رفتن به مطلب

خاطرات تلخ و شيرين ايام عيد سال 1390

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوستان گلم

مجددا سال نو رو به همه شما عزيزان گل تبريك ميگم و اميدوارم كه هميشه گل خنده روي لبانتون به اتفاق خانواده شكوفا باشه .

چون شروع كار مشكلات خاص خودش رو داره واسه همين به زودي به سوالات شما عزيزان كه مربوط به بنده ميشه رو پاسخ ميدم و منو بابت تاخير ببخشيد .

لطفا كارهايي كه در ايام عيد انجام داديد و سفرهايي كه رفتيد رو مختصر توضيح بديد ممنون ميشم و در ضمن اگر به شهري رفتيد كه مزايا يا معايبي داشته رو بفرماييد عاليتر ميشه و انتخابي ميشه براي سفر سال اينده براي ديگران .

خودم هم به زودي خاطراتم رو ميگم و دليل نبودنم در فروم و سايت رو شرح ميدم ;) @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام و درود بر برادر حسینی

من در ایام عید سفری نداشتم یعنی اصولا عید سفر نمیرم ...

در واقع ما عید مهمون نوازی میکنیم . آخه ما گیلانی ها به مهمون نوازی مشهوریم

واسه همینم عید نمیتونیم سفر بریم باید خونه باشیم و از مهمون ها پذیرایی کنیم تا بهشون خوش بگذره...

خلاصه مطلب

خطاب به تمام بچه های لیون : گیلان - لنگرود- شهر ساحلی چمخاله اومدین در خدمت همتون هستم.....

لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان . امیدوارم تعطیلات به همه شما خوش گذشته باشه و سال خوبی پیش رو داشته باشید .

در مورد خاطرات سفر بگم که من تحویل سال رو تو باکو بودم . چند روزی رفتیم اونجا . جای همه خالی . خوب بود . هرچند زمینی رفتیم و مسیر خیلی مارو خسته کرد . مخصوصا گمرک که هم رفت و هم برگشت چند ساعت معطل شدیم . ولی اگر کسی خواست بره اونجا زمینی نره بهتره . هوایی و اونهم بین نیمه دوم اردیبهشت و نیمه اول شهریور . خیلی هوای سردی داشت .

در مورد خاطره بد هم بگم . شاید بدترین خاطره عیدی بوده که تا حالا داشتم . 4 تا از فامیلهامون تو تصادف بین حاجی آباد و سیرجان کشته شدند . 2 جوان که 2 ماه دیگه عروسیشون بود و پدر و مادر داماد . واقعا دردناک بود . از سفر که برگشتیم 1 روز بعدش اتفاق افتاد و کل هفته دوم رو درگیر مراسم بودیم . امیدوارم این حوادث برای هیچ کسی اتفاق نیافته . تا به حال از نزدیک حس نکرده بودم. همیشه وقتی از یک تصادف میشنیدیم که کسی فوت کرده میگفتیم بیچاره ، حیف شد ، یا از این دست . ولی الان فهمیدم که هیچ چیزی نمیشه گفت . هیچ کاری نمیشه کرد . مادر عروس از همه میپرسید من باید چیکار کنم . هیچ کسی نمیتونست جواب بده . خیلی سخت بود . خیلی زیاد . ببخشید اگر باعث ناراحتیتون شدم . من فقط تونستم بگم خدا بیامرزتشون . امیدوارم برای هیچ خوانواده ای پیش نیاد . خوش باشید همیشه .

لینک به دیدگاه

سلام . من این عید جایی نرفتم ولی پارسال تابستون که رفتیم شمال ( محمود آباد ) تا دلتون بخواد راه رو گم کردیم !!!! نه تابلوی درست و حسابی داشت نه ...

