رفتن به مطلب

راهنمایی در مورد rx 480(لطفا کمک کنید )

اشتراک گذاری

Recommended Posts

آقا کلا اگه به صدا اهمیت می دی سمت کارت های ای ام دی نرو چون کلا محصولات این شرکت خیلی داغن

گرافیک 6750 لپتاپم در حالت بیکار دماش رو 75 درجه ست ! پردازنده ای ام دی هم که به حدی فاجعه بود مجبور شدم کولر آبی بگیرم

البته بستگی به این که کیس چقدر صدا رو رد می کنه و خودت آدم حساسی هستی یا نه هم داره

اما به نظر من مثلا 200 تومن هزینه بیشتر یا حتی 10 فریم کمتر ولی بی صدا ارزش داره به کارت پر قدرت ولی بد صدا چون واقعا بازی رو به گند می کشه

لینک به دیدگاه

ممنون از همه عزیزانی که بنده رو  راهنمایی کردن کارت ایسوس ROG STRIX RX 470 OC خریداری شد .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 9 ساعت قبل، KingSaeed گفته است :

ممنون از همه عزیزانی که بنده رو  راهنمایی کردن کارت ایسوس ROG STRIX RX 470 OC خریداری شد .

نویزش و صداش چجوریه و دما ؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، StarKilleR گفته است :

نویزش و صداش چجوریه و دما ؟

از لیون سفارش دادم فکر کنم فردا برسه دستم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

بنظر من شما که بودجشو داشتی همون 480 رو می خریدی خیلی بهتر بود، اما بازم چیز زیادی از دست ندادی 470 هم کارت خوبیه مبارکت باشه، به حرف اینام گوش نکن که صداش فلانه و این حرفا همین 480  اگه تهویه کیست درست باشه و هوای داغ سیستم براحتی خارج بشه کارت دور فنش بالای 60 نمیره که بخواد صدا داشته باشه به اونصورت.

...............

نمیدونم دوستان چجوری حساب کردین asus گرونتر قرار هست بیاد تو بازار؟؟؟

این 470 که تو سایت قیمت زده هم قیمت مدل سافایرش هست... یعنی اگر بیاد تو بازار مطمعنا همین قیمت و حدود سافایر خواهد بود، اینکه یکی میاد یه سریه خاصی رو وارد می کنه با قیمت نجومی اگه محل بهش ندین اونم قیمتش رو میاره پایین خود بخود و به قیمت واقعی نزدیک تر میشه ! ^_^

تازه همین 1200 هم بنظر من قیمت سقف هست چه برسه دیگه بیشتر از این که به جوک شبیه هست تا قیمت برای فروش ¬¬

تا اونجا که یادمه معمولا عقیق رایانه سری his رو با قیمت های معقولتری نسبت به رقبا قیمت میداد حالا چجوری این قیمت زده باید بررسی بشه ... o.O

ویرایش شده توسط Nima2007
لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، Nima2007 گفته است :

درود

بنظر من شما که بودجشو داشتی همون 480 رو می خریدی خیلی بهتر بود، اما بازم چیز زیادی از دست ندادی 470 هم کارت خوبیه مبارکت باشه، به حرف اینام گوش نکن که صداش فلانه و این حرفا همین 480  اگه تهویه کیست درست باشه و هوای داغ سیستم براحتی خارج بشه کارت دور فنش بالای 60 نمیره که بخواد صدا داشته باشه به اونصورت.

...............

نمیدونم دوستان چجوری حساب کردین asus گرونتر قرار هست بیاد تو بازار؟؟؟

این 470 که تو سایت قیمت زده هم قیمت مدل سافایرش هست... یعنی اگر بیاد تو بازار مطمعنا همین قیمت و حدود سافایر خواهد بود، اینکه یکی میاد یه سریه خاصی رو وارد می کنه با قیمت نجومی اگه محل بهش ندین اونم قیمتش رو میاره پایین خود بخود و به قیمت واقعی نزدیک تر میشه ! ^_^

تازه همین 1200 هم بنظر من قیمت سقف هست چه برسه دیگه بیشتر از این که به جوک شبیه هست تا قیمت برای فروش ¬¬

همینطور هست که میفرمایید 

چون نزدیک ۶ ماه بود کارت گرافیک نداشتم دیگه بیشتر از این نمیتونستم صبر کنم تصمیم گرفتم ۴۷۰ بگیرم ولی خودم دوست داشتم ۴۸۰ بگیرم قسمت نشد

لینک به دیدگاه

اگه کارتتون رسید یه بازخوردی ازش بزارید لطفا ببینیم چجوریه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...