رفتن به مطلب

مشکل کارت گرافیک biostar gt730

Saleh98
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان کارت گرافیکم تصویر میده ولی تصویر شطرنجی و رنگارنگ و دارای خطوط زیاد(از همون لحظه بوت)، روی یه سیستم دیگه تست کردم همینطور بود  :!  درایور هم میخوام نصب کنم سیستم ریست میشه

بنظرم پاور قبلی مشکل ایجاد کرد  البته الان یه قوی گذاشتم ولی مشکل هنوز پابرجاست  یه سوال  اگه کارت درست جا نره و روشن بشه چی؟ احتمال سوختن هست؟؟؟13.gif

ببینید 
صفحه اینجوریه 

مشکل چیه ؟nhrf_c.jpg53tl_b.jpg13.gif

ویرایش شده توسط Saleh98
نمیشه لینک داد :/ !!!!!
لینک به دیدگاه

من یه بار کارتم درست جا نرفته بود صفحه شطرنجی بود یا خط خطی میشد البته تو ویندوز. احتمالا دچتر لحیم سردی شده که باید هیت بخوره و حدود صد تا صدو پنجاه هزینشه که اون هم احتمالا برای مدت کوتاهی جواب میده. اگه کارت خیلی گرونی نیست به یه قیمت پاین بفروشید و قید درست شدنشو بزنین. یا بفرستید گارانتی.

لینک به دیدگاه

آرتیفکتی شده.  ببین اگر کابل هیچ موردی نداره و گارانتی هم داره بده گارانتی. مرخص هست.

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، saeed0c گفته است :

آرتیفکتی شده.  ببین اگر کابل هیچ موردی نداره و گارانتی هم داره بده گارانتی. مرخص هست.

ممنون دوستان ، گارانتی  یه 4 ماهی میشه که تموم شده :ا  ، دلیل این مشکل چیه؟ مگر ارتیفکت بعد از اشتباه اور کردن به وجود نمیاد؟ آیا کارت تعمیر میشه و ارزش تعمیر داره؟ خودم فن کارت رو باز کنم و نگاه کنم مشکلی پیش نمیاد؟ لطفا یه نرم افزار خوب برای زیر نظر داشتن کارت گرافیک معرفی کنین

لینک به دیدگاه

دوستان؟ نظری ندارین؟ 

ویرایش شده توسط Saleh98
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...