جالبه به یه نفر گفتم آقا نمک آبرود از کدوم طرف باید برم میگفت میری جلو سمت چپ میپیچی ولی دست راستشو می آورد بالا !!! @};- ;)

من خندم گرفت گفتم راست منظورتونه دیگه !؟؟!؟! دیدم عصبانی شد و گفت نه سمت چپ !!!!!! B) :D

ولی بالاخره رسیدیم و با دیدن طبیعت اونجا خستگیمون در اومد ... :D :D :D

لینک به دیدگاه

حامد جان خدا براي كسي نياره عزيز . بهتون و به خانواده بازمانده ها تسليت ميگم و اميدوارم كه غم اخرتون باشه و خواهش ميكنم در رانندگي بيشتر دقت كنيد دوستان گلم

لینک به دیدگاه

سلام

متاسفانه امسال من از 89/12/19 تا 90/1/11 به دليل مشكل تركيدن آپانديسيت و درگيري ريه يكي از سخت ترين و تلخ ترين عيد رو داشتم.اميدوارم دوستان عيد خوبي رو گذرانده باشند

ویرایش شده توسط AMD>INTEL
لینک به دیدگاه

حامد جان خدا براي كسي نياره عزيز . بهتون و به خانواده بازمانده ها تسليت ميگم و اميدوارم كه غم اخرتون باشه و خواهش ميكنم در رانندگي بيشتر دقت كنيد دوستان گلم

ممنونم از لطفتون . من هم از همه میخوام همیشه تو رانندگی دقت کنند . مخصوصا در مواقعی که خسته هستند رانندگی نکنند.

لینک به دیدگاه

من هم يكي از 27/12/1389 به شهر خودم يعني رشت رفتم و اول عيد رو در كنار خانواده بودم و همون روز به بابلسر رفتم و دو روزي اونجا مونديم و نزد يكي از دوستان گلم به بابل رفتم . در بابل بالاي كوهها كه بهش ميگن ( گليا ) يه سدي بود باور نكردني و بسيار زيبا كه عكسش رو ميگدارم اينجا در همين پست .

عيد امسال يكي از مفيدترين كارهاي زندگيمو كردم كه خودمم هم باورم نميشه يه مقدار زمين داشتيم در گيلان كه همينجوري بيكار افتاده بود به سرم زد كه روشون كار كنم و بعد از پيگيري و بررسي و موقعيت خودم به اين نتيجه رسيدم كه در اين زمينها درحت صنوبر بكارم كه كار كمي داره و پيگيري و بررسي كمي ميخواد و با موقعيت كاري من كه در تهران هستم بسيار جور در مياد . اولش فكر كردم 2 روز بيشتر كار نداره ولي وقتي بولدوزر بردم و كار و شروع كردم چشمتون روز بد نبينه تازه فهميدم كه يه 10 روزي درگيرم . ولي از اونجايي كه كاري رو كه شروع كنم تمومش ميكنم بيخيالي طي كردم و با كارم تفريح كردم و واقعا طوري كار كردم كه تو عمرم اينقدر كار نكرده بودم .

در 6000 متر زمين 550 تا نهال صنوبر به فاصله 3 متر از هم درخت كاشتم كه اكثر نهالها رو خودم زير خاك كردم و اين زمينها رو كلا 4 دور سيم خاردار كشيدم كه هيچ گزندي بهشون نرسه . در كل فكر ميكنم كار خيري كردم و بسيار هم خوشحالم و اميدوارم كه سود خوبي هم بده .

در ضمن يه سري عكس هم تو عيد گرفتم در همين زمينه اينجا ميگذارم فقط نخندينا @};-

در ضمن آستارا هم رفتيم اصلا جالب نبود و امكان نداشت و قيمت كالاها از همه جا گرونتر بود و همه جنسهاشون چيني بودش . البته قبلا و خيلي سال پيش از باكو جنس ميومد كه ديگه خبري ازش نيستش .

