رفتن به مطلب

این درد و دل را با کسانی داریم که این رفتار غیر سازنده را تولید و به خورد بازار می دهند .

Recommended Posts

#بازار
? این درد و دل را با کسانی داریم که این رفتار غیر سازنده را تولید و به خورد بازار می دهند .

✅ پیش بینی می شده که بعد از برنده شدن  ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا جو متشنجی را در بازار ایران شاهد باشیم .

✅ و امروز بعد از اعلام نتایج قطعی انتخابات تقریبا 90 درصد شرکتهای وارد کننده از فروش کالا امتناع نموده و بخش فروش خود را تا اطلاع ثانوی تعطیل نموده اند .

✅ دوستان عزیزم اتفاقی که افتاده این است  که فقط یک نفر به عنوان رییس جمهور کشوری انتخاب شده , آیا دستور داده ؟ آیا هنوز اجازه دستور دادن را دارد ؟ آیا اینقدر ما ضعیف و ناتوان هستیم که سریعا تحت تاثیر چنین اتفاقی در کشورمان قرار میگیریم و سریعا کالاهایی که در گذشته با قیمت قبلی وارد نموده ایم را گران کنیم ؟ آیا اجازه ما دست رییس جمهور آمریکاست ؟

✅ این جوی که این رفتار غیر سازنده  ,به قیمتها و بازار کشور وارد می کند حتی با افتادن موشک بر روی کشوری وارد نمی شود !!!

✅ما با دست خودمون حس بد را بدتر می کنیم . ما اشتباه را  خودمان شروع می کنیم و در انتها با کمال بی مسئولیتی به گردن دیگران می اندازیم .

ساختن حس خوب فقط دست خود ماست .

✅ در انتها لیون کامپیوتر اعلام می دارد  به هیچ عنوان قیمت کالاهای موجودی خودش را افزایش نخواهد داد . و اگر قیمت کالایی افزایش یافت به شما جوانمردانه قول خواهیم داد که به قیمت جدید خرید نموده باشیم  .

لینک به دیدگاه

• ارسال 67
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

توی تفکرهای نوین تجارت حریف رو بکش و خودت رو بالابکش شعاره

و باز در همین تفکرات سود بردن به هر قیمتی هم هست حالا این وقایع زیاد از ذهن دور نیست که با هر حرکتی بخوان به نفع خودشون شایعه پراکنی کنن

متاسفانه ما دم از دینی میزنیم که عمرا بهش عمل نمیکنیم و باز تاسف بیشتر از این هست که در تجارت ما تفکراتمون از داعش بدتره

توی شهر ما بعد از گرونی روغن فقط یک نفر بود که تمام موجودی انبار خودش رو به قیمت قبل داد جالبه تمام موجودیش همون رو تموم شد!

ما جز دعا برای لیون و عواملش کاری نمیتونیم بکنیم و اینکه همیشه سبز و خرم باشن با جوانمردیشون 

لینک به دیدگاه

درود

تنها چیزی که میشود گفت این است که

ارزش یک جامعه به طرز تفکر ملت اون جامعه بستگی دارد و بدین گونه است که یک جامعه جهان اولی می شود و جامعه دیگر جهان سومی

لینک به دیدگاه

سلام ، از این دلال ها همه جا وجود داره ، تو کشور خودمون دیگه به هزار بهونه دلیل بدتر از بقیه جاهاست ، کسی که نگاش به دنیا مادی هست ، دین که هیچی ، پدر مادر رو رحم نمی کنه . به امید روزی که درک جامعه و مردم بالا بره .

ویرایش شده توسط سعید حسینی
لینک به دیدگاه

خدا شاهده که حداقل من یک نفر از نظر قیمت فقط به لیون کامپیوتر اعتماد دارم .

حتی به فروشگاه های دیگه مث دیجیکالا و ... اعتماد ندارم . 

خداوند همیشه لیون کامپیوتر و عواملش رو حفظ کنه .

ویرایش شده توسط Sajadko
لینک به دیدگاه

کی قیمتا توی ایران منطقی بود که حالا با انتخاب ترامپ غیر منطقی بشه ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

متاسفانه این موج تشنج به همه دنیا سرایت کرده ( بازار داخلی ما هم نزده میرقصه )

تمام بورسهای دنیا کاهش داشتن

حالا مگر این ترامپ میخواد چیکار کنه

به نظر من اتفاقا ترامپ بهتر از اون هیلاری بود

این آقا اهل معامله هست نه مثل اون زنیکه اب زیر کاهه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 9 دقیقه قبل، WINNER گفته است :

دقیقا 

لینک به دیدگاه

اینجا خیلیا به فکر سود و سو استفاده و دلالین. مشکل اصلی خودمونیم. باز خوبه یه لیونی هست که به فکر ما باشه. واش بعضیا مثل لیون بودن.

