رفتن به مطلب

این راکستار لعنتی - مشکل در اجرای بازی GTA V

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

من تا حالا بازی های max payne 3 ، gta iv  و gta v رو سیستمم نصب کردم ولی هیچ کدوم اجرا نشدن

بیخیال دو تای اولی شدم ولی به هیچ عنوان نمیتونم بیخیال gta v بشم

من بازی های سایر شرکت ها رو بدون هیچ مشکل و اروری بازی کردم مثل metall gear solid v the phantom pain ، pes 2016 ، pes 2017 ، Inside ، Mafia 2 ، call of duty advanced warfare و...

ولی این راکستار اعصابمو خورد کرده

بازی رو اجرا میکنم ولی بعد از چند ثانیه ابتدایی (قبل از اینکه وارد منو بازی بشم) بازی ارور has working stop میده

پیش نیاز های بازی نصبه... نسخه ریلودد هست و بازی تقریبا 61 گیگه حجمش

یه آپدیت 313 مگی هم خودش به صورت خودکار داره

به نظرتون من چیکار کنم؟؟؟ کمکم کنین

لینک به دیدگاه

درود
درایور گرافیک اپدیت هست؟

Sent from my HUAWEI MATE 8

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، mephist33 گفته است :

درود
درایور گرافیک اپدیت هست؟

Sent from my HUAWEI MATE 8

از کارت آنبرد سی پی یو  i5 6500  استفاده میکنم

و آپدیت نسخه 20.19.15.4377 هست که فکر کنم آخرین نسخه شه

ویرایش شده توسط anderseen
لینک به دیدگاه

بعید می دونم گرافیک آنبرد از پس این بازی بر بیاد

کلا سری جی تی ای همیشه سنگین بوده،

وایس سیتی رو تونستم بازی کنم ولی چه سن آندرس چه 4 و چه 5 هر سری که اومد مجبور به ارتقاء سیستم شدم

اما این احتمال هم هست که نسخه ای که از بازی تهیه کردی مشکل داشته باشه (شاید با تعویض کرک درست بشه)

یعنی دو حالت داره، یا گرافیکت جواب نمی ده یا نسخه بازی خرابه

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، SaeedEminem2 گفته است :

بعید می دونم گرافیک آنبرد از پس این بازی بر بیاد

کلا سری جی تی ای همیشه سنگین بوده،

وایس سیتی رو تونستم بازی کنم ولی چه سن آندرس چه 4 و چه 5 هر سری که اومد مجبور به ارتقاء سیستم شدم

اما این احتمال هم هست که نسخه ای که از بازی تهیه کردی مشکل داشته باشه (شاید با تعویض کرک درست بشه)

یعنی دو حالت داره، یا گرافیکت جواب نمی ده یا نسخه بازی خرابه

ولی من تو یوتیوب دیدک این بازی رو با HD 530 با تنظیمات مدیوم بالای 30 فریم بر ثانیه بازی کردند

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، anderseen گفته است :

این هم تصویر خطای که میده هست

k,jub.PNG

گرافیک انبورد فاجعس! ب نظرم ب فکر یه کارت گرافیک جدید باشید من rainbow6 رو انبورد لانچ شد تو بنچمارک 17fps بیشتر نمیداد حالا چ برسه به gtaV شما هم c++ و انتی ویروس رو بررسی کنید اگه نشد رو یه سیستم دیگه تست کنید اما بگم که بازی ازرش کردن نداره رو این گرافیک!

لینک به دیدگاه

سلام. والا من i3 داشتم چون هم از cpu خیلی استفاده میکرد و هم با گرافیک مجتمعش اجراش کردم و cpu بیشتر درگیر میشد عین شما موقع اجرای بازی cpu حدود 100 درصد میشد و عین شما stop working میداد. البته با i5 همچین اتفاقی نیوفتاد. گفتم شاید از این باشه

لینک به دیدگاه

من با گرافیک خود g1820 این بازی رو ران کردم :دی ربطی به سی پی یو و گرافیک مجتمع نداره احتمالا فایل های بازیتون مشکل داره با یه فایل بازی دیگه امتحان کنید