تريپ داشته باشيد فقط B)

y9juh8zrflsuujlny9.jpg

i3us9ioyd0hu0vjjyilv.jpg

p3dgo1hnp12xb3lq4p.jpg

اين هم محل زندگيه انسانهاي شجاع يعني سياكل هستش :

ks7zap6u5dlux7xxih.jpg

اين هم تفنگ ته پر دست ساخت هستش پس مواظب خودتون باشيد ;) :

2wfwd1jf4gmkv1leqj0b.jpg

لینک به دیدگاه

سلام

من شغل اصلیم mdf هستش و میتونم بگم هیچ سالی مثل امسال بازار خراب نبود واسم به خاطر همین تمام برنامه هایی که واسه عید چیده بودم نقش بر آب شد و فقط حسرتش تو دلم موند که چه جاها که میخواستم برم و چه کارها که میخواستم انجام بدم ;) @};-

فقط امیدوارم خدا بهمون رحم کنه واسه امسال و آینده B)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هرگز نا شکرنی نکن دوست من

همیشه بگو خدایا شکرت . حتما حکمتی تو کار بوده .........

لینک به دیدگاه

سلام

من شغل اصلیم mdf هستش و میتونم بگم هیچ سالی مثل امسال بازار خراب نبود واسم به خاطر همین تمام برنامه هایی که واسه عید چیده بودم نقش بر آب شد و فقط حسرتش تو دلم موند که چه جاها که میخواستم برم و چه کارها که میخواستم انجام بدم B) ;)

فقط امیدوارم خدا بهمون رحم کنه واسه امسال و آینده :D

دركت ميكنم بابك جان و كاملا حس ميكنم كه چي ميگي و واقعا هم همينطور بوده كه ميگيد .

ولي بعضي وقتها با يه توپ پلاستيكي هم ميشه كلي خنديد عزيز و اصلا ناراحت نشو چون خدا بزرگه . و در ضمن كل سال رو كه ازمون نگرفتن يه برنامه بريز براي تابستون يه حالي به خودت بده . @};-

لینک به دیدگاه

من هم يكي از 27/12/1389 به شهر خودم يعني رشت رفتم و اول عيد رو در كنار خانواده بودم و همون روز به بابلسر رفتم و دو روزي اونجا مونديم و نزد يكي از دوستان گلم به بابل رفتم . در بابل بالاي كوهها كه بهش ميگن ( گليا ) يه سدي بود باور نكردني و بسيار زيبا كه عكسش رو ميگدارم اينجا در همين پست .

عيد امسال يكي از مفيدترين كارهاي زندگيمو كردم كه خودمم هم باورم نميشه يه مقدار زمين داشتيم در گيلان كه همينجوري بيكار افتاده بود به سرم زد كه روشون كار كنم و بعد از پيگيري و بررسي و موقعيت خودم به اين نتيجه رسيدم كه در اين زمينها درحت صنوبر بكارم كه كار كمي داره و پيگيري و بررسي كمي ميخواد و با موقعيت كاري من كه در تهران هستم بسيار جور در مياد . اولش فكر كردم 2 روز بيشتر كار نداره ولي وقتي بولدوزر بردم و كار و شروع كردم چشمتون روز بد نبينه تازه فهميدم كه يه 10 روزي درگيرم . ولي از اونجايي كه كاري رو كه شروع كنم تمومش ميكنم بيخيالي طي كردم و با كارم تفريح كردم و واقعا طوري كار كردم كه تو عمرم اينقدر كار نكرده بودم .

در 6000 متر زمين 550 تا نهال صنوبر به فاصله 3 متر از هم درخت كاشتم كه اكثر نهالها رو خودم زير خاك كردم و اين زمينها رو كلا 4 دور سيم خاردار كشيدم كه هيچ گزندي بهشون نرسه . در كل فكر ميكنم كار خيري كردم و بسيار هم خوشحالم و اميدوارم كه سود خوبي هم بده .

