رفتن به مطلب

این درد و دل را با کسانی داریم که این رفتار غیر سازنده را تولید و به خورد بازار می دهند .

Recommended Posts

✅ در انتها لیون کامپیوتر اعلام می دارد  به هیچ عنوان قیمت کالاهای موجودی خودش را افزایش نخواهد داد . و اگر قیمت کالایی افزایش یافت به شما جوانمردانه قول خواهیم داد که به قیمت جدید خرید نموده باشیم  .

کارتون درسته

لینک به دیدگاه

• ارسال 67
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

طرف تا مارچ نمیتونه رئیس جمهور باشه و جای اوبامارو بگیره اینا یعنی میخوان چندین ماه بازار رو بدین نحو بذارن؟

خجالت نمیکشن وقتی ارزش دلار بالا میره سریع گرون میکنن چیزی رو که از قبل خریدن؟ وقتی کالایی در خارج بره بالا قیمت آنی در ایران افزایش میدن حتی اگه چند سال قبل وارد شده باشه اونوقت چیزی افت قیمت پیدا میکنه بازار داخلی چرا نباید متاثر بشه؟

چرا همه جای دنیا ارزش دلار اومده پایین اونوقت توو مملکت ما دلار رفته بالا؟

ارزش دلار بره بالا در دنیا در قیاس با سایر ارز ها، نرخ دلار توو ایران میره بالا

ارزش دلار کم بشه در دنیا در قیاس با سایر ارز ها، نرخ دلار توو ایران میره بالا

این یعنی چی دقیقا؟

آخه درک یه حرکت اجتماعی رو هم نداریم همگی که بگیم تحریم کنیم مگه تحریم نکرده بودیم خرید کارت های گرافیک جدید رو؟ چی شد؟ همونایی که میگفتن تحریم وا دادن رفتن 1070 و 1080 و 480 و ... خریدن، خب هنر کردین؟
الآن حتی دیگه نمیشه گفت تحریم کنیم چون نتیجه ش پیداست...

از ماســــــــــــــــــــــــــــــــــت که بر مــــــــــــــــــــــــــاســـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــت

جای شکوه و گلایه نیست چون خودمون داریم خون هم رو میکنیم توی شیشه

این افراد که از آسمون نازل نشدن که، یا پدرای مان یا برادرای مان یا دوستان ما هستن یا آشنایان ما هستن یا همسایه ما هستن.

خودمونیم!

مادامی که به هم رحم نکنیم همین ِ حالا توو هر صنفی که هستیم

اخلاقیات مرد ِ انگار، معنویات مردِ انگار، همه چیز شده مادیات و پول و سود و ...

لینک به دیدگاه

من مطمئنم که اگر یکی از بزرگای همین فروم از جمله جناب حسینی و .... یک کمپین نخریدن سخت افزار با قیمت بالا رو بزارن ، همه چیز فروکش می کنه و درست میشه ، در ضمن ، میگین مارچ سال بعد یعنی اواسط اردیبهشت 97؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

وضع خیلی خرابه

قیمت ها وحشی شدن

انگار اسپل ریج زدن روشون :D:D

خدا وکیلی این عکس پایین رو ببینید ، کلاً  قاط زدن، البته این قاط زدن شامل کالا های پرطرفدار میشه ، یا ناموجود میشن یا ریج میزنن روشون

برای کالایی بنجول مثل CPU 6098 که به  لعنت خدا هم نمی ارزه اتفاق انچنان خاصی رخ نمیده

31589182142245810178.jpg

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

خوب دیگه خریدن سیستم برای من یکی شد ارزویی دست نیافتی 

حالا خداییش خودمونیم از بین خودمون کسی حاضره 4460 خودشو بیاد 

550 بفروشه؟یا 6400 خودشو 550 بده  قدم اول باید از بازارچه 

خونه خودمون لیون درست بشه من رفتم 30 تومن قیمت مودمم رو هم کم کردم 

لینک به دیدگاه

دلار 3650 شد روز تعطیل .برید بخرید پول دارین دلار رو 

جناب حسینی عزیز من که دیگه پولی که داشتم جمع میکردم به سیستم خریدن نخواهد رسید 

ولی خواهشا اگر باندل 4460 بود به من خبر بدید راه دوری 

نمیره قیمت مناسب بتونم بخرم 

ویرایش شده توسط arash_aria
لینک به دیدگاه

دیشب خواب دیدم دلار شده 1350...