لینک به دیدگاه

جناب حسینی باسلام به شما و دوستان عارضم خدمتتون  که بنده وامثال من زبان در کام نگه داریم بهتر است 

تا سرمان برباد نرود همینقدر بگویم که دکتر فوق تخصص مملکت که با جان مردم و پدر من تجارت کرد و او را به قتل

رساند کسی که قسم خورده است قسم میشکند از بازاری انتظاریست بیهوده که بیاید خرید قدیم بدهد

به قیمت قدیم خیر قیمت روز میدهد بازاری که قسم نخورده .اما انصاف هم ندارد پورشه اش بنزین میخواهد خانه ولنجکش

شارژ به میلیون میخواهد بچه اش در کانادا 20 میلیون توجیبی ماهانه میخواهد به درک که من ندارم بخرم 

او جیب گشادتر از معده گاوش را باید پر کند 

ویرایش شده توسط arash_aria
لینک به دیدگاه

آقای حسینی عزیز این که لیون همیشه طرف مشتری بوده وقیمت هاش مناسب تر از بقیه جاها، درش شکی نیست و چیزی کاملا آشکار هست ، ولی بازار چیزی به نام مشتری نمیشناسه و همیشه به نگاه پول بهش نگاه نمی کنه، البته ممکنه مختص به ایران نباشه ولی ایرانیا پیشتاز این رقابت ناجوانمردانه هستن ، انشالله این پول های حروم که به خورد خانواده هاشون میدن یه روزی یه جایی خودش رو نشون میده.

لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، WINNER گفته است :

متاسفانه این موج تشنج به همه دنیا سرایت کرده ( بازار داخلی ما هم نزده میرقصه )

تمام بورسهای دنیا کاهش داشتن

حالا مگر این ترامپ میخواد چیکار کنه

همه جا با کاهش دلار و بی ارزش شدن اجناس این کشور روبرو بوده بازار ما همواره برعکسه دنیا عمل کرده 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینا همه شک بازار هست که فروکش میکنه

مثل زمان انتخاب آقای روحانی که دلار زیر 3 تومن رسید

به یک هفته نکشید که دوباره برگشت سرجای خودش

لینک به دیدگاه

با کمال بی احترامی تقدیم به کسایی که کوچکترین احترامی برای مردم قائل نیستند.

یک مشت لاشخور که فقط دنبال سیر کردن خیک گندشون هستند.

582314da359a4139344612.gif

لینک به دیدگاه

درود جناب حسینی عزیز و تشکر ویژه از لطف و محبتی که به مشتری ها و هموطنانتون دارین.

این آرمان بزرگیه که یک تنه در مقابل کارتل های اقتصادی داخلی که بیشترشون هم فراماسونری هستند بایستید.

یاد جمله ای از کتاب "پاسخ به تاریخ" افتادم که میگفت:

نقل قول

برای رسیدن به این آرمان بزرگ (...آرمانی که در شرف تحقق یافتن بود...) به سختی کوشیدم، با دشواریها و موانع بسیار مبارزه کردم، با توطئه ها و تحریکات فراوان مواجه شدم، با شرکتهای بزرگ و توانای خارجی و کارتلهای چند ملیتی ستیز کردم، حال آنکه بسیاری از مشاورانم مرا از این مبارزه برحذر میداشتند...

من مطمئنم مردمی که براشون این فداکاری رو میکنیدقدر محبتتون رو میدونند...

ویرایش شده توسط omidsolo
لینک به دیدگاه

الان با اومدن ترامپ دلار باید بیاد پایین نه اینکه بره بالا.

واقعا عجیبهO.o

لینک به دیدگاه

واقعا بعضی از واردکنندگان و دست اندرکاران به امثال رضا (خان)شاه نیاز دارن که مثل اون نونوا که نونش بد بود و  انداختش تو تنور باهاشون برخورد کنن.

مشکل از زیاد شدن پول و نون حرومه که دیگه وجدان رو از بین میبره تو آدما

ویرایش شده توسط hosseinskandari
لینک به دیدگاه

جا داره حالا که مناسبت هم داره .. نقل هست که تو واقعه کربلا  امام حسین (ع) با دشمنان حجت تمومی میکرده و حتی ازشون میپرسیده که مگه من یا فرزند کوچک من به شما چه بدی کردیم که سزاروار این چنین ستمی هستیم. و دشمنان از خر شیطان پایین نمیومدن و به دشمنی و جنگ ادامه می دادن و یکی از همراهان (شاید فرزندان یا نزدیکان)  گویا پرسیده که چرا حرفای شما در این امت اثر نمیکنه و امام (ع) پاسخ دادن که این بخاطر خوردن نان حرام ه که شکم اینا رو پر کرده و دیگه حرف حق به اونا اثر نمیکنه. مشکل اقتصاد این مملکت و اختلاسا و دزدیاش هم همینه. خوردن و انباشتن مال حرام یکی از پیامداش بسته شدن گوش آدم به حرف حق و ندیدن راه حق هست.