در ضمن يه سري عكس هم تو عيد گرفتم در همين زمينه اينجا ميگذارم فقط نخندينا @};-

جناب حسینی پس شما اهل رشت هستید ؟

من نمیدونستم

اقا تا بابل و بابلسر اومدید یک ندا میداد می اومدید آمل در خدمتتون بودیم

شخصا خیلی دلم میخواد یک روزی شما رو از نزدیک ملاقات کنم

ما هم که مثل همون دوستمون که گفتن میزبان مهمانان نوروزی بودیم کل عید رو ;)

لینک به دیدگاه

به نکته ای رو به دوستان بگم

میدونید غم آخرت باشه، و دیگه غم نبینی اصولا یعنی چی ؟!

یعنی خودت زودتر از بقیه این دیار فانی رو وداع کنی تا دیگه شاهد غم کسی نباشی ! :دی

پس از این به بعد نگیم اینو @};-

لینک به دیدگاه

جناب حسینی پس شما اهل رشت هستید ؟

من نمیدونستم

اقا تا بابل و بابلسر اومدید یک ندا میداد می اومدید آمل در خدمتتون بودیم

شخصا خیلی دلم میخواد یک روزی شما رو از نزدیک ملاقات کنم

ما هم که مثل همون دوستمون که گفتن میزبان مهمانان نوروزی بودیم کل عید رو ;)

ممنونم پدرام جان مهمان نوازي شماليها ثابت شدست عزيز و بسيار ممنونم از شما و براي بنده افتخاريه @};-

لینک به دیدگاه

درود بر تمامي دوستان

سال خوب وخوشي داشته باشيد

واقعيت اين هست که تا زماني که هنوز تعطيلات نوروزي شروع نشده وهمه توي جنب و جوش خريد اول سال هستند بيشتر خوش ميگذره تعطيلات مثل برق ميگذره ويه بار ميبيني سيزده از راه رسيد روز شکوفايي طبيعت و تولد بنده خوب من سه چهار سالي يه بار ايام عيد سفر ميرم چون از يه طرف برنامهاي نوروزي رو از دست ميدم اصل مطلب اينکه ببخشید ناراحتتون میکنم امسال يه حادثه ناگوار روز سوم عيد بهمون رسيد @};- و چون عضو امداد ونجات کوهستان بوديم بايد ميرفتيم وبهمون گفتن که يک نفر براي کوه نوردي روز قبل تنهاي رفته کوه نوردي و تا شب بر نگشته ما صبح زود جستجو رو با يک گروه 15 نفره شروع کرديم البته نصف شب هم يه گروه ديگه رفته بودن ولي پيداش نکرده بودن و بعد از گذشت 1 ساعت بيسيم زدن که طرف پيدا شده و احتياج به کيسه جسد هست که خيلي ناراحت شديم همينتتور براي خانوادش که ارام و قرار نداشتند وقتي بالاي سر جسد رسيديم ديديم که در بدترين حالت از يه سخره سنگي حدود 150 متر پرت شده بود واسيبهاي ناجوري به سر و دست وپاهاش وارد شده بود :D د و با خون و خاک يکي شده بود کرکسها و کلاغ ها چشماشو خورده بودن :D ديگه بيشتر از اين ناراحتتون نکنم اولين بار بود که چنين صحنه اي رو تجربه ميکردم خدا کنه ديگه همچين اتفاقي نيافته که تحملش خيلي سخته همینطور توی صحنه تصادف ;) یه توصیه هم دارم این که هیچ وقت تنهای کوهنوردی نرید و با یک همراه مطمئن هم سفر بشید و ازجاهایی که محیتش ناشناس و خطرناکه بالا و پایین نرید B)

