رفتن به مطلب

فروش دو عدد آنتن مودم 4G برای سوکتهای ts5 و ts9

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

دو عدد آنتن مخصوص مودم های 4g با کانکتورts5 موجوده (مثل مودم E3372 ایرانسل) که به کانکتورts9 هم میخوره(مثل مودم D100 ایرانسل).

جنس نو میباشد و اصلا استفاده نشده. قبل از اینکه مودم بخرم اینهارو خریدم ولی کلا از خرید مودم منصرف شدم. برا همین تستی هم ندارم که بزارم.

لینک قیمت و توضیحات http://www.rastinbazar.com/Product_Info.aspx?id=10405&3G/4G Signal Booster antenna With TS-5 Connector/آنتن تقویت سیگنال 4G/3G دارای کانکتور TS-5

قیمت هردو باهم 40 تومان و هزینه ارسال با خریدار.

1.jpg

2.jpg

لینک به دیدگاه

عزیز جان میشه از اینا برای افزایش انتن دهی گوشی های معمولی استفاده کرد ... خود گوشی منظورم هست  . جایی که سیگنال ضعیفه 

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، t.A.T.u گفته است :

عزیز جان میشه از اینا برای افزایش انتن دهی گوشی های معمولی استفاده کرد ... خود گوشی منظورم هست  . جایی که سیگنال ضعیفه 

سلام. من تاحالا ندیدم. اگه گوشی شما ورودی آنتن با سوکت ts5 یا ts9 داشته باشه، میشه ازش استفاده کرد. ولی تا بحال همچین موردی ندیدم. مدل گوشیتون رو بگید بررسی کنم.

لینک به دیدگاه

سلام. من تاحالا ندیدم. اگه گوشی شما ورودی آنتن با سوکت ts5 یا ts9 داشته باشه، میشه ازش استفاده کرد. ولی تا بحال همچین موردی ندیدم. مدل گوشیتون رو بگید بررسی کنم.

دقیق نمیدونم این ورودی بود یا نه ولی بیشتر‌گوشی های سونی اریکسون قدیمی یه همچین ورودی هایی دشتن همشون

Sent from my EVA-L19 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، pariseiran گفته است :

دقیق نمیدونم این ورودی بود یا نه ولی بیشتر‌گوشی های سونی اریکسون قدیمی یه همچین ورودی هایی دشتن همشون

Sent from my EVA-L19 using Tapatalk

ممنون از توضیحات شما. آره اونها ورودی آنتن بودن ولی تو رنج شبکه 2G .  آنتهای اون زمان هم فرکانسهای شبکه 2G که فرکانسهای 700 و 800 بودن رو دریافت میکردن.اما  این آنتنها برای شبکه 4G هستند و باندهای 1800 و 2600 رو بخوبی ساپورت میکنن.

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
  • 1 ماه بعد...

من با مبدل ب TS5 انتن تلوزیون رو وصل کردم البته سرعت من معمول 3.5 تا 4.7 مگ بود صبحا و شبا طول روز میمود رو 1.5 تا 2 مگ پینگ ایرانمم 70 بود الان که مودمو ب انتن وصل میکنم تو سرعت تغیری ایجاد نمیکنه در حد 100 کیلوبایت که فک نکنم از این بیشتر جا داشته باشه ام پینگ اومده 50 تو بازی هم استیبل تره DSC_0144.JPG?

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
  • 3 هفته بعد...
مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...