رفتن به مطلب

راهنمایی برای خرید هدست steelseries siberia 350

ÐÀVɨÐ071
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

من قصد دارم این هدست رو تهیه کنم یه سوال برام پیش اومده

من کارت صدای قویی دارم اما این هدست به وسیله usb به سیستم وصل میشه به نظر شما کیفیت این هدست خوبه ؟ کارت صدای داخلی داره؟ مشکل کمی صدا نداره؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز خرید دقیق هدفون اصلا با مشاوره و راهنمایی مقدور نیست،

سلیقه ها متفاوته و باید خودت بری هدفون رو تست کنی ببینی صداش مورد پسندت هست یا نه

لینک به دیدگاه

درست میفرمایید دوست عزیز .

من فقط سوالم اینه که این هدست که با usb وصل میشه میتونه قدرت هدفونی که به کارت صدا وصل میشه رو تحویل بده؟

لینک به دیدگاه

درود

کارت صدای همراه این هدست مسلما به قدرت یه کارت صدای 400 تومنی نیست ! ولی از اکثر کارت های آنبرد معمولی بهتره.

از طرفی مدل 350 (که همون V3 ریبرند شدست) در سری usb.

یکی از بهترین مدل هایی که استیل سریس تولید کرده v2 بود که هم نسخه انالوگ داشت هم usb . نسخه v3 هم نسخه بهبود یافته همین هدفن هست که بهینه سازی های جزئی داره (بگذریم که به صورت کلی هنوز v2 بهتر بود) .

سری سایبریا 100و200و ... هم ریبرند شده همین هدست هان ولی دیگه نسخه انالوگ v3 حذف شده و 350 در واقع همون V3 ئه usb هست و 200 هم V2 ئه انالوگ. پس در واقع اگه  کارت صدای خوب دارید ترجیحا بهتره مدل 200 رو تهیه کنید. 

در غیر این صورت مدل 650 که حداقل خود هدست کیفیت و صدای خیلی بهتری از 200/300 داره رو انتخاب کنید. 

مسلما وصل کردن تمام هدست های دوگانه مثل 350 به یه کارت صدایی که قیمتی برابر یا بیشتر از کل هدست با کارت صداش داره  صدای بهتری میده ولی خب نه خیلی زیاد، بالاخره هر درایور صدایی یه حداکثر خروجی و کیفیتی ولی میشه گفت کارت صدای usb خود این هدست ها، به 80 90 % این ظرفیت میرسن.

البته این نکته روهم باید در نظر داشت که وصل کردن هر هدفنی به کارت صدای قوی و استفاده رو ولوم بالا، میتونه باعث خرابی درایور ها بشه ...

لینک به دیدگاه

اگه به پورت usb 3 وصل باشه هم صداش بیشتره هم کیفیتش. بعضی از مین ها هم یه پورت usb دارن که مخصوص هدستن و تو اون بزاری بهتر جواب میده

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

من این هدفون رو خریدم حالا برای فعال کردن حالت x7.1 میگه باید ریجیستر بشه .

ریجستر هم  product code میخواد.

این پروداکت کد رو از کجا بیارم؟

توی جعبش هم نبود.

Untitledssss.jpg

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ÐÀVɨÐ071 گفته است :

توی جعبش هم نبود.

Untitledssss.jpg

با پشتیانی سایتش تماس بگیر

به خود سایتش سر بزنی اگر کسی آنلاین باشه اون پایین میاد میتونی بگی همچین مشکلی داره راهنمایت نمیکنن

شبا معمولا هستن چون شب ما اون جا روزه

steelseries

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ÐÀVɨÐ071 گفته است :

توی جعبش هم نبود.

Untitledssss.jpg

با پشتیانی سایتش تماس بگیر

به خود سایتش سر بزنی اگر کسی آنلاین باشه اون پایین میاد میتونی بگی همچین مشکلی داره راهنمایت نمیکنن

شبا معمولا هستن چون شب ما اون جا روزه

steelseries

لینک به دیدگاه

با پشتیبانی تماس گرفتم اینو جواب گرفتم ( تو زواری پسر چقد نادونی اومدی زیارت یا که چشم چرونی)  نه ببخشید جوابشون عکس زیره.

Untssitledssss.jpg

بازم نفهمیدم چی شد.

ویرایش شده توسط ÐÀVɨÐ071
لینک به دیدگاه

شما جای اشتباهی رفتی

من پرسیدم

این عکس رو  ببنید اونی که دورش رو قرمز کردم کدی هست که باید وارد کنید ، ولی برای این که همیشه به اسم شما ثبت بشه باید اول یه آیدی توی سایتش بسازی و بعد با برنامه به آیدت وصل بشی.

steel code.png

لینک به دیدگاه

این کد هم که میزنم باز نمیشه نمیدونم کجای کار اشتباهه. هم تو سایت زدم هم تو برنامه باز نشد

پیغام Invalid product registration code  رو میزنه.

qqqqq.jpg

ویرایش شده توسط ÐÀVɨÐ071
لینک به دیدگاه

اون مشکل x7.1 حل شد داداش تشکر

یک آپدیت اومد زیر قسمت هدفون آپدیت رو زدم اضافه شد.

لینک به دیدگاه

من با عکس براشون توی یه تیکت فرستادم

گفتن تا 48 ساعت کاری دیگه جواب میدن

واقعا عجیبه برای فعال کردن چنل 7.1 کد میخواد O.o

من خودم در فکر خرید مدل 650 هستم ، اگر این مشکل شما حل نشه من هم نمیخرم.

....

پیش نویس

عزیز کامل توضیح بده چطور حل شد ، الان چنل 7.1 شما داره راحت کار میکنه؟

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

یک آپدیت براش اومده بود از توی خود برنامه نصب کردم  این قابلیت اضافه شد ریجستر هم نمیخواست .

اما مشکل اینجاست که زمانی که نصب میکنی  قابلیت sound enhancements که میشه bass رو کم و زیاد کرد حذف میشه . نمیدونم چطوری میشه برشگردوند، اخه بدون تنظیمات بیس اصلا حال نمیده موزیک.

screenshot_136.png

qqqwww.jpg

ویرایش شده توسط ÐÀVɨÐ071
لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، ÐÀVɨÐ071 گفته است :

یک آپدیت براش اومده بود از توی خود برنامه نصب کردم  این قابلیت اضافه شد ریجستر هم نمیخواست .

اما مشکل اینجاست که زمانی که نصب میکنی  قابلیت sound enhancements که میشه bass رو کم و زیاد کرد حذف میشه . نمیدونم چطوری میشه برشگردوند، اخه بدون تنظیمات بیس اصلا حال نمیده موزیک.

screenshot_136.png

qqqwww.jpg

با طرف حرف میزدم گفت یه آبدیت برای سیستمی که هدست با شماره سریال فلان روش نصبه ارسال شده !!!!!

به این میگن پشتیبانی واقعا خوشم امد !

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...