رفتن به مطلب

مزايده ى استثنائى فورى و فوتى كارت ASUS GTX570 Cii

eddy
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام بر دوستان و عزيزان و كاربران محترم سايت ليون

سريع ميرم سر اصل مطلب اين كارت در اصل الان دست بنده هست از نظر سلام و تست و مهلت تست و... خيالتون تخت تخت

ميخوام به موارد زير سريع اشاره كنم

1. كارت در صحت و سلامت به سر ميبره

2. كوچكترين فشار ، اور ، گرماى زياد ، گرد و خاك و خط و خش ضربه آب ديدگى و... ندارد

3. مهلت تست مى دم ضمانتش براى شركت ماتريكس بوده كه به اتمام رسيده

4. متعلقات كامل (فقط كابل برق هاى اضافه نيستن كه اون مسأله ى مهمى هم نيست)

مدل كارت دقيق كارت:

https://www.asus.com/Graphics-Cards/ENGTX570_DCII2DIS1280MD5/

قيمت پايه 250 تومن مى باشد كه اولين پيشنهاد متعلق به آقاى رضايى بوده و ايشون رو اولويت قراردادم كسى بالاتر خواست بگه كه تقديمش بكنم

مهلت مزايده فقط و فقط و فقط تا فردا صبح

sjbe_screenshot_(6)_thumb.png

تصاوير بيشتر هم ميتونم نصف شب قراربدم

اين شماره كسى كه بهش كارت رسيد سريع باهام هماهنگ ميكنه و برام مبلغ رو واريز ميكنه كه فردا صبح اقدام كنم ارسال هم فقط از طريق پيشتاز و يا سفارشى امكان داره چون مركز تيباكس ازمون دوره و با رضايت مشترى ميتونه براى پس فردا باشه كه اين توافقيه...

09193549351

منصورى

يه نكته جزئى: خمير كارت با بهترين كيفيت خمير موجود تعويض شده و توسط يك فوق مهندس خبره دست نخوردگى كارت تأييد شده اين رو گفتم بخاطر مسأله اطلاع داشتن و حلال و حرام ولا غير

قيمت فروش فورى با احتساب هزينه ارسال از نوع پيشتاز 310

ویرایش شده توسط eddy
لینک به دیدگاه

چرا از اون روز نذاشتی من خیلی دنبالش بودم حالا هم که 660tiخریدم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

٢٦٠

Sent from my iPhone using Tapatalk

لینک به دیدگاه

والی خدای من این کارت رویایی یادش بخیر سال 2011 2 تا از اینارو من SLI کردم و توی Witcher2 و BF3 چه حالی بهم دادن خیلی خاطره ها برگشت .

بنده خریدار نیستم و نتونستم حرفمو نگم با عرض پوزش از صاحب تاپیک .

لینک به دیدگاه

نقل قول

چرا از اون روز نذاشتی من خیلی دنبالش بودم حالا هم که 660tiخریدم

چون كارت محشريه و قصد فروشش نبود الان هم طرف بخاطر اينكه كارت بالاتر خريده و به اين نياز نداره ميخواد نقدش كنه

در ضمن بنده همينجا اعلام ميكنم اگه واقعاً نقدينگى داشتم بر ميداشتمش خيلى سر تر از كارتهاى ضعيف و بى كيفيتيه كه در اين محدوده قيمت در حال فروش هستن...

نقل قول

والی خدای من این کارت رویایی یادش بخیر سال 2011 2 تا از اینارو من SLI کردم و توی Witcher2 و BF3 چه حالی بهم دادن خیلی خاطره ها برگشت ?.

بنده خریدار نیستم و نتونستم حرفمو نگم با عرض پوزش از صاحب تاپیک .

خوش به حالت بوده زمانيا خخخ ، به هر حال همين الانشم اين كارت به راحتى از پس خيلى از بازيها بر مياد به شخصه قدرتشو از نزديك توى بازيها ديدم راحت روى تنظيمات بالا جواب ميده

ان شاء الله قسمت ميشه نه در اينجا ولى در آينده معامله داشته باشيم با تشكر از نظرتون

تصاوير مربوطه:

xiwi_imag0093_thumb.jpg

6ym7_imag0094_thumb.jpg

قبلش شرمنده بابت كيفيت كم تصاوير اول بخاطر عجله كردن بود دوماً گوشيم تهش شارژ داشت و فلش ننداخت كه كارت راحتتر معلوم بشه و در آخر بگم اون كدر بودن تصوير بخاطر پنل كيس هست

يبار ديگه تأكييد كنم فردا صبح مزايده رو ميبندم و ميدم به بالاترين پيشنهاد كننده، فقط كالا به كسى كه رسيد فورى هماهنگيهاى لازم رو به عمل بياره كه در سريعترين سرعت ممكنه من هم بتونم اقدامات لازم رو به عمل بيارم

ویرایش شده توسط eddy
لینک به دیدگاه

پايان مزايده ساعت 9 صبح به پيشنهادات داخل تاپيپك اعمال ميشه

در ضمن به محظ پايان مزايده بايد فرد پيشنهاد دهنده حاضر باشه كه اقدامات لازم رو انجام بديم وگرنه به نفر قبليش ميرسه

