رفتن به مطلب

رایتل و همراه اول اینترنت نامحدود دارن ؟

Mehrdad.93
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود، این دومین باریه که ایرانسل شارش منو بالا کشیده و تنها چیزی که منو روی ایرانسل نگه داشته بسته های نامحدودشه، اپراتور های دیگه هم نامحدود دارن ؟  چون دارم به کوچ کردن فک میکنم

لینک به دیدگاه

ببخشید سوال میکنم کد این بسته های نامحدود چیه و چند قیمتن؟

لینک به دیدگاه

چرا طرح کنترل مصرف آزاد رو فعال نمیکنید ؟تا وقتی اینترنت تموم شد از شارژتون کم نکنه

همراه اول نامحدود داره 2 تا 7 صبح (20گیگ)

ویرایش شده توسط hassanshaikhi
لینک به دیدگاه

در 58 دقیقه قبل، Milad_Bm گفته است :

ببخشید سوال میکنم کد این بسته های نامحدود چیه و چند قیمتن؟

درود

کد و قیمت و امکلن خرید و فعال سازی  بسته ها در لینک زیر موجوده

https://eform.irancell.ir/Portal/Home/?142470/

برای بسته های نامحدود همراه اول هم از کد #  2*1000* استفاده کنید

در 46 دقیقه قبل، hassanshaikhi گفته است :

چرا طرح کنترل مصرف آزاد رو فعال نمیکنید ؟تا وقتی اینترنت تموم شد از شارژتون کم نکنه

درود

تا به حال استفاده ایی از سرویس نا محدود همرا ه اول داشته اید

قیمت ساعات 2 تا 7 صبح 1000 تومان بود.

کیفیتش چطور هست؟

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

کیفیتش کاملا بستگی به جایی که هستید داره. ولی در بهترین شرایط هم که باشید حداکثر 20 گیگ میتونید دانلود کنید.

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، hassanshaikhi گفته است :

کیفیتش کاملا بستگی به جایی که هستید داره. ولی در بهترین شرایط هم که باشید حداکثر 20 گیگ میتونید دانلود کنید.

سلام مجدد

ممنون از پاسخ شما

در واقع می دانم بستگی در هر منطقه از ایران  کیفیت  وسرعت اینترنت متفاوته

و برایم سقفش مهم نیست چون می خوام از یوتیوب استفاده کنم می خواستم بدونم سرعتش حد اکثر تا برای شما چه میزانی بوده؟

سپاس

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، hassanshaikhi گفته است :

اصلا به اونجا نمیکشه، دیروز یک بسته نامحدود گرفتم 1 ساعته، صبح ساعت 6 پاشدم دانلود کنم اما بعد از 3 یا 4 دقیقه اینترنت قطع شد، همین که قطع شد فهمیدم بسته رو نادیده گرفته رفته سراغ شارش، حالا به 700 زنگ زدم تلفنچی الاغ میگه اصلا شما بسته ای نخریدین !!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در هم اکنون، micpet گفته است :

اصلا به اونجا نمیکشه، دیروز یک بسته نامحدود گرفتم 1 ساعته، صبح ساعت 6 پاشدم دانلود کنم اما بعد از 3 یا 4 دقیقه اینترنت قطع شد، همین که قطع شد فهمیدم بسته رو نادیده گرفته رفته سراغ شارش، حالا به 700 زنگ زدم تلفنچی الاغ میگه اصلا شما بسته ای نخریدین !!

