رفتن به مطلب

خرید سیستم تا 15 میلیون تومن

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 1 دقیقه قبل، Daniel110 گفته است :

سلام .

چرا 3000 که پولت اصراف بشه؟ 
کمتر بگیر و اورش کن ، پولی که برای اون میدی رو به فن کولر رم بده ،
در ضمن ، 

در این سیستم که  هنوز از بدوجه مونده هم میتوانید خنک کننده مایع سیکل باز بردارین ، الآن که تحقیق کردم فهمیدم که خوب نیست روی این سیستم قَدَر خنک کننده هوایی بزارین . اگر هم که کارتون بیشتر روی کار های گرافیکی هست چرا از کارت های کوادرو استفاده نمی کنین؟

سلام

اور کردن رم  معمولا تا چند درصد هستش حالا شما فرض بگیر دامینیتور کورسیر بگیرم 2666 مگاهرتز ( حرف شما قابل تامل هستش و خودمم بر این تاکید دارم)

من؟خنک کننده هوایی؟کی ؟ من دارم لیکوید میزارم ولی سیکل بسته هستش حالا. من کار های گرافیکی بر پایه سی پی یو هستش و رم نه گرافیک 

لینک به دیدگاه

• ارسال 73
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 5 دقیقه قبل، navid_fo گفته است :

سلام مرسی از نظرتون

,ولی  اینطور فک نیمکنم هر طوری شما بیزارین رم ها تون رو همون جوری ساپورت می کنه مثلا یکی بزارین سینگل دو تا بزاری دوال سه تا بزای تریپل و چهار تا بزاری کواد ساپورت می کنه 8 تا بزاری دو تا 4 تا ساپورت می کنه طوری که ویکی پدیا میگه

The architecture can be used only when all four memory modules (or a multiple of four) are identical in capacity and speed, and are placed in quad-channel slots. When two memory modules are installed, the architecture will operate in a dual-channel mode; when three memory modules are installed, the architecture will operate in a triple-channel mode.[15] 

ولی باز هم سوال کن چون دوستم x79 داره با یدونه یا دو تا رم سیستم کار نمیکنه فقط با چهار یا هشتا رم کار میکنه.

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، navid_fo گفته است :

سلام

اور کردن رم  معمولا تا چند درصد هستش حالا شما فرض بگیر دامینیتور کورسیر بگیرم 2666 مگاهرتز ( حرف شما قابل تامل هستش و خودمم بر این تاکید دارم)

من؟خنک کننده هوایی؟کی ؟ من دارم لیکوید میزارم ولی سیکل بسته هستش حالا. من کار های گرافیکی بر پایه سی پی یو هستش و رم نه گرافیک 

در کل دارم میگم که باز خیلی خیلی خیلی بهتره ، درسته قیمتش بیشتره ولی هم زیبا تر و هم کارآمدتره 
این سوال عین این میمونه که بگی : اورکلاک سی پی یو تا چه اندازه ست ؟ از 1 درصد تا 440 درصد (یکی از دوستان بنده پردازنده ضریب بسته رو با خنک کننده استوک 440 درصد اورکردن !) اورکلاکه ، با توجه به مینی که شما بر میداری ، می تونی اون رمت رو هم اورکلاک کنی ،
در ضمن برای مین ، ازراک اکستریم4 رو بردارین خیلی به نفعتونه 
به قسمت کارت های کوادروش دقت کردین؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Daniel110 گفته است :

در کل دارم میگم که باز خیلی خیلی خیلی بهتره ، درسته قیمتش بیشتره ولی هم زیبا تر و هم کارآمدتره 
این سوال عین این میمونه که بگی : اورکلاک سی پی یو تا چه اندازه ست ؟ از 1 درصد تا 440 درصد (یکی از دوستان بنده پردازنده ضریب بسته رو با خنک کننده استوک 440 درصد اورکردن !) اورکلاکه ، با توجه به مینی که شما بر میداری ، می تونی اون رمت رو هم اورکلاک کنی ،
در ضمن برای مین ، ازراک اکستریم4 رو بردارین خیلی به نفعتونه 
به قسمت کارت های کوادروش دقت کردین؟

بله دقت کردم  VGA: PNY Quadro  میگین دیگه؟

بنده آخرین درجه کاریم گیم هستش بیشتر روی سرعت cpu و ssd تاکید دارم

لینک به دیدگاه

سلامی دوباره ،
برای خنک کننده : https://....ir/full-kit-xspc-raystorm-pro-photon-d5-ax360 (حیف که لیون نداره)
بقیه :
تازه بازم پول می مونه که اگر خواستین یک سی پییو قوی تر ویا هارد و اس اس دی تهیه فرمایید .