لینک به دیدگاه

درود بر تمامي دوستان

سال خوب وخوشي داشته باشيد

واقعيت اين هست که تا زماني که هنوز تعطيلات نوروزي شروع نشده وهمه توي جنب و جوش خريد اول سال هستند بيشتر خوش ميگذره تعطيلات مثل برق ميگذره ويه بار ميبيني سيزده از راه رسيد روز شکوفايي طبيعت و تولد بنده خوب من سه چهار سالي يه بار ايام عيد سفر ميرم چون از يه طرف برنامهاي نوروزي رو از دست ميدم اصل مطلب اينکه ببخشید ناراحتتون میکنم امسال يه حادثه ناگوار روز سوم عيد بهمون رسيد @};- و چون عضو امداد ونجات کوهستان بوديم بايد ميرفتيم وبهمون گفتن که يک نفر براي کوه نوردي روز قبل تنهاي رفته کوه نوردي و تا شب بر نگشته ما صبح زود جستجو رو با يک گروه 15 نفره شروع کرديم البته نصف شب هم يه گروه ديگه رفته بودن ولي پيداش نکرده بودن و بعد از گذشت 1 ساعت بيسيم زدن که طرف پيدا شده و احتياج به کيسه جسد هست که خيلي ناراحت شديم همينتتور براي خانوادش که ارام و قرار نداشتند وقتي بالاي سر جسد رسيديم ديديم که در بدترين حالت از يه سخره سنگي حدود 150 متر پرت شده بود واسيبهاي ناجوري به سر و دست وپاهاش وارد شده بود :D د و با خون و خاک يکي شده بود کرکسها و کلاغ ها چشماشو خورده بودن :D ديگه بيشتر از اين ناراحتتون نکنم اولين بار بود که چنين صحنه اي رو تجربه ميکردم خدا کنه ديگه همچين اتفاقي نيافته که تحملش خيلي سخته همینطور توی صحنه تصادف ;) یه توصیه هم دارم این که هیچ وقت تنهای کوهنوردی نرید و با یک همراه مطمئن هم سفر بشید و ازجاهایی که محیتش ناشناس و خطرناکه بالا و پایین نرید :D

درود

واقعيتش ما ايرانيها بي احتياطترين ادمهاي دنيا هستيم و هميشه موارد ايمني رو رعايت نميكنيم و همينجوري يلخي زندگي ميكنيم . چرا اينقدر اينجور مسائل در ايران زياده ؟؟؟؟/// واسه همين بي احتياطيها هستش . و خودمون و ديگران رو جولي خطر ميندازيم . باور كنيد اگر خيلي چيزها رو رعايت كنيم اينجور اتفاقات بسيار كم ميشه . مثلا يه موتور سوار فكر ميكنه خيلي حرفه اي و كلاه ايمني رو بچه بازي ميدونه . چند نفر بابت نداشتن كلاه ايمني از بين رفتن ؟؟؟ اگر امار بگيريد خيلي چيزها دستتون مياد.

با رعايت ايمني حداقل به خودمون رحم كنيم . B)

لینک به دیدگاه

حرف جالبی زدید اقای حسینی..... مردم خودشون همیشه از کمبود امکانات ایمنی حرف میزنن ولی همیشه خودشون از همون حداقل هم استفاده نمیکنن. دوست بنده موتور سوزوکی 250 سی سی داره . یک کلاه ایمنی گرفته 150 تومان اصل سوزوکی و میزارتش رو دسته موتور !!!! من یک بار ترک ایشون نشستم که من رو تا 500 متر بالاتر برسونه فقط 10 بار پاچه شلوار من به کاپوت و گل گیر ماشینا گرفت. وقتی پیاده شدم گفتم حاضرم یک راست زیر ماشین برم ولی ترک تو نشینم . حداقل ادم اون طوری سریع میره و تو تو 500 متر منو دق مرگ کردی @};- !!

فعلا یک سالی میشه او کلاه سوزوکی جاش از روی دسته موتور تکون نخورده!!

