 و حداقل 128

یعنی ممکنه سرعتم هر روز یه چیز باشه ؟ 

اینطور اصلا خوب نیس 

لینک به دیدگاه

تا اونجای که اطلاع دارم و پرسدم واستون گفتن که اگه چند روز پشت سر هم مصرفتون زیاد بشه تا چند روز بعدش سرعت میرسه به 128 و دوباره 16 مگ

لینک به دیدگاه

اگر توی بازه ی زمانی رایگان مصرفتون زیاد باشه سرعت رو خیلی محدود میکنن البته فقط توی همون بازه 1 تا 8 صبح ولی توی روز مشکلی ایجاد نمیشه هر چقدر مصرف کنی

لینک به دیدگاه

به زبان ساده یعنی سرعت 128kbps شما تضمین شده هست و با توجه به کیفیت خط و بار ترافیکیه شبکه، تا 16mbps بالا میره.

یعنی با یه خط خوب و تو منطقه خلوت، سرعتتون روی 16 هست. با کاهش کیفیت خط و/یا افزایش ترافیک شبکه، سرعتتون پایین میاد تا جایی که به 128برسه و از اون پایین تر نمیره

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، behnam74 گفته است :

اگر توی بازه ی زمانی رایگان مصرفتون زیاد باشه سرعت رو خیلی محدود میکنن البته فقط توی همون بازه 1 تا 8 صبح ولی توی روز مشکلی ایجاد نمیشه هر چقدر مصرف کنی

البته این کار کاملا غیر قانونی هست و در صورتی که محدودتون کردند و سرتون درد میکنه واسه این موارد میتونید شکایت کنید.

بهر حال در صورتی که دانلود زیاد دارید شاتل به هیچ عنوان توصیه نمیشه (البته ممکنه شهر به شهر فرق کنه)

لینک به دیدگاه

سرعت پایه این سرویس 128 کیلوبیت یا همون 16 کیلوبایته 

اگر خط جا داشته باشه و شبکه شلوغ نباشه سرعت تا 16 مگابیت یا همون 2مگابایت باز میزارن 

لینک به دیدگاه

از خود شاتل پرسیدم گفت که ربطی به شلوغی شبکه نداره . 

فقط بستگی به کیفیت خود خط داره که تا چقدر کشش داشته باشه . گفت که سرعتی هم که تعیین میشه ثابت میمونه و در طول روز  تغییر نمیکنه ! 

حالا منتظر رانژه شدن خطم هستم . ببینیم چی از اب در میاد .

ولی کلا شاتل با طرح های شاتل لند خیلی خوبه . 

من تا ۱ ماه پیش هم شاتل داشتم به دلیل تغییراتی مجبور شدم دوباره ثبت نام کنم . وقتی به صورت معمولی دانلود زیاد داشتم سرعتم کم میشد . 

ولی وقتی از شاتل لند دانلود میکردم اصلا سرعتم کم نمیشد . مخصوصا ساعات رایگان شب ! 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...