رفتن به مطلب

لطفا بفرمائید مشکل از چیست چطوری رفع میشود

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

لطفا راهنماوی کنید

سیستم قدیمی سی پی یو  Intel  g3220   مادربرد  asus  h81m-c و رم هم 8 گیگ است

بعد یه سیستم جدید دیگر را امتحان کردم که سی پی یو کمی قویتر است مدل Intel G3258 و  مادربرد از شرکت gigabyte است  مدل GA-H81M-HD3

خوب حالا مشکل در سرعت است میخواهم بدونم چرا سیستم جدید کمی سرعتش پائین تر است مثلا برای حتا باز کردن صفحات  اینترنت این سیستم کمی با تاخیر صفحات را باز میکند

و سوال این است با توجه با اینکه سیستم جدید سی پی یو قویتر است و  فقط  مادربرد فرق میکند آیا ممکنه مادربرد سیستم جدیدتر که گیگابایت است GA-H81M-HD3  ضعیف تره ؟

آیا این سرعت کم ممکنه از مادربرد با شه یا چیز دیگری است ؟

ممنون

لینک به دیدگاه

هارد هر کدوم از سیستم فرق میکنه؟ به مین زیاد ربطی نداره. cpu هم اون میزان تفاوت قدرت تو کار با محیط ویندوز تاثیر نداره. مهمترین عامل هارد هست.

لینک به دیدگاه

سلام

در مورد هارد یکی هستند یعنی هارد قدیمی را به جدیده وصل کردم اما وقتی به سیستم جدید وصل شد سرعت کمی پائین آمد و مثلا صفحات را دیر تر باز میکرد کلا واکنش کمی دیر تره در سیستم جدید

و کل قطعات بغیر از سی پی یو  و  مادربرد یکی هستند و دقیقا نمیدونم مشکل از چیست

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، gooduser گفته است :

سلام

در مورد هارد یکی هستند یعنی هارد قدیمی را به جدیده وصل کردم اما وقتی به سیستم جدید وصل شد سرعت کمی پائین آمد و مثلا صفحات را دیر تر باز میکرد کلا واکنش کمی دیر تره در سیستم جدید

و کل قطعات بغیر از سی پی یو  و  مادربرد یکی هستند و دقیقا نمیدونم مشکل از چیست

درود مشکل از همینه

با سیستم جدید باید دوباره ویندوز نصب  کنین

لینک به دیدگاه

سلام

آقا سیستم جدید هارد جدید هم داشت بعد گفتم شاید مشکل از هارد جدید باشه برای همین هارد قدیمی را چک کردم و همان مشکل را داشت و احتمالا از هارد نیست

دوستان کلا ممکنه مادربرد سرعت را کم کنه البته همشون یه چیپ ست هستند اما خواستم نظرتان را بپرسم ممنون

لینک به دیدگاه

دسوت عزیز وقتی یه هارد رو به یه سیستم جدید وصل میکنید نیاز هست از اول ونیدوز نصب کنید و درایور های مادربورد جدید رو نصب کنید .و باید بگم خیر مادربورد به خودی باعث کندی یهویی نمیشه .

لینک به دیدگاه

سلام

آقا همانطور که خدمتتان عرض کردم اول با هارد جدید و ویندوز نصب کردم و بعد چون سرعت کم بود رفتم هارد قدیمی را نصب کردم منظورم این است که حتا با هارد که جدید بود و از طریق همین سیستم ویندوز نصب کردم هم امتحان کردم که کمی سرعت کم بود

یه سوال دوستان لطف میکند و بفرمائید چه فرقی بین مادربرد

asus h81m-c

و

GA-H81M-HD3

است 

کدام بهتره ؟

ممنون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...