رفتن به مطلب

ناپدید شدن داریوهای هارد اینترنال کامپیوتر

Hamid.HP
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام، هارد وسترن دیجیتال سبز 1ترابایت که رو سیستم دارم امروز دچار افت شدید سرعت شد اول فکر کردم که کامپیوتر ویروسی شده برنامه های نصب شده با تاخیر پنج دقیقه ای باز میشد حتی با انتی ویروس که خاستم اسکن کنم ارور لایسنس داد و پچ لایسنس رو نتونستم نصب کتم که فعال بشه کل برنامه ها از کار افتاده بود مجبور شدم ویندوز رو دوباره نصب کنم ولی وقتی دی وی دی ویندوز هفت رو گزاشتم واسه نصب وقتی به قسمت درایوها رسیدم هیچ پارتیشنی وجود نداشت دوباره راه اندازی کردم درایوها اومدن میخاستم درایو سی رو فرمت کنم که ارور داد که فرمت نمیشه و دوباره درایوها ناپدید شدن بنظر شما چجور میشه درایوهارو برگردوند؟ ایا هارد نابود شده یا سیستم اشکال پیدا کرده قبلا هم با نرم افزار HD Tune pro هارد رو اسکن کرده بودم که 3تا ارور زرد و یه ارور آبی داشت که با هیچ برنامه ای درست نشده بودن که در عکس مشخصهWD.png

لینک به دیدگاه

درود

هارد دیسک نفسهای آخر رو می کشه. اگر اطلاعات برات ارزشمنده باید بدی یکی از مرکزهای تعمیر و  بازیابی دیسک.

اگر رایانه ت پاور خوبی داره، به عنوان هارد دیسک دوم وصلش کن. اگر بی دردسر هارد دیسو رو می شناسه، هر چیزش رو که می تونی کپی کن و اگر مدام قطع و وصل می شه از رایانه جداش کن، چون بدتر می شه و ممکنه هزینه ی بازیابی رو بالا ببره.

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود

هارد دیسک نفسهای آخر رو می کشه. اگر اطلاعات برات ارزشمنده باید بدی یکی از مرکزهای تعمیر و  بازیابی دیسک.

اگر رایانه ت پاور خوبی داره، به عنوان هارد دیسک دوم وصلش کن. اگر بی دردسر هارد دیسو رو می شناسه، هر چیزش رو که می تونی کپی کن و اگر مدام قطع و وصل می شه از رایانه جداش کن، چون بدتر می شه و ممکنه هزینه ی بازیابی رو بالا ببره.

سلام دوست عزیز به این عکس یه نگاه بنداز با hd tune pro تست کردم ولی چرا سرعت چرخش هارد رو نشون نمیده و بافر هم نامعلومه و چرا ساتارو  زده 2.6  مگه نباید ساتا 3 باشه؟ بنظره من هارد قلابیه میخام وسترن آبی بگیرم مثل این قلابی نباشه اگه نرم افزاری سراغ داری که سرعت چرخش و بافر هارد رو نشون بده بگو تا یه تست بگیرم که چنده ممنون

30-October-2016_15-08.png

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، Hamid.HP گفته است :

سلام دوست عزیز به این عکس یه نگاه بنداز با hd tune pro تست کردم ولی چرا سرعت چرخش هارد رو نشون نمیده و بافر هم نامعلومه و چرا ساتارو  زده 2.6  مگه نباید ساتا 3 باشه؟ بنظره من هارد قلابیه میخام وسترن آبی بگیرم مثل این قلابی نباشه اگه نرم افزاری سراغ داری که سرعت چرخش و بافر هارد رو نشون بده بگو تا یه تست بگیرم که چنده ممنون

30-October-2016_15-08.png

درود دوباره

درباره‌ی این‌که هارددیسک قلابی‌ه نظری ندارم. دیده‌‌ام هارددیسکهای تعمیری که مشابه‌ این مورد اطلاعات غیرعادی نشان می‌دن. p.no این مورد مربوط به هارددیسگ سبز یک‌ترابایت هست. ببین با چیزی که روی بدنه است مطابق‌ه یا نه.

برنامه‌ی hard disk sentinel رو هم بیازما. 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Hamid.HP گفته است :

اینم تست با hd sentinel بازم خبری از سرعت گردش دیسک نیست 

IMG_20161031_165706.png

داوری این که هارددیسک اصلی هست یا نه کار من نیست. اگر اطلاعاتت رو تونستی کپی کنی بعد می‌تونی به فروشنده مراجعه و برای مشکل اصالت دیسک پی‌گیری کنی.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...