Capture.PNG

لینک به دیدگاه

780ti کارت خوبیه

توی گیم به در بسته خورده اما با توجه به تعداد کودا و قیمتش به نظر مناسب می رسه .

از کنار کارتهای ای ام دی مخصوصا 480 راحت رد نشید . اگر برنامه هاتون به کودا نیاز ندارن 480 از 1060 بهتره .

لینک به دیدگاه

در در 1395/08/20, 21:18:21، miladnuranii گفته است :

ولی باز هم سوال کن چون دوستم x79 داره با یدونه یا دو تا رم سیستم کار نمیکنه فقط با چهار یا هشتا رم کار میکنه.

سلام

کسی تجربه ایشون رو داره؟

من به احتمال زیاد پس همون 4 تا 8 3000مگاهرتزی جمع می کنم مرسی از همه که به من دارین کمک می کنین به یه جا هایی برسم

لینک به دیدگاه

در در 1395/08/20, 21:37:16، Daniel110 گفته است :

سلامی دوباره ،
برای خنک کننده : https://....ir/full-kit-xspc-raystorm-pro-photon-d5-ax360 (حیف که لیون نداره)
بقیه :
تازه بازم پول می مونه که اگر خواستین یک سی پییو قوی تر ویا هارد و اس اس دی تهیه فرمایید .

Capture.PNG

سلام

مادربرد خوبی هستشا نسبت به قیمت قابلیت زیادی داره ولی نگران ساخت قطعاتشم نسبت به ایسوز:(

مانیتورتم خیلی مربع هستش ظاهرا : )

رم فقط کورسیر یا نهایتا g.skill بگریم اونم تریدنت z 

اوه اوه چه سیکل بازی هستش اون خنک کنندت یاده آزمایش شیمی و جادوگری میوفته آدم

بقیه بد نیستش اما گرفیک گرفتم از quadro نمیگیرم

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، navid_fo گفته است :

سلام

مادربرد خوبی هستشا نسبت به قیمت قابلیت زیادی داره ولی نگران ساخت قطعاتشم نسبت به ایسوز:(

اوه اوه چه سیکل بازی هستش اون خنک کنندت یاده آزمایش شیمی و جادوگری میوفته آدم?

هر ارزونی و هر گرونی بی حکمت نیست خارجی ها یه ضرب المثل خوب دارن و میگن ما انقدر پولدار نشدیم که جنس ارزون بخریم. بنظر من مادربرد را همون ایسوس بگیر اگر هم نمی خوای هزینه کنی اینو بگیر

http://lioncomputer.ir/product/7783/مادربرد+ام+اس+آی+X99A+SLI+Plus/

مورد دوم اون کارت گرافیکی که انتخاب کردید تو رندرینگ در حد r9 290 هستش کارت های quadro بدون برد تسلا در حد کارت های دیگه عمل میکنن. 

ویرایش شده توسط miladnuranii
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، navid_fo گفته است :

سلام

اوه اوه چه سیکل بازی هستش اون خنک کنندت یاده آزمایش شیمی و جادوگری میوفته آدم?

سلام . ببخشید مانیتور رو اشتباه زدم یچی دیگه می خواستم بزنم :دی
رم رو هم برای این ، این مدل رو انتخاب کردم چون موجود بود 
چرا کوادرو نمی خرین؟

در 6 ساعت قبل، miladnuranii گفته است :

هر ارزونی و هر گرونی بی حکمت نیست خارجی ها یه ضرب المثل خوب دارن و میگن ما انقدر پولدار نشدیم که جنس ارزون بخریم. بنظر من مادربرد را همون ایسوس بگیر اگر هم نمی خوای هزینه کنی اینو بگیر

مورد دوم اون کارت گرافیکی که انتخاب کردید تو رندرینگ در حد r9 290 هستش کارت های quadro بدون برد تسلا در حد کارت های دیگه عمل میکنن. 

این قسمت آخر رو متوجه نمیشم ؟؟؟؟؟؟
در ضمن ما در تاپیک دیگری در رابطه با این مادربرد بحث کردیم و فهمیدیم که نسبتا خوبه ، قیمتش توی آمازون و ...... 250 دلاره ولی نمیدونم چرا تو ایران کمه !

