رفتن به مطلب

ایا میشه کنسول بن شده رو از بن دراورد؟

Recommended Posts

در 15 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

چه زود بهت برمیخوره. تاپیک زیرخاکی بزارین rest in peace شه یه تاپیک جامع براش باز کنین.

مشکلی نیست که .اتفاقا این موضوع خیلی مورد سواله برای افراد.کم تاپیک این چنینی داریم.بهتره موضوع تاپیک رو هم عوض کنید و یه مورد جامع بزارید.که اگر کسی سوالی داشته باشه هم پاسخ بگیره

لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

چه زود بهت برمیخوره. تاپیک زیرخاکی بزارین rest in peace شه یه تاپیک جامع براش باز کنین.

چیزی نگفتم که 😄
اگر احیانا  موجب ناراحتی شدم شرمنده هستم...

لینک به دیدگاه

میگم نمیشه بازی های هکی رو روی هارد اکسترنال نصب کرد و هر موقع خواستی انلاین شی هارد رو دربیاری؟

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...
در در 9 اردیبهشت 1399 در 16:58، Amir mafia گفته است :

سلام. میخواستم یه راهنمایی به اون دوستانی که برای اولین بار با کد ws-37338-4 بن شدن کنم.من هم یک ماه پیش با هگین کد بن شدم و هرجا رو مطگشتم میگفتن دائمیه. ولی بعد از گذشت حدودا یک ماه(که دیشب بود) دیدم که انبن شدم. پس نگران نباشین عزیزان❤️❤️

داداش جدی جدی مطمئنی یکماهه یا دوماهه از بن در میاد؟ دقیقا ماله منم همین کد رو اورد دارم از استرس میمیرم اگه مطمئنی بگو بخدا

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، dead12312 گفته است :

داداش جدی جدی مطمئنی یکماهه یا دوماهه از بن در میاد؟ دقیقا ماله منم همین کد رو اورد دارم از استرس میمیرم اگه مطمئنی بگو بخدا

مونده به نوع بن شدنت. اگه بار اول باشه اره 99 درصد بعد یه مدت اوکی میشه. میتونی با پشتیبانی سونی مکالمه کنی بهت میگن.

لینک به دیدگاه

سلام به دوستان 

خوب شد که این تاپیک زیر خاکی اومد بالا تا منم تجربه امو از بن شدن بگم 

طبق تجربیاتم در این موضوع من دستگاهم بن شد 

راهکار این موضوع هیچی جز صبر کردن نیست 

آن بن شدن به این صورته که دفعه اول 1 ماه 

دفعه دوم 2 تا 3 ماه 

و دفعه سوم دائم 

یک زمانی سونی پشتیبانی آنلاین داشت که با گفتن سریال دستگاه بهتون زمان آن بن شدن رو میگفتن (اونم بعضی اوپراتور هاشون دسترسی این موضوع رو داشتن)

و تحت هیچ شرایطی هیچ عذر و بهانه ای رو قبول نمیکنن 

و تا زمانی که ارور suspended بهتون نمایش بده یعنی امیدی به آن بن شدن دارین 

ویرایش شده توسط Pooria3000
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام. میخواستم یه راهنمایی به اون دوستانی که برای اولین بار با کد ws-37338-4 بن شدن کنم.من هم یک ماه پیش با هگین کد بن شدم و هرجا رو مطگشتم میگفتن دائمیه. ولی بعد از گذشت حدودا یک ماه(که دیشب بود) دیدم که انبن شدم. پس نگران نباشین عزیزان❤️❤️

داداش من 24 روزه بنم و هیچ اتفاقی نیوفتاده

باید چکار کنم؟

داداش من 24 روزه بنم و هیچ اتفاقی نیوفتاده

باید چکار کنم؟

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

آقا ترو خدا یکی کمک کنه 7 ماه ps4 بنه اعصابمو ریخته بهم کسی میتونه درست کنه هرچقد هزینش باشه میدم 

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

سلام من با ارور WS-37338-4 بن شدم و دلیلش هم اینکه ک گفته بودن اکانت قانونیه و هکی بوده وقتی ک لاگ این کردم ب سونی گفته و سونی هم منو بن کرده و الان ۲۵ روز هست ک بن هستم خواهشا میکنم جون هرکی دوست دارین راس و مطمعا هستید بگید ک من تا کی بن هستم یا بن دائمی هستم با مدرک خواهشا جواب بدین

