رفتن به مطلب

نصب نشدن ويندوز7 64بيتي روي biostar ta890fxe

اشتراک گذاری

Recommended Posts

من مادربورد biostar ta890fxe دارم و هر کار میکنم ویندوز7 64بیتی روش نصب نمیشه(وقتي 2تا هارد رو حالت raid قرار ميدم) ولي 32 بيتي نصب ميشه هر مدل ويندوز 7 كه بگين امتحان كردم اگه تو گوگل هم جستجو كنين ميبينين بقيه هم اين مشكل دارن اگه از اساتيد كسي راهنمايي كنه ممنون ميشم.bios هم update كردم اخرين درايور هم دانلود كردم نشد كه نشدsigh.gif اخر عاقبت برند ارزون خريدن همينه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مشکل به خاطر درایور RAID هست .

آخرین درایور RAID مادربرد تون رو از سایتش دانلود کنید و موقع نصب ویندوز اون قسمتی که برای لود درایور ها کلید F6 رو باید بزنید لودش کنید .

اگر درایور بایواستار مشکل Sign نداشته باشه 100 درصد جواب میده.

در غیر اینصورت یک ایمیل به پشتیبانی بایواستار بزنید و مشکل رو مطرح کنید.

لینک به دیدگاه

مشکل به خاطر درایور RAID هست .

آخرین درایور RAID مادربرد تون رو از سایتش دانلود کنید و موقع نصب ویندوز اون قسمتی که برای لود درایور ها کلید F6 رو باید بزنید لودش کنید .

در غیر اینصورت یک ایمیل به پشتیبانی بایواستار بزنید و مشکل رو مطرح کنید.

دوست عزيز مثل اينكه شما از xp به اونور ويندوئ نصب نكردين,ويندوز7 ديگه f6 نميخواد بعدش هم شما پست منو درس نخوندي ميگم هم bios اپديت كردم هم اخرين درايور براي raid از سايت بايواستار گرفتم,اقا هر كي ميخواد اين مادربورد بخره يا بايد قيد ويندوز7 64بيتي بزنه يا raid كردن هارد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

1- دوست عزیز این درایور هیچ ربطی به درایور بایوس نداره:

http://download.biostar.com.tw/upload/Driver//Chipset/ATI/SATA/Disk/3.2.1540.24/WIN7.zip

2- شما اگر این درایور رو دانلود کردیدبا توجه به اینکه اصلا قادر به نصب ویندوز نیستید پس تنها 2 راه برای استفاده از اون دارید:

1- بله من یک لحظه حواسم رفت به XP اما راهی که تو پست قبلی گفتم که همون پروسه F6 هست ممکنه اسمش عوض شده باشه ولی کلا به پروسه لود درایور F6 معروف هست توی ویندوز ویستا بعد از مرحله ایی که پارتیشن نصب ویندوز رو انتخاب کرید یه قسمتی میاد که installing additional drivers هست و دقیقا کار F6 رو هنگام نصب ویندوز XP انجام میده.

2- slipstream کردن درایوری که گفتم روی DVD ویندوزتون.

ویرایش شده توسط Unforgiven
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من مادربورد biostar ta890fxe دارم و هر کار میکنم ویندوز7 64بیتی روش نصب نمیشه(وقتي 2تا هارد رو حالت raid قرار ميدم) ولي 32 بيتي نصب ميشه هر مدل ويندوز 7 كه بگين امتحان كردم اگه تو گوگل هم جستجو كنين ميبينين بقيه هم اين مشكل دارن اگه از اساتيد كسي راهنمايي كنه ممنون ميشم.bios هم update كردم اخرين درايور هم دانلود كردم نشد كه نشدsigh.gif اخر عاقبت برند ارزون خريدن همينه

با درود:

دوست عزیز ، به عکس زیر دقت کنید.

ez4mixuayv3sa82v8jdg.jpg

آیا بخشی که با رنگ قرمز مشخص کردم را دانلود کردید ؟

پست آقای Unforgiven بسیار کامل و دقیق می باشد.

لینک دانلود ارسالی ایشون نیز صحیح است ، دوباره دانلود کرده و امتحان کنید.

با تشکر...