لینک به دیدگاه

دوست عزيز سعي كن تمام نرم افزارهاي مورد نياز بازي رو نصب كني همچنين نرم افزار vram tools  كه بتوني حافظه اختصاصي كارت گرافيكت رو به صورت مجازي افزايش بدي. مطمئن باش جواب ميده چون خود من با core i 3 6100 خيلي راحت روي رزولشن اچ دي 40 فريم از gta v ميگيرم و بازي مي كنم و لي سعي كن رمت حداقل 8 گيگ باشه موفق باشي

لینک به دیدگاه

سلا م تاریخ سیستم رو بردی عقب؟ Intel Hd اجرا میکنه   مشکلی نداره

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، anderseen گفته است :

یه آپدیت 313 مگی هم خودش به صورت خودکار داره

به نظرتون من چیکار کنم؟؟؟ کمکم کنین

من هم نسخه ریلودد را داشتم  پس از نصب کرک, شما باید از طریق فایر وال ارتباط بازی با اینترنت را قطع کنید به هیچ عنوان نباید آپدیت شود

لینک به دیدگاه

درود

من هم همین مشکلو با راک استار دارم  و هیچ جوره قابل اجرا نیستن

زمانی که بازی را از طریق run as administrator اجرا می کنم حل میشه.

نکته: اگر بعد از ورود به بازی با کم بودن فریم مواجه شدین یک بار ALT+tab بگیرید و از بازی خارج شوید یا این که فقط یک باز تنظیمات vsync رو غیر فعال و فعال ( ویا بلعکس) کنید. :D

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

عزیز این حد اقل سیستم مورد نیازه
OS: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1, Windows Vista 64 Bit Service Pack 2
Processor: Intel Core 2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz (4 CPUs) / AMD Phenom 9850 Quad-Core Processor (4 CPUs) @ 2.5GHz
Memory: 4GB
Video Card: NVIDIA 9800 GT 1GB / AMD HD 4870 1GB (DX 10, 10.1, 11)
Sound Card: 100% DirectX 10 compatible
HDD Space: 65GB
DVD Drive
اگه سیستمتون حتی توی یه مورد از اینا کمتر بود بیخیای بازی بشین یا به فکر‌ ارتقاع سیستم باشید
شما خیلی اعتماد به نفستون بالاست که میخاین v رو رو انبورد! نصب کنید (شوخی میکنم)[emoji39]

Sent from My Galaxy

لینک به دیدگاه

شما نرم افزار social club راکستار رو نصب کنین. فکر می کنم برای بازیهای این شرکت بهش نیاز باشه.

لینک به دیدگاه

مشخصات سیستمم اینه :

سی پی یو : i5 6500

رم : دو تا 4 گیگ drr4 که جمعا میشه 8 گیگ

مادبرد : asus h170 pr gaming

پاور : corsair vs 650

فقط موقع خرید سیستمم کارت گرافیک نخریدم تا سری پاسکال وارد بازار بسن و قیمت متعادلی داشته باشن

انشالله اگه خدا بخواد میخوام یه msi gtx 1060 gaming x هم بگیرم

من با همین گرافیک آنبرد تونستم بازی call of duty advanced warfar رو با تنظیمات مدیوم و رزولیشن 900p به راحتی بالای 30 فریم بر ثانیه بازی کنم

و بازی های دیگه ای که توی متن اولم نوشتم

پیش نیاز های بازی هم از جمله social club  نصبه (اونم آخرین ورژنش)

فقط یه مشکلی دارم و اونم این که .net framework رو من نصب کردم و تو سیستم نصبه ولی توی کنترل پنل قسمت برنامه نشونش نمیده ولی وقتی دوباره میخوام نصب کنم میگه که قبلا نصب شده واسه همین فکر نکنم مشکل خاصی باشه از این بابت

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، shadow07 گفته است :

سلا م تاریخ سیستم رو بردی عقب؟ Intel Hd اجرا میکنه   مشکلی نداره

تاریخ سیستمم درسته

فقط منطقه زمانی سیستم رو هنگ کنگ بیجینگ قرار دادم تا مشکلی با اجرای بازی metall gear solid v the phantom pain  نداشته باشم

توی این منطقه زمانی ساعت دقیقا 4 ساعت و 30 دقیقه جلو تر از منطقه زمانی خودمون هست

در 2 ساعت قبل، dmcmrk گفته است :

درود

من هم همین مشکلو با راک استار دارم  و هیچ جوره قابل اجرا نیستن

زمانی که بازی را از طریق run as administrator اجرا می کنم حل میشه.