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Daniel110 گفته است :

سلام . ببخشید مانیتور رو اشتباه زدم یچی دیگه می خواستم بزنم :دی
رم رو هم برای این ، این مدل رو انتخاب کردم چون موجود بود 
چرا کوادرو نمی خرین؟

این قسمت آخر رو متوجه نمیشم ؟؟؟؟؟؟
در ضمن ما در تاپیک دیگری در رابطه با این مادربرد بحث کردیم و فهمیدیم که نسبتا خوبه ، قیمتش توی آمازون و ...... 250 دلاره ولی نمیدونم چرا تو ایران کمه !

برد تسلا بردی که روی به کارت گرافیک اضافه میشه با عث میشود تا سرعت رندر دوبرابر بشه.

لینک به دیدگاه

آقا این تاپیک رو کی زدی اینده نگریت تموم نشد؟اینجوری تا سال دیگه پیش میری xD

هر چی می خوای بخر حساس نشو

ویرایش شده توسط Dark-_-Witcher
لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، miladnuranii گفته است :

سلام

نه اتفاقا هر چی رو ول کنم این مادربرد رو ول نمی کنم خیلی خوشم اومده از دولوکس 2  

گرافیک در حد محمول می خوام  همون 1070 به نظرم خوبه احتمالا ایسوز oc strix میگیرم

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Dark-_-Witcher گفته است :

آقا این تاپیک رو کی زدی اینده نگیریت تموم نشد؟اینجوری تا سال دیگه پیش میری xD

هر چی می خوای بخر حساس نشو

سلام

قیمت متورمه قطعاتم نیاز به فروکش داره و اصلی تر از اون پولک دستم نیومدش انشالله تا 1 ماه دیگه عکس اسمبلشم می بینی 

چشم 

لینک به دیدگاه

ببین داداش،
سیستم بالا مهم نیست . مهم اینه که از سیستمت لذت ببری !
یکی رم 8 واسش اوج احالی ولی واسه من رم 4 (4 ترابایت) اوج باحالیه ! (امکان داره اونم با بعضی مادربرد ها شرکت سوپرمیکرو)
یکی واسش گراف 950 خیلی باحاله ولی واسه یکی مثل من اس ال آی 8 طرفه تایتان ایکس پاسکال باحاله !
یکی core i3 واسش باحاله ، واسه من دوتا core i7 6950x اور شده در کنار هم باحاله !
بماند که هیچ کدومشون رو ندارم ، ولی از همین سیستمم لذت می برم ، اونی که سیستم بالارو داشته باشه ولی تنها باشه و یا ازش بدش بیاد هیچ چی نمیبینه ! ولی من که 30 نفر رو دعوت می کنم خونمون (هم کلاسیام) و با هم پی اس می زنیم ، خیلی خوش و خرم هم هستیم !

پس برات دعا می کنم که لذت ببری !
یه تاپیک هم بزن به نام اسمبل سیستم 15 ملیونی !  
ولی باور کن خنک کننده سیکل باز خیلی بهتر و زیبا تره 

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Daniel110 گفته است :

ببین داداش،
سیستم بالا مهم نیست . مهم اینه که از سیستمت لذت ببری !
یکی رم 8 واسش اوج احالی ولی واسه من رم 4 (4 ترابایت) اوج باحالیه ! (امکان داره اونم با بعضی مادربرد ها شرکت سوپرمیکرو) یکی واسش گراف 950 خیلی باحاله ولی واسه یکی مثل من اس ال آی 8 طرفه تایتان ایکس پاسکال باحاله ! یکی core i3 واسش باحاله ، واسه من دوتا core i7 6950x اور شده در کنار هم باحاله ! بماند که هیچ کدومشون رو ندارم ، ولی از همین سیستمم لذت می برم ، اونی که سیستم بالارو داشته باشه ولی تنها باشه و یا ازش بدش بیاد هیچ چی نمیبینه ! ولی من که 30 نفر رو دعوت می کنم خونمون (هم کلاسیام) و با هم پی اس می زنیم ، خیلی خوش و خرم هم هستیم !
پس برات دعا می کنم که لذت ببری !
یه تاپیک هم بزن به نام اسمبل سیستم 15 ملیونی !  
ولی باور کن خنک کننده سیکل باز خیلی بهتر و زیبا تره ?