کم پیش میاد من خواب ببینم. حس خیلی خوبی داشت.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، tonypb گفته است :

دیشب خواب دیدم دلار شده 1350...

کم پیش میاد من خواب ببینم. حس خیلی خوبی داشت.?

دلار تو خوابم زیر 3500 نمیاد 

لینک به دیدگاه

قیمت دلار کیلو چنده!!! دعا کنید اتفاقات بدتر با توجه به وضعیت منطقه که رو یک انبار باروت نشسته نیافته !!!

دور و بر نگاه کنید متوجه می شوید ?

حالا ملت خود ما به خودمون رحم نمیکنن ( منظورم وارد کننده ها وتجار تو هر صنفی ) الکی هنوز هیچی نشده به مردم و بازار شوک قیمتی وارد میکنن اجناس نمیدن 

بعدا گرون بدن باید یاد آور شد این نونی که سره سفره زن وبچه شون میبرن از گلوی مردم درآمده هزار لعن  ونفرین پشتشه

فقط این دنیا این ریس جمهور کم داشت که تکمیل شد تمام بدبختی های ما

ویرایش شده توسط alireza3dshadow
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

همچینم بازار خوابیده هرکی نیاز داره خرید می کنه، چه برسه به این گرونیای روز بروز که رو هم داره انباشته میشه، بکجا می خوایم برسیم با اینکارا  اخه،  بیاید آخرتتونو بسازید نه دنیاتونو، کوش اون دنیا و کشوری که ما پا توش گذاشتیم اینا هم یعنی همه حرف  بود، انگاری واقعا اکثر اینایی که دنیا براشون اهمیت نداشت و کشورشون رو دوست داشتن گذاشتن رفتن مارو با یعده دنیا دوست تنها گذاشتن خیلی بی معرفتن... :(

...............

ترامپ رو زندگیشو تو تلگرام گذاشته بودن  الانم که رییس جمهور شده دیدم تو دنیا تقریبا دیگه همه چیز داره ، اما به چه قیمتی ؟؟؟ فروش انسانیت و اخرتت ؟؟؟!!! تاحالا شده برگردین ببینین چکار کردین و چه چیزایی رو فدا کردین که به چی برسین !!! اصلا من موندم چجوری بعضیا شب راحت سرشونو میزارن رو بالش می خوابن، ااصلا خوابشون میبره؟؟؟ چه خوابایی می بینن؟؟؟ دنبال چی هستن؟؟؟ به چی می خواین برسین؟؟؟ غیر از یه زندگی اروم هست !!! خب وقتی همسایت ناراحت باشه مردم کشورت ناراحت باشن چجوری می خواین زندگی ارومی داشته باشین؟؟؟ سرطان می دونین چیه؟؟؟ استرس ناراحتی و جو ناراحت کشور سرطانه که تو وجود همه رخنه می کنه و یکی یکی داره هممون رو به کشتن میده...!

...............

در آخر هم بگم که :  چشم تنگ مرد دنیا دوست را // یا قناعت پر کند یا خاک گور

ویرایش شده توسط Nima2007
لینک به دیدگاه

این دنیا واسه امثال من دیگه جای موندن نیست عمری هم باقی نمیمونه تا روزی که مظلوم بر ظالم پیروز بشه

لینک به دیدگاه

وقتی قاچاق وارد میکنن کلی پول دلالی و ... میکشن روش گرون میشه

.هم وقتی که به صورت رسمی و قانونی وارد میکنن میبینم قیمتا تغییری نکرده.

