رفتن به مطلب

خرید مادربرد

amir3681
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

باعرض سلام وخسته نباشید وهمچنین عرض تبریک به مناسبت فرارسیدن سال نو.

جناب حسینی عزیز اگه وارد کردن این مادربردها براتون امکان داره،لطف کنید قیمتشو بهم بگید و اینکه حدودا کی میتونید به دستم برسونیدش.باتشکر.

ASUS Maximus IV Extreme

http://usa.asus.com/product.aspx?P_ID=AoHE7iDJrYucOm0n&templete=2

ASUS P8P67 PRO

http://usa.asus.com/product.aspx?P_ID=HMMvTCuBcZLfu2YL&templete=2

ASUS P8P67 DELUXE

http://usa.asus.com/product.aspx?P_ID=FpufhQASBFHNvccl&templete=2

ویرایش شده توسط amir3681
لینک به دیدگاه

ساعت کار لیون از 14 فروردین هست دوست عزیز و سایت تا 13 تعطیل بود. کمی صبر کنید جناب حسینی جواب سوالتون رو خواهند داد.

در ضمن تمام مادربردهایی که نام بردید در بازار پیدا میشوند و اوردن جناسهایی که در بازار هستند به هیچ عنوان به صرفه نیست !البته گفته شده مدل Deluxe بعد از عید میاد.

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

ساعت کار لیون از 14 فروردین هست دوست عزیز و سایت تا 13 تعطیل بود. کمی صبر کنید جناب حسینی جواب سوالتون رو خواهند داد.

در ضمن تمام مادربردهایی که نام بردید در بازار پیدا میشوند و اوردن جناسهایی که در بازار هستند به هیچ عنوان به صرفه نیست !البته گفته شده مدل Deluxe بعد از عید میاد.

باتشکر دوست عزیز،درسته همه مادربردها پیدا میشوند ولی همه دارای چیپ معیوب هستند،ولی چیپهای جدید که ایرادشون برطرف شده که روی آنها خورده B3 هنوز وارد ایران نشده اند،بازهم اگه ممکنه لطف کنید ویه قیمت بدید،ممنون

لینک به دیدگاه

درود

امير جان ببخشيد كه دير شد . يه مقدار صبر كنيد اين سري مادربوردها وارد بازار ميشه با گارانتي ولي اگر بدون گارانتي ميخوايد شنبه ميتونم براتون سفارش بدم . حدودا تا 40 30 درصد بالاتر از قيمت جهاني در ميادش

لینک به دیدگاه

درود

امير جان ببخشيد كه دير شد . يه مقدار صبر كنيد اين سري مادربوردها وارد بازار ميشه با گارانتي ولي اگر بدون گارانتي ميخوايد شنبه ميتونم براتون سفارش بدم . حدودا تا 40 30 درصد بالاتر از قيمت جهاني در ميادش

سلام

شرمنده @};-

گفتم شاید متوجه تاپیک نشده باشید.

یه سوال، چرا بالاتر از قیمت جهانی در میاد؟

یعنی اگه صبر کنم و با گارانتی شرکتی بخرم ارزونتر از این در میاد که شما زحمتشو بکشید؟

لینک به دیدگاه

سلام

شرمنده @};-

گفتم شاید متوجه تاپیک نشده باشید.

یه سوال، چرا بالاتر از قیمت جهانی در میاد؟

یعنی اگه صبر کنم و با گارانتی شرکتی بخرم ارزونتر از این در میاد که شما زحمتشو بکشید؟

درود

خواهش ميكنم

دوست گلم در كل بجز CPU , HDD و بعضي از رمهاي ارزون قيمت نزديك و شايد كمتر از قيمت جهاني در ايران باشن ولي ما بقيه قطعات در ايران بالاتر از قيمت جهاني هستن . مقدار بالاتر بودن قيمت قطعات از قيمت جهاني بستگي به مارك و مدل كالا داره . مثلا مادربوردهاي اسوس درصد افزايش قيمتشون نسبت به مادربوردهاي بايوستار بيشتره .

يعني اگر صبر كنيد با گارانتيهاي معتبر كالا وارد ميشه و تقديم دوستاني مثل شما ميشه ولي در مورد قيمتشون چيزي نميدونم فعلا

لینک به دیدگاه

فقط خواستم یک نکته رو برای آقا امیر بگم که هنوز چیپ p67 معیوب در خارج از کشور به فروش می رسه و تا ماه اپریل هم ادامه داره

لینک به دیدگاه

درود

خواهش ميكنم

دوست گلم در كل بجز CPU , HDD و بعضي از رمهاي ارزون قيمت نزديك و شايد كمتر از قيمت جهاني در ايران باشن ولي ما بقيه قطعات در ايران بالاتر از قيمت جهاني هستن . مقدار بالاتر بودن قيمت قطعات از قيمت جهاني بستگي به مارك و مدل كالا داره . مثلا مادربوردهاي اسوس درصد افزايش قيمتشون نسبت به مادربوردهاي بايوستار بيشتره .

يعني اگر صبر كنيد با گارانتيهاي معتبر كالا وارد ميشه و تقديم دوستاني مثل شما ميشه ولي در مورد قيمتشون چيزي نميدونم فعلا

خیلی ممنون از راهنماییتون جناب حسینی عزیز، پس من از طریق همین سایت پی گیر میشم اگه براتون امکانش بود در صورتی که خبر جدیدی از واردات یا قیمت این کالاها در دست داشتید بی زحمت بنده را هم در جریان بزارید.با تشکر.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...