طرح کنترل آزاد فعال کن دیگه از شارژ نمیخوره ، واسه من پارسال حدود 50 هزار تومن شارژم بلعید

اینم کدش : *555*3*2*3#

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، StarKilleR گفته است :

طرح کنترل آزاد فعال کن دیگه از شارژ نمیخوره ، واسه من پارسال حدود 50 هزار تومن شارژم بلعید

اینم کدش : *555*3*2*3#

فعال کردم ، اگه شارژم رو برنگردونن میرم همراه اول یا رایتل

لینک به دیدگاه

در 53 دقیقه قبل، micpet گفته است :

ساعت چند بسته رو خریده بودین؟ اگه قبل از ساعت 2 شب خریدید بسته شما ساعت 2 شروع شده و 3 تموم شده یعنی ساعت 6 شما اصلا بسته ای نداشتید

توی https://ecare.irancell.ir برید بعد وارد بشید و از قسمت بسته های افزایشی تاریخچه بسته های افزایشی رو بزنید اونجا تمام بسته هایی که گرفتید نشون میده.

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، micpet گفته است :

درود، این دومین باریه که ایرانسل شارش منو بالا کشیده و تنها چیزی که منو روی ایرانسل نگه داشته بسته های نامحدودشه، اپراتور های دیگه هم نامحدود دارن ؟  چون دارم به کوچ کردن فک میکنم

منم این مشکلو چند باره تجربه می کنم توصیم اینه به شرکتای دیگه مهاجرت کنید ایرانسل  دیگه کیفیت قبلو نداره

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، hassanshaikhi گفته است :

اگر ممکنه لینک صفحه قیمت ها را اینجا قرار بدید هرچه گشتم تو سایتش پیدا نشد

لینک به دیدگاه

همراه اول دو تا بسته نامحدود بیشتر نداره

یکی 2 تا 7 صبح هست که 20 گیگ هست با قیمت 1000 تمن

یکی هم 1 تا 11 صبح که 30 گیگ هست با قیمت 3000 تمن

https://www.mci.ir/target2

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بدبختی من اینجاست که خونه ما همراه اول اصلاً آنتن اینترنت نداره اما ایرانسل فور جی و رایتل 3جی داره!

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، hassanshaikhi گفته است :

ساعت چند بسته رو خریده بودین؟ اگه قبل از ساعت 2 شب خریدید بسته شما ساعت 2 شروع شده و 3 تموم شده یعنی ساعت 6 شما اصلا بسته ای نداشتید

توی https://ecare.irancell.ir برید بعد وارد بشید و از قسمت بسته های افزایشی تاریخچه بسته های افزایشی رو بزنید اونجا تمام بسته هایی که گرفتید نشون میده.

ساعت 10 شب گرفتم ولی همونطور که توی سایت ایرانسل نوشته مهلت استفاده بسته بین 2 تا 8 صبحه، اون چیزی که شما میگی درسته به شرطی که دیتای موبایل من روشن بوده باشه

توی تاریخچه مینویسه اطلاعاتی یافت نشد

ویرایش شده توسط micpet
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، micpet گفته است :

ساعت 10 شب گرفتم ولی همونطور که توی سایت ایرانسل نوشته مهلت استفاده بسته بین 2 تا 8 صبحه، اون چیزی که شما میگی درسته به شرطی که دیتای موبایل من روشن بوده باشه

خیر الان عوض شده  قبلا اینطوری بود که وقتی بسته رو خریدی بین ساعت 2 تا 8 صبح هر موقع دیتا روشن کردی از همون ساعت حساب میکنه ولی جدیدا هر زمانی بسته رو بخری از ساعت 2 شروع میکنه چه استفاده کنی چه نکنی. برای همین بسته شما ساعت 2 شروع شده ساعت 3 هم تموم شده.

بسته 6 ماه 30 گیگ من که فقط 5 گیگش مصرف کرده بودم سر همین قضیه به فنا رفت.

ایرانسل هم  چیزی شبیه به فرق دروغ گفتن با راستش رو نگفتن هست.

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، hassanshaikhi گفته است :

خیر الان عوض شده  قبلا اینطوری بود که وقتی بسته رو خریدی بین ساعت 2 تا 8 صبح هر موقع دیتا روشن کردی از همون ساعت حساب میکنه ولی جدیدا هر زمانی بسته رو بخری از ساعت 2 شروع میکنه چه استفاده کنی چه نکنی. برای همین بسته شما ساعت 2 شروع شده ساعت 3 هم تموم شده.