چطوریه؟؟

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، Astrix گفته است :

این دنیا واسه امثال من دیگه جای موندن نیست عمری هم باقی نمیمونه تا روزی که مظلوم بر ظالم پیروز بشه

هیچکس جز خود مردم نمیتونن وضعیت شون رو تغییر بدن و پاک کردن صورت مساله هم کار افراد ضعیف هست جای حل کردن مساله
ابتدایی ترین قدم در این راه خودسازی و آگاهسازی اطرافیان هست تا وقتی انسان خودش رو نساخته باشه(یعنی اینکه توو شرایط مشابه قرار گرفت همین فیلم رو سر ملت پیاده نکنه) نمیتونه دیگران رو آماده کنه و بسازه و تا زمانی که جماعتی ساخته نشده باشن یک حرکت جمعی ثمری نخواد داشت

لینک به دیدگاه

در 49 دقیقه قبل، ali Mohamadi گفته است :

وقتی قاچاق وارد میکنن کلی پول دلالی و ... میکشن روش گرون میشه

.هم وقتی که به صورت رسمی و قانونی وارد میکنن میبینم قیمتا تغییری نکرده.

چطوریه؟؟

اتفاقا قاچاق چون گمرکی نمی ده خیلی ارزون تر در میاد و سود چند برابری به فروشنده می رسونه

الانم چون کمی از راه قاچاق بسته شده، اون سود چند برابری رو دارن با افزایش قیمت اجناس دیگه جبران می کنن

یعنی در هر صورت اگه سود چند برابری نگیرن اصلا شب خوابشون نمی بره.

اینا از سود اضافه دچار عذاب وجدان نمی شن، اگه سود 5 برابریشون بشه 4 برابر اعصابشون به هم می ریزه !

اما سر سوزنی شک ندارم که یه جا پاشو می خورن. یه روزی چنان از دماغشون در میاد که خودشون ابراز پشیمونی کنن

لینک به دیدگاه

داداش اینجا درست بشو نیست .ملت نان به نرخ روز خور هستن .ماها لیاقتمون همینه . ما هیچ وقت مثل مردم ژاپن مثل مردم المان سوئیس نمیشیم . یک کشور عقب افتاده با توجه به شرایط کنونی یک کشور عقب افتاده از هر لحاظ هست .الان قیمت دلار 3500 .    واقعا کسی  از ملت درک میکنه این یعنی چی ؟؟؟

ما ورشکسته ایم !

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، kral2008 گفته است :

داداش اینجا درست بشو نیست .ملت نان به نرخ روز خور هستن .ماها لیاقتمون همینه . ما هیچ وقت مثل مردم ژاپن مثل مردم المان سوئیس نمیشیم . یک کشور عقب افتاده با توجه به شرایط کنونی یک کشور عقب افتاده از هر لحاظ هست .الان قیمت دلار 3500 .    واقعا کسی  از ملت درک میکنه این یعنی چی ؟؟؟

ما ورشکسته ایم !

شدیدا موافقم. تا وقتی خودمون اصلاح نشیم کشور از این بهتر نمی شه

خودمون سرشار از ایرادیم ولی همه خودمون رو کامل و بی نقص و بهترین می دونیم

لینک به دیدگاه

اگه مسئولین محترم درست کارشونو انجام بدن و نظارت دقیق داشته باشن اینطوری نمیشه

ولی متاسفانه بعضی از مسعولین هم بخور بخور میکنن اینا کارشونو درست انجام بدن اون فروشنده ها هم مجبورن یاد میگیرن

لینک به دیدگاه

در در 1395/08/20, 12:55:23، Mahziyar Jafari گفته است :

مدیریت نظارت بر قیمتا دقیقا چکار میکنه؟ مشخصه دست ایشون هم با بقیه تو یک کاسه هست

وقتی همه جا شده پارتی بازی و رشوه و ساختو پاخت بعد چه توقعی داری که نظارت کنن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...