لینک به دیدگاه

300 با ارسال

ویرایش شده توسط koorosh kabir
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، eddy گفته است :

پايان مزايده ساعت 9 صبح به پيشنهادات داخل تاپيپك اعمال ميشه

در ضمن به محظ پايان مزايده بايد فرد پيشنهاد دهنده حاضر باشه كه اقدامات لازم رو انجام بديم وگرنه به نفر قبليش ميرسه

دوست عزیزشما از دیشب تا حالا اعلام کردین به صورت مزایده تا فردا صبح به بالاترین پیشنهاد تعلق میگیرد صبح هم مورد فوق را ذکر کردین و تا قبل از ساعت نه کاربرNewali بالاترین پیشنهاد را داده اند و اگر ایشان حاضر نبودند من قبل از ایشان حاضر بوده و در پیام خصوصی اعلام آمادگی کردم پس چه شد یکباره نیم ساعت بعد از پایان مزایده گزینه فوری اضافه میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

از شما با این سابقه ای که د بازارچه دارید این رفتار بعید هست. مبلغ هم اینقدری نیست که بخواهید خودتان را خراب کنید.  

لینک به دیدگاه

نقل قول

دوست عزیزشما از دیشب تا حالا اعلام کردین به صورت مزایده تا فردا صبح به بالاترین پیشنهاد تعلق میگیرد صبح هم مورد فوق را ذکر کردین و تا قبل از ساعت نه کاربرNewali بالاترین پیشنهاد را داده اند و اگر ایشان حاضر نبودند من قبل از ایشان حاضر بوده و در پیام خصوصی اعلام آمادگی کردم پس چه شد یکباره نیم ساعت بعد از پایان مزایده گزینه فوری اضافه میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

از شما با این سابقه ای که د بازارچه دارید این رفتار بعید هست. مبلغ هم اینقدری نیست که بخواهید خودتان را خراب کنید.

اولا من تعيين كرده بودم پايان مزايده صبح هست

دوماً تقصير خود شماست كه لحظه آخر به فكر پيشنهاد دادن ميوفتيد

سوماً سحر خيز بودن خيلى عاليه ولى صبح بيدار شدن هم چيز خوبيه نه لنگ ظهر اس ام اس دادن

در آخر اينكه وقتى فورى قراردادم ايشون فورى رو انتخاب و قبول كردن و بهشون رسيد بنده اگر ميخواستم زير قوانين فروم عمل كنم برام مثل آب خوردن بود و تا اين لحظه مطمئنم همه ازم راضى بودن

كارت فروخته شد ختم تايپيك والسلام نامه تمام

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، eddy گفته است :

سوماً سحر خيز بودن خيلى عاليه ولى صبح بيدار شدن هم چيز خوبيه نه لنگ ظهر اس ام اس دادن

در آخر اينكه وقتى فورى قراردادم ايشون فورى رو انتخاب و قبول كردن و بهشون رسيد بنده اگر ميخواستم زير قوانين فروم عمل كنم برام مثل آب خوردن بود و تا اين لحظه مطمئنم همه ازم راضى بودن

والسلام  تايپيك  تمام 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، eddy گفته است :

مرد حسابی اگه جواب منو خوندی باشی کاملا واضح و روشنه چه ربطی به سحخیزی داره. شما گفتید پایان مزایده ساعت 9 و قبا از ساعت 9 اصلا تو فکر کن دیشب ساعت 9 یه بابایی گفته N تومان مال من و تا ساعت 9 صبح که جنابعالی گفتیدبالاترین پیشنهاد مال این بنده خدا بوده. وقتی مزایده ساعت 9 تموم شده شماباید کارت رو به ایشان میدادید نه اینکه ساعت 9:30 بیایید دوباره مبلغ فوری مشخص کنید.  اتفاقا شما لنگ ظهر بلند شدید و مبلغ فوری مشخص کردید.

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Aria.Jafari گفته است :

مرد حسابی اگه جواب منو خوندی باشی کاملا واضح و روشنه چه ربطی به سحخیزی داره. شما گفتید پایان مزایده ساعت 9 و قبا از ساعت 9 اصلا تو فکر کن دیشب ساعت 9 یه بابایی گفته N تومان مال من و تا ساعت 9 صبح که جنابعالی گفتیدبالاترین پیشنهاد مال این بنده خدا بوده. وقتی مزایده ساعت 9 تموم شده شماباید کارت رو به ایشان میدادید نه اینکه ساعت 9:30 بیایید دوباره مبلغ فوری مشخص کنید. ? اتفاقا شما لنگ ظهر بلند شدید و مبلغ فوری مشخص کردید.

همه سر کار بودیم داداشمون به منم گفتن که سحرخیز باش تا کامروا شوی خخخخ انگار ما کله سحر که پا میشیم ناشتا باید بیایم بشینیم پای میز مزایده خخخخخخخ

لینک به دیدگاه

عجب :ph34r: ما نگرفتیم چی شد ولی خب به هرحال تمام شد .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...