بسته 6 ماه 30 گیگ من که فقط 5 گیگش مصرف کرده بودم سر همین قضیه به فنا رفت.

ایرانسل هم  چیزی شبیه به فرق دروغ گفتن با راستش رو نگفتن هست.

حتی اگه دیتا هم خاموش باشه بازم مصرف میکنه ؟

لینک به دیدگاه

بله شما قبل از ساعت 2 هر زمانی بسته بخرید شروعش از ساعت 2 شب هست حتی اگه گوشیتون خاموش باشه.

اگه به فرض ساعت 6 صبح میخاید دانلود کنید باید همون موقع بسته بخرید.

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، hassanshaikhi گفته است :

بله شما قبل از ساعت 2 هر زمانی بسته بخرید شروعش از ساعت 2 شب هست حتی اگه گوشیتون خاموش باشه.

اگه به فرض ساعت 6 صبح میخاید دانلود کنید باید همون موقع بسته بخرید.

البته تو اصل موضوع فرقی نکرد، بازم همون دزدیه. آقا هیچکی نگفت رایتل نامحدود داره یا نه ؟ توی سایتش چیزی ندیدم  

مرسی از همه جواب ها.

لینک به دیدگاه

من خودم اینترنتم کلا ایرانسله! یعنی بسته ی 100 گیگش رو میخرم واسه دو ماه استفاده میکنم، این وسط 1 ماه پیش ایرانسل عوضی بازی در آورد و بسته ی 100 گیگ یک ساله رو برد توی 6 ماهه! یعنی یه جورایی قیمت اینترنتشو بالا برد! ولی در مورد بسته ی نا محدود من خودم شاید بالای 10 بار ازش استفاده کنم (آخرین بار 2 هفته پیش بود) و روال به این صورته که بین ساعت 2 تا 8 هر موقع دیتای موبایلتون رو روشن کنید از اون زمان محاسبه میشه(البته اگه قبل از ساعت 2 دیتای موبایلتون روشن باشه، برای استفاده باید یه بار دیتای موبایلتون رو خاموش روشن کنید، و اگه چند بسته ی همزمان داشته باشید، اولویت استفاده با بسته ایه که مهلتش از بقیه کمتره)! و واسه من به شخصه که تا حالا مشکلی از این بابت پیش نیومده (یعنی قطعی و این حرفا یا حتی اشتباه محاسباتی ساعت)
در مورد حرفی که دوستمون میزنه و میگه از ساعت 2 شروع میشه من یکم گیج شدم، چون اگه حرف ایشون درست باشه (چون میگه جدیدا و من از 2 هفته پیش از این بسته ها استفاده نکردم) اسم بسته ی 2 تا 8 مسخره میشه! و باید اسم بسته رو بزارن از ساعت 2، چون در هر صورت واسه همه از ساعت 2 شروع میشه و من فکر میکنم این دوستمون از خودش این حرف رو در آورده (ولی با اطمینان نمیتونم بگم)
ولی یه چیزی که این وسط وجود داره اینه که ایرانسل پشتیبانی فوق العاده قوی ای داره، شما هر موقع روز کافیه بری توی سایتشو از طریق چت آنلاین سوالت رو بپرسی و اپراتورا با کمال ادب و احترام جوابتو میدن! اینکه ایرانسل بخواد مثلا اینجوری دزدی کنه قبول کنید یکمی چیپه! در آمد اپراتورهای مخابراتی انقدر بالاست که واقعا این کارا احمقانه به نظر میاد!

لینک به دیدگاه

در در 1395/08/09, 19:04:56، hassanshaikhi گفته است :

لطفا اطلاعات اشتباه رو منتشر نکنید !

زمان بسته ها همچنان از اولین کانکشن شروع میشه ، تصاویر رو ببینید (مربوط به امشب)

s1.png

s2.png

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، rn4j1m1 گفته است :

لطفا اطلاعات اشتباه رو منتشر نکنید !

