رفتن به مطلب

5400یا7200دور

adel_1234
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام 

دوستان بنده میخواهم یک هارد وسترن دیجیتال سری بلو بخرم حالا موندم یک ترا بخرم یا دوترا؟

تفاوت قیمتی زیادی ندارن

سوال من این که هارد دو ترا سرعت چرخشش ۵۴۰۰اما هارد یک ترا سرعتش ۷۲۰۰و این چقدر تو سرعت هارد دیسک داره؟

لینک به دیدگاه

تقريبا هيچي، يعني اونقدر كمه كه اصلا به چشم نمياد..

ديگه الان كه از هارد ها فقط استفاده ارشيوي ميشه و هر سيستمي ديگه يه اس اس دي داره و از رو اون سيستم و برنامه ها بالا مياد اين مورد اصلا اهميتي پيدا نميكنه، اما در كل تفاوتي ندارند ٢ترا رو خريداري كنيد..

لینک به دیدگاه

والا ما که تفاوت زیاد دیدیم مخصوصا تو 2.5 اینچیا. 5400 داشتم نصبت به 7200 خیلی کند تر بود. 

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، Milad_Bm گفته است :

والا ما که تفاوت زیاد دیدیم مخصوصا تو 2.5 اینچیا. 5400 داشتم نصبت به 7200 خیلی کند تر بود. 

شما دو تا هارد كاملا مشابه از يك برند و يك مدل رو مثل همين بلو ٢ترا و يك ترا رو با هم مقايسه كنيد متوجه ميشيد، هارد شما امكان داره كاركرد بالايي داشته يا مشكلي داشته و يا از نظر ديگه ايي ضعيف تر بوده.. 

لینک به دیدگاه

من wd blue لپتاپی 5400 داشتم انقدر کند بود که میخواستم خودمو جر بدم. بعد یه توشیبا و یه هیتاشی 7200 لپتاپی داشتم کارکردشون حتی بیشترم بود ولب سرعتشون خیلی بهتر بود.

لینک به دیدگاه

درود

به خاطر ابهامهایی که در پاسخها بود نظر می دم.

ظرفیت در سرعت تقریبا اثری نداره. همه ی هارددیسکها وقتی پر می شن کمی کند می شن. این کند شدن برای هارددیسکها ظرفیت بالا دیرتر رخ می ده و وقتی رخ می ده می مشهود تره.

سرعت چرخش هر چه بیشتر باشه سرعت بهتره و در مواردی ممکنه صدای بیشتری تولید کنه.

لینک به دیدگاه

با عرض سلام و خسته نباشید 

با این صحبت هایی که شد

آیا ارزش داره من به خاطر سرعت بالا هارد یک ترا بخرم در صورتی که میتونم با پنجاه تومن بیش تر یک هارد دو ترا بخرم؟

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، adel_1234 گفته است :

با عرض سلام و خسته نباشید 

با این صحبت هایی که شد

آیا ارزش داره من به خاطر سرعت بالا هارد یک ترا بخرم در صورتی که میتونم با پنجاه تومن بیش تر یک هارد دو ترا بخرم؟

بستگی به نرخ افزایش حجم اطلاعاتت داره. 

اگر فکر می کنی به زودی مثلا تا کمتر از یک سال دیگه یک ترا پر می شه، هم الان دو ترا بگیر. اگر تا دو سال آینده یک ترا کفایت می کنه همون رو بگیر، چون هارد دیسک های ظرفیت بالا با گذشت زمان ارزان می شن.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...