نکته: اگر بعد از ورود به بازی با کم بودن فریم مواجه شدین یک بار ALT+tab بگیرید و از بازی خارج شوید یا این که فقط یک باز تنظیمات vsync رو غیر فعال و فعال ( ویا بلعکس) کنید. :D

شما دعا کن بازی اجرا بشه افت فریم هم داشت مشکلی نیست

آپدیت های بازی رو نصب کردین؟

در 59 دقیقه قبل، Hossein.EF گفته است :

شما نرم افزار social club راکستار رو نصب کنین. فکر می کنم برای بازیهای این شرکت بهش نیاز باشه.

این نرم افزار رو هم نصب کردم

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، arminas گفته است :

من هم نسخه ریلودد را داشتم  پس از نصب کرک, شما باید از طریق فایر وال ارتباط بازی با اینترنت را قطع کنید به هیچ عنوان نباید آپدیت شود

فایروال ویندوز رو کلا تا همین چند دقیقه پیش خاموش کرده بودم

شما باید از طریق فایر وال ارتباط بازی با اینترنت را قطع کنید == این بلد نیستم ممنون میشم یادم بدین

در 1 ساعت قبل، Hassan3313 گفته است :

عزیز این حد اقل سیستم مورد نیازه
OS: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1, Windows Vista 64 Bit Service Pack 2
Processor: Intel Core 2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz (4 CPUs) / AMD Phenom 9850 Quad-Core Processor (4 CPUs) @ 2.5GHz
Memory: 4GB
Video Card: NVIDIA 9800 GT 1GB / AMD HD 4870 1GB (DX 10, 10.1, 11)
Sound Card: 100% DirectX 10 compatible
HDD Space: 65GB
DVD Drive
اگه سیستمتون حتی توی یه مورد از اینا کمتر بود بیخیای بازی بشین یا به فکر‌ ارتقاع سیستم باشید
شما خیلی اعتماد به نفستون بالاست که میخاین v رو رو انبورد! نصب کنید (شوخی میکنم)emoji39.png

Sent from My Galaxy

سیستمم رو تو پست های قبلی گفتم

سیستمم جدیده ولی فقط غعلا کارت گرافیک ندارم

فقط اجرا بشه بازی حتی اگه افت فریم هم داشت مشکلی نیست

فقط اجرا بشه

لینک به دیدگاه

زمان ساعت نه تاریخ - مثلا ببر روی 2013 تاریخ رو بعد نت رو هم قطع کن

لینک به دیدگاه

بازی کرکی میگیرید به راک استارم فوش میدید ؟ [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23]

لینک به دیدگاه

بازی کرکی میگیرید به راک استارم فوش میدید ؟ [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23]

داش تو ناف آمریکا نیستیم که از "اصل" حرف میزنی
[emoji845]

Sent from My Galaxy

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Hassan3313 گفته است :

داش تو ناف آمریکا نیستیم که از "اصل" حرف میزنی
emoji845.png

Sent from My Galaxy

قرار نیست که تو ناف امریکا باشی حتما! یه بازی ای ب خصوص gtaVاورجینال نباشه بازی نیست! تازه افر خوب هم زدن میتونی بگیری دردسر کرکم نکشی تازه اپدیت هالوین اومده و ی عالمه جایزه خووب میوفتی جلو اگه این چند روز پلی بدی!

لینک به دیدگاه

قرار نیست که تو ناف امریکا باشی حتما! یه بازی ای ب خصوص gtaVاورجینال نباشه بازی نیست! تازه افر خوب هم زدن میتونی بگیری دردسر کرکم نکشی تازه اپدیت هالوین اومده و ی عالمه جایزه خووب میوفتی جلو اگه این چند روز پلی بدی!

نگرفتی اصل حرفمو
شما راست میگی
[emoji41]

Sent from My Galaxy

لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، shadow07 گفته است :

زمان ساعت نه تاریخ - مثلا ببر روی 2013 تاریخ رو بعد نت رو هم قطع کن

زمان رو بردم روی سال 93 ولی بازم فرقی نکرد

به نظرت اگه هاردمو ببرم فروشگاهی که بازی رو ازش خریدم درست میکنند؟؟

یک مشکل بزرگ تر برام افتاده

الان حتی بازی ران هم نمیشه

روی لانچر بازی کلیک میکنم و هیچ اتفاقی نمیفته

بازی رو دوباره نصب کردم ولی باز هم همینطوریه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...