زمان بسته ها همچنان از اولین کانکشن شروع میشه ، تصاویر رو ببینید (مربوط به امشب)

s1.png

s2.png

دوست عزیز اطلاعات اشتباه نیست چیزی هست که بوجود اومده  دیشب رو نمیدونم ایرانسل برای شما چجوری حساب کرده ولی  بنده بسته 6 ماهه داشتم شبش بسته 3 ساعته زدم دیتا هم  کاملا خاموش بود ساعت 5 صبح به خیال خودم رفتم دانلود کنم مثل بقیه شبها  ایرانسل من هم اون شب باز نمیشد  بعد یک ساعت دیدم  ایرانسل گرامی پیام داده که بسته تون در حال تمام شدنه و بله بسته از ساعت 2 شروع شده و  کل بسته 6 ماهه من نابود شد.در حالی که قبلش اینطوری نبود و به قول شما از ساعت شروع حساب میکرد نه 2 شب.و فکر میکردم حتما اشتباه از من بوده و دیتا روشن کردم ولی دفعه بعد هم که روی airplane گذاشته بودم دوباره از ساعت 2 شروع کرده بود.

حالا ایرانسل معلوم نیست هر دفعه چه سیاستی به خرج میده و هیچ اطمینانی بهش نیست اینکه بخاید اطمینان بهش کنید که از ساعت شروع اتصال حساب کنه اشتباه هست.مخصوصا کسانی که بسته ماهیانه دارند.

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، hassanshaikhi گفته است :

دوست عزیز اطلاعات اشتباه نیست چیزی هست که بوجود اومده  دیشب رو نمیدونم ایرانسل برای شما چجوری حساب کرده ولی  بنده بسته 6 ماهه داشتم شبش بسته 3 ساعته زدم دیتا هم  کاملا خاموش بود ساعت 5 صبح به خیال خودم رفتم دانلود کنم مثل بقیه شبها  ایرانسل من هم اون شب باز نمیشد  بعد یک ساعت دیدم  ایرانسل گرامی پیام داده که بسته تون در حال تمام شدنه و بله بسته از ساعت 2 شروع شده و  کل بسته 6 ماهه من نابود شد.در حالی که قبلش اینطوری نبود و به قول شما از ساعت شروع حساب میکرد نه 2 شب.و فکر میکردم حتما اشتباه از من بوده و دیتا روشن کردم ولی دفعه بعد هم که روی airplane گذاشته بودم دوباره از ساعت 2 شروع کرده بود.

حالا ایرانسل معلوم نیست هر دفعه چه سیاستی به خرج میده و هیچ اطمینانی بهش نیست اینکه بخاید اطمینان بهش کنید که از ساعت شروع اتصال حساب کنه اشتباه هست.مخصوصا کسانی که بسته ماهیانه دارند.

من از حدود یک سال پیش هر چند روز یک بار یه بسته شبانه تهیه میکنم برای انجام دانلود ها و هیچوقت پیش نیومده زمان شروع بسته از ساعت 2 باشه

البته من از مودم (e3372) استفاده میکنم و معمولا مودم قبل از این که لازم باشه کلا خاموش هست

لینک به دیدگاه

منم از همون اوایل که بسته های نامحدود اومد هفته ای حداقل یکی دو بار استفاده میکردم قبل عید هفته ای 3 بار و شبش بسته رزرو میکردم نصف شب پا میشدم میرفتم سر نگهبانی دانلود میکردم تا چند ماه پیش دو بار بسته 6 ماهم رو مصرف کرد از اون به بعد هیچوقت بسته دیگه رزور نکردم هر بار خواستم دنلود کنم همون ساعت بسته میگیرم چون دیگه  اعتمادی بهش ندارم برنامه ایرانسل من هم همیشه باز نمیشه که چک کنی درست حساب کرده یا نه مخصوصا شبای جمعه

bz0l04z2kgd83mc7t7lr.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...