رفتن به مطلب

مشورت درباره ASUS MX299Q AH-IPS Ultra-wide Monitor

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان عزیز بنده قصد خرید این مدل مانیتوربه صورت دست دوم با یکماه کارکرد رودارم .کار اصلی بنده میکس و مونتاژو همینطور گیم هست .میخواستم ازدوستان سوال کنم که آیا این مانیتور با توجه به مشخصاتی که داره برای کارمن و گیم مشکل ساز نیست و اصلا ارزش خرید داره این مانیتور؟ممنون میشم اگر دوستان زودتر جواباشون رو بدن و بنده رو راهنمایی بفرمایند

لینک به دیدگاه

هیچ مشکلی براتون پیش نمیاد ارزش  خریدش هم بالاست 

ولی مدل 29 اینچ lg با همین کیفیت تصویر وجود داره

لینک به دیدگاه

میشه مدل lg رو بفرمایید؟ اون به چه قیمتی هست ؟ آخه من این مانیتور رو با یک ماه کارکردو یکسال گارانتی باقیمانده میخوام 1200 بخرم آکش 1780 هست .اگر lg همین کیفیت رو باقیمت مناسبتر بده که بهتره 

لینک به دیدگاه

از لحاظ کیفیت تصویر هیچ تفاوتی بین مدل مورد نظر شما و این مدل نیست ولی کیفیت ساخت باید از دوستانی که دارن بپرسید ولی اکثرا باز خورد خوبی بین کاربرا لیون داشته

https://....ir/monitor-lg-ultra-wide-full-hd-29um65-ips-1615

لینک به دیدگاه

درود

پنل یکی هست، ولی معنی‌ش این نیست که کیفیت تصویر یکسان‌ه. کیفیت تصویر به چیزهای دیگری هم بستگی داره.

ایسوس پایه و بدنه‌ی محکم‌تر و زیباتر و تنظیمات دقیق‌تر و انعطاف‌پذیرتری نسبت به الجی داره. بگذریم که اختلاف قیمت‌ نوشون زیاده و ارزش خریدش رو کم می‌کنه. اگر کارکرده‌ی تمیز و سالم هست البته ارزش خرید خواهد داشت.

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود

پنل یکی هست، ولی معنی‌ش این نیست که کیفیت تصویر یکسان‌ه. کیفیت تصویر به چیزهای دیگری هم بستگی داره.

ایسوس پایه و بدنه‌ی محکم‌تر و زیباتر و تنظیمات دقیق‌تر و انعطاف‌پذیرتری نسبت به الجی داره. بگذریم که اختلاف قیمت‌ نوشون زیاده و ارزش خریدش رو کم می‌کنه. اگر کارکرده‌ی تمیز و سالم هست البته ارزش خرید خواهد داشت.

هر دوشو کنار هم دیدم در مورد تصویر یکی اما طراحی وکیفیت ساخت ایسوس 

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Eisenberg گفته است :

هر دوشو کنار هم دیدم در مورد تصویر یکی اما طراحی وکیفیت ساخت ایسوس ?

تصویر هم گر نیک بنگری اختلاف داره! در واقع ایسوس با تنظیمات دقیق بهتر از الجی با تنطیمات دقیق‌ه. به بیان فنی ایسوس قابلیت بیشتری برای کالیبره شدن داره، به بیان غیر فنی اگر هر دو زور آخر رو بزنن ایسوس برتری‌ش رو نشان می‌ده. هر چند اینها با تنظیمات پیشفرض ممکنه به چشم نیاد.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، سعید بهمنیان گفته است :

تصویر هم گر نیک بنگری اختلاف داره! در واقع ایسوس با تنظیمات دقیق بهتر از الجی با تنطیمات دقیق‌ه. به بیان فنی ایسوس قابلیت بیشتری برای کالیبره شدن داره، به بیان غیر فنی اگر هر دو زور آخر رو بزنن ایسوس برتری‌ش رو نشان می‌ده. هر چند اینها با تنظیمات پیشفرض ممکنه به چشم نیاد.?

اینم هست وبله درست می فرمایید ولی قیمت این ایسوس که همچی رو خراب می کنه 

لینک به دیدگاه

دوستان خیلی ازتون ممنونم که راهنماییم کردید اما من الان واقعا مردد شدم تو خریدم بنظرتون حالا چکار کنم کدام مدل رو بردارم برام مفید تره ؟

لینک به دیدگاه

اصلا بنظرتون خرید مانیتور ultra wide برای من مناسبه یا اینکه کلا قید اینارو بزنم یه مدل asus vx239h بردارم با بقیه پولش گرافیکم رو ارتقا بدم ؟

لینک به دیدگاه

این که فراعریض خوبه یا نه تا حدی سلیقه ای ه. اگر میزت کوچیک ه و فضای نشستنت محدوده پیشنهاد نمی کنم. کاستی این نمایشگر ها این ه که معمولا به دو انتهاشون مسلط نیستی. اگر بحث نو خریدن باشه به جای خریدن mx299 دو تا 23  اینچ رو پیشنهاد می کنم. اما با توجه به قیمت پایینش خریدش می تونه توجیه داشته باشه، چون برای طراحی و تدوین فضای بیشتری به نسبت نمایشگرهای معمولی در اختیارت می گذاره.

در زمینه ی بازی نظری ندارم.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

عزیز باید ببینی چقدر نیاز داری  اگه میبینی یه 23 کارت راه میندازه 23 بگیر ولی اگه دوست داری الترا واید بگیری دیگه الترا واید بگیر خودتو اذیت نکن هر دو خوبن ولی ایسوس  بهتره خرابی پایینی داره

لینک به دیدگاه

پس همین مانیتور ایسوس رو به قیمت 1200 برمیدارم .مناسبه قیمتش دیگه ؟خیلی ممنون دوست گلم از راهنمایی هات موفق باشی عزیز.

لینک به دیدگاه

سلام دوست من.

از خرید mx299 پشیمون نمیشی. مخصوصا که برای ادیت ومونتاژ و ... میخای.

قیمت هم بی نهایت عالی هست.

به نظر من تو خریدش شک نکن.

اولین بار که باهاش بازی کنی متوجه میشیم عمرت رو با 16.9 هدر دادی...

یه چیزیم هست اسوز دیسپلی پورت داره که نمیدونم ال جی هم داره یا نه.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

برای ادیت اولترا واید عالیه
تایم لاینه بیشتر دستته خودش یه دنیاس برا خودش
برا گیم هم خوده گیم مشکلی نداره فقط hud بازی مثله نقشه و میزانه تیر و جان رو ترکیبه 16 به 9 میمونه تو بیشتره بازیا و گوشه نمیره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...