اون که بله 

به احتمال زیاد با این 15 میلیونیه ازدواج می کنم خوشم اومده ازش 

»ن لذت استفاده از پی سی رو با هیچ ماری جی یا جی اف یا پورش یا بی ام و سواری عوض ن می ک  نمممم

نمیدونم باید فکر بشه روش بله اونی که من دیدم خیلی خوشگل بودش و  خوشگل بودش( دومین خوشگلی به پولش بر می گرده)

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، navid_fo گفته است :

اون که بله 

به احتمال زیاد با این 15 میلیونیه ازدواج می کنم خوشم اومده ازش ☺

»ن لذت استفاده از پی سی رو با هیچ ماری جی یا جی اف یا پورش یا بی ام و سواری عوض ن می ک  نمممم

نمیدونم باید فکر بشه روش بله اونی که من دیدم خیلی خوشگل بودش و  خوشگل بودش( دومین خوشگلی به پولش بر می گرده)

ازدواج با 15 تومن ؟
بی ام دابلیو با 15 تومن ؟ 
پورشه با 15 تومن؟ 
اگر از خارج وارد کنین خیلی ارزون تر میشه ! خیلی خیلی !با 1 ونیم اگر از خارج وارد بشه می تونین رادیاتور 480 یا حتی 560 بزارین !
حالا من دارم دنبال رادیاتور 20 تومنی پراید می گردم که واسه خودم خنک کننده مایع درست کنم!

لینک به دیدگاه

در در 1395/08/16, 22:23:53، Sajadko گفته است :

به نظر من بجای ۹۵۰ سامسونگ  ،   اس اس دی های پلکستور رو بخرید و هرچه حجم بالاتری بخرید سرعت بیشتری داره . 

ولی میتونید هم مثل بنده منتظر سامسونگ ۹۶۰ بمونید ( البته من هیت سینک هم باهاش میخرم که داغ نکنه ) 

ولی اگر عجله دارید همون پلکستور بخرید . 

حسه خوبی ندارم نسبت به پلکستور یه جورایی کیفیت پایینه به نظرم

https://rog.asus.com/forum/showthread.php?87716-Warning-Plextor-1TB-M8Pe-NVME-Drive-Failures

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، navid_fo گفته است :

حسه خوبی ندارم نسبت به پلکستور یه جورایی کیفیت پایینه به نظرم

https://rog.asus.com/forum/showthread.php?87716-Warning-Plextor-1TB-M8Pe-NVME-Drive-Failures

خب پس همون ۹۵۰ بگیرید  .

ویرایش شده توسط Sajadko
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Sajadko گفته است :

خب پس همون ۹۵۰ بگیرید  . اما فکر کنم چند روز دیگه سامسونگ ۹۶۰ هم وارد بازار بشه . 

بازار ایران؟! خوب فرق قیمتیش چه قده 512 هاشون با هم؟ قیمت 1 و 2 ترا ایرانش چند میشه که دیگه من evo850 نگیرم فقط همین یدونه اینو بگیرم راحت شم

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، navid_fo گفته است :

بازار ایران؟! خوب فرق قیمتیش چه قده 512 هاشون با هم؟ قیمت 1 و 2 ترا ایرانش چند میشه که دیگه من evo850 نگیرم فقط همین یدونه اینو بگیرم راحت شم?

اگر ۱ یا ۲ ترا میخاین بگیرید به نظر من سری 850 pro بگیرید . چون خیلی قیمتش میره بالا گر  m2 بگیرید .

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Sajadko گفته است :

اگر ۱ یا ۲ ترا میخاین بگیرید به نظر من سری 850 pro بگیرید . چون خیلی قیمتش میره بالا گر  m2 بگیرید .

این سرعتش که خیلی پاینه نسبت به بقیه 

evo 960 چه مشکلی داره نسبت به پرو 960 ؟ فرقش توی tlc و mlc هستش؟؟

http://www.anandtech.com/show/10698/samsung-announces-960-pro-and-960-evo-m2-pcie-ssds

قیمت ها رو نگاه کردم همون 960 پرو 512 به نظرت بگیرم با یک 1 ترا evo به نظرتون بهتر نیستش؟ آخه به صورت غیر منطقی قیمت گذاری شدش !

ویرایش شده توسط navid_fo
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، navid_fo گفته است :

این سرعتش که خیلی پاینه نسبت به بقیه 

evo 960 چه مشکلی داره نسبت به پرو 960 ؟ فرقش توی tlc و mlc هستش؟؟

http://www.anandtech.com/show/10698/samsung-announces-960-pro-and-960-evo-m2-pcie-ssds

قیمت ها رو نگاه کردم همون 960 پرو به نظرت بگیرم با یک 1 ترا evo به نظرتون بهتر نیستش؟ آخه به صورت غیر منطقی قیمت گذاری شدش !

فکر خوبیه . 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Sajadko گفته است :

فکر خوبیه . 

نمیدونم شایدم همون 950 باید ببینم قیمت ها چی جوریه آخه تا بیاد و قیمت واقعی بشه شاید بعد عید بشه ولی من تا حداکثر دو ماه دیگه می خوام بگیرم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...