رفتن به مطلب

Recommended Posts

با سلام دوستان.

بنده قصد فروش تبلت خودم رو در همین نزدیکی ها دارم...اما قیمت مد نظرم نیست.....از شما راهنمایی میخوام تا قیمت گذاری بشه.

مدل تبلت : سامسونگ گلگسی نوت 10.1 ادیشن 2014 هست....آخرین سری تبلت های نوت سامی - 16 گیگ-سفید

لینک دیجی کالا  https://www.digikala.com/Product/DKP-21077/Samsung-Galaxy-Note-10-1-2014-Edition-3G-Tablet-16GB/تبلت-سامسونگ-Galaxy-Note-10-1-2014-Edition-3G-ظرفیت-16-گیگابایت

بررسی سخت افزار مگ http://www.sakhtafzarmag.com/اخبار-و-مقالات/تبلت/488/بررسی-نت-بوک-samsung-galaxy-tab-10-1-2014-edition

بررسی جی اس ام http://www.gsm.ir/item/mobile/show/22251/موبایل+Samsung+Galaxy+Note+10.1/

این تبلت دو ادشین مختلف داره که یکیش معمولی هست و یکی ادیشن 2014 هست که برای من 2014 هست که با نسخه معمولی از لحاظ ظاهری و سخت افزاری زمین تا آسمون فرق داره....

تبلت کادو گرفته شده بود و اصلا ازش استفاده نشد....فقط چند ماه اول استفاده شد...حدود یک سال و نیم کلا خاموش بوده.......پشتش طرح چرم هست ولی پلاستیک فشردس....دوربین 8 مگا.....باطری خیلی قوی داره.....حدود 8900 میلی آمپره که هر کاری هم باهاش بکنید تموم نمیشه....سخت افزار قدرت مندی هم داره....کلا نمیخوام تعریف کنم ولی در کل تبلت قدرت مندیه.....در ضمن قلم خود سامی هم داره که در خودش مثل موبایل های نوت گذاشته میشه

فقط یه نقطه خیلی خیلی کوچیک اندازه نیم میلی متر روی نوار بقلش داره که واقعا معلوم نمیشه .... از اول هم گلس داشت و کیف داشت....ولی کیفش مفقود شد....شارژر هم موجوده.....جعبش هم موجوده

قصد فروشم هم برای اینه که یه اس 6 یا اگه بود یه اس 6 اج دست دو نو گیر بیارم....

(آیا با پول فروش این این دو مدل دست دومش تمیز گیرم میاد؟)

این تبلت بیشتر به درد گیم و فیلم و مخصوصا برای بردن به جلسه جهت نت برداری....برای وبگردی هم حرف نداره ووو

دوستان اینو بگم هنوز قصدم فروش نیست ولی در آینده ای نزدیک میفروشم و فقط میخواستم قیمت دست دو ش رو بدونم...

لطفا اگه قیمت نمیدونید قیمت پرت ندید....با تشکر

لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، mahe6abe14 گفته است :

عزیز  جه به تمیز بودن تا 1050000 میتونی بفروشیش

توی دیوار حدود 1/3 بود قیمت این تبلت....البته نمیدونم فروش میرن یا نه....و حدود 1 تومن هم ادیشن معمولی این تبلت بود /////

آخرین قیمت ای تبلت که توی دیجی هست حدود 1/800 بوده.....

پس با این قیمتی که شما دادید من یه s6 دست دو تمیز هم نمیتونم گیر بیارم؟؟

باتشکر

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

با وجود تبلت های سری s سامسونگ که جدیدتر و و به روزتر هستن تبلت شما بین 750 تا 850 ارزش داره .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...