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

در در 28 بهمن 1399 در 12:04، محمد یی گفته است :

آقا ترو خدا یکی کمک کنه 7 ماه ps4 بنه اعصابمو ریخته بهم کسی میتونه درست کنه هرچقد هزینش باشه میدم 

داش اگه هفت ماهه دیگه از بن خارج نمی شه پس بفروشش 

یه سوال :الان شما بن شدی نمی تونی با دیسک بازی کنی؟ یعنی افلاینم نمی تونین بازی کنید یا فقط از انلاین بن هستید

لینک به دیدگاه

• 9 ماه بعد...

سلام خدمت همه دوستان عزیز من یه چند تا سوال برام پیش اومده در مورد بن  دستگاه و اینا و اینم اول کار اضافه کنم که من خودم میخوام کلا افلاین با دستگاه بازی کنم و اصلا انلاین خوشم نمیاد و نسخه دیجیتال هم هست

۱.برای ریختن بازی روی دستگاه از چه روشی باید استفاده کرد

۲.دستگاه اگه بن بشه چجوری میشه یعنی حتی روشنم نمیشه دیگه؟

۳. میشه دستگاه رو کپی خور کرد و اگه کپی خور بشه چه مشکلاتی داره و اینکه من شنیدم این روش رو هارد دستگاه تاثیر می‌گذاره

۴. دوستان شیرازی عزیز کجا برای بازی و اینا میرن منو راهنمایی کنن ممنون

از همه کسایی که پاسخ میدن یه دنیا ممنونم♥️

ویرایش شده توسط Deadgamer
لینک به دیدگاه

۶ ساعت قبل، Deadgamer گفته است:

سلام خدمت همه دوستان عزیز من یه چند تا سوال برام پیش اومده در مورد بن  دستگاه و اینا و اینم اول کار اضافه کنم که من خودم میخوام کلا افلاین با دستگاه بازی کنم و اصلا انلاین خوشم نمیاد و نسخه دیجیتال هم هست

۱.برای ریختن بازی روی دستگاه از چه روشی باید استفاده کرد

۲.دستگاه اگه بن بشه چجوری میشه یعنی حتی روشنم نمیشه دیگه؟

۳. میشه دستگاه رو کپی خور کرد و اگه کپی خور بشه چه مشکلاتی داره و اینکه من شنیدم این روش رو هارد دستگاه تاثیر می‌گذاره

۴. دوستان شیرازی عزیز کجا برای بازی و اینا میرن منو راهنمایی کنن ممنون

از همه کسایی که پاسخ میدن یه دنیا ممنونم♥️

سلام

دستگاه شاید بشه کپی خور کرد بستگی به ورژن fw البته الان فکر کنم همه تا به امروز قابل هک باشه

الان فکر کنم ورژن 9 هک شده که عالیه

کپی خور بشه دیگه نباید به اینترنت وصل کنید بن میشه یعنی بازی انلاین تعطیل یک سری کار هست امکانش هست اما ریسکش بسیار

در مورد کپی بازی ها چند روش هست دستگاه کپی خور فایل منجر داره یا روی شبکه یا با هارد و یو اس بی میشه بازی ریخت مشکلی نداره

بهترین معلم یوتوب برای اینجور مسائل

لینک به دیدگاه

۶ ساعت قبل، mahdix۳ گفته است:

سلام

دستگاه شاید بشه کپی خور کرد بستگی به ورژن fw البته الان فکر کنم همه تا به امروز قابل هک باشه

الان فکر کنم ورژن 9 هک شده که عالیه

کپی خور بشه دیگه نباید به اینترنت وصل کنید بن میشه یعنی بازی انلاین تعطیل یک سری کار هست امکانش هست اما ریسکش بسیار

در مورد کپی بازی ها چند روش هست دستگاه کپی خور فایل منجر داره یا روی شبکه یا با هارد و یو اس بی میشه بازی ریخت مشکلی نداره

بهترین معلم یوتوب برای اینجور مسائل

اگه نخوام کپی خورش کنم میشه با اکانت هکی رفت جلو افلاین بازی کردنو؟

بعد احتمال بن نداره اکانت هکی وقتی آنلاین نشی؟

بهد اگه بن شد چطوری میشه دستگاه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...