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حرف جالبی زدید اقای حسینی..... مردم خودشون همیشه از کمبود امکانات ایمنی حرف میزنن ولی همیشه خودشون از همون حداقل هم استفاده نمیکنن. دوست بنده موتور سوزوکی 250 سی سی داره . یک کلاه ایمنی گرفته 150 تومان اصل سوزوکی و میزارتش رو دسته موتور !!!! من یک بار ترک ایشون نشستم که من رو تا 500 متر بالاتر برسونه فقط 10 بار پاچه شلوار من به کاپوت و گل گیر ماشینا گرفت. وقتی پیاده شدم گفتم حاضرم یک راست زیر ماشین برم ولی ترک تو نشینم . حداقل ادم اون طوری سریع میره و تو تو 500 متر منو دق مرگ کردی @};- !!

فعلا یک سالی میشه او کلاه سوزوکی جاش از روی دسته موتور تکون نخورده!!

با درود:

همکار عزیز ، این موردی که فرمودید ( موتور سواری ) برای بنده هم یک بار پیش آمده ، نزدیک بود پای راستم را از دست بدم.

البته کلاه را برای مواقع ضروری روی دسته گذاشته ( جریمه و از این جور چیزها ) نه برای جون خودش و ضربۀ مغزی.

البته یکی از همین نوع افراد جون آقای استیو جابز معروف را نجات داد.

طرف با موتور تصادف کرد ، ضربه مغزی شد و کبد این آقا را به استیو جابز پیوند زدند.

آموزش دقیق باید از سن 3 - 4 سالگی شروع بشه تا در سن بالا نتیجۀ مطلوب بده ، نه اینکه آموزش را از سن 20 سالگی شروع کنیم ، این آموزش به درد نمی خوره ، چون مهمترین زمان برای یادگیری در مورد احترام به قانون و غیره از همان دوران کودکی شروع می شود و در سن 20 سالگی تمام می شود ، بعد از آن وقت تلف کردن است ، چون زمان از دست رفته و باید این آموزش را در مدرسه و از سن پایین به بچۀ همان دوستی که کلاه را روی دسته موتور می گذارد شروع کنند و آموزش دهند ، آموزش دادن به پدرش ، وقت تلف کردن است.

در کشورهای اروپایی ، ژاپن و غیره به این نوع مسائل آموزشی ، بسیار با دقت و نظم خاصی از دوران کودکی به روش درست آموزش می دهند و زمانی که آن فرد به سن 20 سالگی رسید ، حتی اگر بگویید قانون را زیر پا بگذار تا زودتر به شهر مورد نظر برسی ، هرگز این کار را نخواهد کرد ، چرا چون از دوران کودکی در ذهنش حک شده و قابل تغییر نیست.

شخصیت و رفتار هر شخصی در همان 20 سال اول شکل گرفته و بعد از آن بسیار بسیار مشکل بتوان آن را تغییر داد.

با تشکر...

لینک به دیدگاه

سلام

سال نو مبارک

ما هم عید به شیراز رفتیم و کنار شیرازی های دوست داشتنی بودیم

خاطره تلخ و شیرین هم تو این سفر داشتیم و لی در نهایت خدا را شاکریم .

امیدوارم سال خوبی در پیش داشته باشید.

لینک به دیدگاه

چند تا عكس به پست 8 اضافه كردم دوستان @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود بر همشهری خودمون آقای حسینی

آقای حسینی عکس دومی که گذاشتید کجای سیاهکل هستش....

راستی آقای حسینی :سیاکل نیست سیاهکل هستش @};-

لینک به دیدگاه

درود بر همشهری خودمون آقای حسینی

آقای حسینی عکس دومی که گذاشتید کجای سیاهکل هستش....

راستی آقای حسینی :سیاکل نیست سیاهکل هستش @};-

درود دوست و همشهري گلم

اون عكس بعد از سياهكل محله لونك هستش عزيز .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود دوست و همشهري گلم

اون عكس بعد از سياهكل محله لونك هستش عزيز .

درسته منم اونجا رفتم دقیقا نرسیده به اسپیلی هستش ...............@};-

خیلی جای با صفائی هست.........:(

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...