CPU => Intel Corei7 980X

MB => GIGABYTE x58A-UD7 Rev: 1.0

RAM => CORSAIR Dominator GT + FAN 6GB (3 X 2GB) 2000 MHz CL 8-8-8-24

VGA => 2x GIGABYTE GTX 460OC 1GB SLI Rev: 1.0

SSD => A-DATA S596 128GB Buffer 128MB ( Internal-External )( SATA 2 & USB 2 )

ODD => SONY BLU-RAY COMBO BC-5100S

CASE => GREEN Infinity

Power=> GREEN 885 Watt

FAN => 1x ENERMAX EVEREST

Monitor => LG L1980Q Ultra Slim * Pivot

لینک به دیدگاه

با درود:

دوست عزیز ، به عکس زیر دقت کنید.

ez4mixuayv3sa82v8jdg.jpg

آیا بخشی که با رنگ قرمز مشخص کردم را دانلود کردید ؟

پست آقای Unforgiven بسیار کامل و دقیق می باشد.

لینک دانلود ارسالی ایشون نیز صحیح است ، دوباره دانلود کرده و امتحان کنید.

با تشکر...

CPU => Intel Corei7 980X

MB => GIGABYTE x58A-UD7 Rev: 1.0

RAM => CORSAIR Dominator GT + FAN 6GB (3 X 2GB) 2000 MHz CL 8-8-8-24

VGA => 2x GIGABYTE GTX 460OC 1GB SLI Rev: 1.0

SSD => A-DATA S596 128GB Buffer 128MB ( Internal-External )( SATA 2 & USB 2 )

ODD => SONY BLU-RAY COMBO BC-5100S

CASE => GREEN Infinity

Power=> GREEN 885 Watt

FAN => 1x ENERMAX EVEREST

Monitor => LG L1980Q Ultra Slim * Pivot

بچه ها من ميگم كه هم اخرين درايور Raid رو از سايت بايواستار دانلود كردم هم بايوس رو اپديت كردم,شما كه ميگيد از داخل ويندوز raid كنم اونوقت پارتيشن كه ويندوز توش هست كه raid نميشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تمام مطالب بالا برای این بود که وقتی که داری ویندور نصب میکنی درایور رو طی پروسه F6 نصب کنی که وقت انتخاب هارد مشکل RAID نداشته باشی.

انگار اصلا مطالب رو خوب نمیخونی؟

در هر صورت با این کلکی که بهت میگم درایور RAID رو حتی قبل از مرحله انتخاب هارد دیسک میتونی معرفی کنی.

بعد از مرحله ای که موقع نصب زبان و مکان رو ازت سوال میکنه و کلید Install Now ظاهر میشه پایین همون صفحه Install Now

3 تا گزینه داریکه یکیش Repair Your Computer هست اون رو انتخاب میکنی و روی Load Driver کلیک میکنی .

فایل درایور RAID رو که روی فلش ریختی اینجا باز میکنی و نصب بعد خارج میشی و دوباره برمیگردی به صفحه Install Now

بعد گزینه “Custom (advanced)” رو انتخاب میکنی برای اینکه یه ویندوز clean نصب کنی.

اینجا حالا وقتی ازت سوال میکنه که کجا میخوای ویندوز رو نصب کنی هر 2تا هارد رو RAID میبینی.

میتونی یه پارتیشن جدید ایجاد کنی و ادامه داستان.

ویرایش شده توسط Unforgiven
لینک به دیدگاه

برادر من unforgiven عزيز من نميميخونم درست يا شما صد دفعه گفتم اخرين دراور raid دانلود كردم,اين مراحل كه شما ميگي اگه انجام ندم كه هارد رو اصلا ويندوز نميشناسه كه بخواد روش نصب بشه,وقتي گزينه load driver انتخاب ميكنم و فايل raid x64 رو براي load انتخاب ميكنم پيغام ميده كه ويندوز 64 بيتي براش sign نشده و هارد هم نميشناسه,خواهشا اگه كسي با اين مادربورد كار كرده جواب بده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تو پست اول در این مورد نوشتم.

مشکل شما بایوس نیست مشکل درایور هست.

به نظر من یک ایمیل به ساپورت مادربورد بزنید در غیر اینصورت وقت تلف کردن خواهد بود.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من ميخواهم همين مادربورد رو بگيرم دارم كم كم پشيمون مي شم چون نميخوام خيلي دردسر داشته باشه لطفا تا 220 تومن يه مادر بوردي به من پيشنهاد بديد كه بتونم از ATiوNvidia با هم استفاده كنم و ATi 6950 ساپورت كنه در ضمن CPU مدنظرم هم AMD PII/X6/1075T و ميخوام تا ماژول 1333 ساپورت كنه!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...