رفتن به مطلب

Recommended Posts

با سلام می خواستم بدونم آیا می شود که یه cpu با fsb بالاتر از مادربورد خودم را در fsb مادربورد اجراکرد(مثلا 1066 fsb در 800 fsb)

لینک به دیدگاه

بطور خلاصه: اگه سوکت هاشون یکی باشه بله میشه! ولی پردازنده با سرعت کمتری کار خواهد کرد! باید مدل دقیق CPU و MB رو اعلام کنی...

برای صرفه جویی در زمان، همیشه یادتون باشه گوگل بهترین دوست شماست!

با لینک زیر در عرض چند ثانیه به جواب میرسی و نیازی نیست ساعتها اینجا منتظر پاسخ درست یا غلط باشی:

https://www.google.com/search?q=use+fsb1066+cpu+on+fsb800+motherboard&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b#q=use+higher+fsb+cpu+on+lower+fsb+motherboard

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، omidsolo گفته است :

برای صرفه جویی در زمان، همیشه یادتون باشه گوگل بهترین دوست شماست!

با لینک زیر در عرض چند ثانیه به جواب میرسی و نیازی نیست ساعتها اینجا منتظر پاسخ درست یا غلط باشی:

در کنارش نام مناسب و گویا برای تاپیک.

لینک به دیدگاه

مدل مادربورد من فاکسکان 945pl7ae-ks2h است و fsb آن 800 میخواهم بدونم آِیا cpu e6700 یا e6600 که fsb آن 1066 است در مین من اجرا میشود(لازم به زکر است که نوع هسته را مادربورد شناسایی میکند و با دیگر مشخصات آن سازگاری دارد؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...