لینک به دیدگاه

درود دوستان عزیزم

مطالبی که خلاف قوانین بود حذف شدن

برای شفاف شدن مسائل بیشتر توضیح میدم

یه سری از وارد کننده ها کالایی رو مثلا یک ماه پیش خرید کردن ولی حواله ارزی شون رو نزدن پس مجبورن به قیمت روز ارز رو حواله کنن . این کاملا برای ما مشخصه و هممون میدونیم ولی مشکل اینجاست و سوال من از این دوستان اینه که وقتی ارز ارزون میشه کجایید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ پس این به اون در دوست من دیگه بسته حی هیچی نگفتیم و زبانمون رو تو دهانمون نچرخاندیم .

-----------------------------------------

ما میدونیم به کام خیلیها نوشتن این مطالب خوش نمیاد ولی ایندفعه مهم نیست دیگه بسته

------------------------------

در ضمن این مسئله در کل دنیا تاثیر گذار بوده و فقط مختص ایران نیست ولی یه جاهایی انگشت اشارمون رو باید به سمت خودمون ببریم .

نقل قول

اینا همه شک بازار هست که فروکش میکنه

مثل زمان انتخاب آقای روحانی که دلار زیر 3 تومن رسید

به یک هفته نکشید که دوباره برگشت سرجای خودش

این جمله امکان داره اتفاق بیفته و ما هم به همین مسئله امیدواریم .

شما دوستان هم یه مقدار صبر کنید امکان داره گرونتر بشه امکان داره ارزون بشه ولی هر چیزی که هست الان وضعیت کاملا حبابه و به زودی میترکه چون این عزیزان فعلا جوگیرن

خیلی از مسائل به سیاست و خیلی چیزهای دیگه ربطی نداره و دود از خود ماها بلند میشه .

یه مقدار صبور باشید و این مطلب رو برای ناراحت کردن شما ننوشتیم برای این نوشتیم و منتشرش کردیم که یه مقدار و شاید کمی به خودمون بیایم .

--------------------------------------------

اگر این متن فقط روی یک وارد کننده و یا کسی که کالا رو موجود داره تاثیر بگذاره ما موفق شدیم .

---------------------------------------------

کسانیکه از ما خرید کردن و مبلغ رو واریز کردن اصلا نگران نباشن ما کالا رو با هر چقدر ضرر هم که شده تحویلشون میدیم . ( البته این مسئله رو فقط برای مصرف کننده ی واقعی  انجام میدیم )

لینک به دیدگاه

خوب الان این وارد کننده ها اینجان که پیامارو بخونن؟ 

لینک به دیدگاه

پیش بینی این اتفاق اصلا کار سختی نبود

حدود دو سال پیش که افت جهانی قیمت نفت شروع شد، تقریبا تو تمام کشورها قیمت بنزین تا یک سوم کاهش پیدا کرد

اما همون دوران قیمت بنزین تو ایران از 700 به 1000 رسید !

ولله که بدترین دشمنمون خودمونیم و بس. ضربه ای که خود ما به خودمون می زنیم .........

البته خود مردم هم مقصرن که هیچ وقت یاد نمی گیرن که گرون فروش رو باید تحریم کرد !

hnfjngv.PNG

لینک به دیدگاه

انشاالله خیر نبینند باس و بانی این مشکلات دیشب خواستم سی پیو بگیرم6600  735 تومان بود 35 تومان کم پول داشتم تو  حساب گفتم فردا پول به دستم می رسد خرید می کنم بعد ظهر دیدم کلا موجود نیست جا های دیگر 60 الی 70 گران تر شده 

لینک به دیدگاه

ای کاش میدونستم که چرا تو ایران از هر جرقه ای سوء استفاده میکننO.o

ولی این بار انگار جریان فرق میکنه :( تو این 7 سالی که تو لیون هستم اولین بار هست که آقای حسینی اینجور ناراحت میشن ! پس حتماٌ بازار قراره دوباره پرواز کنه

حتی زمانیکه که دلار از 1226 تومن به 3500 پرواز کرد هم آقای حسینی اینطور نشده بود ....!

لینک به دیدگاه

کلا هر اتفاقی میوفته قیمت تو بازار میره بالا به ترامپو مرامپو اینا کاری نداره -

توی بعضی سایت ها هم که بی دلیل میره بالا 6700k رو 1180 بود الان داره میرسه به 1300 ترامپم هم نبود تو باغ 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...